Pech voor Big Rom: Lukaku mist stadsderby én topper tegen Bayern

door
Pech voor Big Rom: Lukaku mist stadsderby én topper tegen Bayern

Het avontuur van Romelu Lukaku bij Chelsea bleek allesbehalve een succes. De Rode Duivel werd vorig seizoen nog met grote bombarie richting Londen gehaald, maar kon er nooit zijn stempel drukken. Na één seizoen besloot ‘Big Rom’ dan ook om terug te keren naar Internazionale. De Italiaanse vice-kampioen huurt de aanvaller voor één seizoen van de Blues.


Internazionale begon het seizoen niet zoals gepland. Ondanks twee simpele zeges tegen Lecce en Spezia, ging de Nerazzurri in zijn eerste topper van het seizoen roemloos ten onder tegen Lazio. De ploeg van Simone Inzaghi verloor met 3-1 van de Biancocelesti. Deze week staan er voor Inter dus twee levensbelangrijke duels op het programma. Zo geeft het morgen partij aan Cremonese, en staat komend weekend de stadsderby tegen Milan op het programma. Volgende week volgt dan weer het eerste Champions League-duel tegen Bayern München.

Voor Romelu Lukaku zal het sowieso een stadsderby in mineur worden. De Rode Duivel blesseerde zich gisterenochtend op training, en na verder onderzoek bleek aan het licht te zijn gekomen dat de aanvaller met een vervelende dijblessure kampt. Om die reden zal Big Rom al met zekerheid niet beschikbaar zijn voor de aankomende wedstrijden tegen Cremonese, Milan en Bayern. Een streep door de rekening voor de sterke sluipschutter.

Geen Origi?

Ook stadsgenoot Milan lijkt wat averij te hebben opgelopen. Zo raakte vandaag bekend dat Ante Rebic en Divock Origi al met zekerheid verstek geven voor het aankomende duel tegen Sassuolo. Of beide spelers wedstrijdfit zullen raken voor de stadsderby, blijft nog maar de vraag. Voor Origi is het alvast een streep door de rekening, want de Rode Duivel wil ongetwijfeld zo snel mogelijk komaf maken met zijn rol als bankzitter.

LEES OOK: ‘Transferplan Stankovic: Club-smaakmaker imponeert’

Wie zal aan het langste eind trekken in de stadsderby?

Meest recent

Blunders van Wilmots? "Te weinig voor Jupiler Pro League"

Standard kent alweer een zeer moeilijk seizoen. Ze moeten winnen van RSC Anderlecht om mee te ...

1
1
‘Club Brugge ontploft: Tzolis weg voor hallucinant bedrag’

Club Brugge voelt het bewegen rond Christos Tzolis: plots gaat het niet meer over óf hij ...

289
289
Vossen is het kotsbeu: "Is al maanden zo!"

Zulte Waregem verloor met 0-1 van KVC Westerlo. Jelle Vossen mocht nog eens invallen, maar kon het ...

60
60
'Club Brugge beeft: eerste miljoenenbod is binnen'

Bij Club Brugge beloven de laatste dagen van de wintermercato nog zeer bewogen te worden. De ...

148
148
Dé waanzinnige top vijf van RC Genk: “Absolute wereldklasse”

KRC Genk heeft een voortreffelijke jeugdopleiding. De Limburgers lieten al héél wat ...

53
53
Icoon scherp voor Standard en RSCA: "Dan blijf je beter thuis"

Om 13u30 nemen Standard en RSC Anderlecht het in een kolkend Sclessin op tegen elkaar. Een duel vol ...

68
68
Grote gelijk van Club Brugge: ‘gemiste’ transfer beste zet

Club Brugge zit weer op een wolk na de demonstratie tegen Marseille. Die had de club nodig, want het ...

248
248
Steun voor Hasi: hoe Anderlecht héél geduldig is

Bij RSC Anderlecht besloten ze om verder te gaan met Besnik Hasi. Hij moet echter winnen van ...

98
98
Vrancken is scherp na vreemde rode kaart voor STVV

STVV is bezig aan een sensationeel seizoen, maar werd zaterdagavond weer een beetje met de voetjes ...

158
158
'Club Brugge legt prijskaartje Onyedika vast'

Bij Club Brugge beloven de laatste dagen van de wintermercato nog zeer bewogen te worden. De ...

493
493
Vlotte zeges Liverpool en Barça, ademruimte voor Pocognoli

Er kwamen zaterdagavond nog enkele Europese grootmachten in actie. Liverpool en FC Barcelona hebben ...

27
27
Charleroi zet straffe reeks voort en stuit opmars STVV

Charleroi blijft zijn straffe reeks van de laatste weken verderzetten. Ze pakken nu ook de scalp van ...

57
57
'Genk laat toptalent vertrekken: oorzaak bekend'

KRC Genk beleeft een zeer opmerkelijke mercato. Het versterkt zich voorlopig niet, maar laat wel ...

206
206
Woeste Kompany haalt uit naar refs na nieuw puntenverlies

Maandenlang was Bayern München onaantastbaar in de Bundesliga, maar plots lijkt het team van ...

169
169
Nainggolan weer beslissend, RWDM wint opnieuw

In de slotwedstrijden van zaterdagavond in de Challenger Pro League heeft Radja Nainggolan zich ...

91
91
PSG stuurt speler naar België, verrassende transfer Yaremchuk

De wintermercato is in zijn laatste dagen aanbeland. Ongetwijfeld zullen we daarin nog enkele ...

182
182
'Club Brugge in shock: alsnog vertrek Onyedika?'

Voor Club Brugge belooft het slot van de wintermercato nog zeer druk te worden. Niet alleen hopen ze ...

427
427
Chelsea wint op de valreep, Bayern verliest weer punten

Bayern München en Vincent Kompany lijken plots in een dipje te zitten. Ze blijven achter met ...

21
21
Slotoffensief komt te laat: Essevee onderuit tegen Westerlo

Zulte Waregem heeft zaterdag een zeer slechte zaak gedaan. Het moet weer bang achterom kijken nadat ...

34
34
‘Real verraadt eigen coach: droomtrainer staat al klaar’

Real Madrid heeft z’n nieuwe T1 nog maar net aangesteld, maar het Bernabéu gelooft er ...

148
148
Vrancken geeft het 'geheim' van STVV-succes prijs

STVV is bijzonder sterk bezig en staat knap tweede in de Jupiler Pro League. Vanavond nemen ze het ...

36
36
'AA Gent deelt KRC Genk twee transfertikken uit'

In België is er al jaren een strijd om de beste talenten. AA Gent probeert ook steeds meer in ...

232
232
'Club Brugge baalt: parel trekt naar Europese top'

Club Brugge leeft momenteel op een wolk na de kwalificatie in de Champions League, maar ze gaan toch ...

865
865
Druk op Renard neemt toe: "Er werd toch flink gespendeerd"

Besnik Hasi krijgt voorlopig de volle laag, maar daarachter zal Olivier Renard toch stilaan ...

406
406
Vannieuwkerke verrast vriend en vijand met opvallende zet

Karl Vannieuwkerke is dit weekend te horen en te zien op het WK Veldrijden in het Nederlandse Hulst. ...

141
141

Meer sportnieuws