Kums en Vadis likken wonden: "Dit gebeurt te vaak"

door
Kums en Vadis likken wonden:

Vadis Odjidja en AA Gent balen na de 1-2-nederlaag tegen Royal Antwerp FC. De middenvelder speelde niet zijn beste match. Sven Kums reageerde ook.


"Er waren een paar VAR-momenten in de eerste helft, maar we hadden meer moeten scoren. In de tweede helft lukte het niet echt en konden we geen echte kansen bij elkaar spelen. In de eerste helft kwamen we combinerend er nog door, maar in de tweede helft probeerden we dat ook. Dat lukte niet en we probeerden nog met de lange bal, maar dat mocht niet baten”, aldus Vadis bij Eleven Sports.

"De penalty? Ik heb zijn voet geraakt en hij laat zich nadien vallen. Ik vond het vrij licht, want hij loopt richt de cornervlag. Een zware beslissing. Het was niet de eerste dubieuze beslissing van de dag, maar hij moet zijn job doen. Voor de rest heb ik daar niet veel op te zeggen”, aldus een teleurgestelde Vadis.

MAGERE BALANS

Kums gaf zijn mening over de match. “Er waren te veel zaken die partij hebben kapotgemaakt. Er had veel meer extra tijd moeten komen, dat is duidelijk. Of we verrast waren door de defensieve aanpak in de tweede helft? Neen, we wisten dat ze een laag blok gingen zetten. We komen snel voor, maar dan geven we het te snel weer weg. Dat was een kantelmoment, want we hadden die voorsprong langer vast moeten houden. Het is een werkpunt dat we nog meer openingen moeten vinden tegen een laag blok."

AA Gent blijft achter met een povere 8 op 15. “De balans na 5 speeldagen? Net zoals vorig jaar hebben we weer veel punten weggegooid zoals op Standard, STVV en nu vandaag tegen Antwerp. Dat gebeurt te vaak en dat is frustrerend.” Donderdag moet het punten pakken op het veld van Anderlecht.

Stelt Gent teleur?

Meest recent

Taravel looft RSCA-vertrekker: "Hij verdient veel respect"

Bij RSC Anderlecht gaan ze de laatste rechte lijn in van het seizoen. De Brusselaars hopen der derde ...

3
3
AA Gent legt aanvaller langdurig onder contract

AA Gent haalde de afgelopen tientallen Afrikaanse spelers naar de club. Een toch wel ...

5
5
Vrancken looft ‘toekomstige RSCA-pion’: "Héél goede speler"

Bij STVV maken ze zich klaar voor de partij tegen RSC Anderlecht. Wouter Vrancken hoopt dat Keisuke ...

57
57
Kompany naar City? Guardiola én CEO Bayern reageren

Manchester City wordt steeds meer in verband gebracht met Vincent Kompany, maar die lijkt toch nog ...

47
47
Taravel geeft update over blessure Stroeykens

Bij RSC Anderlecht liggen er weer spelers in de lappenmand. Dat blijft toch een probleem bij de ...

99
99
AA Gent laat recordtransfer gratis vertrekken

AA Gent hoopt de komende weken in de play-offs nog een Europees ticket uit de brand te slepen, maar ...

54
54
'Chelsea neemt keiharde beslissing over Lavia'

Chelsea gaat door een zware periode. Het heeft zijn laatste vijf competitiewedstrijden verloren, ...

61
61
Standard slaat toe en legt talent onder contract

Enkele jaren geleden gold de jeugdopleiding van Standard nog als één van de beste van ...

42
42
'Grote zorgen om Lukaku: nieuwe blessure?'

Het heeft de voorbije weken stevig gestormd door Romelu Lukaku, nadat hij zich afmeldde bij de Rode ...

88
88
'Steenrijke Engelse club meldt zich voor Tzolis'

Bij Club Brugge dreigen in de zomer weer heel wat smaakmakers te gaan vertrekken. Eén van de ...

159
159
Genk zet sterkhouder in bloemetjes na straffe reeks

Genk liep dinsdagavond tegen een nieuwe ontgoocheling aan, want het kon ook zijn tweede ...

47
47
'Barça duwt door en start onderhandelingen met Club'

Bij Club Brugge hebben de voorbije maanden heel wat spelers zich in de kijker kunnen spelen. Dat ...

367
367
Pikant schandaal in Italië: Prostituee zoekt naar 'papa'

Een groot escortschandaal houdt Italië in zijn greep. In de media wordt bericht dat zo’n ...

64
64
'Antwerp dumpt held genadeloos'

Antwerp heeft zich na een moeilijke periode de voorbije dagen weer herpakt met een zes op zes. ...

222
222
KV Kortrijk doet eerste inkomende transfer na promotie

Het seizoen duurt nog enkele weken, maar de invulling van de Jupiler Pro League voor volgend seizoen ...

69
69
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht dumpt duo, Club moet geduld oefenen'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

158
158
Rudi Garcia baalt: “Rode Duivel plots onder niveau”

De komende weken zal er druk gediscussieerd worden over de nakende WK-selectie van de Rode Duivels. ...

83
83
Rik Verheye en Sam Kerkhofs kondigen groot nieuws aan

Is Sporting Hasselt stilaan op weg naar een soort Wrexham-scenario? Onder leiding van BV's Sam ...

109
109
Union SG verbaast wéér met ‘geweldig koopje’

Union SG heeft een duidelijk beleid en de Brusselse club houdt daaraan vast. De landskampioen zoekt ...

93
93
Romelu Lukaku naar de bank bij Rode Duivels?

Romelu Lukaku kent een rampseizoen bij Napoli. De aanvaller kampt met veel blessureleed en zit in de ...

66
66
Leko dumpt Club Brugge-pion genadeloos: ‘Onberekenbaar’

Club Brugge moet achtervolgen in de titelstrijd na de nederlaag op Union SG. Coach Ivan Leko stuitte ...

361
361
'Pro League schrikt: hervorming op de schop na wending'

De competitiehervorming blijft de gemoederen bezighouden. Vooral de verankering van U23-clubs deed ...

322
322
‘Forbs krijgt klappen bij Club: streep door knaltransfer'

Carlos Forbs was een paar maanden geleden nog een sensatie bij Club Brugge. De buitenspeler ...

298
298
Rosenior woedend op Lavia en co, opsteker De Cuyper

Chelsea zit in de hoek waar de klappen vallen. De Londense topclub verloor met 3-0 op het veld van ...

65
65
Erg verrassende Duivel komt boven water: ‘Garcia kijkt’

Het WK 2026 komt dichterbij en het is tijd voor de Belgische opties om volledig op stoom te komen. ...

74
74

Meer sportnieuws