Joos noemt drie goede clubs voor El Hadj

door
Joos noemt drie goede clubs voor El Hadj

Anouar Ait El Hadj weigerde afgelopen weekend om met de RSCA Futures aan te treden tegen Lommel SK. Hij werd prompt naar de B-kern verwezen, maar excuseerde zich nadien. Is een uitleenbeurt de beste optie voor alle partijen?


El Hadj komt onder Felice Mazzu helemaal niet aan spelen toe. Enkel tegen Paide mocht hij opdraven, maar in de competitie maakte hij nog geen minuten. Vorig jaar was hij ook een bankzitter onder Vincent Kompany, maar die liet hem wel in 27 competitiematchen minuten maken. El Hadj verontschuldigde zich voor zijn gedrag via de sociale media, maar misschien kan wat nieuwe lucht hem wel wat goed doen. Een andere omgeving kan soms bevrijdend werken. Filip Joos sprak in de podcast 90 minutes over het talent.

BELANGRIJK SEIZOEN

"Mocht er een ploeg zijn zoals KV Mechelen, KV Kortrijk, Westerlo… Dat hij daar niet naartoe zou willen, aangezien hij de CPL al weigerde? Dan zit het heel erg fout in zijn hoofd. Zijn laatste wedstrijden waren niet meer zoals in het begin, toen hij echt opwindend was”, aldus Joos.

Momenteel zou er weinig interesse zijn, maar aangezien het duidelijk is dat El Hadj wel openstaat voor een tijdelijke oplossing, zou het wel eens goed kunnen dat er de komende weken wel nog wat gaat bewegen voor de technisch vaardige middenvelder. El Hadj ligt nog twee jaar onder contract in het Lotto Park en er breken dus cruciale maanden aan voor hem.

LEES OOK: Drama Anderlecht: toptransfer krijgt vreselijke wending

Moet RSCA El Hadj uitlenen aan een 1A-club?

Meest recent

'Bommetje bij Club Brugge: bliksemtransfer op til'

Club Brugge gaat andermaal een lucratieve zomer tegemoet, waarin tal van sterkhouders de kassa ...

0
0
'Leegloop in Anderlecht: nieuwkomer laat kassa rinkelen'

RSC Anderlecht kan maar beter snel een sportieve baas aanstellen, want de Brusselaars stevenen ...

133
133
'Dilemma bij Club Brugge: play-offheld richting exit?'

Dankzij een zes op zes tegen KV Mechelen en AA Gent blijft Club Brugge in het spoor van koploper ...

204
204
'Klopjacht op De Cat: drie grootmachten duwen door'

RSC Anderlecht heeft geen tijd om stil te staan bij de nul op zes tegen STVV en Union, want zondag ...

243
243
Paspoortbom barst: Hoefkens midden in Nederlandse storm

Een paspoortschandaal bij onze noorderburen zet het Nederlandse voetbal op scherp. Hoofdrolspelers ...

64
64
‘Knaltransfer STVV-sterkhouder: twee clubs dringen aan’

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De formatie van ...

41
41
'Mourinho naar Real Madrid? Sensationele comeback lonkt'

Het seizoen loopt in de grote competities ten einde en de spanning begint te stijgen. Verschillende ...

66
66
Pfaff snapt niets van Anderlecht: “Zal ik nooit begrijpen”

RSC Anderlecht zoekt al acht jaar naar een prijs. Paars-Wit leek met Vincent Kompany de ambitieuze ...

167
167
Brazilië incasseert mokerslag: definitief géén WK voor ster

De Braziliaanse nationale ploeg behoort altijd tot de topfavorieten op het WK. Dat zal ook het geval ...

67
67
‘Janssen hakt knoop door over Antwerp-toekomst’

Waar ligt de toekomst van Vincent Janssen? Het contract van de Nederlandse aanvaller loopt aan het ...

278
278
Standard troeft KAA Gent én buitenland af: straffe ambities

Standard Luik hoopt snel weer aan de top van het Belgische voetbal te staan, maar dat is uiteraard ...

169
169
Mulder haalt uit naar bondscoach: "Om stil van te worden"

Jan Mulder weet nog altijd hoe hij een bal moet raken, maar tegenwoordig treft hij vooral met ...

54
54
Nainggolan krijgt steun uit onverwachte hoek: fans afgemaakt

De perikelen rond Radja Nainggolan en Beerschot blijven op sociale media ‘hot’. De ...

135
135
Toekomst Sporting Hasselt onzeker: “Dat is niet houdbaar”

Sporting Hasselt werd kampioen in Eerste Amateur en maakt de overstap naar het profvoetbal ...

179
179
‘Union-revelatie uit ambitie: bliksemtransfer op komst'

Union SG is dit seizoen weer sterk bezig. In de Champion Play-Offs staat de Brusselse club bovenaan. ...

76
76
Grote boycot Antwerp – Standard door ‘loze belofte’

De Europe Play-Offs liggen volledig open. Door het puntenverlies van KRC Genk maken ook Westerlo, ...

142
142
TRANSFERUURTJE: ‘Club shopt bij concurrent, Anderlecht schrapt’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

425
425
Beerschot komt met statement over Nainggolan en Stijnen

Beerschot won met 3-2 van Patro Eisden na verlengingen, maar de escalaties tijdens de wedstrijd ...

126
126
Drama voor Anderlecht-jeugdproduct: Doku in zak en as

Eliot Matazo is een jeugdproduct van RSC Anderlecht, maar de middenvelder ging al op jonge leeftijd ...

116
116
'Knaltransfer Godts ter discussie: Ajax verlangt monstersom'

De zomermercato komt eraan en de clubs zijn al volop bezig met volgend seizoen. Mika Godt is grof ...

105
105
Wending Lukaku in de maak: bondscoach Garcia gespot

Romelu Lukaku kent een rampseizoen bij Napoli. De aanvaller was vorig seizoen nog de grote man in ...

196
196
‘FIFA hoort Kompany: nieuwe regel op WK 2026’

Het WK 2026 sluipt dichterbij en de Verenigde Staten, Mexico en Canada zijn alle voorbereidingen aan ...

150
150
Nainggolan post verschroeiend statement: oorlog met fans

De wedstrijd tussen Beerschot en Patro Eisden zindert nog na. Radja Nainggolan bracht de uitploeg op ...

242
242
Totale exodus op Stayen? STVV-fans krijgen goed nieuws

De derde plaats en het Europese ticket zijn inmiddels binnen handbereik, STVV blijft dit seizoen ...

117
117
'Grootse renovatie Anderlecht: 17 (!) namen op vertrekkerslijst'

Officieel gezien heeft RSC Anderlecht nog steeds geen nieuwe sportief directeur. Daar zal toch ...

781
781

Meer sportnieuws