'FC Porto klopt plots aan bij Antwerp'

421 stemmen
'FC Porto klopt plots aan bij Antwerp'

Pierre Dwomoh werd door Mark van Bommel naar de C-kern gestuurd en de jonge middenvelder is op zoek naar een nieuwe club. De ex-speler van KRC Genk lijkt de Bosuil weldra te gaan verlaten. Het Belang van Limburg kwam met meer informatie.


Dwomoh postte onlangs een foto van zichzelf met daarbij de opvallende tekst: Blijf, Extra, Nieuwsgierig, Focus, Inzichtelijk, Chique, Accept. De hoofdletters vormen het woord Benfica, een club die enkele weken geleden nog werd genoemd als mogelijk potentiële volgende bestemming voor de ex-speler van KRC Genk. Nadien veranderde Dwomoh de tekst door 1904 (het jaar dat Benfica werd opgericht) met een foto van een adelaar bij. Ondertussen werden al die berichten verwijderd en daar is mogelijk een goede reden voor.

Volgens HBvL heeft immers FC Porto zich gemeld om Dwomoh over te nemen. FC Porto is de grote rivaal van Benfica en zij zouden in Dwomoh een goede investering zien. Antwerp is bereid om mee te werken en zal minstens 2 miljoen euro, het bedrag dat het aan Genk betaalde, willen vangen voor het talent. 

Dwomoh is zeker niet de enige vertrekker, want er mogen nog een aantal spelers weg. Mark van Bommel heeft geen plaats meer voor Birger Verstraete en Viktor Fischer, die te weinig konden overtuigen. Deze drie spelers moeten ruimte maken voor andere aanwinsten. Antwerp denkt immers ook nog aan versterking en zou een creatieve aanvaller en een centrumspits - door de blessure van Michael Frey - naar de Bosuil willen halen. Het beloven dus nog drukke dagen te worden voor Marc Overmars.

LEES OOK: Ultieme ontknoping Play-Offs: refs slotspeeldag bekend

🚀

Zou Porto een goede club zijn voor hem?

Meest recent

Hasi spreekt na ontslag: "Coucke heeft twee opties"

Besnik Hasi werd enkele maanden geleden ontslagen. Dat was geen verrassing, want de resultaten waren ...

15
15
Anderlecht wint de jackpot: tientallen miljoenen in zicht

RSC Anderlecht heeft financieel de ergste jaren achter de rug. De Brusselaars gaan ook deze zomer ...

73
73
Mertens zei dit seizoen 'neen' tegen deze Belgische transfer

Dries Mertens hing vorige zomer zijn schoenen aan de haak. De voormalige Rode Duivel kende een ...

45
45
Defour begrijpt RSCA-fans niet: "Compleet onbegrijpelijk"

RSC Anderlecht kende een slechter seizoen dan vorig jaar. De Brusselaars pakten wel nog een Europees ...

57
57
Stijnen looft Club Brugge: "Dat is top tien in de wereld"

Club Brugge pakte afgelopen donderdag zijn 20ste landstitel in België. De Bruggelingen waren ...

116
116
Boskamp looft 'onderschatte' Rode Duivel: "Wereldster!"

De Rode Duivels maken zich op voor het WK. Eén van de spelers waarvan men in België toch ...

86
86
Vurige Kompany: "Héél de ploeg praat er al heel seizoen over"

Vincent Kompany is een groot succes bij Bayern München en de coach kan dit weekend nog een ...

38
38
Buitenkans voor Anderlecht: keert publiekslieveling terug?

RSC Anderlecht gaat in de zomer op zoek naar meer snelheid en creativiteit, wat uiteraard heel erg ...

405
405
Standard hoopt op énorm succes: "JPL is zo vreemd..."

Standard kan een moeizaam seizoen nog afsluiten met een geweldig feest. Ze staan zelfs op enkele ...

63
63
Beveren neemt afscheid van drie spelers

SK Beveren speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. De club, die ook te koop zou staan, gaat ...

36
36
'Sibierski beslist: 'sterkhouder' verlaat Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Brusselaars laten heel wat spelers ...

222
222
STVV viert feest met de fans: "Kans bestaat dat ik blijf"

STVV vierde vrijdagavond samen met de fans dat ze een historisch Europees ticket hebben weten te ...

94
94
Hayen waarschuwt nu al voor volgend seizoen

KRC Genk moet vandaag winnen op het veld van OH Leuven. Daarnaast moeten ze hopen op een misstap van ...

168
168
Club Brugge plant héél mooi afscheid: "Hij speelt"

Club Brugge speelt zondag een galamatch tegen AA Gent. Het viert zijn 20ste titel en Noa Lang en ...

399
399
'Anderlecht drukt stevig door voor eerste zomertransfer'

RSC Anderlecht heeft nood aan versterking, dat is duidelijk. De Brusselaars gaan zich al snel moeten ...

344
344
Anderlecht en KRC Genk slaan toe met nieuwe contracten

RSC Anderlecht heeft op Neerpede heel veel talent rondlopen en de club is volop bezig met de ...

90
90
Union SG neemt na zes jaar afscheid van boegbeeld

Bij Union SG gaan er deze zomer weer heel wat spelers de club verlaten. De Brusselaars nemen in de ...

61
61
Profvoetballer vh Jaar: één topfavoriet, vier grote outsiders

Op een Europese barragematch na, valt dit weekend het doek over het seizoen in de Jupiler Pro ...

190
190
Vanaken blijft domineren: "Hij is top 3 aller tijden in JPL"

Met zijn zevende landstitel op zak, heeft Hans Vanaken zijn stempel op Club Brugge nog wat steviger ...

173
173
'Liverpool dokt monsterlijk bedrag voor erfgenaam Salah'

Zondag belooft het weer een emotionele avond te worden op Anfield. Liverpool FC neemt dan officieel ...

63
63
'Sibierski wrijft zich in de handen na transferwending RSCA'

Antoine Sibierski is de man die er tijdens de komende weken voor moet zorgen dat RSC Anderlecht ...

448
448
Eerste titelaanwinst? 'Club vol voor nieuwe aanvaller'

Bij Club Brugge lopen de festiviteiten na het behalen van de 20ste landstitel nog volop. Maar ...

337
337
TRANSFERUURTJE: 'Exodus Anderlecht, kampioen verlaat Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

319
319
Club-fan Julie Vanloo krijgt na titelviering koude douche

Afgelopen donderdag leefde Julie Vanloo vanuit Amerika intens mee met de titelstrijd van haar ...

84
84
Siquet komt plots boven water bij Club: “Dat wilde ik…”

Hugo Siquet is geen vaste basispion onder Ivan Leko bij Club Brugge, maar de afgelopen weken kwam de ...

337
337

Meer sportnieuws