'Standard stelt voorwaarde voor deal met Club Brugge'

380 stemmen
'Standard stelt voorwaarde voor deal met Club Brugge'

Standard boekte zondag een deugddoende zege door met 0-1 te gaan winnen in Kortrijk. De Rouches maken zo een mooie sprong in het klassement, maar desondanks blijft het wel duidelijk dat ze nog extra kwaliteit nodig hebben. Die zal er de komende dagen wellicht ook nog komen, want er zouden nog een drietal aanwinsten in de pijplijn zitten.


De meest opvallende naam daarbij is zonder twijfel die van Eder Balanta. De Colombiaan zit op een zijspoor bij Club Brugge en lijkt er na de komst van Onyedika helemaal niet meer op speelminuten te moeten rekenen. Standard stelt echter wel een belangrijke voorwaarde voor zijn komst. Eerst moet namelijk Gojko Cimirot verkocht worden, stelt Sacha Tavolieri.

De Bosnische middenvelder is aan zijn laatste contractjaar bezig en wordt al even het hof gemaakt door Partizan, maar een akkoord over een transfer is er nog niet. Hij strijkt in Luik 1,5 miljoen euro per jaar op en omdat Balanta in Brugge een gelijkaardig bedrag verdient, heeft Standard enkel in het geval van een vertrek ruimte voor de transfer.

BERG EN PERICA
Een gelijkaardig scenario is er voor Patrick Berg (Lens), die nochtans in Kortrijk al in de tribune zat. Ook zijn mogelijke komst zou gelinkt zijn aan mogelijke vertrekkers. Wie wel al zeker zal neerstrijken, is Stipe Perica. De ex-spits van Moeskroen lijkt dan toch zijn transfer geforceerd te hebben en landde zondagavond al in Zaventem om zijn transfer af te komen ronden.


LEES OOK: Helemaal omgeslagen: Club Brugge verrast met Sels-wending

Moet Standard Cimirot verkopen?

Meest recent

AA Gent zorgt voor absolute recordtransfer

AA Gent haalde Josué Vergara naar de Planet Group Arena. De Buffalo’s halen hem voor de ...

11
11
Helemaal omgeslagen: Club Brugge verrast met Sels-wending

Club Brugge leek Matz Sels stilaan te moeten vergeten, maar achter de schermen heeft het dossier ...

503
503
'JPL-clubs lonken naar ex-smaakmaker Beerschot'

De zomermercato begint stilaan op gang te komen. De Belgische ploegen speuren rond naar versterking. ...

30
30
Nieuw vraagteken bij Rode Duivels: vervanging op komst?

België heeft al lange tijd een probleem. Zonder Romelu Lukaku scoort het te moeilijk. Dat bleek ...

88
88
Harde kern RSCA roert zich weer: Coucke gebeten hond

RSC Anderlecht begint vrijdag aan het nieuwe seizoen. De spelers leggen dan medische proeven af. ...

171
171
Ghana en Colombia knokken zich naar WK-zeges

Deze ochtend stonden er op het WK twee matchen op het programma. Ghana moest aan de bak tegen ...

16
16
Ook Kane op afspraak: Engeland dwingt Kroatië op de knieën

Schaduwfavoriet Engeland heeft zijn start op het WK 2026 niet gemist. Kroatië maakte het de ...

35
35
'Schok bij Club Brugge: topploeg klopt aan voor Siquet'

Als vervanger voor de geblesseerde Kyriani Sabbe, werkte Hugo Siquet sterke Play-Offs af bij Club ...

226
226
'City haalt verschroeiend uit: dubbelslag van 230 miljoen'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

122
122
'Club meldt zich bij Anderlecht-target: deal van 9 miljoen'

De sportieve leiding van Club Brugge is momenteel de markt aan het afspeuren op zoek naar ...

301
301
Nederlanders smullen van Duivel: "Hele grote persoonlijkheid"

De Rode Duivels hebben tijdens hun WK-opener tegen Egypte niet de allerbeste beurt gemaakt. Toch ...

232
232
'Transferwending De Cat: absolute jackpot in gevaar'

Bij RSC Anderlecht gaat de voorbereiding op het nieuwe seizoen volgende week van start. Dat zal ...

403
403
Tzolis ziet nieuwe goudklomp bij Club: "Hij trainde mee en ..."

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jonge talenten te lanceren vanuit de jeugdopleiding. En ...

411
411
Argentijnse pers komt met trieste reden voor tranen Messi

Lionel Messi heeft tijdens zijn eerste wedstrijd op het WK 2026 meteen de show gestolen. Zo was hij ...

244
244
Optater Ronaldo en co: Congo stunt met historisch WK-punt

Het WK 2026 is met een flinke tegenvaller van start gegaan voor het Portugal van sterspeler ...

74
74
Outfit Garcia maakt tongen los: "Net een treinconducteur"

Rudi Garcia heeft zijn vuurdoop als bondscoach op de groot toernooi achter de rug. Een onverdeeld ...

102
102
'Bayern dokt 55 miljoen: Kompany krijgt WK-uitblinker'

Terwijl het merendeel van zijn spelers momenteel op het WK actief zijn, wordt Vincent Kompany achter ...

182
182
Na WK nieuwe nummer één? Lammens reageert duidelijk

De Rode Duivels begonnen hun WK met een ontgoocheling, want tegen Egypte hadden ze toch meer ...

61
61
AA Gent pakt uit met WK-ganger bij Jonge Duivels

Net als veel andere Belgische clubs zet AA Gent dezer dagen alsmaar meer in op jong talent. De ...

66
66
'Club troeft Sporting af: 5 miljoen voor eerste aanwinst'

Club Brugge wil doorgaans zijn transferhuiswerk snel klaar hebben en is ook nu al druk in de weer. ...

526
526
Charleroi kiest nieuwe coach, bijna witte rook in Beveren

Er stonden deze zomer heel wat trainersvacatures open bij Belgische eersteklassers. Nu de start van ...

126
126
'Antwerp haalt opgelucht adem: megaboete vermeden'

Er werd de voorbije jaren al heel wat geschreven over de financiële situatie van Antwerp, dat ...

185
185
Fabrizio Romano meldt stevige transferdomper voor Club

Bij Club Brugge is het nog wachten op de eerste zomeraanwinst. De voorbije weken werden nochtans al ...

190
190
'Dubbelslag Anderlecht: Sibierski slaat schaamteloos toe'

Anderlecht ruikt een buitenkans in Frankrijk. Antoine Sibierski heeft niet één, maar ...

954
954
Zulte Waregem houdt icoon voor dertiende seizoen aan boord

Zulte Waregem maakt zich op voor zijn tweede seizoen terug in de Jupiler Pro League, nadat ze ...

112
112

Meer sportnieuws