Lierse zet na knotsgek duel Beerschot een ferme hak

119
Lierse zet na knotsgek duel Beerschot een ferme hak

Enigszins verrassend heeft Lierse de drie punten gepakt op het Kiel. In een aangenaam kijkstuk kwam de thuisploeg twee maal op voorsprong maar even snel sloegen de Pallieters genadeloos terug. Dankzij deze overwinning komt het team van Tom Van Imschoot mee op kop in de Challenger Pro League. Beerschot verliest meteen kostbare punten in de promotiestrijd.


Beerschot nam het op een leeg Kiel op tegen Lierse Kempenzonen. De Mannekes zaten hun laatste strafdag uit na de ongeregeldheden van vorig seizoen. Beide ploegen wonnen al één keer: het team van Wieland pakte vier op zes, terwijl Tom Van Imschoot met zijn team op de vorige speeldag de eerste drie punten pakte tegen Club NXT.

Aangenaam kijkstuk levert twee doelpunten op

De thuisploeg begon snedig met een paar prima aanvallen en kansen. Delanghe pareerde de eerste schoten van Vaca en Seydoux. Op het kwartier schoot ook Lierse plots wakker met een dubbele kans voor Tabekou, de aanvaller schoot eerst over maar had nadien pech dat een betere poging op de paal belandde. Op een kil Kiel bleef de wedstrijd ook nadien goed over en weer gaan. Halfweg kopte Rocha in de handen van doelman Vanhamel en aan de overzijde besloot Baeten dan weer voorlangs.

Op het uur viel er dan toch een doelpunt, Koshi miste zijn schot half maar dat werd een ideale assist voor Baeten die via de paal 1-0 maakte. De Pallieters toonden echter veerkracht en op tien minuten van de rust stelde Rocha de bordjes weer gelijk nadat Koshi in eerste instantie een schot van Van Acker nog uit doel hield: 1-1. In het slot van de eerste helft had Beerschot nog pech toen een poging van Verlinden op de lat vloog, halfweg hielden beide ploegen mekaar in evenwicht.

Beerschot opent de score maar Lierse slaat nog voor rust terug op een leeg Kiel.

Parel van Rigo, mokerslag van gouden Liers duo

Meteen na de pauze had Beerschot opnieuw pech toen een dubbele poging tegen het doelhout vloog. Eerst knalde Verlinden op de paal en in de nastoot besloot Baeten op de lat, de bezoekers ontsnapten. Lierse was nergens na de pauze en ontsnapte op het uur opnieuw, deze keer haalde Delanghe een lage schuiver van Rigo nog uit zijn doelvlak. Het was slechts uitstel van executie voor de bezoekers, een minuut later mocht Rigo opnieuw aanleggen en hij krulde de bal prinsheerlijk in de bovenhoek: 2-1.

Het vieren was echter andermaal van korte duur voor de Mannekes, amper twee minuten later kopte Rocha de gelijkmaker weer fraai in doel: 2-2. Lierse draaide de rollen plots helemaal om, een minuut later toonde Tabekou zich een pak scherper dan de thuisverdedigers en de ver uitgekomen Vanhamel (die door een deel van de aanhang persona non grata is) was een vogel voor de kat: 2-3. Beerschot was een tijdje van slag, op een kwartier van het einde kopte Sanusi nog eens een kans naast de kooi van Delanghe. Uiteindelijk had Beerschot geen reactie meer in huis en lijdt het een dure nederlaag in eigen huis. Voor Lierse zijn het drie gouden punten, het komt zowaar mee aan kop met Lommel in de Challenger Pro League.

Scoreverloop:

1-0 (27') Baeten, 1-1 (36') Rocha, 2-1 (61') Rigo, 2-2 (63') Rocha, 2-3 (65') Tabekou

LEES OOK: Nainggolan maakt Beerschot-fans met grond gelijk: "Junkies!"

Is Vanhamel nog houdbaar als doelman bij Beerschot?

Meest recent

Coucke krijgt volle laag: pers reageert op oorlogsverklaring

Marc Coucke laat in het openbaar nog maar zelden zijn licht schijnen op de gang van zaken bij RSC ...

18
18
‘Topschutter van 10M: oude bekende volgt Tresoldi op’

Club Brugge heeft een opvolger voor Nicolò Tresoldi op het oog, en het is geen onbekende. Het ...

