Kums en Vadis likken wonden: "Dit gebeurt te vaak"

138
Kums en Vadis likken wonden:

Vadis Odjidja en AA Gent balen na de 1-2-nederlaag tegen Royal Antwerp FC. De middenvelder speelde niet zijn beste match. Sven Kums reageerde ook.


"Er waren een paar VAR-momenten in de eerste helft, maar we hadden meer moeten scoren. In de tweede helft lukte het niet echt en konden we geen echte kansen bij elkaar spelen. In de eerste helft kwamen we combinerend er nog door, maar in de tweede helft probeerden we dat ook. Dat lukte niet en we probeerden nog met de lange bal, maar dat mocht niet baten”, aldus Vadis bij Eleven Sports.

"De penalty? Ik heb zijn voet geraakt en hij laat zich nadien vallen. Ik vond het vrij licht, want hij loopt richt de cornervlag. Een zware beslissing. Het was niet de eerste dubieuze beslissing van de dag, maar hij moet zijn job doen. Voor de rest heb ik daar niet veel op te zeggen”, aldus een teleurgestelde Vadis.

MAGERE BALANS

Kums gaf zijn mening over de match. “Er waren te veel zaken die partij hebben kapotgemaakt. Er had veel meer extra tijd moeten komen, dat is duidelijk. Of we verrast waren door de defensieve aanpak in de tweede helft? Neen, we wisten dat ze een laag blok gingen zetten. We komen snel voor, maar dan geven we het te snel weer weg. Dat was een kantelmoment, want we hadden die voorsprong langer vast moeten houden. Het is een werkpunt dat we nog meer openingen moeten vinden tegen een laag blok."

AA Gent blijft achter met een povere 8 op 15. “De balans na 5 speeldagen? Net zoals vorig jaar hebben we weer veel punten weggegooid zoals op Standard, STVV en nu vandaag tegen Antwerp. Dat gebeurt te vaak en dat is frustrerend.” Donderdag moet het punten pakken op het veld van Anderlecht.

LEES OOK: Coucke pakt uit met opvallend nieuws: Brugge krijgt primeur

Stelt Gent teleur?

Meest recent

De Mos snoeihard voor bestuur van Anderlecht

Vitor Bruno heeft na de toch wel zware kritiek van Marc Coucke en Kenneth Bornauw gereageerd op het ...

3
3
KV Mechelen is het goede voorbeeld in tijden van ‘crisis’

Anno 2026 moet het zwart of wit zijn, grijs verkoopt blijkbaar niet goed genoeg. Het woord crisis ...

9
9
De Meyer out, De Roeck in: STVV geeft aan waarom

Bij STVV maakten ze zich na de 0 op,15 duidelijk zorgen. Frédéric De Meyer werd ...

10
10
‘Oorlog bij Real Madrid: Courtois woest op één man’

Thibaut Courtois kon het in februari al niet verkroppen. Acht maanden later is diezelfde man zijn ...

43
43
Vanhaezebrouck helpt Bruno: drie wissels bij Anderlecht

RSC Anderlecht neemt het zondag op tegen Club Brugge. Vitor Bruno lijkt stilaan zijn basisploeg te ...

60
60
Thorup vol lof over 'rivaal': "Crazy wat zij doen"

De druk neemt toe bij KRC Genk. De grote ambitie is de top drie in de Jupiler Pro League, maar de ...

29
29
Opvallende keuze Van Bommel? Absoluut géén verrassing

Mark van Bommel verraste hier en daar toch wat met zijn selectie voor de Rode Duivels. Achteraan en ...

30
30
STVV droomt van stunt: "Het is mogelijk"

STVV pakte een punt tegen het Noorse SK Brann en heeft zo een zeer knappe zeven op negen in de ...

37
37
'Patro Eisden lonkt naar miljoenendeal'

Patro Eisden kan binnenkort een bijzonder mooie financiële zaak doen. De Limburgse club heeft ...

47
47
Bosz blikt nog eens terug: "Doet Club normaal nooit"

PSV miste veel te veel kansen tegen Club Brugge, dat wel redelijk efficiënt was. Peter Bosz ...

257
257
Sclessin brandt weer: Ayensa kruipt in ware heldenrol

Standard moest vanavond de crisis verjagen en heeft dat met verve gedaan. Vanaf minuut ...

53
53
'Galatasaray & co azen op parel van Union SG'

Een contract tot 2031, een groeiende marktwaarde en de belangstelling van enkele Turkse ...

44
44
'Tzolis moet opletten: Arsenal wil nieuwe ex-parel van Club'

Antonio Nusa staat opnieuw in de belangstelling van een Europese topclub. Arsenal heeft de Noorse ...

117
117
Sensatie in Limburg: Patro knipt BV-club de vleugels af

De kraker in de Challenger Pro League tussen Sporting Hasselt en Patro Eisden Maasmechelen heeft ...

80
80
Coosemans verrast: "Hij gaf een pakkende toespraak voor Salzburg"

Colin Coosemans moest een goede redding verrichten tegen RB Salzburg. De ervaren doelman van RSC ...

132
132
Bruno verklaart bankzitterstatuut van RSCA-speler

RSC Anderlecht speelde een goede partij tegen RB Salzburg en won overtuigend met 2-0. Coach Vitor ...

167
167
Van Gucht onthult wat Gert Verhulst écht van hem vindt

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

58
58
Duiventil Cercle Brugge: "Mijn verantwoordelijkheid"

Cercle Brugge heeft Pedro Caixinha officieel voorgesteld als nieuwe hoofdtrainer. De Portugese coach ...

66
66
Anderlecht krijgt twee opstekers voor clash met Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het zondag in het Jan Breydelstadion op tegen Club Brugge. Weinigen geven de ...

354
354
'Forbs mag inpakken: Club Brugge heeft groot plan klaar'

Ivan Leko vroeg deze zomer om een extra rechter flankaanvaller, maar die kwam er nooit. Nu volgt ...

923
923
"Compleet gestoord"-Duchâtelet zorgt voor walging op TV

Een opvallend televisieoptreden van Roland Duchâtelet heeft voor heel wat ophef gezorgd. De ...

97
97
De Roeck voorgesteld bij STVV en geeft eerste doel prijs

STVV stelde namiddag Jonas De Roeck voor als opvolger van Frédéric De Meyer. De ...

29
29
Vertonghen loopt mee bij Beerschot: huwelijk in de maak?

Jan Vertonghen stopte als voetballer bij RSC Anderlecht. Nadien liep hij mee bij de Rode Duivels, ...

191
191
Standard onder zware druk: Euvrard verklaart Wilmots-verhaal

De crisis bij Standard blijft nazinderen. Na de tegenvallende resultaten en het gelijkspel tegen KV ...

86
86
Van Bommel speelt open kaart: vier Jonge Duivels op radar

Mark van Bommel maakte vrijdag zijn selectie voor het aankomende Nations League-tweeluik tegen ...

182
182

Meer sportnieuws