Vadis bezig aan laatste maanden bij AA Gent?

332 stemmen
Vadis bezig aan laatste maanden bij AA Gent?

Bij AA Gent gaat men de komende maanden de nodige knopen moeten doorhakken omtrent bepaalde spelers. Eén van die knopen is het dossier rondom Vadis Odjidja. Verlaat hij AA Gent na het seizoen?


Vadis is nog altijd een zeer goede voetballer, maar op zijn 33ste kampt hij steeds vaker met blessures. De ex-speler van RSC Anderlecht, Hamburger SV, Club Brugge, Norwich City, Rotherham, Legia Warschau en Olympiacos beschikt over een aflopend contract. Gaat AA Gent voor verjonging of krijgt de speler nog een nieuw contract? Dat zal de komende maanden moeten blijken.

In Het Nieuwsblad maakt Vadis zich voorlopig geen zorgen omtrent zijn toekomst. Zo geeft hij aan dat er genoeg clubs zijn in de wereld en dat er wel altijd een ploeg is die een concreet aanbod zal doen. Vadis is niet zinnens om na het seizoen al de schoenen aan de haak te hangen. De middenvelder voelt dat hij nog een goed niveau haalt en dat hij nog een aantal jaren in de tank heeft liggen.

163 WEDSTRIJDEN

Vadis speelt sinds de zomer van 2018 voor AA Gent, dat hem toen voor 2,2 miljoen euro overnam van Olympiacos. Sindsdien speelde de Belg 163 wedstrijden voor de Buffalo’s, en daarin wist hij 17 keer te scoren en 31 assists uit te delen. Opvallend: Vadis pakte ook 27 gele en 6 rode kaarten. Enkel voor Club Brugge speelde hij nog meer wedstrijden, namelijk 231 wedstrijden.

Gaat Vadis na dit seizoen vertrekken?

Meest recent

Garcia hakt knopen door: 'Dit is de basisploeg tegen Egypte'

België trekt met vertrouwen naar het WK. De Rode Duivels wonnen met 0-2 van Kroatië en met ...

47
47
Enorm pijnlijk voor Vanaken: Garcia kiest voor power

Hans Vanaken kreeg bij de Rode Duivels opnieuw een harde boodschap. Niet omdat hij slecht inviel, ...

228
228
Coppens vertelt hét geheim van STVV en volgende uitdaging?

STVV kende een waanzinnig knap seizoen. Ze eindigden derde en spelen al zeker tot januari Europees ...

47
47
Garcia heeft luxeprobleem: drie Duivels voor één plek

De Rode Duivels hebben veel weelde op het middenveld. Bondscoach Rudi Garcia heeft er dus keuze te ...

97
97
Anderlecht heeft één groot probleem volgens Nilis

RSC Anderlecht kende alweer geen goed seizoen. Paars-Wit eindigde vierde en dat voor het tweede jaar ...

79
79
‘Yaya Touré verrast met eerste job als coach’

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

42
42
Bondscoach Tunesië oordeelt over WK-kansen België

Tunesië was bijna 90 minuten lang een speelbal van de Rode Duivels. Het werd 5-0 en dat was nog ...

368
368
Portugal wint 'rood duel', wereldgoal bij de VS

Vanavond stonden er een aantal oefenduels voor het WK op het programma. Onder meer Portugal en ...

107
107
Geen Club Brugge, wel duurste transfer ooit in Zweden

Club Brugge gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen moet onder meer een vervanger ...

155
155
Dezelfde ploeg tegen Egypte? Garcia legt uit

Rudi Garcia verraste met een aantal keuzes in de basisploeg. België won makkelijk met 5-0 van ...

224
224
Lammens laat Man Utd-fans watertanden met uitspraak

Manchester United kende na het ontslag van Ruben Amorim best nog een goed seizoen. Ze eindigden ...

132
132
Garcia over niet-selectie Duivels: "Moeilijkste keuze ooit"

Bondscoach Rudi Garcia selecteerde 26 spelers voor het WK. De Fransman had vooral in twee dossiers ...

203
203
De Ketelaere straalt: "Dat geeft heel veel vertrouwen"

Charles De Ketelaere begint als nummer één in de spits aan het WK. De Rode Duivel ...

71
71
Mechele looft twee ploegmaats: "Een nachtmerrie!"

Brandon Mechele kreeg van bondscoach Rudi Garcia een kans in de basis. De ervaren verdediger kende ...

365
365
Odjidja hangt op 37-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Vadis Odjidja speelde afgelopen seizoen voor Eendracht Aalst Lede. Vanavond raakte bekend dat het ...

133
133
‘Over zijn lijk: Leko blaast Club Brugge-droomtransfer op’

Club Brugge leek in januari al te anticiperen op een mogelijk vertrek van Joël ...

728
728
Argentinië moet puzzelen: Mac Allister toch nog naar WK?

Binnen vijf dagen gaat het WK van start en dus is bij alle deelnemende landen bidden dat ze niet met ...

80
80
Eén grote ergernis bij Duivels na klinkende zege

De Rode Duivels kunnen straks met een zeer goed gevoel afreizen naar de Verenigde Staten voor het ...

300
300
'Tzolis stelt cruciale voorwaarde voor transfer'

Club Brugge staat na het veroveren van de landstitel voor een zeer drukke transferzomer. Het lijkt ...

329
329
Lukaku komt met update over terugkeer naar Anderlecht

Na een moeilijk seizoen lijkt Romelu Lukaku toch nog een leuke troef te gaan worden voor de Rode ...

641
641
Ondanks knalprestatie: Garcia woedend op zijn spelers

Na de overwinning in Kroatië ook nog een klinkende 5-0 tegen Tunesië: de Rode Duivels ...

495
495
Buitenlandse pers trekt conclusie over WK-kansen Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdag de fans verwend in hun uitzwaaiwedstrijd. Tunesië werd met 5-0 ...

954
954
Klaar voor basisplaats? Lukaku reageert

Er viel in de voorbije week niets dan goed nieuws te rapen bij de Rode Duivels. Na de fraaie ...

85
85
“We kunnen wereldkampioen worden”: Meunier overtuigd

De Rode Duivels trekken in een uiterst positieve sfeer naar het WK. Ze hebben zaterdag immers ook ...

129
129
Kranten zien Duivel schitteren: "Wordt dé attractie van WK"

De voorbereiding op het WK van de Rode Duivels is uitstekend verlopen. Na de knappe overwinning in ...

198
198

Meer sportnieuws