Kums en Vadis likken wonden: "Dit gebeurt te vaak"

door
Kums en Vadis likken wonden:

Vadis Odjidja en AA Gent balen na de 1-2-nederlaag tegen Royal Antwerp FC. De middenvelder speelde niet zijn beste match. Sven Kums reageerde ook.


"Er waren een paar VAR-momenten in de eerste helft, maar we hadden meer moeten scoren. In de tweede helft lukte het niet echt en konden we geen echte kansen bij elkaar spelen. In de eerste helft kwamen we combinerend er nog door, maar in de tweede helft probeerden we dat ook. Dat lukte niet en we probeerden nog met de lange bal, maar dat mocht niet baten”, aldus Vadis bij Eleven Sports.

"De penalty? Ik heb zijn voet geraakt en hij laat zich nadien vallen. Ik vond het vrij licht, want hij loopt richt de cornervlag. Een zware beslissing. Het was niet de eerste dubieuze beslissing van de dag, maar hij moet zijn job doen. Voor de rest heb ik daar niet veel op te zeggen”, aldus een teleurgestelde Vadis.

MAGERE BALANS

Kums gaf zijn mening over de match. “Er waren te veel zaken die partij hebben kapotgemaakt. Er had veel meer extra tijd moeten komen, dat is duidelijk. Of we verrast waren door de defensieve aanpak in de tweede helft? Neen, we wisten dat ze een laag blok gingen zetten. We komen snel voor, maar dan geven we het te snel weer weg. Dat was een kantelmoment, want we hadden die voorsprong langer vast moeten houden. Het is een werkpunt dat we nog meer openingen moeten vinden tegen een laag blok."

AA Gent blijft achter met een povere 8 op 15. “De balans na 5 speeldagen? Net zoals vorig jaar hebben we weer veel punten weggegooid zoals op Standard, STVV en nu vandaag tegen Antwerp. Dat gebeurt te vaak en dat is frustrerend.” Donderdag moet het punten pakken op het veld van Anderlecht.

Stelt Gent teleur?

Meest recent

Exit Ruben Van Gucht zindert na: "Moeilijk door te slikken"

“Moeilijk door te slikken.” Het klinkt als een oordeel over een gerecht, maar voor Ruben ...

0
0
Club Brugge of Union kampioen? "Zij staan er beter voor"

De Champions' Play-Offs zijn momenteel halfweg. Nog steeds voert Union SG het klassement aan, maar ...

58
58
Marseille dumpt Vermeeren: JPL lonkt plots

Arthur Vermeeren moet komende zomer alweer op zoek naar een nieuwe club. Volgens onder meer 'Het ...

125
125
Anderlecht perplex: Mbemba legt bom onder comeback-stunt

Anderlecht droomt van een terugkeer van Chancel Mbemba, maar de realiteit botst hard met de ...

144
144
Camera's registreren héérlijk momentje Kompany en Enrique

Paris Saint-Germain en Bayern München hebben dinsdag voor een onvergetelijk kijkstuk gezorgd in ...

59
59
"Nog nooit meegemaakt" - voetballerij ondersteboven na PSG-Bayern

In hun heenwedstrijd van de halve finales van de Champions League hebben Paris Saint-Germain en ...

149
149
Kompany doet straffe voorspelling na ongezien spektakel

Paris Saint-Germain en Bayern München hebben dinsdagavond een spektakelstuk op de mat gelegd ...

218
218
'Barça blijft doorduwen voor deal met Club'

Club Brugge hoopt de komende weken zijn seizoen in eigen land nog te bekronen met de landstitel, ...

190
190
9 GOALS! PSG klopt Bayern na waanzinnig kijkstuk

De hele voetbalwereld keek uit naar de clash tussen PSG en Bayern München in de halve finale ...

107
107
'Standard stuurt oude bekende weer wandelen'

Bij Standard belooft het alweer een zeer drukke transferzomer te gaan worden. De Rouches moeten op ...

100
100
Kerkhofs benoemt het probleem voor licentie Sporting Hasselt

Vorig weekend kon Sporting Hasselt een stevig feestje bouwen, want het veroverde de titel in eerste ...

143
143
Sensatie in PSG-Bayern, maar was penalty wel terecht?

De voetbalwereld zit dinsdagavond op het puntje van zijn stoel voor de kraker tussen Paris ...

136
136
'Club vist op bekend terrein: nieuw parel op komst'

Bij Club Brugge kunnen ze trots zijn op de prestaties van NXT dit seizoen. In 1B beleefden de ...

138
138
Om deze reden liet Stijnen plots zijn assistent invallen

Patro Eisden sneuvelde maandagavond in de halve finale van de play-offs in de Challenger Pro League ...

88
88
'Club moet stevig dokken voor droomaanwinst'

Bij Club Brugge lijken ze stilaan te beginnen aan hun zomermercato. De eerste transfertargets ...

244
244
'Cercle Brugge ruikt plots miljoenen voor Belgische invaller'

Bij Cercle Brugge zullen er in de zomer ook wel de nodige spelers het team gaan verlaten. Eén ...

147
147
KRC Genk met énorm probleem: cijfers spreken boekdelen

KRC Genk speelde 1-1 tegen Standard. Net als tegen Sporting Charleroi misten de Limburgers een ...

180
180
Genadeklap voor Club-lieveling: één blunder werd hem fataal

Bij Club Brugge volstaat één moment om een heel seizoen te veranderen. Een speler die ...

276
276
'Club Brugge gaat voor nieuwe transferdeal à la Forbs'

Club Brugge gaat een heel drukke zomermeracto tegemoet. Blauw-Zwart zal in elke sector stevig moeten ...

258
258
'Anderlecht neemt standpunt in: Sardella mist deze duels'

Killian Sardella kreeg afgelopen weekend een veelbesproken rode kaart tegen Union SG. De verdediger ...

143
143
Verhuurde JPL-spelers: goals en assists bij de vleet

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

54
54
Club Brugge deelt groot nieuws: record aan diggelen

Dankzij een zes op zes tegen KV Mechelen en AA Gent blijft Club Brugge in de nek hijgen van Union. ...

239
239
'Anderlecht hakt knoop door over comeback huurlingen'

Wie de nieuwe sportief directeur moet worden blijft voorlopig een vraagteken, maar dat er komende ...

435
435
Paspoortbom barst: Hoefkens midden in Nederlandse storm

Een paspoortschandaal bij onze noorderburen zet het Nederlandse voetbal op scherp. Hoofdrolspelers ...

114
114
'Club Brugge plukt Antwerp kaal: details lekken uit'

Deels uit financiële noodzaak trekt Antwerp tegenwoordig meer dan ooit de kaart van de jeugd. ...

695
695

Meer sportnieuws