Cavani vervolgt carrière bij Spaanse traditieclub

60
Cavani vervolgt carrière bij Spaanse traditieclub

Op dit moment neemt Valencia het in eigen huis op tegen Atlético Madrid. De Spaanse traditieclub gaat in de topper op zoek naar een tweede overwinning van het seizoen. Deze zomer beleefde men bij Valencia een bijzonder drukke transferperiode, en zojuist raakte bekend dat een indrukwekkende naam het lijstje van aanwinsten vervoegt. 


Zo maakte Valencia bekend dat Edinson Cavani zijn handtekening zette onder een meerjarig contract. De 35-jarige Uruguayaan zat sinds juli zonder club nadat Manchester United besliste om hem transfervrij te laten vertrekken. Sindsdien was de interesse in Cavani bijzonder groot, wat de keuze voor Valencia misschien net verrassend maakt. Valencia heeft het al enkele jaren bijzonder moeilijk, en slaagde er vorig seizoen ook niet in om Europees voetbal te behalen. 

Ondanks de 35-jarige leeftijd van Cavani staat het vast dat de Uruguayaan nog heel wat heeft toe te voegen aan de kwaliteiten van Valencia. Vorig seizoen bewees Cavani meermaals dat hij nog over voldoende torinstinct beschikt om het in eender welke topcompetitie te maken. Na Almeida, Duro, Ozkacar, Castillejo, Gonzalez, Lino, Koindredi en Saenz is Cavani al de negende aanwinst van de topclub uit Valencia. 

Van Palermo richting de wereldtop

Edinson Cavani zette zijn eerste stappen in het Europees voetbal bij Palermo. Op Sicilië groeide de Uruguayaan uit tot een ware sensatie, wat hem al snel een toptransfer richting Napoli opleverde. Wederom maakte Cavani jarenlang indruk, waarna hij uiteindelijk bij Paris Saint-Germain belandde. In Frankrijk schopte Cavani - in tegenstelling tot bij Napoli - het nooit tot topschutter van de competitie. Toch maakte hij in totaal meer dan 200 doelpunten voor de Parijse topclub. In 2020 liet PSG de aanvaller richting Engeland verkassen, waar hij het ook in één seizoen bij Manchester United bewees. Op Old Trafford slaagde Cavani er in om twaalf keer de weg naar doel te vinden. 

Knappe transfer van Valencia?

Meest recent

'Alarm bij Van Bommel: grote zorgen over De Bruyne'

Binnen iets minder dan twee weken moeten de Rode Duivels opnieuw aan de bak in de Nations League, ...

33
33
Simons krijgt gelijk: held staat op bij OHL

OH Leuven heeft zondag een cruciale zege weten te boeken. Het ging met 1-2 winnen op het veld van ...

17
17
Charleroi blijft verbazen: "We zijn ambitieus, maar..."

De verschillen zijn nog wat kleiner geworden in de top van het klassement van de Jupiler Pro League ...

17
17
Na vroege wissel De Bruyne gaat Napoli pijnlijk onderuit

De prestaties van Napoli blijven dit seizoen zeer wisselvallig. Het is er zondag niet in geslaagd om ...

41
41
Debat laait weer op: "Zuur dat U23-ploegen titelstrijd bepalen"

De strijd om de titel in de Challenger Pro League lijkt dit seizoen een duel te gaan worden tussen ...

155
155
Lommel zorgt voor straffe stunt: "Een verdiende zege"

Op speeldag tien is AA Gent tegen zijn allereerste nederlaag van het seizoen in de Jupiler Pro ...

26
26
Roef legt vinger op de wonde: "Daar niet scherp genoeg"

Vorige week maakte AA Gent nog indruk door Anderlecht met 4-0 te verslaan, maar zondagavond zijn de ...

41
41
Charleroi herpakt zich met spektakelstuk tegen La Louvière

Charleroi kreeg vorige week een verrassende pandoering in Antwerp, maar heeft zich daar uitstekend ...

19
19
Blessureleed Lavia verleden tijd? Alonso legt verschil bloot

Roméo Lavia kende een enorm blessureverleden bij Chelsea. Na zijn monstertransfer kwam de ...

97
97
Lommel smeert KAA Gent eerste nederlaag in JPL aan

KAA Gent heeft een eerste nederlaag geleden in de Jupiler Pro League. De Buffalo’s kwamen met ...

55
55
Bruno door het stof door toptalent: “Voeten laten spreken”

RSC Anderlecht staat bekend om de jeugdopleiding en Vitor Bruno leek aanvankelijk gretig gebruikt te ...

189
189
Diego Moreira schittert: vergelijking met Milan-legende

Diego Moreira begint zich volledig in zijn sas te voelen bij AC Milan. De buitenspeler maakte de ...

62
62
Club Brugge-talenten in zak en as: “Dit doet pijn”

Club NXT leek de betere ploeg tegen Sporting Hasselt, maar uiteindelijk trokken de talenten van Club ...

177
177
Real heeft geen kind aan Santander met heerlijke goal

Real Madrid heeft zondag gedaan wat het moest doen om de aansluiting met FC Barcelona en Atletico ...

28
28
Beerschot lacht in vuistje: Dender niet voorbij Jong Genk

Beerschot zal in zijn vuistje lachen. Het staat immers weer wat steviger aan de leiding in de ...

83
83
‘Vanaken voelt zich verraden: Club Brugge plant al afscheid’

Hans Vanaken wilde bij Club Brugge nog jaren bijtekenen, maar kreeg er amper één. ...

931
931
Penaltymissers breken STVV duur op: OHL wint op Stayen

STVV heeft zondagnamiddag een gouden kans laten liggen om de sprong naar de linkerkolom te maken. De ...

52
52
Zorgen om Genkse topaankoop: "We schrijven hem nog niet af"

KRC Genk blijft dit seizoen zeer wisselvallig presteren. Zaterdagavond gingen de Limburgers al voor ...

165
165
'Lamkel Zé gaat verrassend nieuw avontuur aan'

De voorbije jaren heeft Didier Lamkel Zé heel wat watertjes doorzwommen. Sinds hij bij ...

921
921
Bizar beeld: spelersbus Westerlo tegengehouden voor drugscontrole

Westerlo zag zaterdagavond zijn opmars van de laatste weken gestuit worden. Het kreeg op het veld ...

49
49
Negenklapper in Eredivisie, Mangala scoort tegen Stassin

Zondagnamiddag vielen er in het buitenland enkele opvallende uitslagen te noteren. In de Eredivisie ...

23
23
Bruno dient kritische Bornauw stevig van antwoord

Anderlecht heeft zaterdag een ruime zege gepakt tegen Westerlo, dat met 4-1 voor de bijl ging. Dat ...

153
153
Antwerp weer bij af: "Moeten voor de spiegel gaan staan"

Vorige week pakte Antwerp nog een zeer knappe zege tegen Charleroi, dat tot dusver één ...

133
133
Stroeykens slaat bij Anderlecht snoeihard terug op Sibierski

Mario Stroeykens leek volledig afgeschreven bij RSC Anderlecht en afgelopen zomermercato wilde ...

302
302
Antwerp incasseert mokerslag: Cercle doet goede zaken

Cercle Brugge en Royal Antwerp FC bekampten elkaar in het Jan Breydelstadion. Groen-Zwart startte de ...

107
107

Meer sportnieuws