Cavani vervolgt carrière bij Spaanse traditieclub

door
Cavani vervolgt carrière bij Spaanse traditieclub

Op dit moment neemt Valencia het in eigen huis op tegen Atlético Madrid. De Spaanse traditieclub gaat in de topper op zoek naar een tweede overwinning van het seizoen. Deze zomer beleefde men bij Valencia een bijzonder drukke transferperiode, en zojuist raakte bekend dat een indrukwekkende naam het lijstje van aanwinsten vervoegt. 


Zo maakte Valencia bekend dat Edinson Cavani zijn handtekening zette onder een meerjarig contract. De 35-jarige Uruguayaan zat sinds juli zonder club nadat Manchester United besliste om hem transfervrij te laten vertrekken. Sindsdien was de interesse in Cavani bijzonder groot, wat de keuze voor Valencia misschien net verrassend maakt. Valencia heeft het al enkele jaren bijzonder moeilijk, en slaagde er vorig seizoen ook niet in om Europees voetbal te behalen. 

Ondanks de 35-jarige leeftijd van Cavani staat het vast dat de Uruguayaan nog heel wat heeft toe te voegen aan de kwaliteiten van Valencia. Vorig seizoen bewees Cavani meermaals dat hij nog over voldoende torinstinct beschikt om het in eender welke topcompetitie te maken. Na Almeida, Duro, Ozkacar, Castillejo, Gonzalez, Lino, Koindredi en Saenz is Cavani al de negende aanwinst van de topclub uit Valencia. 

Van Palermo richting de wereldtop

Edinson Cavani zette zijn eerste stappen in het Europees voetbal bij Palermo. Op Sicilië groeide de Uruguayaan uit tot een ware sensatie, wat hem al snel een toptransfer richting Napoli opleverde. Wederom maakte Cavani jarenlang indruk, waarna hij uiteindelijk bij Paris Saint-Germain belandde. In Frankrijk schopte Cavani - in tegenstelling tot bij Napoli - het nooit tot topschutter van de competitie. Toch maakte hij in totaal meer dan 200 doelpunten voor de Parijse topclub. In 2020 liet PSG de aanvaller richting Engeland verkassen, waar hij het ook in één seizoen bij Manchester United bewees. Op Old Trafford slaagde Cavani er in om twaalf keer de weg naar doel te vinden. 

Knappe transfer van Valencia?

Meest recent

Albert brengt slecht nieuws en moet WK laten schieten

Binnen een tweetal maanden gaat het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico van pas. De Rode ...

0
0
'Atalanta hakt knoop door over megatransfer De Ketelaere'

Afgelopen weekend was Charles De Ketelaere nog eens belangrijk voor Atalanta. De Rode Duivel loodste ...

27
27
Werken aan de Romback: Lukaku duikt verrassend op

Napoli pakte maandag de drie punten in de kraker tegen AC Milan, maar daarbij kon het niet rekenen ...

30
30
'Anderlecht moet toch weer blessuredomper slikken'

Voor Anderlecht zijn de play-offs rampzalig begonnen, want op het veld van Club Brugge leden ze al ...

65
65
'Club mag op één voorwaarde nog dromen van Rode Duivel'

Bij Club Brugge zijn de voorbereidingen voor de zomermercato ongetwijfeld al volop aan de gang. ...

148
148
TRANSFERUURTJE: 'PSG shopt bij Club, ramp voor Vermeeren'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

173
173
‘Na Vanaken gaat Club all-in voor transferverrassing’

Club Brugge strijdt nog volop mee voor de titel dit seizoen, maar Blauw-Zwart is achter de schermen ...

445
445
‘Anderlecht heeft plan klaar: vervanger Coosemans’

Eerder op de dag werd bekendgemaakt dat RSC Anderlecht op het punt staat om het contract van Colin ...

191
191
‘Spanje in rep en roer: ook racisme bij Real Madrid’

Afgelopen speeldag was er veel ophef in de Spaanse hoogste klasse nadat er bij FC Barcelona ...

85
85
Kompany waarschuwt na straffe prestatie tegen Real Madrid

Bayern München won oververdiend met 1-2 op het veld van Real Madrid. Dat was nog een gevleide ...

86
86
'Standard mikt dankzij WK op miljoenentransfer'

Marc Wilmots verklaarde al dat de kern van Standard er volgend seizoen grotendeels hetzelde zal ...

76
76
'Taravel krijgt gigantische opsteker voor AA Gent'

RSC Anderlecht weet wat het zondag moet doen tegen AA Gent: winnen. Anders is het wéér ...

225
225
Monsterdeal bij PSV: "70 miljoen euro"

PSV is ondertussen alleenheerser in Nederland. Ze wonnen voor het derde jaar op rij de landstitel. ...

113
113
Kompany verovert Europa: Schmeichel vol lof

Bayern München won verdiend met 1-2 op het veld van Real Madrid. Het deed met oogstrelend ...

163
163
Sterkhouder STVV doet boekje open over mogelijk vertrek

Bij STVV kennen ze een droomseizoen en de Kanaries hopen dat af te sluiten met een Europees ticket. ...

80
80
Fikse waarschuwing Club Brugge: "Kan de titel kosten"

Club Brugge is goed aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van rivaal RSC ...

272
272
'Toekomstwending Coosemans: Anderlecht onderneemt stappen'

RSC Anderlecht blijft voorlopig op zoek naar een nieuwe sportief directeur. Maar ondertussen wordt ...

239
239
'Manchester United lonkt: transferdeal met KRC Genk'

KRC Genk is goed begonnen aan de Europe Play-Offs en kan komend weekend opnieuw een uitstekende zaak ...

287
287
"Hallucinant" - Union structureel bevoordeeld door arbitrage?

De Play-Offs zijn nog maar één speeldag ver en de arbitrage heeft al voor de nodige ...

395
395
Taravel zakt weg: Anderlecht richt blik op opvolgers

De 4-2-nederlaag op Club Brugge heeft het debat rond Jérémy Taravel weer helemaal ...

325
325
Nieuwe PO-mokerslag voor Gent: "Zeer pijnlijk"

AA Gent heeft het nagelaten om een gouden zaak te doen tijdens de openingsspeeldag van de Champions' ...

151
151
"Je brengt me in problemen bij Courtois" - Kompany dribbelt netelige vraag

In de Champions League heeft Bayern München dinsdagavond een eerste grote stap richting de ...

190
190
Stoel Taravel wankelt: "Op basis van wat is hij hoofdcoach?"

RSC Anderlecht kon de schade na rust nog ietwat beperken, maar werd afgelopen compleet overdonderd ...

208
208
Vertrek voor Vanaken? 'Club Brugge schiet in actie'

Met Simon Mignolet ziet Club Brugge na het seizoen één van zijn vaste steunpilaren ...

453
453
'Nieuwe mokerslag voor Vermeeren'

Enkele jaren geleden werd Arthur Vermeeren nog gezien als dé toekomst van het Belgische ...

276
276

Meer sportnieuws