Pech voor Big Rom: Lukaku mist stadsderby én topper tegen Bayern

door
Pech voor Big Rom: Lukaku mist stadsderby én topper tegen Bayern

Het avontuur van Romelu Lukaku bij Chelsea bleek allesbehalve een succes. De Rode Duivel werd vorig seizoen nog met grote bombarie richting Londen gehaald, maar kon er nooit zijn stempel drukken. Na één seizoen besloot ‘Big Rom’ dan ook om terug te keren naar Internazionale. De Italiaanse vice-kampioen huurt de aanvaller voor één seizoen van de Blues.


Internazionale begon het seizoen niet zoals gepland. Ondanks twee simpele zeges tegen Lecce en Spezia, ging de Nerazzurri in zijn eerste topper van het seizoen roemloos ten onder tegen Lazio. De ploeg van Simone Inzaghi verloor met 3-1 van de Biancocelesti. Deze week staan er voor Inter dus twee levensbelangrijke duels op het programma. Zo geeft het morgen partij aan Cremonese, en staat komend weekend de stadsderby tegen Milan op het programma. Volgende week volgt dan weer het eerste Champions League-duel tegen Bayern München.

Voor Romelu Lukaku zal het sowieso een stadsderby in mineur worden. De Rode Duivel blesseerde zich gisterenochtend op training, en na verder onderzoek bleek aan het licht te zijn gekomen dat de aanvaller met een vervelende dijblessure kampt. Om die reden zal Big Rom al met zekerheid niet beschikbaar zijn voor de aankomende wedstrijden tegen Cremonese, Milan en Bayern. Een streep door de rekening voor de sterke sluipschutter.

Geen Origi?

Ook stadsgenoot Milan lijkt wat averij te hebben opgelopen. Zo raakte vandaag bekend dat Ante Rebic en Divock Origi al met zekerheid verstek geven voor het aankomende duel tegen Sassuolo. Of beide spelers wedstrijdfit zullen raken voor de stadsderby, blijft nog maar de vraag. Voor Origi is het alvast een streep door de rekening, want de Rode Duivel wil ongetwijfeld zo snel mogelijk komaf maken met zijn rol als bankzitter.

LEES OOK: Tessa Wullaert open over relatie: "We hebben het echt gehad"

Wie zal aan het langste eind trekken in de stadsderby?

Meest recent

Opvallend duo: Bakayoko en Klopp verbroederen plots

Johan Bakayoko hoopt zich snel weer in de kijker te spelen bij de Rode Duivels. De aanvaller maakte ...

3
3
Skov Olsen heeft na jaar weer toptransfer beet

Een jaar geleden trok Andreas Skov Olsen de deur achter zich dicht bij Club Brugge. De Deense winger ...

27
27
Vanaken na blamage: "Of we niet gemotiveerd waren?"

Club Brugge is zeer zwak aan het nieuwe jaar begonnen. Ze werden door Sporting Charleroi ...

254
254
VAR, rode kaart en instorting: Club Brugge kent horroravond

Wat een statement moest worden, werd een donkerrrood alarmsignaal. Club Brugge leek lange tijd op ...

246
246
'Noa Lang bezorgt Club Brugge stevige transferkater'

Noa Lang kent een zeer moeilijk seizoen bij Napoli. Er zijn al heel wat geruchten over een snel ...

139
139
'Vrees bij KRC Genk: sterkhouder op weg naar uitgang'

KRC Genk gaat deze mercato mogelijk nog een sterkhouder verliezen. Zakaria El Ouahdi wordt vaak ...

188
188
Lommel droomt dankzij gouden transfer, RWDM met grote zorgen

De Challenger Pro League hernam vanavond na een deugddoende winterbreak. In Limburg werd de derby ...

53
53
Woede bij fans Club Brugge: "Omgekocht!"

Club Brugge is bezig aan zijn match tegen La Louvière. Blauw-Zwart staat bij de rust 2-0 ...

507
507
Van den Bosch uit de ploeg? Oosting velt oordeel

Wat gaat er gebeuren met Zeno Van den Bosch? De centrale verdediger zal weldra zijn transfer naar de ...

189
189
Kleedkamer KAA Gent velt oordeel over De Mil na beker-exit

KAA Gent ligt uit de Croky Cup en dat is een teleurstelling van jewelste. De nederlaag tegen RSC ...

361
361
'Anderlecht onder stoom: transferakkoord met spits'

RSC Anderlecht moet versterking halen, anders zal het bijzonder moeilijk worden om beter te doen dan ...

540
540
Waarom KRC Genk al 25 jaar dé norm is in België

KRC Genk is de afgelopen 25 jaar een pionier geweest inzake jeugdopleiding in België. De ...

203
203
‘Anderlecht grijpt in: 7 toptargets voor nieuwe nummer 1’

Bij RSC Anderlecht draait het al weken rond doelmannen. Wie de geruchten volgt, ziet namen blijven ...

369
369
Club Brugge moét reageren: Leko voert één wissel door

Club Brugge moet zich na de wanprestatie in de Beker van Belgie tegen Sporting Charleroi in de ...

178
178
'Duranville verrast compleet: nieuwe club bekend'

Julien Duranville gaat Borussia Dortmund deze maand verlaten. Het zal een droge uitleenbeurt zijn, ...

148
148
Patro droomt van meer: 'tweede Nainggolan-stunt'

Patro Eisden heeft uitgepakt met een zeer grote transfer. Ze stelden vandaag Radja Nainggolan voor ...

149
149
AA Gent raast door: derde vertrekker is een feit

Bij AA Gent zijn ze bezig aan een zeer intensieve wintermercato. De Buffalo's hebben al een derde ...

73
73
Standard maakt stunttransfer wereldkundig

Marc Wilmots is voorstander van een gezocht evenwicht in een spelerskern. Jonge doorverkoopbare ...

244
244
Kompany jubelt: extra sterspeler bij Bayern op komst

Vincent Kompany is op weg naar succes bij Bayern München. De Belgische oefenmeester kende de ...

69
69
Hayen drukt stempel: wissel(s) van de wacht in Genk

Nicky Hayen moet KRC Genk straks nog naar de top zes zien te loodsen, een missie die zaterdag start ...

318
318
'Renard draait overuren: transfervuurwerk in Anderlecht'

Tot dusver viel er vrij weinig te beleven bij RSC Anderlecht, maar dat lijkt slechts stilte voor de ...

221
221
De Mos fileert Belgische jaren en doet straffe onthulling

Aad De Mos heeft in België een spoor nagelaten dat tegelijk glorieus en controversieel is. Voor ...

225
225
Groen licht: Club Brugge krijgt update in stadiondossier

Club Brugge hoopt de uitschakeling in de beker vrijdag door te spelen tegen La Louvière. Op ...

437
437
Lardot velt verdict: rode kaart voor Kana & Tzolis?

De afgelopen dagen werden de kwartfinales van de Croky Cup afgewerkt. Hier en daar ontstond er ...

521
521
Ophef rond Ruben Van Gucht na opvallende boodschap

Ruben Van Gucht heeft de voorbije jaren zelden de luwte opgezocht. De VRT journalist en presentator ...

79
79

Meer sportnieuws