Pech voor Big Rom: Lukaku mist stadsderby én topper tegen Bayern

door
Pech voor Big Rom: Lukaku mist stadsderby én topper tegen Bayern

Het avontuur van Romelu Lukaku bij Chelsea bleek allesbehalve een succes. De Rode Duivel werd vorig seizoen nog met grote bombarie richting Londen gehaald, maar kon er nooit zijn stempel drukken. Na één seizoen besloot ‘Big Rom’ dan ook om terug te keren naar Internazionale. De Italiaanse vice-kampioen huurt de aanvaller voor één seizoen van de Blues.


Internazionale begon het seizoen niet zoals gepland. Ondanks twee simpele zeges tegen Lecce en Spezia, ging de Nerazzurri in zijn eerste topper van het seizoen roemloos ten onder tegen Lazio. De ploeg van Simone Inzaghi verloor met 3-1 van de Biancocelesti. Deze week staan er voor Inter dus twee levensbelangrijke duels op het programma. Zo geeft het morgen partij aan Cremonese, en staat komend weekend de stadsderby tegen Milan op het programma. Volgende week volgt dan weer het eerste Champions League-duel tegen Bayern München.

Voor Romelu Lukaku zal het sowieso een stadsderby in mineur worden. De Rode Duivel blesseerde zich gisterenochtend op training, en na verder onderzoek bleek aan het licht te zijn gekomen dat de aanvaller met een vervelende dijblessure kampt. Om die reden zal Big Rom al met zekerheid niet beschikbaar zijn voor de aankomende wedstrijden tegen Cremonese, Milan en Bayern. Een streep door de rekening voor de sterke sluipschutter.

Geen Origi?

Ook stadsgenoot Milan lijkt wat averij te hebben opgelopen. Zo raakte vandaag bekend dat Ante Rebic en Divock Origi al met zekerheid verstek geven voor het aankomende duel tegen Sassuolo. Of beide spelers wedstrijdfit zullen raken voor de stadsderby, blijft nog maar de vraag. Voor Origi is het alvast een streep door de rekening, want de Rode Duivel wil ongetwijfeld zo snel mogelijk komaf maken met zijn rol als bankzitter.

POLL: Wie zal aan het langste eind trekken in de stadsderby?

Meest recent

'Man Utd en Man City strijden om kersverse Duivel'

Rudi Garcia aarzelde niet om meteen zijn stempel te drukken op de Rode Duivels. De nieuwe bondscoach ...

20
20
JPL-bekenden bezorgen Duivelse concurrenten droomstart

De Rode Duivels moeten zondag vol aan de bak om het behoud in de Nations League te verzekeren, maar ...

10
10
'Kompany snoept City gedroomde opvolger De Bruyne af'

Bij Manchester City zal er komende zomer veel veranderen na de implosie van dit seizoen. Er zullen ...

25
25
Vandenbempt ziet groot voordeel voor Genk tegenover Club

Volgend weekend worden de play-offs op gang getrapt en daarin is het vooral uitkijken naar de ...

79
79
Gerets: "Dan was ik zeker trainer geworden van Standard"

Het voorbije decennium stonden er telkens buitenlanders aan het roer van de Rode Duivels. Er waren ...

81
81
'Club Brugge mag topdoelwit alweer schrappen'

Bij Club Brugge staan ze erom bekend dat ze meestal al zeer vroeg beginnen aan hun huiswerk. Tot ...

141
141
De Bruyne verrast: "Misschien beter om in Divisie B te spelen"

De Rode Duivels zijn hun 2025 begonnen met een stevige tegenvallen door donderdag met 3-1 te ...

158
158
'STVV zet zijn zinnen op Congolese parel'

Het is nog maar de vraag of STVV volgend seizoen nog in de Jupiler Pro League zal spelen. De ...

32
32
Oekraïne krijgt forse extra troef voor terugmatch

De Rode Duivels staan zondag voor een loodzware opdracht. Als ze nog het behoud in de Nations League ...

35
35
Jonge Duivels dwingen kwalificatie af voor EK én WK

De Rode Duivels mogen dan wel een moeilijke periode beleven met een moeizame overgang naar een ...

167
167
Wissels bij Duivels: Garcia dropt verrassende naam

De Rode Duivels krijgen zondagavond de kans om één en ander recht te zetten na de ...

367
367
De Bruyne geeft oorzaak voor veelbesproken wissel

De Rode Duivels hopen zich zondagavond alsnog te verzekeren van het behoud in de A-divisie van de ...

106
106
'Osimhen naar Europese topclub: transfergesprekken lopen'

Victor Osimhen was afgelopen zomer de hoofdrolspeler in een transfersoap die hem uiteindelijk een ...

88
88
'Nieuwe gegadigde duikt op: Club gaat voor 25 miljoen'

Voor de meeste ploegen geldt de huidige interland-periode als een ideaal moment om de komende ...

442
442
Trieste conclusie na afgang Duivels: "Geen topland meer"

De Rode Duivels spelen zondagavond tegen Oekraïne om het behoud in de hoogste divisie van de ...

109
109
'Zidane zet zich schrap voor sensationele terugkeer'

Zinedine Zidane legde als hoofdtrainer een geweldig parcours af bij Real Madrid, maar zit sindsdien ...

122
122
Fenomeen Modric spreekt zich uit over nog een jaar Real Madrid

Luka Modric is een fenomeen. De middenvelder wordt in september 40 jaar, maar haalt wel nog steeds ...

53
53
De Bruyne praat over 'gevoelige' aanvoerdersband én toekomst

Kevin De Bruyne schoof vandaag aan om te praten een dag voor de match met de Rode Duivels tegen ...

333
333
Nieuwe club van Borkelmans nu ook officieel bekend

De voorbije jaren bleef het stil rond Vital Borkelmans. Van 2018 tot 2021 was de gewezen Rode Duivel ...

80
80
Vandenbempt doet verrassende uitspraak over Anderlecht

RSC Anderlecht staat voor cruciale maanden. Gaan ze het povere seizoen nog goed eindigen, of dooft ...

617
617

Meer sportnieuws