'Anderlecht wil bij Man Utd shoppen'

door
'Anderlecht wil bij Man Utd shoppen'

Anderlecht vierde deze week dat het voor de eerste keer in vier jaar zich nog eens kon plaatsen voor een Europese groepsfase, maar het donderde zondag alweer van zijn wolk. Paars-Wit leed zijn tweede competitienederlaag van het seizoen door met 2-1 onderuit te gaan in de Brusselse derby tegen Union, dat zo voor de vijfde keer op rij de stadsgenoot wist te kloppen.


Het is duidelijk dat Felice Mazzu nog werk zal hebben om meer regelmaat in zijn elftal te slijpen en dat wat extra kwaliteit op sommige posities misschien nog wel welkom is. Paars-Wit had gehoopt om daarvoor Joshua Zirkzee terug te kunnen halen, maar de spits koos uiteindelijk voor Bologna. Maar mogelijk haalt Anderlecht nog een andere opvallende naam.

Manchester Evening News maakt immers gewag van interesse voor Amad Diallo. De 20-jarige flankaanvaller mag op huurbasis vertrekken bij Manchester United, want met de nakende komst van Antony lijken er voor hem geen speelkansen weggelegd te zijn. In januari 2021 betaalde United nog meer dan 20 miljoen euro om de Ivoriaan weg te halen bij Atalanta, maar sindsdien speelde hij amper negen wedstrijden voor het A-elftal.

CHAMPIONSHIP
In de tweede helft van vorig seizoen werd Diallo al uitgeleend aan Rangers, waar hij in dertien matchen drie keer kon scoren. Anderlecht is lang niet de enige gegadigde voor de jonge winger. Besiktas denkt ook aan zijn komst, net als Blackpool en Sunderland in de Championship.

LEES OOK: Fellaini in opspraak: pikant verhaal duikt op

Kan Anderlecht nog een flankaanvaller gebruiken?

Meest recent

Van Crombrugge klopt op eigen borst: signaal naar Fink

KRC Genk deed in de Europa League goede zaken. De Limburgers wonnen met 2-1 van Basel. In het slot ...

1
1
'Guardiola gecharmeerd: JPL-parel op radar Manchester City'

Manchester City is weer aan het bouwen aan een team dat de komende jaren de Premier League kan ...

52
52
Fellaini in opspraak: pikant verhaal duikt op

Marouane Fellaini is al een tijdje geen voetballer meer. Hij werd vorige week nog gehuldigd in Luik ...

54
54
'Code rood bij Standard: berucht duo plots op Sclessin'

Standard is nog steeds bezig met het zoeken naar investeerders. De Rouches hebben zwarte sneeuw ...

126
126
'Transferbom Man Utd: bod van 100 miljoen bij Real'

Manchester United draait een iets beter seizoen, maar overtuigend is het zeker niet. De recente 1 op ...

49
49
Fink wil klus afmaken: "Dat is de volgende stap"

KRC Genk won met 2-1 van FC Basel en boekt zo een zeer knappe 10 op 15 in de Europa League. De ...

79
79
STVV aan de bak: deals met twee succespionnen?

Bij STVV lopen heel wat spelers in de kijker. Trainer Wouter Vrancken sprak bij TVL Sportcafé ...

32
32
'Anderlecht slaakt zucht: Union krijgt harde ‘nee’'

RSC Anderlecht wist in het verleden Théo Leoni uit de handen van Union SG te houden. De ...

247
247
Code rood: ook JPL-tv dreigt regelrechte ramp te worden

Na de DAZN-bom schuift een eigen JPL-tv-kanaal plots naar voren als dé oplossing. Eén ...

173
173
'Transferoorlog los: Club vs. Anderlecht om 1 man'

RSC Anderlecht en Club Brugge hebben in januari nood aan versterking. Beide ploegen kunnen op ...

239
239
Overmars voelt hitte: Antwerp eist topbeslissing

Marc Overmars kreeg al veel lof in België, maar de Nederlandse sportief directeur moet aan de ...

272
272
Genk blaast iedereen weg: droom leeft weer op

KRC Genk won met 2-1 van FC Basel. De Limburgers doen het uitstekend in Europa, wat het grijze ...

130
130
'Anderlecht negeert Mourinho: opvallend signaal'

Bij RSC Anderlecht begint de interesse in een aantal spelers serieus toe te nemen. De Brusselaars ...

252
252
Verrassende keepersoptie Club: géén Mignolet in doel?

Club Brugge wil zondagmiddag tegen Antwerp FC zijn Europese kater doorspoelen. Maar dan zal coach ...

1003
1003
Karetsas gaat Europa rond: "Mooiste van mijn carrière"

Terwijl de prestaties in eigen land tot dusver ondermaats waren, mag de Europese campagne van KRC ...

102
102
UEL/UECL: Penders ontloopt drama, Moreira en Vertessen vallen op

In de Europa en Conference League hebben enkele Belgen van zich laten spreken. Diego Moreira tekende ...

50
50
Genk ruikt volgende ronde: cruciale zege na parel Karetsas

In de Europa League heeft KRC Genk donderdagavond een cruciale overwinning op eigen veld geboekt. Na ...

116
116
'Tragedie voor JPL: grote schuldigen in DAZN-affaire bekend'

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft een voorlopige climax bereikt. ...

620
620
"Irritant" - Club Brugge-steunpilaar keihard aangepakt

Club Brugge heeft woensdagavond een flinke tik te verwerken gekregen in de Champions League. Op het ...

254
254
Antwerp in de penarie: "Iedereen in het voetbal wist het"

Slechts enkele dagen na het ontslag van Stef Wils, heeft Antwerp FC zijn nieuwe trainer beet. Zo ...

683
683
Ook politiek bindt strijd aan met DAZN: "Schandalig!"

Het Belgische voetbal davert sinds enkele dagen op zijn grondvesten. Rechtenhouder DAZN besloot ...

185
185
Union of Club? 'Slechts één Belgische ploeg door in UCL'

De League Phase van de Champions League is inmiddels alweer vijf speeldagen ver. De twee Belgische ...

256
256
UEL/UECL: Tielemans en Meunier goud waard, pijnlijke avond Feyenoord

In de Europa en Conference League hebben de vroege wedstrijden wisselend succes opgeleverd voor de ...

46
46
Grote rentree in basiself, Fink slachtoffert titularis

In de Europa League staat KRC Genk donderdagavond voor een belangrijke wedstrijd. Op eigen veld ...

56
56
'Aaanwinst schopt stennis: vroegtijdige Anderlecht-exit nabij'

Olivier Renard haalde als sportief directeur van RSC Anderlecht inmiddels een behoorlijke lijst aan ...

705
705

Meer sportnieuws