'Explosieve onthulling' over Pogba en Mbappé bekend

door
'Explosieve onthulling' over Pogba en Mbappé bekend

In Frankrijk ontstond er dit weekend plots weer ophef rond Paul Pogba. Dat had alles te maken met diens oudere broer Mathias, die zaterdag op zijn Instagram-account aankondigde dat hij binnenkort met 'explosieve onthullingen' zou komen rond Pogba, diens makelaar Rafaela Pimenta en Kylian Mbappé, uiteraard zijn ploegmaat in de Franse nationale selectie.


Inmiddels is ook duidelijk op welke onthullingen de oudste Pogba aanstuurde. Het was zowaar Paul zelf die met dat nieuws naar buiten kwam. Hij liet in een statement immers weten dat de video van zijn broer deel uitmaakt van een georganiseerde campagne van 'bedreigingen en afpersing door een georganiseerde bende'. Hij geeft aan dat hij de Franse en Italiaanse autoriteiten al een maand geleden op de hoogte gebracht heeft van de praktijken.

Volgens France Info wordt Pogba afgeperst door zijn broer en enkele jeugdvrienden, omdat hij gestopt zou zijn met hen financieel te steunen. Hij knipte de banden door nadat hij ontdekte dat één van hen zijn kredietkaart gebruikt had om 200.000 euro te ontvreemden. De betrokkenen zouden al komen opdagen zijn in het trainingscentrum van Juventus en Pogba zou in een appartement in Parijs ook bedreigd zijn door twee gewapende mannen, die eisten dat hij hen maar liefst 13 miljoen euro zou geven.

HEKSERIJ
Omdat Pogba niet toegaf aan de afpersingspogingen, zou de groep rond zijn broer gedreigd hebben om een vals gerucht te verspreiden. Ze zouden het nieuws de wereld insturen dat Pogba een medicijnman ingehuurd zou hebben om een vloek op Mbappé te plaatsen. Dat zou dus de 'explosieve onthulling' geweest zijn waar Mathias Pogba op alludeerde. Het gerecht zou alvast een onderzoek opgestart zijn naar de clan.

LEES OOK: Pocognoli verbaast Frankrijk met aanpak: “Een tovenaar”

Zal deze zaak nog een staartje krijgen?

Meest recent

Garcia incasseert uppercut: Lukaku haakt af bij Rode Duivels

Dinsdag bliezen de Rode Duivels in Tubeke, om daags nadien koers te zetten richting de Verenigde ...

2
2
Anderlecht moet dokken: spelers passeren langs de kassa

Met de hakken over de sloot verzekerde RSC Anderlecht zich van een plekje in de Champions' ...

37
37
Zorgwekkende update rond Boskamp: fans reageren geschokt

De zorgen rond Jan Boskamp nemen toe. Tijdens een recente uitzending liet René van der Gijp ...

69
69
Madou zet Club Brugge op scherp: straffe woorden voor PO's

Club Brugge gaat Play-Off 1 in als achtervolger. De ambities van Blauw-Zwart zijn duidelijk: ...

115
115
Meunier verbaast iedereen met toekomstplannen

Thomas Meunier was afgelopen speeldag de grote man bij Lille met een doelpunt en een assist. De ...

89
89
Zinho Vanheusden doet emotionele bekentenis

Zinho Vanheusden stopte op 26-jarige leeftijd al met profvoetbal. De centrale verdediger kende ...

65
65
Debast doet boekje open over Anderlecht én De Cat

De Rode Duivels kampen met een blessuregolf. Bondscoach Rudi Garcia kan over verschillende pionnen ...

137
137
STVV primus van de JPL: groot wapen Vrancken in PO’s

Het viel op afgelopen speeldag, veel doelpunten vanuit stilstaande fases. Het Laatste Nieuws vond ...

32
32
Noa Lang doet pittige onthulling over horrorblessure

Het waren geen beelden voor gevoelige kijkers. Noa Lang liep tijdens de Champions League-clash ...

50
50
Anderlecht in vrije val: dit wordt nu duidelijk

RSC Anderlecht heeft zich geplaatst voor Play-Off 1, maar de afgelopen weken sputtert de motor weer. ...

264
264
Hayen krijgt raad: Genk-miscast moet er meteen uit

KRC Genk greep net naast een ticket voor Play-Off 1. De Limburgers sloten het seizoen af met een 5-5 ...

203
203
Code rood bij Antwerp: Oosting zwaar onder vuur

Royal Antwerp FC wist Play-Off 1 niet te bereiken. The Great Old keek zelfs even tegen ...

198
198
Steven Defour maakt brandhout van Anderlecht

RSC Anderlecht ging op de laatste speeldag van de reguliere competitie pijnlijk onderuit tegen ...

137
137
Jan Vertonghen mee naar WK? Mannaert hakt knopen door

Wie Rode Duivels zegt, zegt Jan Vertonghen (157 caps). De recordinternational is inmiddels al ...

108
108
Brusselmans zorgt voor kippenvel: "Zou het nooit doen"

Herman Brusselmans heeft met een onverwacht gezinsmoment iedereen naar de keel gegrepen. De ...

19
19
TRANSFERUURTJE: ‘Standard en Club kijken in JPL, Anderlecht dubt’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

167
167
Ruben Van Gucht duikt in pikant avontuur met blonde BV

Hij slijpt de messen. Letterlijk en figuurlijk. Ruben Van Gucht lijkt klaar om opnieuw toe te slaan, ...

59
59
Titelrace barst los: Union, Club Brugge of underdog?

Union, Club Brugge, STVV, AA Gent, KV Mechelen en RSC Anderlecht. Ziedaar de zes ploegen die straks ...

99
99
'Hard verdict Hayen: sterkhouder out bij KRC Genk?'

KRC Genk verspeelde zondag een uitgelezen kans om zich op de valreep alsnog bij de top zes scharen. ...

303
303
Aftellen naar de play-offs: de ultieme 11 van de JPL

De echte prijzen worden pas aan de meet uitgedeeld, maar met de reguliere competitie achter de rug ...

134
134
Vanhaezebrouck helpt topclubs: vijf koopjes in JPL

De voorbije maanden drukten weer heel wat smaakmakers hun stempel op de Belgische velden. Niet ...

451
451
JPL 2025-26: 10 opvallende cijfers na regulier seizoen

Nu alle tickets verdeeld zijn maakt de reguliere competitie plaats voor de play-offs. Vooraleer het ...

155
155
Club of Union dé titelfavoriet? Filip Joos bekent kleur

Na de huidige interland-periode gaat de titelstrijd in de Champions' Play-Offs van start. De meeste ...

401
401
'Openda-drama deint uit: drastische beslissing Juventus'

De Rode Duivels blazen dinsdag verzamelen in Tubeke in aanloop naar hun stage in de VS. Voor een ...

127
127
Groot gemis: "Hij is samen met Tzolis beste speler in JPL"

De kaarten zijn geschud in de Jupiler Pro League, de plekjes in de verschillende Play-Offs zijn ...

247
247

Meer sportnieuws