'FC Porto klopt plots aan bij Antwerp'

door
'FC Porto klopt plots aan bij Antwerp'

Pierre Dwomoh werd door Mark van Bommel naar de C-kern gestuurd en de jonge middenvelder is op zoek naar een nieuwe club. De ex-speler van KRC Genk lijkt de Bosuil weldra te gaan verlaten. Het Belang van Limburg kwam met meer informatie.


Dwomoh postte onlangs een foto van zichzelf met daarbij de opvallende tekst: Blijf, Extra, Nieuwsgierig, Focus, Inzichtelijk, Chique, Accept. De hoofdletters vormen het woord Benfica, een club die enkele weken geleden nog werd genoemd als mogelijk potentiële volgende bestemming voor de ex-speler van KRC Genk. Nadien veranderde Dwomoh de tekst door 1904 (het jaar dat Benfica werd opgericht) met een foto van een adelaar bij. Ondertussen werden al die berichten verwijderd en daar is mogelijk een goede reden voor.

Volgens HBvL heeft immers FC Porto zich gemeld om Dwomoh over te nemen. FC Porto is de grote rivaal van Benfica en zij zouden in Dwomoh een goede investering zien. Antwerp is bereid om mee te werken en zal minstens 2 miljoen euro, het bedrag dat het aan Genk betaalde, willen vangen voor het talent. 

Dwomoh is zeker niet de enige vertrekker, want er mogen nog een aantal spelers weg. Mark van Bommel heeft geen plaats meer voor Birger Verstraete en Viktor Fischer, die te weinig konden overtuigen. Deze drie spelers moeten ruimte maken voor andere aanwinsten. Antwerp denkt immers ook nog aan versterking en zou een creatieve aanvaller en een centrumspits - door de blessure van Michael Frey - naar de Bosuil willen halen. Het beloven dus nog drukke dagen te worden voor Marc Overmars.

LEES OOK: Speeldag twee in Play-Offs: scheidsrechters bekend

Zou Porto een goede club zijn voor hem?

Meest recent

'AA Gent troeft clubs in binnen- en buitenland af'

Bij AA Gent doen ze er in de Champions' Play-Off alles aan om een Europees ticket uit de brand te ...

10
10
Ruben Van Gucht in huis? Deze bom centen kost het u

De DJ-carrière van Ruben Van Gucht komt stevig van de grond en nu zijn ook opvallende cijfers ...

18
18
Garcia krijgt zeer verrassend staflid aangeraden voor WK

De Rode Duivels hopen deze zomer op het WK zo ver mogelijk te raken. De groepsfase overleven tegen ...

21
21
Enorme opsteker voor Duivels: sleutelpion weer op topniveau

De Rode Duivels vertoefden een tweetal weken geleden in de Verenigde Staten voor een stage en twee ...

28
28
'Real legt megabod neer bij Bayern na glansrol in Bernabeu'

Bayern München heeft deze week een grote stap gezet richting de halve finale van de Champions ...

76
76
'Hoefkens en co doen enorme bom ontploffen in Nederland'

Antwerp zal het vrijdagavond in Charleroi opnieuw moeten stellen zonder Gyrano Kerk, die aan de kant ...

111
111
Zo greep Colpaert in na ongelooflijke misser Essevee

Er staan dit weekend ook in de Relegation Play-Off weer enkele belangrijke wedstrijden voor de deur. ...

63
63
'Anderlecht hakt knoop door: volgende optie gelicht'

Anderlecht moet zich dit weekend tegen AA Gent zien te herpakken als het niet verder teruggeslagen ...

237
237
Bayern‑top verrast Kompany met genadeloze wending

Bayern won in Bernabéu, maar intern bleef het daar niet bij. Terwijl Vincent Kompany sportief ...

152
152
Mignolet vreest einde: zware klap komt hard aan

Club Brugge moest donderdag een enorme opdoffer slikken. Het moest melden dat Simon Mignolet opnieuw ...

196
196
'Leegloop bij Standard: nog 6 vertrekkers in de maak?'

Standard begon vorig weekend uitstekend aan de Europe Play-Off met een zege in Leuven en kan met ...

132
132
‘Anderlecht verrast: oude bekende duikt plots op’

Anderlecht wacht nog steeds op zijn nieuwe sportief directeur, maar ondertussen moet er ook al ...

143
143
'Titularis Anderlecht zakt door ijs: einde verhaal in zicht'

RSC Anderlecht staat komende zondag onder enorme druk, voor de komst van AA Gent kan Paars-Wit zich ...

192
192
'Transferbom Neymar Jr.: eerste contacten lopen'

Of hij alsnog met Brazilië naar het WK zal trekken, moet in de komende weken blijken. Maar ook ...

50
50
'Wending Jackers: transfer naar Club-concurrent dreigt'

Het noodlot heeft opnieuw toegeslagen bij Simon Mignolet. Een week nadat hij zijn ...

947
947
UEL/UECL: Wisselend succes Belgen, Nederlands drama en gruwelijke owngoal

De heenmatchen in de kwartfinales van de Conference en Europa League zitten erop. Voor de Belgen die ...

71
71
Oosting vloekt: Antwerp ziet revelatie wegvallen

Antwerp FC is aan de Europe Play-Offs begonnen met een thuisnederlaag tegen KRC Genk. Om alsnog kans ...

91
91
'Anderlecht overtuigd; eerste zomertansfer in aantocht'

RSC Anderlecht kan best niet te lang meer wachten in zijn zoektocht naar een nieuwe sportief ...

377
377
'Club Brugge-fase' zindert na: Barça legt klacht neer

FC Barcelona heeft donderdag een officiële klacht neergelegd bij de Europese voetbalbond UEFA. ...

95
95
"Onnozele Hollander" - Van Bommel doet Gheysens-boekje open

Ongeveer een tweetal jaren geleden raakte bekend dat Mark van Bommel zou afzwaaien als hoofdcoach ...

405
405
Club met neus op feiten gedrukt: "Mag nooit gebeuren"

Club Brugge is goed aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van rivaal RSC ...

402
402
Leegloop Liverpool: volgend boegbeeld verlaat Anfield

Liverpool FC kondigde tijdens de interland-break het nakende vertrek van Mohamed Salah. En donderdag ...

69
69
Club Brugge zit op grote berg cash: 106 miljoen voor drietal

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jongens voor bakken geld te verkopen aan clubs uit de ...

205
205
Lukaku-exit in de maak: topclub aast op schoktransfer

Romelu Lukaku komt stilaan opnieuw op de transfermarkt terecht. Door de spanningen in Napels voelen ...

159
159
Straf! Belgische topscheidsrechter wordt VAR op WK

Na één speeldag in de Play-Offs, kwam de arbitrage in de Jupiler Pro League al meteen ...

96
96

Meer sportnieuws