'Club Brugge wil uitpakken met ex-smaakmaker AA Gent'

door
'Club Brugge wil uitpakken met ex-smaakmaker AA Gent'

Club Brugge heeft nog een tiental dagen om zich te versterken. Blauw-Zwart zoekt vooral nog een centrumspits en die zoektocht verliep al zeer moeizaam. Het Laatste Nieuws komt met straf nieuws.


Club Brugge zou alles op alles zetten om Roman Yaremchuk terug te halen naar België en de aanvaller ziet dat wel zitten. De spits mag weg bij Benfica, dat 20 miljoen euro zou vragen. De Portugese topclub zou wel bereid zijn om water bij de wijn te doen. Een huurdeal met aankoopoptie is ook een piste, maar Benfica zou liever willen verkopen.

SEVILLA

Sinds de komst van Roger Schmidt als trainer komt Yaremchuk nog maar amper aan spelen toe in Lissabon. Zijn teller staat momenteel op slechts 131 minuten in 5 matchen. Benfica betaalde een jaar geleden nog 17 miljoen euro aan AA Gent, dat toen een voorstel van Club Brugge in de prullenbak gooide. Een jaar later kan Yaremchuk dan toch nog in het Jan Breydelstadion belanden. De spits zou ook interesse genieten van Sevilla, maar dat werd voorlopig nog niet concreet.

Yaremchuk speelde vorig jaar een degelijk eerste seizoen bij Benfica. Hij mocht in 43 matchen opdraven en daarin was hij goed voor 9 goals en 6 assists. Dit seizoen gaat het dus een pak minder goed en Schmidt lijkt niet echt in hem te geloven. Bij Club Brugge zoeken ze een opvolger voor Charles De Ketelaere en de afgelopen weken werden tal van spitsen aan Club gekoppeld, maar ze vonden nooit een akkoord. Lukt dat dit deze keer wel met Yaremchuk?

LEES OOK: ‘Club Brugge all-in voor stunttransfer van 10 miljoen euro’

Gaat Club hem kunnen strikken?

Meest recent

'Winteroffensief in Brugge: exacte plannen Club onthuld'

Na het ontslag van Nicky Hayen wonden Bart Verhaeghe en Dévy Rigaux er geen doekjes om dat ...

32
32
Penaltyklucht in Antwerp-Anderlecht: Lardot velt verdict

Met een 2-2 gelijkspel hielden Antwerp en RSC Anderlecht mekaar zondag in evenwicht. Met dank aan ...

145
145
'Witte rook in Genk: De Condé hakt trainersknoop door'

Het ontslag van Thorsten Fink bracht voorlopig nog geen soelaas bij KRC Genk, dat ook in Charleroi ...

674
674
Club Brugge-bestuur kampt met grote vraagtekens na KAA Gent

Club Brugge won afgelopen speeldag van KAA Gent, maar toch zijn er nog heel wat twijfels bij ...

243
243
Anderlecht in vieze papieren: “Kunnen ze het vergeten”

RSC Anderlecht staat op een vierde plek in het klassement en moet STVV, Club Brugge en Union SG voor ...

255
255
Vanhaezebrouck verbaast: "Doodgeërgerd aan Vanaken"

Club Brugge won afgelopen speeldag de beladen Slag om Vlaanderen tegen KAA Gent. Door de overstap ...

273
273
'Belgische clubs komen met masterplan tégen DAZN'

De situatie met DAZN en de Pro League heeft gigantische gevolgen voor de Belgische clubs. Financieel ...

733
733
Viktor Verhulst onthult 'bizarre connectie' met Ronaldo

Viktor Verhulst en Cristiano Ronaldo in één zin, wie had dat ooit gedacht? De zoon van ...

23
23
Boeckx vloekt op struikelblok Andelecht: “Onverklaarbaar”

RSC Anderlecht hoopt dit seizoen weer mee voor de prijzen te spelen, maar de resultaten zijn nog te ...

211
211
Expert voorspelt ware nachtmerrie door DAZN-debacle

Het DAZN-debacle met de Pro League en de grote telecombedrijven blijft de gemoederen bezighouden. ...

353
353
Antwerp én Anderlecht bestolen? “Snap er niets van”

Het 2-2 gelijkspel tussen Royal Antwerp FC en RSC Anderlecht wordt daags na de topper nog fel ...

192
192
Doku onder hoogspanning: Guardiola grijpt hard in

De feestdagen staan voor de deur en dan is het voor de profs soms tijd om de riem even los te laten. ...

67
67
Hasi in de problemen bij Anderlecht: “Hij weet het niet”

RSC Anderlecht speelde afgelopen speeldag 2-2 gelijk in de Jupiler Pro League. Paars-Wit heeft grote ...

301
301
'Mika Godts staat plots voor absolute toptransfer'

Ajax beleeft tot dusver een moeilijk seizoen, maar Mika Godts is daarin wel een schaars lichtpuntje. ...

92
92
'Gouden kans: jeugdinternational gratis naar JPL'

De wintermercato opent zeer weldra zijn deuren en heel wat Belgische clubs kunnen versterking ...

103
103
"Hopelijk nooit in de JPL" - Stijnen helemaal afgemaakt

Stijn Stijnen en Patro Eisden stonden de voorbije dagen alweer volop in de spotlights, zij het ...

261
261
'Rampscenario in de maak voor Belgische profclubs'

Het blijft angstvallig afwachten welke afloop de vete tussen DAZN en de Pro League zal kennen. De ...

392
392
Theate sneert weer naar pers over Rode Duivels

Voor de Rode Duivels is 2025 een jaar met pieken en dalen geweest. Ze wisten wel hun ticket voor het ...

134
134
'Stassin krijgt belangrijk nieuws over knaltransfer'

In november haalde Rudi Garcia Romeo Vermant als nieuwe spits bij de selectie. Dat zal toch een ...

111
111
Axel Witsel alsnog terug naar Standard?

Na negentien speeldagen staat Standard knap zesde, al is het maar de vraag of ze die plaats zullen ...

192
192
Ondanks comeback: Defour keihard voor Anderlecht

Anderlecht heeft zondag een sterk staaltje mentale weerbaarheid laten zien. Het leek aanvankelijk op ...

256
256
Union moet alsnog sterkhouder komende weken missen

Union klopte afgelopen weekend Zulte Waregem met 2-0 en pakte zo nog eens een deugddoende ...

44
44
TRANSFERUURTJE: 'Verrassende wending in Genk, knaltransfer Karetsas'

De winterse transferperiode staat voor de deur. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer met ...

1260
1260
“Luis in de pels” – ambitie STVV wringt bij toppers

Sint-Truiden VV blijft vriend en vijand verbazen dit seizoen. De Kanaries, onder leiding van Wouter ...

214
214
KAA Gent schrikt en spreekt Ivan Leko resoluut tegen

De vete tussen KAA Gent en Ivan Leko blijft voortduren. De Kroatische oefenmeester kon zegevieren ...

319
319

Meer sportnieuws