'KV Kortrijk denkt aan oude bekende als nieuwe coach'

188
'KV Kortrijk denkt aan oude bekende als nieuwe coach'

KV Kortrijk gaat op zoek naar een nieuwe trainer na het vertrek van Karim Belhocine. De Kerels kregen al de nodige cv's binnen en één man lijkt wel eens een goede kans te maken. Tekent hij weldra in het Guldensporenstadion?


Hernan Losada is volgens onze bronnen één van de kandidaten om de nieuwe trainer van KV Kortrijk te worden. De Argentijn beschikt over de nodige diploma's, is vrij en heeft als jonge coach toch ook al de nodige ervaring. Hij voldoet alvast aan heel wat criteria. De komende dagen moet blijken of Losada daadwerkelijk de coach gaat worden van KV Kortrijk.

KVK is een club die vaak jonge trainers een kans geeft, denk maar aan Hein Vanhaezebrouck, Karim Belhocine, Johan Walem, Yannis Anastasiou, Yannick Ferrera & co. Losada is 40 jaar en was ruim een jaar beloftentrainer van Beerschot, tot hij daar promotie kreeg en coach werd van de eerste ploeg. Hij loodste de ploeg terug naar eerste klasse en de eerste maanden deed hij het daar voortreffelijk. Na bijna 1,5 jaar coach te zijn van de Kielse Ratten kwam het Amerikaanse D.C. United op de proppen en dat was op sportief en financieel vlak een kans die de ex-speler van onder meer Anderlecht en sc Heerenveen niet kon laten liggen.

Losada was 14 maanden trainer in de Major League Soccer en werd er in april bedankt voor bewezen diensten. Amerikaanse bronnen spraken toen van onenigheid tussen het bestuur en Losada, maar desondanks mocht hij er terugblikken op een goede passage. Sindsdien is hij op zoek naar een nieuwe uitdaging en mogelijk ligt die in het Guldensporenstadion.

CR

LEES OOK: Kortrijk slikt nieuwe domper: "Klassement liegt niet"

Moet KVK voor Losada gaan?

Meest recent

Union SG stunt weer in Europa, STVV geeft zege nog weg

Union SG en STVV begonnen om 20u45 aan hun Europese duels. Beide ploegen waren goed aan hun League ...

20
20
WK U17: Anderlecht hakt knoop definitief door

RSC Anderlecht en de KBVB liggen op ramkoers. De Brusselaars en de Belgische voetbalbond ...

27
27
Blessurezorgen voor Anderlecht? Bruno geeft update

RSC Anderlecht won vlot met 2-0 van RB Salzburg. De Brusselaars speelden sterk, maar er was ook ...

67
67
Coosemans sneert naar media na zege van Anderlecht

RSC Anderlecht won knap met 2-0 van RB Salzburg. Paars-Wit was stevig baas en had altijd een keer of ...

132
132
Standard met dramatisch nieuws: "9 maanden out"

Standard is niet bepaald bezig aan een goed seizoen. De laatste weken zijn de resultaten ronduit ...

54
54
Euvrard haalt verschroeiend uit naar spelersgroep Standard

De crisis bij Standard blijft aanslepen. Het gelijkspel tegen KV Kortrijk heeft de onvrede bij de ...

73
73
Joos over afscheid Ronaldo: "Zelfs zijn grootste fans..."

Het nieuws dat Cristiano Ronaldo stopt bij de nationale ploeg van Portugal roept heel wat reacties ...

51
51
Anderlecht zet Salzburg knap opzij, halve blamage AA Gent

RSC Anderlecht en AA Gent begonnen om 18u45 aan hun Europees duel. De Brusselaars ontvingen RB ...

101
101
Mika Godts gunt volgers eerste blik op zijn grote geluk: "Dankbaar"

Mika Godts beleeft bijzonder mooie tijden, zowel op als naast het voetbalveld. De Rode Duivel maakte ...

11
11
Messoudi krijgt mooie beloning en wordt compléét verrast

Mo Messoudi (42) is door de Pro League verkozen tot 'Manager van de Maand' oktober. De coach van ...

14
14
Anderlecht op voorsprong: één man verrast iedereen

RSC Anderlecht heeft de eerste 45 minuten van zijn vierde groepsmatch in de Europa League afgewerkt. ...

70
70
Yann Sommer steelt de show: Boudeweel trekt conclusie

Club Brugge heeft woensdagavond een knappe 1-2-overwinning geboekt op het veld van PSV. Een ...

187
187
Sonck haalt uit naar RSCA-bestuur: "Waarom spraken zij?"

Vitor Bruno kreeg van zijn eigen bestuur onbegrijpelijk publiekelijk wat tikken tegen het hoofd. ...

103
103
Anderlecht afgewezen: "Ik weigerde hun aanbod"

Yorbe Vertessen kijkt met bijzondere gevoelens uit naar de confrontatie van vanavond met Anderlecht. ...

90
90
‘Ontslag Bruno ligt klaar: Coucke verrast met opvolger’

De dagen van Vitor Bruno bij Anderlecht lijken geteld. Het geduld van Marc Coucke en de clubtop is ...

808
808
Bruno hakt knopen door: opstelling Anderlecht bekend

Ook na de overtuigende zege tegen Westerlo staat het mes Vitor Bruno nog steeds op de keel bij ...

72
72
Club Brugge stunt in CL: databureau voorspelt eindranking

Nadat het woensdag PSV over de knie legde, zit Club Brugge na vier speeldagen al aan negen punten in ...

146
146
Anderlecht voert druk op: Bruno met één been buiten

Van een ultimatum is er volgens Kenneth Bornauw geen sprake, maar dat Vitor Bruno zijn job op het ...

96
96
Jackpot voor Union: goudhaantje verlengt contract

Union vertoeft momenteel in Spanje, waar het tegen Celta de Vigo ongeslagen hoopt te blijven in de ...

38
38
Kopzorgen voor Club Brugge: trio valt door de mand

Nadat het eerder al won van Inter en Lens veroverde Club Brugge nu ook de scalp van PSV in de ...

379
379
Hans Vanaken deelt veelzeggend bericht na PSV-stunt

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

414
414
'Bruno blijft roteren: opvallende wissel Anderlecht'

In de Europa League krijgt RSC Anderlecht straks RB Salzburg over de vloer. Na vlotte 4-0 zegde ...

205
205
Leko kruist vingers: Club Brugge likt wonden na CL-zege

Club Brugge boekte woensdag een fraaie 1-2 zege op het veld van PSV, en zette zo weer een stap ...

397
397
Brandon Mechele schiet raak met heel bijzonder nieuws

Brandon Mechele beleeft bijzonder mooie dagen. De verdediger van Club Brugge knokte zich na een ...

400
400
'De Bruyne krijgt bekende naam als nieuwe trainer'

Voor Napoli werd het woensdag alweer een pijnlijke avond in de Champions League. Kevin De Bruyne en ...

91
91

Meer sportnieuws