'Ajax vindt vervanger voor Antony bij Sevilla'

door
'Ajax vindt vervanger voor Antony bij Sevilla'

Binnenkort zal Antony worden voorgesteld bij Manchester United als kersverse aanwinst. De Braziliaan wordt nagenoeg al een hele zomer gelinkt aan de Mancunians, en kon op het nippertje zijn transfer toch afdwingen. Vanavond werd de flankaanvaller al gespot op het trainingscomplex van Manchester United, wat erop wijst dat alle details inmiddels rond zijn. 


De Engelse topclub zal een bedrag van ongeveer 100 miljoen euro op tafel leggen voor de flankaanvaller. Met dat gigantische bedrag moet Ajax de transfermarkt op. Uiteraard zullen de Amsterdammers maar een fractie van de 100 miljoen euro aan inkomsten spenderen. Volgens Fichajes is de Nederlandse topclub inmiddels uitgekomen bij Sevilla. Daar wil het één van zijn sterspelers weglokken. Het medium stelt dat de Amsterdammers verregaande interesse tonen voor Lucas Ocampos.

De Argentijnse flankaanvaller van Sevilla groeide de voorbije jaren uit tot een sterkhouder bij de Andalusiërs, maar zou toch openstaan voor een transfer richting de Nederlandse hoofdstad. Een bedrag van ongeveer 25 miljoen euro zou zelfs volstaan om Sevilla te overtuigen. De voorbije drie seizoenen was de 28-jarige Argentijn goed voor 25 doelpunten in 100 wedstrijden bij de Spaanse topclub.

Geen Ziyech

De voorbije weken werd Ajax ook veelvuldig in verband gebracht met Hakim Ziyech. De Marokkaan zou zelf maar al te graag teruggekeerd zijn naar Amsterdam, maar de Ajacieden vonden geen akkoord met Chelsea. Terwijl Ajax opteerde voor een éénjarige uitleenbeurt, wilden de Blues de spelverdeler enkel via een definitieve transfer lozen. Tot een gedroomde terugkeer van de Amsterdamse publiekslieveling zal het dus niet gaan komen.

LEES OOK: 'Club knokt met Ajax en co: peperdure zomeraanwinst'

Kan Ocampos iemand als Antony vervangen?

Meest recent

Statement Man City: machtige Haaland verplettert Liverpool

Manchester City heeft de laatste rechte lijn van het seizoen op indrukwekkende wijze ingezet. In de ...

11
11
'Witte rook nabij: Anderlecht op zucht van nieuwe TD'

RSC Anderlecht speurt inmiddels al een hele poos naar een nieuwe technisch directeur. Maar die ...

133
133
Titelpredictie Vandenbempt: "Geef ze 59 procent kans"

Volgt Union SG zichzelf op als kampioen? Kan Club Brugge de macht heroveren? Of staat alsnog een ...

53
53
Voorbeeld Brughmans: deze Genk-goudhaantjes staan al klaar

KRC Genk opende vrijdagavond zijn campagne in de Europe Play-Offs met de 17-jarige Lucca Brughmans ...

84
84
De Bruyne lucht zijn hart: “Kan geen normale papa zijn”

Het leven van Kevin De Bruyne speelt zich al jaren af onder een vergrootglas. Waar hij ook gaat, ...

24
24
Comeback Kompany? 'City heeft ideale opvolger Guardiola'

Of hij doet zijn contract tot medio 2027 uit. Of hij zet er na dit seizoen al een punt achter. Feit ...

46
46
Scherprechter Sint-Truiden: Sebaoui tipt nieuwe kampioen

Zaterdagavond wordt de openingsspeeldag van de Champions' Play-Offs op gang getrapt. Leider Union SG ...

98
98
Champions' Play-Offs: zes namen extra onder vergrootglas

De Champions' Play-Offs gaan dit weekend van start. Voor de spelers van de zes deelnemers wordt dat ...

103
103
'Club knokt met Ajax en co: peperdure zomeraanwinst'

Club Brugge dreigt na het seizoen verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Daar moet ook de ...

205
205
Woede Bosuil terecht? Somers velt verdict over penaltyfase

Antwerp FC heeft op de eerste speeldag van de Europe Play-Offs meteen averij opgelopen. De Great Old ...

184
184
Courtois deelt intrigerend bericht dat fans doet gissen

Zonder aankondiging, zonder context en precies daardoor zo opvallend. Thibaut Courtois zette zijn ...

35
35
TU: 'Pittig prijskaartje De Cat, Club wil bekende doelman'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

182
182
Transfersoap bij Chelsea: sterkhouder hint naar vertrek

Het is de voorbije jaren maar zelden rustig geweest bij Chelsea. Sinds de overname door BlueCo ...

20
20
Vloek op leider in play-offs? Dit vindt Hubert ervan

Om 20u45 wordt ook de Champions' Play-Off in de Jupiler Pro League afgetrapt. Daarin begint Union ...

45
45
‘Club Brugge ruikt buitenkans op mercato: Leko huivert’

Club Brugge ziet richting zomer een buitenkans op de transfermarkt opduiken, maar intern is niet ...

262
262
Geruchten over bliksemvertrek bij Napoli: De Bruyne spreekt

Na enkele maanden afwezigheid is Kevin De Bruyne helemaal terug. Voor de interlandbreak kon hij al ...

85
85
Duitse media smullen van Kompany’s hilarisch persmoment

Vincent Kompany werkte vrijdag zijn persconferentie af in aanloop naar de uitwedstrijd van Bayern ...

43
43
Wilmots doet transferplannen Standard uit de doeken

Standard trapt dit weekend zijn campagne in de Europe Play-Off af met een bezoek aan OH Leuven. De ...

114
114
Van der Elst ziet enorm transferdilemma voor Club

Club Brugge gaat in de play-offs op zoek naar de titel en daarna volgt ongetwijfeld weer een drukke ...

171
171
Taravel spiegelt zich aan Leko: "Dat wil ik ook"

Het is op de eerste speeldag van de Champions' Play-Off vooral uitkijken naar de kraker tussen Club ...

40
40
Vanaken breekt stilte: blessure zat dieper dan gedacht

Met de Champions’ Play-offs voor de deur lijkt Club Brugge zijn kapitein net op tijd terug te ...

117
117
Nederland in shock: Hoefkens legt schandaal bloot

Wat eerst leek op een juridisch staartje na de 6-0-nederlaag van NAC Breda, de club van Carl ...

149
149
'Italië verrast met opvallende keuze als bondscoach'

Bij Italië is alweer een nieuw hoofdstuk van de crisis begonnen. Gennaro Gattuso stapte vrijdag ...

159
159
‘Bliksemvertrek Mignolet bij de KBVB?’

Simon Mignolet stopt na dit seizoen als profvoetballer en hij gaat een avontuur aan bij de KBVB. ...

198
198
'Mokerslag voor Anderlecht: Club wil 2 toptargets wegkapen'

Het keepersdossier van Club Brugge en Anderlecht dreigt deze zomer opvallend hard door elkaar te ...

606
606

Meer sportnieuws