Kums en Vadis likken wonden: "Dit gebeurt te vaak"

138 stemmen
Kums en Vadis likken wonden:

Vadis Odjidja en AA Gent balen na de 1-2-nederlaag tegen Royal Antwerp FC. De middenvelder speelde niet zijn beste match. Sven Kums reageerde ook.


"Er waren een paar VAR-momenten in de eerste helft, maar we hadden meer moeten scoren. In de tweede helft lukte het niet echt en konden we geen echte kansen bij elkaar spelen. In de eerste helft kwamen we combinerend er nog door, maar in de tweede helft probeerden we dat ook. Dat lukte niet en we probeerden nog met de lange bal, maar dat mocht niet baten”, aldus Vadis bij Eleven Sports.

"De penalty? Ik heb zijn voet geraakt en hij laat zich nadien vallen. Ik vond het vrij licht, want hij loopt richt de cornervlag. Een zware beslissing. Het was niet de eerste dubieuze beslissing van de dag, maar hij moet zijn job doen. Voor de rest heb ik daar niet veel op te zeggen”, aldus een teleurgestelde Vadis.

MAGERE BALANS

Kums gaf zijn mening over de match. “Er waren te veel zaken die partij hebben kapotgemaakt. Er had veel meer extra tijd moeten komen, dat is duidelijk. Of we verrast waren door de defensieve aanpak in de tweede helft? Neen, we wisten dat ze een laag blok gingen zetten. We komen snel voor, maar dan geven we het te snel weer weg. Dat was een kantelmoment, want we hadden die voorsprong langer vast moeten houden. Het is een werkpunt dat we nog meer openingen moeten vinden tegen een laag blok."

AA Gent blijft achter met een povere 8 op 15. “De balans na 5 speeldagen? Net zoals vorig jaar hebben we weer veel punten weggegooid zoals op Standard, STVV en nu vandaag tegen Antwerp. Dat gebeurt te vaak en dat is frustrerend.” Donderdag moet het punten pakken op het veld van Anderlecht.

Stelt Gent teleur?

Meest recent

'Fernandez-Pardo plots op zucht van absolute knaltransfer’

Matias Fernandez-Pardo kende een sterk seizoen bij Lille en de KBVB wist op de valreep nog een ...

4
4
AA Gent pakt uit met komst nieuwe spits

AA Gent zit zeker niet stil op de transfermarkt. Ze maakten onder meer de transfer van Christian ...

60
60
Martinez verklaart waarom Ronaldo altijd start

Portugal opent zijn WK met een leuk duel tegen Congo. Bondscoach Roberto Martinez, die Portugal gaat ...

47
47
'Westerlo wil uitpakken met Jupiler Pro League-transfer'

Bij KVC Westerlo gaan ze een heel drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen gaan heel wat miljoenen ...

32
32
'FC Porto legt bizar miljoenenbod neer bij OH Leuven'

Bij OH Leuven zouden ze de komende dagen en weken wel eens twee uitgaande transfers kunnen afronden. ...

51
51
'KV Mechelen strikt topper met 'man van 10 miljoen euro''

KV Mechelen is op zoek naar versterking en er duikt vanuit Zuid-Amerika plots een heel straf gerucht ...

239
239
Kritische Joos krijgt koekje van eigen deeg in Nederland

Filip Joos was onlangs zeer scherp voor Ronald Koeman omdat die Memphis Depay liet invallen tegen ...

146
146
Woensdag Europese loting: Anderlecht vreest zware dobber

De eerste speelronde van de WK-groepsfase zit er nog niet eens op, of het seizoen in het clubvoetbal ...

227
227
Voorkeursbehandeling Messi? "Dit is 100% een rode kaart"

Lionel Messi is grandioos begonnen aan zijn WK 2026. Met een weergaloze hattrick leidde hij ...

241
241
Moeizame zege Oostenrijk: VAR bezorgt Arnautovic rollercoaster

Oostenrijk is met een overwinning begonnen aan zijn wereldkampioenschap, het had echter veel meer ...

74
74
Transferorkaan Anderlecht: 'zeven exits, vier tópaanwinsten'

Terwijl het wereldkampioenschap op volle toeren draait, beginnen de ploegen uit de Jupiler Pro ...

836
836
"Altijd bij dit elftal" - Pijnlijke Duivels-conclusie in Nederland

De Rode Duivels hebben tijdens hun opener van het WK gelijkgespeeld tegen Egypte (1-1). Op zich geen ...

283
283
Garcia-favoriet verknalt het: niemand zag deze bom aankomen

Het gelijkspel tegen Egypte blijft nazinderen bij de Rode Duivels. België kwam niet verder dan ...

316
316
Mechele wrijft ogen uit op training Duivels: "Dan is het kassa"

Een grootse prestatie was het zeker niet, maar het gelijkspel tegen Egypte bezorgden de Rode Duivels ...

421
421
Messi breekt na straffe goal: oorzaak voor tranen bekend

Zou hij nog wel voldoende honger hebben? Was hij wel voldoende fit na zijn recente blessures? Welk ...

135
135
Magische Messi scoort hattrick; Haaland mist WK-debuut niet

Een week voor zijn 39ste verjaardag heeft Lionel Messi opnieuw voetbalgeschiedenis geschreven. Met ...

98
98
'Raskin en Fofana maken surprise transfer’'

Pas na het WK zal de transferzomer pas echt op gang komen. Dat zal zeker het geval zijn voor heel ...

165
165
'Club wil bliksemdeal sluiten voor opvolger Ordoñez'

Het is bij Club Brugge nog altijd wachten op de eerste aanwinst van de zomer. Verschillende deals ...

261
261
Mbappé knalt zich in annalen en Frankrijk naar zege

De voorbije dagen vielen er op dit WK al een aantal verrassingen te noteren. Frankrijk leek even ook ...

43
43
Brandon Mechele zorgt voor diepe emoties met één WK-bericht

Brandon Mechele was gisterenavond ongetwijfeld één van de beste Rode Duivels. De ...

356
356
Duivels tanken vertrouwen in oefenpot: Lukaku toont zich weer

De Rode Duivels moesten maandagavond vrede nemen met een gelijkspel in hun openingswedstrijd van het ...

226
226
'Feyenoord klopt aan in JPL, vertrekker bij Charleroi'

Hoewel het WK volop aan de gang is en dat de transfermarkt wat vertraagt, wordt er toch al volop ...

42
42
'Juventus verrast iedereen met piepjonge Belg'

Juventus en Belgen, dat bleek de voorbije jaren nog geen al te geslaagd huwelijk. Verschillende ...

44
44
Pfaff ziet enkele grote problemen voor Rode Duivels

De Rode Duivels zijn hun WK ontgoochelend begonnen met een gelijkspel tegen Egypte. Daarmee krijgen ...

174
174
'AA Gent en Saint-Etienne strijden om Patro-sensatie'

De voorbije jaren wist Patro Eisden al enkele uitstekende transfers te doen. De Limburgers wisten al ...

292
292

Meer sportnieuws