TU: 'Antwerp stuurt grote namen door, verrassing Januzaj'

door
TU: 'Antwerp stuurt grote namen door, verrassing Januzaj'

Hoewel het nieuwe seizoen begonnen is, draait de transfercarrousel nog op volle toeren. Zowel in binnen- als buitenland worden nog volop deals afgesloten, om maar te zwijgen van de vele geruchten die in wandelgangen circuleren. VoetbalNieuws verzamelt daarom de belangrijkste transfernieuwtjes dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij Antwerp willen ze na de pijnlijke Europese uitschakeling hun brede kern nog wat afslanken. Daardoor mogen nog een aantal ervaren pionnen vertrekken, want Mark van Bommel zou niet meer rekenen op Birger Verstraete en Viktor Fischer. Vooral die eerste is best opvallend, want hij was de voorbije seizoenen altijd titularis, evenwel zonder uit te blinken.



Club Brugge wist zondag nog een grote vis binnen te hengelen, want het heeft de transfer van Raphael Onyedika afgerond. De Nigeriaanse middenvelder werd zoals verwacht weggeplukt bij FC Midtjylland en daarvoor tastte Club zeer diep in de buidel. Het zou immers zijn transferrecord gebroken hebben door maar liefst 10 miljoen euro neer te tellen, waar nog eens 2 miljoen aan bonussen bij kan komen.

Maar dat record zou snel alweer kunnen sleutelen, want Club maakt intussen ook werk van de komst van Roman Yaremchuk. De ex-spits van AA Gent mag na één jaar alweer vertrekken bij Benfica en er is zelfs al sprake van een naderend akkoord op clubniveau. Club zou maar liefst 16 miljoen euro willen betalen, dat aangevuld kan worden met 3 miljoen aan bonussen en tien procent van een eventuele doorverkoop.



Aan uitgaande zijde zou Brandon Mechele nog een verrassende vertrekker kunnen zijn. De 29-jarige Rode Duivel is aan zijn laatste contractjaar begonnen en geniet interesse van Bologna. Club noch speler zouden op voorhand neen zeggen tegen een aanbieding aan de juiste voorwaarden, al was de intentie van Blauw-Zwart wel om in september aan tafel te zitten met Mechele om een contractverlenging te bespreken. 

Eder Balanta
kan ook een opmerkelijke transfer maken, want de overbodige Colombiaan zou in de belangstelling staan van Standard. Dat kan zich echter alleen veroorloven hem binnen te halen als het eerst Gojko Cimirot verkoopt. De Bosniër is na dit seizoen einde contract en heeft een aanbieding van Partizan op zak. Net als Balanta strijkt hij 1,5 miljoen euro per jaar op.



Daarnaast denkt Standard ook aan de komst van Patrick Berg, een middenvelder van RC Lens. Die zat in Kortrijk al in de tribune, maar desondanks is een transfer nog niet zeker. Ook in zijn geval geldt immers dat er eerst spelers moeten vertrekken. Stipe Perica komt wel al zeker, want de Kroatische spits landde zondagavond in België.

BUITENLAND

Adnan Januzaj is nog steeds op zoek naar een nieuwe club en zou weleens voor een grote verrassing kunnen zorgen met zijn volgende bestemming. De Rode Duivel zou namelijk gesprekken voeren met Venezia, dat nochtans nog maar net naar de Serie B gezakt is. Met de aanvaller willen ze echter zo snel mogelijk terug naar de Serie A en Januzaj zou financieel ook een goede zaak kunnen doen.



Voor Aster Vranckx lonkt ook een transfer. De 19-jarige middenvelder mag vertrekken bij VfL Wolfsburg, waar hij niet voorkomt in de plannen van Niko Kovac. Hij zou weleens een straffe transfer kunnen maken, want vanuit Italië klinkt het dat AC Milan dicht bij zijn komst staat. De Italiaanse kampioen zou een akkoord naderen met Wolfsburg over een uitleenbeurt met aankoopoptie. Enkel over de grootte van die optie wordt nog gediscussieerd: Milan biedt momenteel 11,5 miljoen euro, terwijl Wolfsburg 13 miljoen zou willen.

Bij Manchester United staat er nog heel wat op til. Het zou zondagavond een akkoord bereikt hebben met Ajax over de transfer van Antony. De Braziliaanse winger zou voor maar liefst 100 miljoen euro de overstap maken en tot 2027, met optie op een extra jaar, tekenen. Daarnaast komt er ook nog een nieuwe doelman, want het zou ook een persoonlijk akkoord hebben met Martin Dubravka.De Slowaak van Newcastle United moet David De Gea het vuur aan de schenen leggen, al moet er op clubniveau nog een overeenkomst gevonden worden. United wil Dubravka huren met een aankoopoptie van ongeveer 6 miljoen, terwijl Newcastle een definitieve transfer verkiest.