37
37
Bewogen weekend Belgische refs: Lardot velt verdict

Speeldag tien in de Jupiler Pro League leverde helaas een vrij bewogen weekend op voor de Belgische ...

36
36
'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

In januari mag hij naar verluidt onder geen beding vertrekken, maar Club Brugge zal toch alle moeite ...

122
122
Bruno versus Sibierski: tikkende tijdbom in Anderlecht

Danzij een 4-1 zege is de crisis weer even bezworen bij RSC Anderlecht, maar dat betekent niet dat ...

185
185
Geen genade: STVV zet De Meyer op straat

Na tien speeldagen is het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League een feit. ...

189
189
'Union in verzet: nieuwe tegenvaller dreigt'

Union deed afgelopen weekend een uitstekende zaak, want het profiteerde mee van de nederlaag van AA ...

72
72
Eén Rode Duivel maakt kans op plek in Wereldelftal vh Jaar

Vorige week mocht Harry Kane de Gouden Bal in ontvangst nemen, maar in de komende weken en maanden ...

58
58
Defour kiest duidelijke kant in vete Bornauw-Bruno

Anderlecht mag vorig weekend dan wel met 4-1 gewonnen hebben van Westerlo, maar daarmee lijkt de ...

185
185
Jonge Duivels bereiden EK voor met 2 topmatchen

De Jonge Duivels wisten in de vorige interlandperiode in september en oktober hun opdracht tot een ...

37
37
'Grote verrassing: Dender gaat lopen met CEO Lommel'

FCV Dender hoopt om snel terug te keren op het hoogste niveau, nadat het vorig seizoen degradeerde ...

103
103
Antwerp weet opnieuw belangijke pion te strikken

Antwerp kent een lastig seizoensbegin en heeft vijf van zijn zes laatste competitiewedstrijden ...

190
190
'Conflict WK U17: Mignolet slaat terug naar Anderlecht'

Op 19 november gaat in Qatar het WK U17 van start. Daar zullen ook de Jonge Duivels weer aanwezig ...

722
722
Wéér schandaal: "FIFA betaalde miljoenen voor Infantino"

De voorbije maanden is Gianni Infantino alsmaar meer onder vuur te komen liggen als voorzitter van ...

93
93
'Union schrikt: AC Milan meldt zich voor sterkhouder'

Union draait ook dit seizoen weer netjes mee in de top van de Jupiler Pro League en is goed begonnen ...

145
145
Anderlecht bezorgt Jonge Duivels mokerslag voor WK U17

Na deze week staat er een nieuwe interlandperiode voor de deur. Die wordt niet alleen belangrijk ...

190
190
Club Brugge krijgt controversiële scheidsrechter tegen PSV

Voor Club Brugge blijft het een zeer drukke periode. Woensdag moet het alweer aan de bak, want dan ...

196
196
Vandenbempt waarschuwt Gent: "Als je dat genoeg herhaalt..."

AA Gent begon geweldig aan het seizoen, maar is de laatste weken toch een beetje van zijn wolk ...

71
71
'Club krijgt enorme concurrentie voor typische transfer'

Bij Club Brugge kunnen ze tot dusver zeer tevreden zijn over hun seizoensbegin. Na tien speeldagen ...

123
123
Albert duidelijk: "Hij moet altijd starten bij Anderlecht"

Het zijn woelige weken geweest voor Anderlecht, maar op Neerpede zullen ze hopen dat de rust een ...

134
134
'Droomtransfer Tresoldi: nieuw plan op tafel'

Nicolo Tresoldi pikte vrijdag op Zulte Waregem opnieuw zijn doelpuntje mee en is met acht goals nu ...

231
231
Conflict bij Anderlecht ontplot: lot Bruno al bezegeld?

Anderlecht herpakte zich zaterdag met een deugddoende 4-1-overwinning tegen Westerlo, maar dat ...

449
449
'Burgess laat AA Gent nog wat langer in spanning'

Het is voor AA Gent een zwart weekend geworden. Het leed in Lommel zijn eerste competitienederlaag ...

148
148
TRANSFERUURTJE: 'Genk heeft beet, nieuwe club voor Lamkel Zé'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

253
253
Woeste Edward Still maakt La Louvière af na bolwassing

La Louvière kreeg in een leeg Stade du Pays vijf doelpunten om de oren. Uiteindelijk werd het ...

42
42

Meer sportnieuws