Cavani vervolgt carrière bij Spaanse traditieclub

60 stemmen
Cavani vervolgt carrière bij Spaanse traditieclub

Op dit moment neemt Valencia het in eigen huis op tegen Atlético Madrid. De Spaanse traditieclub gaat in de topper op zoek naar een tweede overwinning van het seizoen. Deze zomer beleefde men bij Valencia een bijzonder drukke transferperiode, en zojuist raakte bekend dat een indrukwekkende naam het lijstje van aanwinsten vervoegt. 


Zo maakte Valencia bekend dat Edinson Cavani zijn handtekening zette onder een meerjarig contract. De 35-jarige Uruguayaan zat sinds juli zonder club nadat Manchester United besliste om hem transfervrij te laten vertrekken. Sindsdien was de interesse in Cavani bijzonder groot, wat de keuze voor Valencia misschien net verrassend maakt. Valencia heeft het al enkele jaren bijzonder moeilijk, en slaagde er vorig seizoen ook niet in om Europees voetbal te behalen. 

Ondanks de 35-jarige leeftijd van Cavani staat het vast dat de Uruguayaan nog heel wat heeft toe te voegen aan de kwaliteiten van Valencia. Vorig seizoen bewees Cavani meermaals dat hij nog over voldoende torinstinct beschikt om het in eender welke topcompetitie te maken. Na Almeida, Duro, Ozkacar, Castillejo, Gonzalez, Lino, Koindredi en Saenz is Cavani al de negende aanwinst van de topclub uit Valencia. 

Van Palermo richting de wereldtop

Edinson Cavani zette zijn eerste stappen in het Europees voetbal bij Palermo. Op Sicilië groeide de Uruguayaan uit tot een ware sensatie, wat hem al snel een toptransfer richting Napoli opleverde. Wederom maakte Cavani jarenlang indruk, waarna hij uiteindelijk bij Paris Saint-Germain belandde. In Frankrijk schopte Cavani - in tegenstelling tot bij Napoli - het nooit tot topschutter van de competitie. Toch maakte hij in totaal meer dan 200 doelpunten voor de Parijse topclub. In 2020 liet PSG de aanvaller richting Engeland verkassen, waar hij het ook in één seizoen bij Manchester United bewees. Op Old Trafford slaagde Cavani er in om twaalf keer de weg naar doel te vinden. 

Knappe transfer van Valencia?

Meest recent

'Plottwist in Brugge: target Club tekent bij ... Cercle'

In de zoektocht naar een nieuwe flankaanvaller deden er de afgelopen weken tal van namen de ronde ...

66
66
'Anderlecht duwt door: Sibierski lanceert slotoffensief'

Met een 2-1 zege tegen La Louvière heeft RSC Anderlecht zijn competitiestart niet gemist. ...

223
223
'Leko klapt uit de biecht: vuurwerk bij Club Brugge'

Club Brugge heeft al een drukke zomer achter de rug, maar het huiswerk zit er nog steeds niet op in ...

289
289
'Kassa rinkelt bij KRC Genk: opvolger al onderweg'

Konstantinos Karetsas liet de kassa er al luider dan ooit rinkelen, terwijl Rafiu Durosinmi het ...

195
195
'Club Brugge kan cashen: stormloop voor sterkhouder'

Club Brugge begon aan het nieuwe seizoen met een vlotte 3-0 zege tegen KV Kortrijk. Zaterdag trekt ...

317
317
Dochter Mark van Bommel pronkt met deze ex-JPL doelman

Onlangs stelden we u al voor aan Reneé Van Bommel, de knappe dochter van onze nieuwe ...

288
288
'Transferbommetje bij AA Gent: deal van bijna 5 miljoen'

AA Gent kan tevreden zijn over de start van het seizoen, maar er ligt nog werk op de transferplank. ...

198
198
Hasi shopt in Genk, Westerlo slaat toe bij Tottenham

De Jupiler Pro League mag dan wel begonnen zijn, de eersteklassers blijven druk in de weer op de ...

83
83
'Nieuwe miljoenenbom: Arsenal neemt contact op met Club'

Arsenal FC betaalde deze zomer zo'n 40 miljoen euro om Christos Tzolis over te nemen van Club ...

821
821
'Toptransfer Fernandez-Pardo: Lille vraagt hallucinante som'

Een uitgebreide rol zat er voor hem uiteindelijk niet in, maar Matias Fernandez-Pardo liet tijdens ...

130
130
'Fofana on the move: Champions League-club legt riante som klaar'

Kersvers bondscoach Mark van Bommel volgt de ontknoping van het zomerse transferwindow ongetwijfeld ...

415
415
'Akkoord met Adedeji schiet Leko in verkeerde keelgat'

Club Brugge blijft werk maken van Noah Adedeji-Sternberg, maar die mogelijke transfer krijgt plots ...

1581
1581
Vanhaezebrouck maakt refs al meteen met grond gelijk

Jonathan Lardot is naar eigen zeggen tevreden over het optreden van zijn korps op de eerste ...

370
370
Under Review: VAR in de fout, Lardot verdedigt Visser

De kop is eraf in de Jupiler Pro League, waar afgelopen weekend de eerste speeldag van de nieuwe ...

507
507
Ruben Van Gucht haalt hakbijl boven bij snoeiharde aanval

Ruben Van Gucht laat opnieuw stevig van zich horen. De sportpresentator kreeg na een recente foto ...

368
368
'Thorup spreekt klare taal: transferitis bij KRC Genk?'

Op de openingsspeeldag ging KRC Genk met 2-1 onderuit op het veld van Zulte Waregem. Een opdoffer ...

425
425
'Club Brugge blijft gaan: 20 miljoen voor opvolgers Tzolis'

Club Brugge haalde tot dusver al zes nieuwkomers in huis, voor wie het opgeteld ruim 42 miljoen op ...

1215
1215
Sam Kerkhofs en Rik Verheye doen Hasselt ontploffen

Sporting Hasselt heeft zijn supporters alvast op een opvallende manier wakker geschud. Met een ...

368
368
Degreef ziet grote verandering onder Bruno

Anderlecht heeft na een moeilijke wedstrijd uiteindelijk de drie punten gepakt tegen La ...

318
318
Anderlecht verrast met nieuwe verdediger

Ook RSC Anderlecht blijft buitenlandse spelers aantrekken om zijn beloftenploeg te 'versterken'. De ...

317
317
Investeerder bij Standard: Wilmots speelt open kaart

De vraag die binnen Standard steeds nadrukkelijker op tafel ligt, is duidelijk: moet de club opnieuw ...

396
396
De Meyer wil deze versterking: STVV handelt meteen

STVV opende zijn seizoen met een 1-1-gelijkspel tegen Lommel SK. Dat kwam toch binnen als een ...

74
74
Stijnen geeft update over dossier van Rousseau

Patro Eisden opent volgende week zijn seizoen in de Challenger Pro League. Trainer Stijn Stijnen ...

64
64
Lukaku en Anderlecht: Defour velt oordeel

Romelu Lukaku is op weg naar Fenerbahçe. Bij een deeltje van de fans van RSC Anderlecht is er ...

580
580
Simons toch tevreden ondanks eerste nederlaag

Oh Leuven begon het seizoen met een 3-1-nederlaag tegen Sporting Charleroi. Ze kregen achteraf wel ...

41
41

Meer sportnieuws