Cavani vervolgt carrière bij Spaanse traditieclub

door
Cavani vervolgt carrière bij Spaanse traditieclub

Op dit moment neemt Valencia het in eigen huis op tegen Atlético Madrid. De Spaanse traditieclub gaat in de topper op zoek naar een tweede overwinning van het seizoen. Deze zomer beleefde men bij Valencia een bijzonder drukke transferperiode, en zojuist raakte bekend dat een indrukwekkende naam het lijstje van aanwinsten vervoegt. 


Zo maakte Valencia bekend dat Edinson Cavani zijn handtekening zette onder een meerjarig contract. De 35-jarige Uruguayaan zat sinds juli zonder club nadat Manchester United besliste om hem transfervrij te laten vertrekken. Sindsdien was de interesse in Cavani bijzonder groot, wat de keuze voor Valencia misschien net verrassend maakt. Valencia heeft het al enkele jaren bijzonder moeilijk, en slaagde er vorig seizoen ook niet in om Europees voetbal te behalen. 

Ondanks de 35-jarige leeftijd van Cavani staat het vast dat de Uruguayaan nog heel wat heeft toe te voegen aan de kwaliteiten van Valencia. Vorig seizoen bewees Cavani meermaals dat hij nog over voldoende torinstinct beschikt om het in eender welke topcompetitie te maken. Na Almeida, Duro, Ozkacar, Castillejo, Gonzalez, Lino, Koindredi en Saenz is Cavani al de negende aanwinst van de topclub uit Valencia. 

Van Palermo richting de wereldtop

Edinson Cavani zette zijn eerste stappen in het Europees voetbal bij Palermo. Op Sicilië groeide de Uruguayaan uit tot een ware sensatie, wat hem al snel een toptransfer richting Napoli opleverde. Wederom maakte Cavani jarenlang indruk, waarna hij uiteindelijk bij Paris Saint-Germain belandde. In Frankrijk schopte Cavani - in tegenstelling tot bij Napoli - het nooit tot topschutter van de competitie. Toch maakte hij in totaal meer dan 200 doelpunten voor de Parijse topclub. In 2020 liet PSG de aanvaller richting Engeland verkassen, waar hij het ook in één seizoen bij Manchester United bewees. Op Old Trafford slaagde Cavani er in om twaalf keer de weg naar doel te vinden. 

Knappe transfer van Valencia?

Meest recent

'Anderlecht slaat zeer pikante slag bij Antwerp'

Bij Anderlecht lijken er heel wat grote veranderingen op til te staan. Er moet nog een nieuwe ...

0
0
Intern gevecht Anderlecht: Deschacht voorspelt vuurwerk

RSC Anderlecht speelde afgelopen weekend een zwakke wedstrijd, maar won uiteindelijk wel met 3-1 van ...

86
86
Halve finales UEL/UECL bekend: ontdek de grote favorieten

Ook in de Europa en Conference League zijn de kaarten geschud. Donderdagavond werden in de twee ...

49
49
Club houdt 'grote joker' klaar in titelgevecht met Union

Zondagavond is het zover, dan kruisen de twee grote titelkandidaten de degens met mekaar in de ...

270
270
UEL/UECL: mooie avond voor Belgen, één grote verrassing

In de Europa en Conference League zijn de tickets voor de halve finales uitgedeeld. Met Youri ...

69
69
Ideale WK-basiself Duivels: Albert dumpt dríé grote namen

Nog minder dan twee maanden te gaan en het WK van de Rode Duivels gaat van start. Op maandag 15 juni ...

183
183
Club Brugge wrijft zich in handen met 'nieuwe Karetsas'

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jonge spelers richting de Europese topcompetities te ...

175
175
Slotspeeldag Challenger Pro League: dit staat op het spel

Vrijdagavond wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League ...

74
74
Afkeer voor Anderlecht? Vanderbiest spreekt eerlijke taal

In de Champions' Play-Offs staat zaterdagavond een interessante duel op het programma. Zo strijden ...

183
183
Titelgevecht barst los: hét verschil tussen Union en Club

De spanning in de Champions' Play-Offs neemt in de komende dagen gevoelig toe. Aanstaande zondag ...

510
510
Furieus Barça legt wéér klacht neer na UCL-uitschakeling

FC Barcelona sneuvelde dinsdagavond uit de Champions League ondanks een 1-2-zege op het veld van ...

118
118
UEL/UECL: Nederlands verhaal over, Genk-killer stuift door

De eerste halve finalisten in de Europa en Conference League zijn bekend. Zo wist SC Freiburg na KRC ...

63
63
Antwerp op kruispunt: drastische beslissing in PO's?

Antwerp FC is uiterst tegenvallend aan de Europe Play-Offs begonnen. De Great Old ging in zijn ...

573
573
Lukaku verbijstert Italië met meest gehate transfer ooit

Romelu Lukaku dreigt in Italië opnieuw het middelpunt te worden van een transferstorm. Door de ...

402
402
AA Gent stoomt door: aanvaller tekent tot 2029

AA Gent strijdt momenteel nog volop in de Champions' Play-Offs voor een Europees ticket. Ondertussen ...

30
30
Blikvangers PO's: nieuwe leiders én degradatie-beslissing?

De derde speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League staat voor de deur en het belooft weer ...

73
73
Eddy Merckx bezorgt voetbalfans enorme krop in de keel

Eddy Merckx ging de laatste maanden door een ware hel. De wielerlegende kreeg te maken met tal van ...

100
100
'Eerste zomertransfer Club Brugge: contract van vijf jaar'

Club Brugge zal er in de komende weken alles aan doen om de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis ...

565
565
Kop rolt bij Real: eerste slachtoffer na Bayern-drama'

Real Madrid zal ook dit seizoen de Champions League niet winnen. De recordhouder werd woensdag uit ...

446
446
'Club Benzema greep ondanks miljoenenbod naast RSCA-pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze het seizoen nog goed te eindigen. Paars-Wit wil nog voor de derde plaats ...

160
160
Cercle Brugge slaat toe met drie contractverlengingen

Cercle Brugge kent een zeer rustig einde van het seizoen nu het behoud zeker is. De Bruggelingen ...

49
49
KRC Genk raast door met volgend contract

Bij KRC Genk blijven ze werk maken van de toekomst. De Limburgers willen ook de komende jaren ...

128
128
'AA Gent bereikt akkoord: toptransfer in de maak'

Na een magere één op zes hoopt AA Gent zijn blazoen in de play-offs op te schonen ...

130
130
'Goudmijn voor Club Brugge: succesformule ontleed'

De sportieve hoogconjunctuur bij Club Brugge gaat al jaren hand in hand gepaard met een alsmaar ...

423
423
Eerste midweekspeeldag PO's: scheidsrechters bekend

Volgende week staat de eerste midweekspeeldag van de play-offs op het programma, maar eerst moet ...

314
314

Meer sportnieuws