'Club Brugge nadert nieuwe miljoenendeal'

stemmen
'Club Brugge nadert nieuwe miljoenendeal'

Club Brugge wordt al enkele dagen gelinkt aan de komst van Raphael Onyedika en volgens Tipsbladet wordt zijn transfer eerstdaags afgerond. Daarmee heeft Carl Hoefkens er weldra een fysiek stevige optie bij op zijn middenveld. Ekstrabladet meldde dat de transfersom om en bij de 9 miljoen euro bedraagt.


De Nigeriaanse ‘muur’ behoort niet tot de selectie van FC Midtjylland, waar hij tot op vandaag nog onder contract ligt, voor de match tegen Brondby. Albert Capellas kon geen beroep doen om Onyedika omdat hij momenteel in België vertoeft om de laatste details voor zijn transfer naar Club Brugge af te ronden. Het lijkt dus slechts een kwestie van tijd te zijn vooraleer de deal officieel aangekondigd wordt.

KRACHTIG PROFIEL

De komst van Onyedika zou meer balans in het elftal van Club Brugge brengen en op die manier kan Denis Odoi een rijtje achteruit schuiven om de wankele defensie bij de hand te nemen. Onyedika’s meerwaarde ligt vooral in zijn indrukwekkende power en fysieke sterke, maar hij is ook tactisch intelligent - in balbezit en balverlies -, snel en hij beschikt over een behoorlijk afstandsschot. ‘De crack van het Scandinavisch voetbal’, wordt Onyeka ook genoemd, die we dus wellicht in actie zullen zien op de Belgische velden.

Onyedika (21) maakte vorig jaar furore in de Deense competitie. Hij werd uitgeroepen tot de Belofte van het Jaar én vandaag is hij er ook de zeven op na waardevolste speler. De multi-inzetbare Nigeriaan, hij kan voornamelijk uit de voeten op het centrale middenveld en in de verdediging, heeft een veelbelovend profiel. De West-Vlamingen hebben ook het voordeel dat Onyedika’s makelaar goed bekend is in Westkapelle. De Nigeriaan wordt namelijk vertegenwoordigd door Stijn Francis van het makelaarsbureau Stirr Associates. Francis rondde vorige week ook al de transfer af van Dedryck Boyata naar Club Brugge.

LEES OOK: 'Vertrek na vier seizoenen: Club-transfer in stroomversnelling'

Heeft Club nood aan zo'n krachtige middenvelder?

Meest recent

Solo slim Gheysens: sleutelfiguur verlaat Antwerp

Antwerp heeft niet alleen een tegenvallend seizoen achter de rug, boven de Bosuil hangen ook donkere ...

94
94
Garcia kiest basisploeg: WK-elftal Duivels bekend?

De laatste rechte lijn richting de VS wordt dinsdag om 18 uur ingezet. Dan nemen de Rode Duivels het ...

121
121
'Club Brugge hakt knopen door: trio mag beschikken'

Na de landstitel en fraaie Champions League-campagne vertrekt er straks wellicht heel wat volk door ...

496
496
KRC Genk pakt uit: meubelstuk tekent monstercontract

KRC Genk greep zondag op de valreep naast een Europees ticket. Om de pijn enigszins te verzachten ...

129
129
Hans Vanaken ontroert iedereen tot tranen toe met één beeld

Hans Vanaken heeft er alweer een seizoen opzitten om in te kaderen. De aanvoerder van Club Brugge ...

387
387
WK '26: Ex-JPL'ers schitteren bij Noorwegen, Turken halen uit

Het aftellen tot de start van het wereldkampioenschap is nu ook echt begonnen. De 48 deelnemende ...

38
38
'Bliksemvertrek Cvetkovic: Anderlecht vraagt gepeperde som'

Antoine Sibierski moet bij RSC Anderlecht opnieuw een selectie bouwen die kan meedoen voor de ...

448
448
Kroatisch bondscoach vreest twee Duivels: "Geweldige speler"

De Rode Duivels staan dinsdagavond voor een belangrijke test richting het WK. Dan werken ze een ...

243
243
Schokgolf bij Genk: Courtois keert terug als investeerder

Thibaut Courtois gaat zijn stempel nog wat steviger drukken op het Belgische voetbal. Maandagavond ...

235
235
Amper 7 maanden in dienst: Monaco zwiert Pocognoli buiten

De ex-coaches van Union SG hebben niet bepaald een goed seizoen achter de rug. Alexander Blessin ...

132
132
Keiharde De Cat-bom: 'Dit zag niemand komen'

Anderlecht droomde lang van een nieuwe recordtransfer met Nathan De Cat. De grens van 30 miljoen ...

1243
1243
‘Zomerse monstertransfer Arne Engels: strijd barst los’

Arne Engels kende een sterk seizoen bij Celtic. De Schotse topclub werd kampioen na een heuse ...

105
105
Theate licht defensief tipje van Duivelse sluier op

De Rode Duivels zijn aan de voorbereidingen voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada ...

56
56
Sporting Hasselt pakt uit met toppers: RSCA en RAFC

Sporting Hasselt zal volgend seizoen te zien zijn in de Challenger Pro League. De club van Sam ...

319
319
Rudi Garcia meldt groot nieuws over Romelu Lukaku

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli. De aanvaller speelde amper in Italië en ...

196
196
Rugnummers Rode Duivels bekend: één enorme verrassing

De Rode Duivels zijn op weg naar Kroatië om de eerste oefenpot voor het WK af te werken. De ...

248
248
KAA Gent wrijft zich in de handen: goudhaantje staat op

KAA Gent heeft alsnog Europees voetbal over de streep weten te trekken. In een thriller tegen KRC ...

198
198
'Robbie Ure (ex-Anderlecht) versiert knaltransfer'

Bij RSC Anderlecht maakten ze het afgelopen anderhalf jaar héél veel verkeerde keuzes. ...

214
214
'STVV kiest voor verrassende opvolger Vrancken'

STVV is op zoek naar een opvolger voor Wouter Vrancken. De Limburgers speuren de binnen- en ...

508
508
Burgess naar Genk? Hayen doorbreekt stilte

Union SG en Christian Burgess maakten bekend dat ze uit elkaar gaan. Zo komt er een einde aan een ...

905
905
Lierse SK is Franse clubs te snel af voor toptalent

Lierse SK is een club die jonge Belgen kansen geeft. De club uit de Challenger Pro League is een van ...

50
50
'Sibierski verrast: extra versterking bij Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat deze zomer de nodige transfers afronden. De Brusselaars willen op ...

708
708
'Noa Lang versiert opnieuw droomtransfer'

Noa Lang staat voor een drukke zomer. Hij trekt met Nederland naar het WK en het is belangrijk voor ...

275
275
Rigaux zorgt meteen voor bommetje bij Feyenoord

Feyenoord stelde vandaag Dévy Rigaux en Robert Eenhoorn officieel voor aan de media. De ...

152
152
'Standard ruikt miljoenen euro's na onverwachte transfer'

Standard zoekt volgens bepaalde media naar ongeveer 13 à 14 miljoen euro. Dat moet via ...

240
240

Meer sportnieuws