'Explosieve onthulling' over Pogba en Mbappé bekend

door
'Explosieve onthulling' over Pogba en Mbappé bekend

In Frankrijk ontstond er dit weekend plots weer ophef rond Paul Pogba. Dat had alles te maken met diens oudere broer Mathias, die zaterdag op zijn Instagram-account aankondigde dat hij binnenkort met 'explosieve onthullingen' zou komen rond Pogba, diens makelaar Rafaela Pimenta en Kylian Mbappé, uiteraard zijn ploegmaat in de Franse nationale selectie.


Inmiddels is ook duidelijk op welke onthullingen de oudste Pogba aanstuurde. Het was zowaar Paul zelf die met dat nieuws naar buiten kwam. Hij liet in een statement immers weten dat de video van zijn broer deel uitmaakt van een georganiseerde campagne van 'bedreigingen en afpersing door een georganiseerde bende'. Hij geeft aan dat hij de Franse en Italiaanse autoriteiten al een maand geleden op de hoogte gebracht heeft van de praktijken.

Volgens France Info wordt Pogba afgeperst door zijn broer en enkele jeugdvrienden, omdat hij gestopt zou zijn met hen financieel te steunen. Hij knipte de banden door nadat hij ontdekte dat één van hen zijn kredietkaart gebruikt had om 200.000 euro te ontvreemden. De betrokkenen zouden al komen opdagen zijn in het trainingscentrum van Juventus en Pogba zou in een appartement in Parijs ook bedreigd zijn door twee gewapende mannen, die eisten dat hij hen maar liefst 13 miljoen euro zou geven.

HEKSERIJ
Omdat Pogba niet toegaf aan de afpersingspogingen, zou de groep rond zijn broer gedreigd hebben om een vals gerucht te verspreiden. Ze zouden het nieuws de wereld insturen dat Pogba een medicijnman ingehuurd zou hebben om een vloek op Mbappé te plaatsen. Dat zou dus de 'explosieve onthulling' geweest zijn waar Mathias Pogba op alludeerde. Het gerecht zou alvast een onderzoek opgestart zijn naar de clan.

LEES OOK: 'Thiago Silva (41) verbaast met sensationele terugkeer'

Zal deze zaak nog een staartje krijgen?

Meest recent

Club Brugge speelt met vuur: "Moet je daarin meegaan?"

Club Brugge zorgde een dik week geleden voor een heuse schokgolf door Ivan Leko bij AA Gent weg te ...

68
68
Mbappé redt Real wééral, crisis bij Feyenoord compleet

Geen Europa en Champions League deze week, dus werd in het buitenland volop bekervoetbal afgewerkt. ...

22
22
Belgische voetbalgeschiedenis! OHL door in Womens' Champions League

OH Leuven heeft woensdag een knap stukje voetbalgeschiedenis geschreven. De landskampioen stoot als ...

137
137
Genk-bestuur onder vuur: "Dan klopt er toch iets niet"

KRC Genk nam afgelopen maandag zoals verwacht afscheid van Thorsten Fink. En dus moeten de ...

216
216
Competitiehervorming: Pro League hakt knoop definitief door

Volgend seizoen zullen er in de Belgische eerste klasse geen play-offs meer te zien zijn. Op de ...

599
599
Wat een reeks! Leider Beveren profiteert optimaal in CPL

SK Beveren heeft zich tot de grote winnaar van de midweekspeeldag in de Challenger Pro League ...

116
116
PSG pakt alwéér grote trofee: grote held na penalty's

Afgelopen zomer verloor Paris Saint-Germain nog de finale van het WK voor clubteams in de finale ...

37
37
'Vertrek Verschaeren dreigt: Anderlecht biedt dÍt salaris'

Yari Verschaeren moet dit seizoen vrede nemen met een invallersol bij RSC Anderlecht. Desondanks zou ...

350
350
Belgische show bij monsterzege Ajax, verrassing in Copa del Rey

Terwijl de ploegen uit de Jupiler Pro League even op adem kunnen komen, staat elders in Europa ...

95
95
'Versterking Anderlecht: Renard krijgt duidelijke opdracht'

Met een sterke prestatie tegen STVV, veegde RSC Anderlecht het debacle van in Westerlo onder de mat. ...

553
553
Oorlog Club-Gent: boegbeeld geeft Brugge veeg om de oren

Aanstaande zondag staat in de Jupiler Pro League de zogenaamde 'Slag om Vlaanderen' tussen Club ...

541
541
‘Anderlecht gruwelt: De Cat-megatransfer wordt nachtmerrie’

Anderlecht droomt luidop van een monstertransfer met Nathan De Cat, maar achter de schermen stapelen ...

413
413
'Barça start gesprekken: international eerste aanwinst 2026'

FC Barcelona staat momenteel in de leiding in La Liga en is in de Champions League op koers om door ...

60
60
'Genk pusht voor coach: contact met topkandidaat gelegd'

Het bestuur van KRC Genk is momenteel naarstig op zoek naar een nieuwe hoofdcoach. Op de shortlist ...

1057
1057
'Vijf voor twaalf: smaakmaker gratis weg bij Antwerp?'

De trainerswissel en nieuwe tribune hebben ongetwijfeld eveneens een handje geholpen, maar de ...

305
305
Pro League pleegt topoverleg over competitieformat

Het was de voorbije weken geen moment rustig in de Pro League, waar zowel de démarche van ...

450
450
Lardot glundert: tóch Belgische scheidsrechter naar WK?

Het niveau van de Belgische arbitrage vormt geregeld het mikpunt van kritiek. Ook op internationaal ...

84
84
'Club lanceert winteroffensief: 4 toptargets voor Leko'

Club Brugge verbaasde vorige week vriend en vijand door Nicky Hayen in te ruilen voor Ivan Leko. In ...

1240
1240
KBVB maakt aanduidingen refs speeldag 19 én 20 bekend

In de Jupiler Pro League staat komend weekend speeldag 19 op het programma, een week later worden de ...

117
117
Olivier Deschacht breekt: "Annelien doe zoveel moeite..."

Olivier Deschacht kent het leven op en naast het voetbalveld als geen ander. Jarenlang stond hij ...

232
232
Antwerp jubelt: Kindermans en vier piepjonge supertalenten

Royal Antwerp FC is een nieuwe weg ingeslagen onder Joseph Oosting. De Nederlander geeft ook veel ...

362
362
Gillet behoedt Standard-fiasco: “Anders bliksemtransfer”

Matthieu Epolo kende een woelige start in zijn nog prille carrière bij Standard Luik. De ...

125
125
Beerschot trekt aan alarmbellen na rampreeks

Beerschot wil zo snel mogelijk weer promoveren naar de Jupiler Pro League. De Kielse Ratten leken in ...

495
495
Anderlecht is gewaarschuwd: Antwerp meldt unicum

Royal Antwerp FC ontvangt komende speeldag RSC Anderlecht op de Bosuil. Na de heropening van Tribune ...

375
375
'Thiago Silva (41) verbaast met sensationele terugkeer'

Thiago Silva is inmiddels 41 jaar, maar de centrale verdediger lijkt nog niet aan stoppen te denken. ...

86
86

Meer sportnieuws