'FC Porto klopt plots aan bij Antwerp'

door
'FC Porto klopt plots aan bij Antwerp'

Pierre Dwomoh werd door Mark van Bommel naar de C-kern gestuurd en de jonge middenvelder is op zoek naar een nieuwe club. De ex-speler van KRC Genk lijkt de Bosuil weldra te gaan verlaten. Het Belang van Limburg kwam met meer informatie.


Dwomoh postte onlangs een foto van zichzelf met daarbij de opvallende tekst: Blijf, Extra, Nieuwsgierig, Focus, Inzichtelijk, Chique, Accept. De hoofdletters vormen het woord Benfica, een club die enkele weken geleden nog werd genoemd als mogelijk potentiële volgende bestemming voor de ex-speler van KRC Genk. Nadien veranderde Dwomoh de tekst door 1904 (het jaar dat Benfica werd opgericht) met een foto van een adelaar bij. Ondertussen werden al die berichten verwijderd en daar is mogelijk een goede reden voor.

Volgens HBvL heeft immers FC Porto zich gemeld om Dwomoh over te nemen. FC Porto is de grote rivaal van Benfica en zij zouden in Dwomoh een goede investering zien. Antwerp is bereid om mee te werken en zal minstens 2 miljoen euro, het bedrag dat het aan Genk betaalde, willen vangen voor het talent. 

Dwomoh is zeker niet de enige vertrekker, want er mogen nog een aantal spelers weg. Mark van Bommel heeft geen plaats meer voor Birger Verstraete en Viktor Fischer, die te weinig konden overtuigen. Deze drie spelers moeten ruimte maken voor andere aanwinsten. Antwerp denkt immers ook nog aan versterking en zou een creatieve aanvaller en een centrumspits - door de blessure van Michael Frey - naar de Bosuil willen halen. Het beloven dus nog drukke dagen te worden voor Marc Overmars.

LEES OOK: Antwerp ziet droomreeks instorten tegen stuntend Dender

Zou Porto een goede club zijn voor hem?

Meest recent

Beerschot haalt uit op wintermercato: nieuwe spits

Beerschot wil zo snel mogelijk terugkeren op het hoogste niveau. De Mannekes zijn op de ...

62
62
Donderwolk boven Anderlecht: vrees voor belangrijk trio

Anderlecht zit even in de hoek waar de klappen vallen. De ziekenboeg van Besnik Hasi zit overvol en ...

95
95
Club Brugge neemt afscheid: verrassende transfer

Club Brugge zal zich nog roeren op de wintermercato, dat liet Bart Verhaeghe eerder weten. ...

81
81
Anderlecht stelt winterversterking voor: “Imposant”

RSC Anderlecht heeft met Justin Heekeren een winterversterking officieel voorgesteld. Vlak na de ...

249
249
Kogel door de kerk: KAA Gent sluit straffe deal

KAA Gent is actief op de wintermercato. Vooral uitgaand staat er heel wat te bewegen. Met Samuel ...

138
138
‘Situatie Coosemans escaleert: Renard hakt knoop door’

RSC Anderlecht is op de wintermercato bezig om de doelmannenkwestie op te lossen. De afgelopen weken ...

282
282
Ruben Van Gucht in shock: Politierechtbank vernietigend

Nieuwe dag, nieuwe aflevering in het leven van Ruben Van Gucht. Gisteren werd de loftrompet nog over ...

154
154
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht barst los, dubbelslag KAA Gent’

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

309
309
‘Versterking Westerlo onderweg: crisis nipt afgeweerd’

De Belgische clubs zijn druk in de weer op de wintermercato. Ook Westerlo staat op het punt om ...

35
35
Beckham-familie ontploft na onthullingen van Brooklyn

Wat jarenlang verborgen bleef achter perfect gestylede familiefoto’s, spat nu genadeloos ...

99
99
Anderlecht kondigt definitieve wintertransfer aan

RSC Anderlecht is zich aan het roeren op de wintermercato. De doelmannencarrousel staat nu ook op ...

194
194
‘KAA Gent wil stunten: strijd met AC Milan om toptalent’

De wintermercato gaat nog even door en de Belgische clubs zijn nog naarstig op zoek naar ...

159
159
‘STVV pakt ferm uit: KAA Gent en Standard verweesd’

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De formatie van ...

149
149
Radja verklapt loon bij Patro: “Voor minder doe ik het niet”

Radja Nainggolan verraste vriend en vijand door de overstap te maken van Lokeren naar Patro Eisden. ...

588
588
'Schoktransfer Jashari: Gouden Schoen in weegschaal met Duivel'

Ardon Jashari won anderhalve week geleden de Gouden Schoen, maar mede door blessureleed is zijn ...

200
200
'Club Brugge verrast: derde wintervertrekker staat klaar'

Bij Club Brugge kijken de supporters reikhalzend uit naar de eerste aanwinsten van de ...

468
468
"Verdachte actie van Visser" - Anderlecht tóch bestolen?

RSC Anderlecht liep zondag opnieuw averij op in de eigen competitie en verloor met 4-2 op het veld ...

421
421
Kairat Almaty - Club Brugge op televisie: kijkers opgelet

Na een winterslaap van een tweetal maanden, trekt de Champions League zich dinsdag weer op gang. ...

568
568
'Ruildeal bezorgt Noah Sadiki nieuwe sprookjestransfer'

De Jupiler Pro League vormde afgelopen zomer andermaal een ideale springplank voor verschillende ...

213
213
'De Condé in actie: bod voor eerste winteraanwinst'

KRC Genk is met een flinke domper aan de tweede seizoenshelft begonnen en verloor afgelopen weekend ...

418
418
Hein confronteert Verhaeghe: "Vind dat zwak als coach"

Club Brugge is uiterst tegenvallend aan de tweede seizoenshelft begonnen en dat zorgt ook bij ...

312
312
‘Anderlecht verstomt: absurde cashdeal voor nieuwe spits’

Anderlecht zet onverwacht een grote stap voor een nieuwe 9. Er ligt een stevige cashdeal klaar, maar ...

575
575
'Club Brugge-bestuur beslist over job Ivan Leko'

Club Brugge is met een dubbele opdoffer aan de tweede seizoenshelft begonnen. Coach Ivan Leko zal ...

670
670
'Noa Lang genadeloos gedumpt: Napoli schakelt meteen door'

Amper een half jaar na zijn komst, loopt het avontuur van Noa Lang bij SSC Napoli voorlopig op zijn ...

104
104
'Tweede wintertransfer Anderlecht rond: financiële details gelekt'

RSC Anderlecht beleefde tot dusver een behoorlijk kalme wintermercato en rondde nog maar ...

488
488

Meer sportnieuws