Smaakmaker Ligue 1: "Met België naar WK? Natuurlijk!"

117
Smaakmaker Ligue 1:

De komende maanden worden zeer belangrijk voor een aantal Rode Duivels. Kunnen ze zich tonen aan Roberto Martinez of niet? Eén man hoopt alvast mee te gaan naar Qatar.


In België krijgen vooral de prestaties van Thibaut Courtois en Simon Mignolet weerklank, maar wat Koen Casteels en Matz Sels in Duitsland en Frankrijk voor elkaar krijgen, dat mag ook gezien worden. Sels is bijna geruisloos uitgegroeid tot één van de beste doelmannen in de Ligue 1. Hij hoopt mee te gaan naar het WK, maar dat zal niet makkelijk worden met de bovengenoemde heren voor zich in de rangorde.

"Natuurlijk wil ik erbij zijn! Zelfs als ik niet speel, is het nog steeds een wereldbeker! Nummer twee of nummer drie, dat maakt niet zoveel uit. Je bent daar ook in een rol van begeleiding, van ondersteuning. Dat is ook belangrijk. Zo'n evenement van binnenuit beleven, dat moet iets fenomenaal zijn. Een extra ervaring voor de toekomst ook. Je ziet, je leert. Je neemt het allemaal in je op”, zegt hij aan Sport/Voetbalmagazine.

TRANSFER?

Sels is bij Strasbourg bijzonder sterk bezig en hij krijgt zeer vaak lof in Frankrijk. De ex-doelman van onder meer AA Gent en RSC Anderlecht mag misschien wel dromen van een stap hogerop. Sels is 30 jaar en heeft nog een contract tot medio 2024. Volgens Transfermarkt.be heeft hij een marktwaarde van 8 miljoen euro. Tot op heden is het vreemd genoeg windstil omtrent een transfer van doelman. Komt daar na een mogelijk WK verandering in?

LEES OOK: Mannaert en Mignolet lijken wéér mis te grijpen

Zal Sels meegaan naar het WK?

Meest recent

Jackpot voor Union: goudhaantje verlengt contract

Union vertoeft momenteel in Spanje, waar het tegen Celta de Vigo ongeslagen hoopt te blijven in de ...

1
1
Kopzorgen voor Club Brugge: trio valt door de mand

Nadat het eerder al won van Inter en Lens veroverde Club Brugge nu ook de scalp van PSV in de ...

62
62
Vanaken laat fans perplex staan na stunt: emoties laaien op

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

230
230
'Bruno blijft roteren: opvallende wissel Anderlecht'

In de Europa League krijgt RSC Anderlecht straks RB Salzburg over de vloer. Na vlotte 4-0 zegde ...

114
114
Leko kruist vingers: Club Brugge likt wonden na CL-zege

Club Brugge boekte woensdag een fraaie 1-2 zege op het veld van PSV, en zette zo weer een stap ...

172
172
Mechele en Caroline delen bijzonder nieuws na PSV-clash

Brandon Mechele beleeft bijzonder mooie dagen. De verdediger van Club Brugge knokte zich na een ...

111
111
'De Bruyne krijgt bekende naam als nieuwe trainer'

Voor Napoli werd het woensdag alweer een pijnlijke avond in de Champions League. Kevin De Bruyne en ...

45
45
Leko: "Hij speelt volgend seizoen niet meer bij ons"

Dat er met Club Brugge rekening gehouden moet worden op het Europese toneel, bleek woensdagavond nog ...

188
188
'Vermeeren bezorgt Antwerp enorme tegenslag'

Donderdag wordt er nog gevoetbald in de Europa League en Conference League, maar daarna gaat het ...

73
73
Anderlecht heeft 'nieuwe Doku': "Minstens even ver"

Het is voor Anderlecht tot dusver een wisselvallig seizoen. Nadat het een uitstekende zomer kende en ...

101
101
Vermant legt straffe ambitie voor WK U17 op tafel

In de loop van donderdag zal de selectie bekend gemaakt worden van de Belgische U17, die van 19 ...

32
32
Weer geen Tresoldi bij Duitsland: Klopp moet uitleg geven

Nicolo Tresoldi heeft zich woensdagavond nog maar eens laten zien in de Champions League. De spits ...

209
209
'Club gaat transferstrijd aan met Juve en Dortmund'

Club Brugge is alweer geweldig aan het seizoen begonnen, want het staat aan de leiding in de Jupiler ...

153
153
Ronaldo dropt bom en stopt bij Portugal

Portugal nam tijdens het vorige interlandluik een geweldige start in de Nations League, want het ...

119
119
TRANSFERUURTJE: 'Essevee shopt bij Club, Kane heeft beslist'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

52
52
Roef vreest bij KAA Gent: rampscenario in aantocht

KAA Gent is sterk aan het seizoen begonnen, maar vorige speeldag incasseerden de Buffalo’s een ...

178
178
Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

1089
1089
Straffe KV Mechelen-keuze pakt immens goed uit

KV Mechelen leek dit seizoen op weg naar degradatievoetbal en coach Fred Vanderbiest werd ...

90
90
Bizar verhaal: Karetsas miste bijna heldenrol door... toilet

Na vier wedstrijden ligt ook Borussia Dortmund op koers om te overwinteren in de Champions League. ...

52
52
Wéér de held: Sommer pronkt met straffe statistiek

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League gepakt, ...

208
208
Kortrijk slikt nieuwe domper: "Klassement liegt niet"

Nadat het vorig weekend op Sclessin een puntje pakte, hoopte KV Kortrijk woensdagavond op zijn elan ...

105
105
Financiële catastrofe voor Belgische clubs: Duchâtelet in de bres

De Belgische clubs beleven tegenwoordig hoogdagen op het Europese toneel. Club Brugge blijft het ...

191
191
Club op koers voor top-8? Leko schat de kansen in

Na de knappe zeges tegen Inter en Lens wou Club Brugge woensdagavond op zijn elan doorgaan in de ...

200
200
Kane heeft knoop over zijn toekomst doorgehakt

Harry Kane zette vorige week op zijn 33ste de kroon op zijn carrière met de belangrijkste ...

47
47
De Bruyne zwaar in clinch met ploegmaat: "F*ck off!"

Bij Napoli beleven ze dit seizoen niet al te veel plezier aan de Champions League. Enkel tegen ...

84
84

Meer sportnieuws