'KV Kortrijk denkt aan oude bekende als nieuwe coach'

door
'KV Kortrijk denkt aan oude bekende als nieuwe coach'

KV Kortrijk gaat op zoek naar een nieuwe trainer na het vertrek van Karim Belhocine. De Kerels kregen al de nodige cv's binnen en één man lijkt wel eens een goede kans te maken. Tekent hij weldra in het Guldensporenstadion?


Hernan Losada is volgens onze bronnen één van de kandidaten om de nieuwe trainer van KV Kortrijk te worden. De Argentijn beschikt over de nodige diploma's, is vrij en heeft als jonge coach toch ook al de nodige ervaring. Hij voldoet alvast aan heel wat criteria. De komende dagen moet blijken of Losada daadwerkelijk de coach gaat worden van KV Kortrijk.

KVK is een club die vaak jonge trainers een kans geeft, denk maar aan Hein Vanhaezebrouck, Karim Belhocine, Johan Walem, Yannis Anastasiou, Yannick Ferrera & co. Losada is 40 jaar en was ruim een jaar beloftentrainer van Beerschot, tot hij daar promotie kreeg en coach werd van de eerste ploeg. Hij loodste de ploeg terug naar eerste klasse en de eerste maanden deed hij het daar voortreffelijk. Na bijna 1,5 jaar coach te zijn van de Kielse Ratten kwam het Amerikaanse D.C. United op de proppen en dat was op sportief en financieel vlak een kans die de ex-speler van onder meer Anderlecht en sc Heerenveen niet kon laten liggen.

Losada was 14 maanden trainer in de Major League Soccer en werd er in april bedankt voor bewezen diensten. Amerikaanse bronnen spraken toen van onenigheid tussen het bestuur en Losada, maar desondanks mocht hij er terugblikken op een goede passage. Sindsdien is hij op zoek naar een nieuwe uitdaging en mogelijk ligt die in het Guldensporenstadion.

CR

LEES OOK: Beveren wint topper na remontada, Kortrijk blijft in spoor

Moet KVK voor Losada gaan?

Meest recent

Kompany doet bekentenis: “Mokerslagen voor mijn gezin”

Vincent Kompany is nu de hoofdtrainer van Bayern München en daar kan hij genieten van een ...

23
23
‘KRC Genk hakt knoop T1 door: pikante details onthuld’

KRC Genk is na het ontslag van Thorsten Fink op zoek naar een nieuwe succescoach. Verschillende ...

223
223
Rel bij Real: Courtois staat midden in pijnlijke oorlog

Het rommelt bij Real Madrid. De Koninklijke won dan wel van Sevilla, maar het ging niet van een ...

55
55
Openda roept meteen straffe taal na eerste goal

De ban is gebroken voor Loïs Openda. De aanvaller wist zijn eerste competitiedoelpunt voor ...

34
34
Zulte verbaast met sneer: “Union al weken bevoordeeld”

Zulte Waregem verloor met 2-0 van Union SG, maar na de wedstrijd was de uitploeg absoluut niet te ...

93
93
Flater bij AA Gent? “Waarom speelt hij niet?”

Bij AA Gent draait het al weken redelijk vierkant. Rik De Mil gaat tegen Club Brugge toch voor een ...

128
128
'Anderlecht uit z’n dak: Verschueren forceert megajackpot'

Plots gaat het op Neerpede niet meer alleen over besparen, maar over dromen. Michael Verschueren ...

617
617
‘Juventus gecharmeerd: vorig jaar nog outstanding bij KV Mechelen'

De wintermercato lonkt steeds meer en de geruchten beginnen steeds talrijker te worden. Zo is er een ...

93
93
Jan Boskamp doodziek: “Dit had iedereen zien aankomen”

Jan Boskamp was jarenlang niet weg te denken van de Nederlandse en Vlaamse voetbaltelevisie. Met ...

143
143
Gouden transfer van Lokeren: assistkoning in CPL

Sporting Lokeren is al een tijdje weer beter bezig en na een moeilijk begin staan ze nu achtste in ...

49
49
Anderlecht rekent zich rijk: "Naar de Premier League-top"

Bij RSC Anderlecht gaat de kassa enorm rinkelen in 2026. Dat lijkt nu al een zekerheid te zijn. De ...

202
202
‘Ramp voor Hayen: ijskoude douche na Genk-wending’

Net wanneer Nicky Hayen weer vooruit wil, krijgt hij een kans van Genk op zijn bord. Alleen: Genk is ...

885
885
Stankovic reageert op pikant transfergerucht

Bij Club Brugge is Aleksandar Stankovic wellicht de beste zomeraanwinst. Hij werd voor maar liefst 9 ...

246
246
KRC Genk plukt de vruchten van 'kritische' zet van Fink

We horen her en der kritiek op de aanpak van Thorsten Fink op Konstantinos Karetsas. “Hij werd ...

174
174
Hoe Verhaeghe & co hun aanpak moeten veranderen

Bij Club Brugge staat er heel veel druk op de ketel voor de match tegen AA Gent. Voorzitter Bart ...

164
164
Renard ziet dat het goed is: stille kracht bij Anderlecht

RSC Anderlecht speelt op het veld van Royal Antwerp FC. Daar waren de Brusselaars de afgelopen jaren ...

195
195
Code rood bij AA Gent: Baro krabt zich in de haren

AA Gent doet voorlopig slechter dan vorig seizoen. De club greep terug naar de oude garde, maar dat ...

445
445
Vandenbroeck haalt keihard uit naar Union en refs

Zulte Waregem blijft in het sukkelstraatje zitten. Na vijf gelijke spelen op een rij liep het ...

604
604
Hubert opgelucht: "Dat was belangrijk"

Na een tegenvallende twee op negen is Union er zaterdagavond opnieuw in geslaagd om een ...

47
47
Mbappé evenaart Ronaldo, Arsenal zuinig weer naar de kop

Arsenal moest zaterdag even zijn koppositie in de Premier League afstaan aan Manchester City, maar ...

58
58
Efficiënt Union knoopt eindelijk weer met de zege aan

Na een maand zonder zege en een twee op negen heeft Union eindelijk weer een competitiematch ...

35
35
Openda maakt eindelijk einde aan waanzinnige reeks

Voor Loïs Openda is 2025 zeker niet het makkelijkste jaar geweest. De spits zakte weg in de ...

75
75
Kater voor Ajax ondanks nieuwe goal Godts

Ajax had de voorbije weken de weg naar boven weer ingezet met vijf overwinningen op een rij, maar is ...

34
34
Beveren wint topper na remontada, Kortrijk blijft in spoor

SK Beveren is zaterdag zeer dicht bij zijn eerste nederlaag van het seizoen gekomen. Na een ...

175
175
Charleroi komt met update over trainersdossier

De voorbije weken heeft er weer een heuse trainerswals plaatsgevonden in de Jupiler Pro League. Club ...

69
69

Meer sportnieuws