KV Kortrijk zorgt voor eerste trainersontslag van het seizoen

220 stemmen
KV Kortrijk zorgt voor eerste trainersontslag van het seizoen

Na zes speeldagen in de Jupiler Pro League is de eerste trainerswissel een feit. KV Kortrijk heeft maandag zijn coach Karim Belhocine op straat gezet heeft, zo maakte de club officieel bekend.


De Kerels gingen zondag nog met 0-1 onderuit tegen Standard, dat nochtans ook een kwakkelende start kende. De Kerels blijven daardoor achter met een schamele vier op achttien en zijn daarmee weggezakt naar de voorlaatste plaats, met één punt meer dan rode lantaarn Seraing. Aangezien er dit seizoen drie zakkers zijn, lijkt het bestuur het risico niet te willen lopen om lang in de gevarenzone te blijven staan.

De 44-jarige Belhocine keerde in oktober 2021 terug bij Kortrijk na het plotse vertrek van Luka Elsner naar Standard. De Algerijnse Fransman kon ook vorig seizoen al niet overtuigen en parkeerde KVK uiteindelijk op een dertiende plaats, nadat het seizoen afgesloten werd met een ontluisterende 6 op 42.

VREVEN OF DE BOECK
Kortrijk gaat nu wellicht zo snel mogelijk op zoek naar een vervanger en de eerste kandidaten duiken alvast op. Zo weet HNB dat Stijn Vreven zondag al in de tribune zat. Hij zit al bijna anderhalf jaar zonder club na zijn vertrek bij AS Trencin in april 2021. Ook Glen De Boeck zou de job wel zien zitten. De 51-jarige stond van 2017 tot 2018 al eens een jaar aan het roer in het Guldensporenstadion. Voorlopig neemt assistent Gunther Van Handenhoven over.


LEES OOK: KV Kortrijk komt met transfernieuws na promotie

Logisch dat hij ontslagen werd?

Meest recent

‘Ruud Vormer wil grote naam naar Knokke lokken’

Ruud Vormer heeft een nieuwe uitdaging als hoofdtrainer binnen. De Nederlander gaat aan de slag als ...

29
29
Seys in shock bij Club Brugge: “Zagen we niet aankomen”

De 5-0 zege van Club Brugge zindert nog ferm na. Blauw-Zwart heeft één hand op de ...

79
79
KV Kortrijk komt met transfernieuws na promotie

KV Kortrijk is volgend seizoen weer te zien in de Jupiler Pro League en de Kerels zijn volop bezig ...

37
37
Stijn Stijnen neemt plots afscheid van publiekslieveling

Patro Eisden liep promotie naar de Jupiler Pro League mis. De club van Stijn Stijnen verloor ...

28
28
'Club Brugge haalt groot gelijk: toekomst Leko op tafel'

Club Brugge deed heel wat wenkbrauwen fronsen met het ontslag van Nicky Hayen. Blauw-Zwart plukte ...

216
216
‘Zulte Waregem heeft beet: groen licht voor T1’

Zulte Waregem is volop bezig met volgend seizoen. Essevee zal weer in de Jupiler Pro League te zien ...

72
72
'City schakelt razendsnel: opvolger Guardiola tekent voor 3 jaar'

Terwijl de titelstrijd in de Premier League in volle ontknoping is, werd het Engelse voetbal ...

129
129
'Preud'homme krijgt loodzware transferopdracht bij Club'

Club Brugge staat op punt om 'Director of Football' Dévy Rigaux te verliezen. Hij koos voor ...

348
348
'Alonso klopt op tafel: JPL-bekende eerste Chelsea-transfer'

Chelsea FC heeft een nieuwe coach gevonden. Zo besloten de Blues om hun sportieve lot in handen te ...

98
98
Union groter dan Anderlecht? Proto trekt fel van leer

Terwijl RSC Anderlecht de voorbije seizoenen steeds verder wegkwijnt, blijft Union SG hoge toppen ...

265
265
Gheysens onder druk: Antwerp-overname in stroomversnelling?

Antwerp FC heeft andermaal een tegenvallend seizoen achter de rug. Er is dan ook nood aan een ...

429
429
Vanaken ontploft online na totale vernedering van Union

Club Brugge veegde zondagavond de vloer aan met concurrent Union en vond in Hans Vanaken een ...

252
252
'Sibierski grijpt in: nieuwe Anderlecht-coach in aantocht'

RSC Anderlecht strijdt nog volop voor een Europees ticket, maar de achterban kijkt vooral al ...

783
783
'Genk verstuurt Steuckers keiharde transferboodschap'

KRC Genk strijdt momenteel nog volop voor eindwinst in de Europe Play-Offs. Maar dat weerhoudt de ...

375
375
Transferclimax bij Club Brugge: witte rook rond topdeal

Bij Club Brugge is er witte rook rond een opvallende transfer. Blauw-Zwart heeft een Duitse ...

286
286
Duivels dilemma Garcia: "Hij móét starten op het WK"

Met een vijf sterren-prestatie in de titelclash tegen Union SG, toonde Hans Vanaken zondag nog eens ...

289
289
Ancelotti pakt Neymar mee naar WK, Spaans alarm om Yamal

Binnen minder dan een maand barst het WK in alle hevigheid los. Momenteel worden dan ook volop ...

78
78
'Club Brugge perplex: totale transferwending Stankovic'

Club Brugge zal tijdens de zomermercato sowieso verschillende sterkhouders kwijtspelen. Ook een ...

570
570
Arsenal op zucht van titel: controverse na rode kaart-fase

Arsenal FC heeft maandagavond weer een grote stap richting de landstitel gezet. De Gunners wonnen op ...

94
94
Leko ontkracht kritiek op Verhaeghe: "Klopt niet"

Club Brugge staat op het punt om Dévy Rigaux te verliezen aan Feyenoord, met als gevolg de ...

294
294
'Code rood bij Antwerp: exit Jaecques & Haroun?'

Na een alweer teleurstellend seizoen is Antwerp aan bezinning toe. Komende zomer is er dan ook nog ...

279
279
'Witte rook bij Essevee: overeenkomst met nieuwe T1'

Ontsnappen aan de Relegation Play-Offs lukte niet, maar daarin bleek Zulte Waregem wel veruit de ...

337
337
'Kogel door de kerk: Anderlecht verkoopt De Cat'

Na de verloren bekerfinale was het andermaal een seizoen om snel te vergeten voor RSC Anderlecht. ...

1328
1328
Leko haalt gram: ultieme vernedering voor AA Gent?

Dankzij een spectaculaire 5-0 zege tegen Union diepte Club Brugge het gat met de eerste achtervolger ...

587
587
'Bom in Manchester: Guardiola na slotspeeldag weg bij City'

De ontknoping van de Engelse titelstrijd draait op volle toeren. Maar maandagavond werd de Premier ...

188
188

Meer sportnieuws