'Ajax vindt vervanger voor Antony bij Sevilla'

149 stemmen
'Ajax vindt vervanger voor Antony bij Sevilla'

Binnenkort zal Antony worden voorgesteld bij Manchester United als kersverse aanwinst. De Braziliaan wordt nagenoeg al een hele zomer gelinkt aan de Mancunians, en kon op het nippertje zijn transfer toch afdwingen. Vanavond werd de flankaanvaller al gespot op het trainingscomplex van Manchester United, wat erop wijst dat alle details inmiddels rond zijn. 


De Engelse topclub zal een bedrag van ongeveer 100 miljoen euro op tafel leggen voor de flankaanvaller. Met dat gigantische bedrag moet Ajax de transfermarkt op. Uiteraard zullen de Amsterdammers maar een fractie van de 100 miljoen euro aan inkomsten spenderen. Volgens Fichajes is de Nederlandse topclub inmiddels uitgekomen bij Sevilla. Daar wil het één van zijn sterspelers weglokken. Het medium stelt dat de Amsterdammers verregaande interesse tonen voor Lucas Ocampos.

De Argentijnse flankaanvaller van Sevilla groeide de voorbije jaren uit tot een sterkhouder bij de Andalusiërs, maar zou toch openstaan voor een transfer richting de Nederlandse hoofdstad. Een bedrag van ongeveer 25 miljoen euro zou zelfs volstaan om Sevilla te overtuigen. De voorbije drie seizoenen was de 28-jarige Argentijn goed voor 25 doelpunten in 100 wedstrijden bij de Spaanse topclub.

Geen Ziyech

De voorbije weken werd Ajax ook veelvuldig in verband gebracht met Hakim Ziyech. De Marokkaan zou zelf maar al te graag teruggekeerd zijn naar Amsterdam, maar de Ajacieden vonden geen akkoord met Chelsea. Terwijl Ajax opteerde voor een éénjarige uitleenbeurt, wilden de Blues de spelverdeler enkel via een definitieve transfer lozen. Tot een gedroomde terugkeer van de Amsterdamse publiekslieveling zal het dus niet gaan komen.

LEES OOK: 'Geen Saibari? Kompany heeft Rode Duivel als Plan B'

Kan Ocampos iemand als Antony vervangen?

Meest recent

Origi stopt met voetballen: "Zeer jammer, hij had echt alles"

Divock Origi liet vandaag weten dat hij op amper 31-jarige leeftijd stopt met voetballen. De ...

11
11
Vandenbempt ziet één groot verschil bij de Rode Duivels

De Rode Duivels zijn onderweg naar Seattle in de Verenigde Staten. De Belgen trekken met vertrouwen ...

17
17
Origi hangt op 31-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Divock Origi hangt op 31-jarige leeftijd de schoenen aan de haak. Dat heeft hij zopas meegedeeld via ...

110
110
Ruben Van Gucht woedend: Hevig conflict achter de schermen

Ruben Van Gucht kwaad krijgen is blijkbaar niet zo moeilijk als sommigen denken. Achter zijn ...

49
49
Anderlecht heeft één groot probleem volgens Nilis

RSC Anderlecht kende alweer geen goed seizoen. Paars-Wit eindigde vierde en dat voor het tweede jaar ...

392
392
Lierse SK verrast met transfer bij Jupiler Pro League-club

Lierse SK wist met Christian Kouam vandaag al een speler te strikken, maar daar doen ze er nog ...

41
41
'Beweging op JPL-mercato: twee spelers in aantocht'

Het WK mag dan wel voor de deur staan, achter de schermen zijn de Belgische clubs ook bezig met het ...

67
67
AA Gent vindt versterking in de Challenger Pro League

AA Gent gaat een drukke mercato tegemoet. De Buffalo's willen versterking voor de korte termijn, ...

92
92
Heekeren laat fans Anderlecht nu al watertanden

RSC Anderlecht sloot een zwaar seizoen af als nummer vier. De Brusselaars haalden in januari heel ...

380
380
Borkelmans blikt terug op episch WK: "We zijn daar geflikt!"

Het WK 2026 start donderdag met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika. Deze keer organiseren Mexico, ...

66
66
Zware Coucke-protesten: fanclubs Anderlecht reageren

Het is voor Anderlecht alweer een zeer woelig seizoen geweest. Dat eindigde opnieuw zonder prijs, ...

404
404
Genk kan opnieuw jackpot treffen met eigen talenten

Voor Genk werd het een tegenvallend seizoen dat uiteindelijk eindigde zonder Europees ticket, maar ...

219
219
'Traditieclub zet alles op alles voor Meunier'

Thomas Meunier is maandag met de Rode Duivels op het vliegtuig richting de Verenigde Staten gestapt. ...

94
94
Garcia spreekt duidelijke WK-ambitie uit voor afreis

De Rode Duivels zitten nu helemaal in WK-modus. Maandagnamiddag zijn ze in Zaventem immers op het ...

189
189
'Club Brugge vindt nieuwe prijsschutter in Roemenië'

Club Brugge roerde zich vooralsnog nog niet op de transfermarkt, maar het lijkt voor een bijzonder ...

534
534
Alderweireld voorspelt: nog extra troef voor Rode Duivels

De Rode Duivels stappen maandagnamiddag op het vliegtuig naar de Verenigde Staten, waar ze op 15 ...

149
149
Lierse pakt uit met Belgische ex-speler van Bayern

Lierse beleefde een grijs seizoen en is nu al druk in de weer om straks beter te doen. Daarvoor ...

74
74
'Club moet alsnog vrezen voor vertrek goudhaantje'

Het is een woelig seizoen geweest voor Club NXT. Het eindigde pas als voorlaatste in de Challenger ...

229
229
'Standard heeft beet, maar verliest ook toptalent'

Het wordt uitkijken naar hoe Standard het volgend seizoen zal doen. De Rouches kwamen dit seizoen al ...

184
184
TRANSFERUURTJE: 'Trainersbommetjes bij Anderlecht én Feyenoord'

 De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

494
494
Rode Duivels stuiten meteen op eerste WK-struikelblok

De Rode Duivels hebben een uitstekende voorbereiding achter de rug. In Kroatië werd met 0-2 ...

233
233
Union SG zit niet stil: nieuwe toptransfer voorgesteld

Union SG gaat meteen hard op de zomermercato. Vooral in de verdediging mag er extra kwaliteit bij na ...

106
106
Details Eriksen komen naar buiten: “Hij vroeg dat zelf”

De voetbalwereld hield zijn adem weer even in tijdens de oefeninterland Denemarken – ...

87
87
Oranje op WK: tussen hoop en vrees bij Van der Vaart & co

Nederland trekt met ambitie naar het WK, maar er zijn toch ook veel twijfels. Oranje heeft niet meer ...

98
98
'Topclub wil uitpakken met komst De Ketelaere'

Gaat Charles De Ketelaere komend seizoen van club veranderen? Het zou zomaar kunnen. De speler van ...

275
275

Meer sportnieuws