'FC Porto klopt plots aan bij Antwerp'

421 stemmen
'FC Porto klopt plots aan bij Antwerp'

Pierre Dwomoh werd door Mark van Bommel naar de C-kern gestuurd en de jonge middenvelder is op zoek naar een nieuwe club. De ex-speler van KRC Genk lijkt de Bosuil weldra te gaan verlaten. Het Belang van Limburg kwam met meer informatie.


Dwomoh postte onlangs een foto van zichzelf met daarbij de opvallende tekst: Blijf, Extra, Nieuwsgierig, Focus, Inzichtelijk, Chique, Accept. De hoofdletters vormen het woord Benfica, een club die enkele weken geleden nog werd genoemd als mogelijk potentiële volgende bestemming voor de ex-speler van KRC Genk. Nadien veranderde Dwomoh de tekst door 1904 (het jaar dat Benfica werd opgericht) met een foto van een adelaar bij. Ondertussen werden al die berichten verwijderd en daar is mogelijk een goede reden voor.

Volgens HBvL heeft immers FC Porto zich gemeld om Dwomoh over te nemen. FC Porto is de grote rivaal van Benfica en zij zouden in Dwomoh een goede investering zien. Antwerp is bereid om mee te werken en zal minstens 2 miljoen euro, het bedrag dat het aan Genk betaalde, willen vangen voor het talent. 

Dwomoh is zeker niet de enige vertrekker, want er mogen nog een aantal spelers weg. Mark van Bommel heeft geen plaats meer voor Birger Verstraete en Viktor Fischer, die te weinig konden overtuigen. Deze drie spelers moeten ruimte maken voor andere aanwinsten. Antwerp denkt immers ook nog aan versterking en zou een creatieve aanvaller en een centrumspits - door de blessure van Michael Frey - naar de Bosuil willen halen. Het beloven dus nog drukke dagen te worden voor Marc Overmars.

LEES OOK: Trainersbom bij Antwerp? Oude bekende staat al klaar

Zou Porto een goede club zijn voor hem?

Meest recent

De Mil moet weer brandje blussen: "Het doet me pijn"

AA Gent heeft zaterdag een punt gepakt op Stayen, waardoor het voorlopig weer een beetje dichter bij ...

8
8
'Club Brugge op scherp na transferbeslissing Onyedika'

Bij Club Brugge dreigt in de zomer een stevige leegloop. Verschillende sterkhouders worden het hof ...

67
67
Jacobs keihard voor Anderlecht: "Als ik dat hoorde..."

Anderlecht moet zondag tegen KV Mechelen vol aan de bak, want het moet de vierde plaats nog zien te ...

56
56
AA Gent houdt Europese droom in leven na fel duel op Stayen

AA Gent heeft mogelijk een belangrijke zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. De ...

43
43
'Club voor voldongen feit: speler dringt aan op transfer'

Club Brugge lijkt voor een drukke transferzomer te staan. Niet alleen lopen heel wat sterkhouders in ...

155
155
Bizar tafereel: Kanga en Gentse fans opnieuw in de clinch

AA Gent gaat op Stayen op zoek naar zijn eerste overwinning in de play-offs. Daarmee kunnen ze ...

56
56
Hayen brengt zorgwekkend nieuws: nieuwe blessures bij Genk

KRC Genk blijft zeer wisselvallig presteren in de Europe Play-Off. Het slaagde er ook zaterdag niet ...

185
185
Euvard baalt na gemiste kans voor Standard

In de Europe Play-Off blijft de strijd om de eindwinst razend spannend. Alles blijft bovenaan op een ...

77
77
Pocognoli spreekt klare taal over toekomst bij Monaco

Zondag staat in de Ligue 1 de slotspeeldag op het programma. Voor Sébastien Pocognoli staat ...

48
48
De Mil met handen in het haar: "Serieus puzzelen"

AA Gent hoopt in de laatste wedstrijden van het seizoen nog een Europees ticket uit de brand te ...

15
15
'Straffe wending: Neuer keert terug bij Duitsland voor WK'

Dezer dagen druppelen er alsmaar meer WK-selecties binnen. Het is nog wachten tot 21 mei voor die ...

36
36
Standard en Genk houden spanning maximaal in Europe PO's

Met nog twee speeldagen te gaan blijft het razend spannend in de Europe Play-Offs. Zowel Standard ...

94
94
Trainersbom bij Antwerp? Oude bekende staat al klaar

Antwerp zit weer met de handen in het haar. De stoel van Joseph Oosting wankelt na een dramatische ...

439
439
‘Xabi Alonso vindt akkoord met Engelse grootmacht’

Chelsea kent een dramatisch seizoen. The Blues staan er bijzonder slecht voor in de Premier League ...

93
93
’Ter Stegen maakt stunttransfer naar Eredivisie’

Ajax is van plan flink uit te pakken op de transfermarkt, al zullen ze dan eerst moeten verkopen. Ze ...

75
75
Fink wil Anderlecht en Club Brugge de loef afsteken

Thorsten Fink is trainer van het Turkse Samsunspor. De voormalige coach van KRC Genk en STVV gaat ...

216
216
Smaakmaker verrast: "Ik wil bij STVV blijven"

Bij STVV hebben ze heel veel smaakmakers rondlopen in de spelerskern. Heel wat van hen genieten ...

75
75
Start Lukaku niet aan het WK? Dit denkt Vandenbempt

Rudi Garcia maakte zijn WK-selectie bekend. Daar zaten weinig verrassingen bij. Peter Vandenbempt ...

68
68
Salah gooit met statement Slot helemaal onder de bus

Liverpool verloor vrijdagavond kansloos met 4-2 tegen Aston Villa. Mo Salah kwam daags nadien met ...

135
135
Late goal zorgt voor feest bij Westerlo

In de Jupiler Pro League ontving Sporting Charleroi om 16u KVC Westerlo. Wie kon Standard en KRC ...

93
93
Weergaloze goal bezorgt Manchester City de FA Cup

Om 16u begon in Engeland de FA Cup-finale tussen Manchester City en Chelsea. Wie ging aan de haal ...

43
43
Kompany eindigt met stevige knaller, Blessin degradeert

In de Bundesliga stond namiddag de laatste speeldag op het programma. Alle matchen werden om 15u30 ...

66
66
'Anderlecht baalt: flop keert terug na teleurstelling'

RSC Anderlecht wil af van de overtollige spelers. De Brusselaars gaan echter moeite hebben om ...

396
396
Frank Raes over pensioenleven: "Dat kan ik me nog permitteren"

Jarenlang was hij een van de bekendste gezichten van de VRT sportredactie, vandaag geniet Frank Raes ...

69
69
KRC Genk maakt zich geen zorgen: twee toppers in de maak

Bij KRC Genk staat er heel veel druk op de ketel. De Limburgers moeten een Europees ticket ...

251
251

Meer sportnieuws