'Caufriez versiert transfer naar Ligue 1'

43 stemmen
'Caufriez versiert transfer naar Ligue 1'

Het uitbreken van de oorlog in Oekraïne zes maanden geleden zorgde ervoor dat heel wat spelers in het land eieren voor hun geld kozen, maar ook in Rusland vertrokken heel wat buitenlanders. Het land werd immers uitgesloten van alle internationale competities en de FIFA gaf aan buitenlandse spelers ook de mogelijkheid om hun contract te verbreken. Maximiliano Caufriez maakte daar opvallend geen gebruik van.


De 25-jarige verdediger was in de zomer van 2021 verrassend voor 2,5 miljoen euro van STVV naar topclub Spartak Moskou getrokken en hield zich na het uitbreken van het conflict afzijdig. Hij kwam vorig seizoen uiteindelijk 25 keer in actie, maar een vaste titularis zou hij desondanks niet worden. Dit seizoen kwam hij amper nog aan de bak, met amper één invalbeurt van 21 minuten in de eerste zeven competitiewedstrijden.

Na een jaar verlaat Caufriez alsnog Rusland, want volgens L'Equipe staat hij op het punt om een transfer naar de Franse Ligue 1 te versieren. Onze landgenoot zou op het punt staan om te verkassen naar Clermont, dat al enkele weken op zoek was naar een centrale verdediger. Hoeveel ze betalen voor de voormalige Jonge Duivel, is niet duidelijk.

BAIYE
Caufriez wordt in ieder geval de tweede Belg in de kern bij Clermont, want daar is ook Brandon Baiye aan de slag. De 21-jarige middenvelder is een jeugdproduct van Club Brugge, maar verkaste in de zomer van 2019 verrassend naar de Franse club. Nadat hij de voorbije twee seizoenen uitgeleend werd aan een Oostenrijkse tweedeklasser, krijgt hij dit seizoen zijn kans in de A-kern. Hij mocht tot dusver twee keer kort invallen.

Mooie transfer voor Caufriez?

Meest recent

Kljestan roept ferme waarschuwing richting Rode Duivels

De Rode Duivels nemen het in de 1/8e finales op tegen de Verenigde Staten. Het gastland kent een ...

33
33
‘Diego Moreira versiert op WK direct toptransfer’

Diego Moreira leek als extra joker mee te gaan naar het WK, maar bondscoach Rudi Garcia gebruikte ...

49
49
Rode Duivels met voetjes op de grond: “Slechter kon niet”

Ondanks de kwalificatie voor de 1/8e finales blijft het bang afwachten hoe de wedstrijd tegen de ...

42
42
‘Westerlo start transferoorlog met Dender: juridische stappen'

Westerlo is druk in de weer om de zomermercato af te speuren. De Kemphanen willen ferm toeslaan deze ...

39
39
Dropt Garcia bom? ‘Mechele ineens geen zekerheid meer’

Brandon Mechele is één van de grote revelaties van de Rode Duivels, zoniet van het WK. ...

352
352
Anderlecht verbaast met opmerkelijke zomerplannen

Terwijl het WK volop aan de gang is, zijn de Belgische clubs zich al aan het voorbereiden op het ...

340
340
‘KAA Gent lonkt naar ambitieuze knaltransfer’

KAA Gent is naarstig op zoek naar opportuniteiten op de zomertransfermarkt. De Buffalo’s ...

138
138
Doku én De Bruyne op de bank tegen de VS?

De Belgische supporters zijn nog aan het bekomen van het mirakel in Seattle. De Rode Duivels zetten ...

219
219
Lierse blijft gaan: volgende toptransfer al binnen

Daags na het transfernieuws van Marko Mitrovic komt Lierse weer met een versterking opdraven. De ...

65
65
Kompany speelt grote rol in monstertransfer Bayern

Vincent Kompany hoopt ook volgend seizoen weer hoge ogen te gooien. Afgelopen seizoen werd Bayern ...

59
59
Anderlecht ziet jeugdinternational naar Nederland verkassen

RSC Anderlecht staat bekend om de jeugdopleiding, maar de afgelopen jaren trokken enkele talenten al ...

64
64
Amerikanen voeren druk op: "België kandidaat-wereldkampioen"

Maandagnacht is het zover, dan strijden de Rode Duivels om hun plek in de kwartfinales van het WK ...

281
281
'Sibierski helemaal los: Anderlecht meldt zich bij WK-ganger'

RSC Anderlecht werkt zaterdag zijn eerste oefenmatch van de voorbereiding af. Ondertussen is ...

650
650
Relletje na kwalificatie Portugal: analisten spreken schande

Portugal heeft zich donderdagnacht geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK 2026. Maar tegen ...

160
160
L'Equipe maakt gehakt van Rode Duivel: dramatische 2 op 10

Na een historische comeback tegen Senegal mogen de Rode Duivels straks aantreden in de 1/8ste ...

485
485
Leider staat op bij Duivels: "Hij was eerst zichzelf niet"

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

241
241
TRANSFERUURTJE: 'De Cat vindt akkoord, toptransfer Duranville'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

344
344
Vandenbempt ‘ziek’ van WK-beslissing: “Schandalig!”

Er was niet enkel controverse bij België – Senegal, maar ook tijdens Portugal – ...

236
236
Antwerp komt met transfernieuws in volle onzekerheid

Royal Antwerp FC bevindt zich in een penibele situatie. Paul Gheysens is op zoek naar een overnemer ...

181
181
De Bruyne en Lukaku krijgen groot nieuws bij Napoli

Kevin De Bruyne en Romelu Lukaku zijn momenteel nog actief op het WK in de Verenigde Staten, Mexico ...

114
114
Club Brugge en De Roeck uit elkaar: straffe opvolger binnen

Club Brugge heeft op de officiële kanalen bekendgemaakt dat Jonas De Roeck de club zal ...

278
278
Brusselmans zorgt voor WK-schokgolf op Nederlandse televisie

Jarenlang was Brusselmans een vast gezicht bij tal van Vlaamse televisieprogramma's. De ...

469
469
‘Opvallende wending bij Antwerp: toekomst Jaecques bekend’

Achter de schermen is Antwerp druk bezig met een overname. Maar de situatie rond Paul Gheysens is ...

775
775
België bevoordeeld op WK? Gary Neville haalt hard uit

België heeft zijn plek in de 1/8ste finales van het WK 2026 veroverd na een historische ...

541
541
Anderlecht verrast met 'type zoals Burgess'

RSC Anderlecht strikte met Léo Pétrot een nieuwe verdediger. Antoine Sibierski komt ...

457
457

Meer sportnieuws