LEES OOK: Toby Alderweireld laat fans compleet sprakeloos achter

Zal Yaremchuk een meerwaarde zijn voor Club Brugge?

Meest recent

Deschacht geeft RSCA transfertip: "Haal hem weg bij STVV"

RSC Anderlecht gaat in de zomer heus niet 75% van de kern wegdoen zoals we her en der lezen. Elke ...

12
12
Cercle Brugge aan zet: weldra akkoord met AA Gent?

Cercle Brugge kan al volop het komende seizoen voorbereiden. De Bruggelingen gaan een aantal knopen ...

27
27
KRC Genk wacht af: topper bij Fink, schaduwpion bij Hayen

Bij een trainerswissel kan het soms héél snel gaan voor een speler. Zowel positief als ...

35
35
Anderlecht vs. Club Brugge: pittige duels op de transfermarkt?

RSC Anderlecht en Club Brugge hopen het seizoen nog af te sluiten met een prijs. De een de beker, de ...

71
71
Ajax - PSV: hoe Eindhoven al héél lang de nummer 1 is

Ajax ontvangt dit weekend PSV. Het is al jaren de absolute topper in Nederland, maar deze match ...

14
14
Hatenboer schenkt klare wijn over terugkeer naar Anderlecht

Bij RSC Anderlecht maken een aantal spelers indruk op huurbasis bij een andere club. Eén van ...

139
139
Markante wissel eigen assistent: Stijnen geeft ware toedracht

De terugmatch in de Promotion Play-Offs tussen Beerschot VA en Patro Eisden Maasmechelen deed deze ...

33
33
'Anderlecht krijgt vrij spel voor nieuwe sportief directeur'

Terwijl het einde van het seizoen nadert en de voorbereiding op het volgend dus op volle toeren ...

141
141
'Kompany verwend: Bayern zet Kane in voor mega-aanwinst'

Vincent Kompany stoomt zijn troepen bij Bayern München momenteel klaar voor de ongetwijfeld ...

109
109
RSCA-fans reageren massaal op één foto van Eddy Merckx

Eddy Merckx ging de laatste maanden door een ware hel. De Kannibaal, een trouwe fan van voetbalclub ...

78
78
'Keerzijde voor STVV: Vrancken richting topcompetitie'

STVV is op weg om zijn uitstekende seizoen te gaan verzilveren met een gunstig Europees ticket. Maar ...

224
224
'Transferspektakel Club Brugge: heuse spitsenwissel pruttelt'

Bij Club Brugge ligt de focus momenteel op het behalen van de 20ste landstitel uit de ...

238
238
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenendeal Club, verrassende ploeg Openda'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

182
182
Toby Alderweireld laat fans compleet sprakeloos achter

Toby Alderweireld zorgt opnieuw voor warme reacties, dit keer ver weg van het voetbalveld. De ...

55
55
Hayen vloekt: Genk slikt bittere pil uit ziekenboeg

KRC Genk vat de terugronde van de Europe Play-Offs als leider aan op het veld van Charleroi. Voor de ...

81
81
Oosting tikt Antwerp-chouchou stevig op de vingers

In de Europe Play-Offs krijgt Antwerp zondag Standard over de vloer. Na de recente negen op negen ...

135
135
'Lukaku verrast vriend en vijand met toekomstplannen'

Romelu Lukaku gaat straks zijn laatste contractjaar in bij Napoli, maar dat onze nationale ...

201
201
'Meevaller voor Genk: bonus van ruim tien miljoen'

KRC Genk gaat straks op bezoek bij Charleroi, waar Nicky Hayen gewoon weer kan rekenen op ...

104
104
'Anderlecht-Club: Taravel & Leko hakken knopen door'

Ook op de andere velden staan er nog een aantal interessante affiches op het programma, maar ...

204
204
Hoefkens verklaart plots bezoek aan ziekenhuis

Het was vorige week toch schrikken toen het bericht kwam dat Carl Hoefkens na de match met NAC Breda ...

42
42
Hayen looft revelatie: "Hij heeft zijn kans gegrepen"

KRC Genk staat voor een belangrijke trip naar Charleroi. Doordat de Limburgers al veel te veel ...

118
118
Mokio doorbreekt de stilte omtrent hetze Rode Duivels

Het zijn pittige weken geweest voor Jorthy Mokio. Hij tekende ondanks de nodige interesse bij in ...

135
135
Terugronde PO's van start: Boskamp duidt kampioen aan

Zaterdagavond gaat de terugronde in de Champions' Play-Offs van start. Er zijn dus nog maar vijf ...

231
231
De Bruyne op Italiaanse voorpagina: radicale transferwending

In de Italiaanse Serie A neemt SSC Napoli het zaterdagavond op tegen revelatie Como in een ...

75
75
Grote Anderlecht-verrader? Goto breekt stilte na relletje

Of hij ooit nog in het shirt van RSC Anderlecht te zien zal zijn, valt voorlopig af te wachten. In ...

523
523

Meer sportnieuws