Pech voor Big Rom: Lukaku mist stadsderby én topper tegen Bayern

door
Pech voor Big Rom: Lukaku mist stadsderby én topper tegen Bayern

Het avontuur van Romelu Lukaku bij Chelsea bleek allesbehalve een succes. De Rode Duivel werd vorig seizoen nog met grote bombarie richting Londen gehaald, maar kon er nooit zijn stempel drukken. Na één seizoen besloot ‘Big Rom’ dan ook om terug te keren naar Internazionale. De Italiaanse vice-kampioen huurt de aanvaller voor één seizoen van de Blues.


Internazionale begon het seizoen niet zoals gepland. Ondanks twee simpele zeges tegen Lecce en Spezia, ging de Nerazzurri in zijn eerste topper van het seizoen roemloos ten onder tegen Lazio. De ploeg van Simone Inzaghi verloor met 3-1 van de Biancocelesti. Deze week staan er voor Inter dus twee levensbelangrijke duels op het programma. Zo geeft het morgen partij aan Cremonese, en staat komend weekend de stadsderby tegen Milan op het programma. Volgende week volgt dan weer het eerste Champions League-duel tegen Bayern München.

Voor Romelu Lukaku zal het sowieso een stadsderby in mineur worden. De Rode Duivel blesseerde zich gisterenochtend op training, en na verder onderzoek bleek aan het licht te zijn gekomen dat de aanvaller met een vervelende dijblessure kampt. Om die reden zal Big Rom al met zekerheid niet beschikbaar zijn voor de aankomende wedstrijden tegen Cremonese, Milan en Bayern. Een streep door de rekening voor de sterke sluipschutter.

Geen Origi?

Ook stadsgenoot Milan lijkt wat averij te hebben opgelopen. Zo raakte vandaag bekend dat Ante Rebic en Divock Origi al met zekerheid verstek geven voor het aankomende duel tegen Sassuolo. Of beide spelers wedstrijdfit zullen raken voor de stadsderby, blijft nog maar de vraag. Voor Origi is het alvast een streep door de rekening, want de Rode Duivel wil ongetwijfeld zo snel mogelijk komaf maken met zijn rol als bankzitter.

LEES OOK: Stankovic schenkt klare wijn over transfer naar Inter

Wie zal aan het langste eind trekken in de stadsderby?

Meest recent

Kopzorgen bij AA Gent: De Mil geeft blessure-update

AA Gent kon zich afgelopen weekend weer in de top zes knokken. Het wordt nu echter zaak om het ...

7
7
UEL/UECL: Onana doet ex-club pijn, AZ geeft Nederland hoop

In de Europa en Conference League werden donderdagavond de heenmatchen van de 1/8ste finales ...

6
6
Hayen verrast bij Genk: vijf wissels in Europese basiself

KRC Genk zal de Belgische eer moeten hoog houden in de rest van het Europese seizoen. De Limburgers ...

46
46
‘Leko onder vuur bij Club Brugge: onrust groeit’

Ivan Leko voelt de druk toenemen bij Club Brugge. Na het gelijkspel tegen Anderlecht groeit de ...

162
162
'Eerste zomertransfer Club Brugge bepaald: contract tot 2031'

Club Brugge wil zich in de komende weken en maanden verzekeren van de twintigste landstitel uit zijn ...

161
161
Tresoldi, Heymans of Thorgan: 'Speler vd Maand' bekend

De maand februari leverde in de Jupiler Pro League verschillende mooie wedstrijden op. En ook aan ...

101
101
'Club, Anderlecht, Union, ...: reuzenstrijd om CPL-uitblinker'

De ontknoping van de Jupiler Pro League nadert met rasse schreden, vlak na de komende ...

241
241
Kompany-ball verovert Europa: Del Piero kan ogen niet geloven

Verschillende kandidaten voor de eindzege maakten deze week indruk in de 1/8ste finales van de ...

93
93
Hoofdrol Peeters: spectaculaire beelden op Bevers titelfeest

Het ticket voor de Jupiler Pro League was al een tijdje binnen, woensdagavond legde SK Beveren ook ...

128
128
Hayen houdt adem in: Europees rampscenario voor Genk

Of ze het nog tot de top zes zullen schoppen valt voorlopig af te wachten, maar in de achtste finale ...

168
168
'Overmars stelt veto: Antwerp legt miljoenen klaar'

Ongeacht het verdere verloop van het seizoen gaat Antwerp een zomer vol vraagtekens tegemoet. ...

218
218
'Garcia ontdekt RSCA: trio in preselectie Rode Duivels'

Met dank aan (interim)coach Jérémy Taravel is er van een crisis plots geen sprake meer ...

266
266
'Essevee kan cashen: smaakmaker naar JPL-topclub?'

De nederlaag tegen Standard betekende de zwanenzang voor Sven Vandenbroeck als trainer van Zulte ...

246
246
'Hayen hakt knopen door: derbykoorts bij KRC Genk'

In de achtste finale van de Europa League neemt KRC Genk het straks op tegen SC Freiburg. De zenuwen ...

131
131
Ruben Van Gucht trekt aandacht in Rome met één foto

Als een ware magneet voor aandacht blijft Ruben Van Gucht de voorbije weken overal opduiken. De ...

822
822
'Leko versus Rigaux: transferclash bij Club Brugge'

Club Brugge stevent af op een heuse leegloop, want tal van goudhaantjes lijken rijp voor een ...

416
416
'Grote kuis bij Antwerp: duo bij grof huisvuil gezet'

Na een teleurstellend seizoen belooft het straks alweer een drukke zomer te worden bij Antwerp, waar ...

222
222
'Dembélé maakt pikante transfer na geheime meeting'

Vorig seizoen wist Paris Saint-Germain eindelijk de Champions League binnen te halen. De Franse club ...

103
103
Antwerp verrast en shopt in amateurreeksen

Bij Antwerp moeten ze dezer dagen de broeksriem aanspannen, want op financieel vlak zijn de middelen ...

161
161
KV Kortrijk haalt gram en mag forfaitzege bijschrijven

SK Beveren pakte woensdagavond al de titel in de Challenger Pro League. Daarmee zijn de Waaslanders ...

205
205
'Club wrijft zich in handen met nieuwe Ordoñez-wending'

Het lijkt erop dat de kassa komende zomer bij Club Brugge weer stevig zal rinkelen. Het haalde dit ...

221
221
'Thiago blijft verbazen: titanenstrijd op komst'

Igor Thiago is uitgegroeid tot één van de sensaties van het seizoen in de Premier ...

249
249
Ceulemans spreekt grote hoop uit voor Club en Westerlo

Komend weekend staat op de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League ...

184
184
Gouden Croc: MIDMID maakt 8 kanshebbers bekend

De ontknoping van het seizoen komt stilaan weer in zicht en dat betekent dat het ook tijd wordt om ...

788
788
'Bliksemtransfer Lewandowski naar grote Europese club'

Op zijn 37ste begint Robert Lewandowski komende zomer nog aan een nieuw hoofdstuk in zijn ...

154
154

Meer sportnieuws