'Club Brugge nadert nieuwe miljoenendeal'

door
'Club Brugge nadert nieuwe miljoenendeal'

Club Brugge wordt al enkele dagen gelinkt aan de komst van Raphael Onyedika en volgens Tipsbladet wordt zijn transfer eerstdaags afgerond. Daarmee heeft Carl Hoefkens er weldra een fysiek stevige optie bij op zijn middenveld. Ekstrabladet meldde dat de transfersom om en bij de 9 miljoen euro bedraagt.


De Nigeriaanse ‘muur’ behoort niet tot de selectie van FC Midtjylland, waar hij tot op vandaag nog onder contract ligt, voor de match tegen Brondby. Albert Capellas kon geen beroep doen om Onyedika omdat hij momenteel in België vertoeft om de laatste details voor zijn transfer naar Club Brugge af te ronden. Het lijkt dus slechts een kwestie van tijd te zijn vooraleer de deal officieel aangekondigd wordt.

KRACHTIG PROFIEL

De komst van Onyedika zou meer balans in het elftal van Club Brugge brengen en op die manier kan Denis Odoi een rijtje achteruit schuiven om de wankele defensie bij de hand te nemen. Onyedika’s meerwaarde ligt vooral in zijn indrukwekkende power en fysieke sterke, maar hij is ook tactisch intelligent - in balbezit en balverlies -, snel en hij beschikt over een behoorlijk afstandsschot. ‘De crack van het Scandinavisch voetbal’, wordt Onyeka ook genoemd, die we dus wellicht in actie zullen zien op de Belgische velden.

Onyedika (21) maakte vorig jaar furore in de Deense competitie. Hij werd uitgeroepen tot de Belofte van het Jaar én vandaag is hij er ook de zeven op na waardevolste speler. De multi-inzetbare Nigeriaan, hij kan voornamelijk uit de voeten op het centrale middenveld en in de verdediging, heeft een veelbelovend profiel. De West-Vlamingen hebben ook het voordeel dat Onyedika’s makelaar goed bekend is in Westkapelle. De Nigeriaan wordt namelijk vertegenwoordigd door Stijn Francis van het makelaarsbureau Stirr Associates. Francis rondde vorige week ook al de transfer af van Dedryck Boyata naar Club Brugge.

LEES OOK: Leko speelt open kaart: twee wissels bij Club Brugge

Heeft Club nood aan zo'n krachtige middenvelder?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

89
89
Bom in CPL: Club NXT degradeert naar derde afdeling

De afgelopen weken en maanden is er al veel inkt gevloeid over het competitieformat, waarbij vooral ...

0
0
Leko verrast: opvallende namen in selectie Club Brugge

Club Brugge krijgt zaterdag STVV over de vloer, dat na de zege tegen Union zijn status als ...

25
25
Taravel doet boekje open over afwezigen Anderlecht

De week van de waarheid breekt aan voor RSC Anderlecht. Enkele dagen voor de bekerfinale tegen Union ...

43
43
Mokio bevestigt exit Rode Duivels: "Ik kies Congo"

Nu de voetbaljaargang op zijn einde loopt, en de laatste rechte lijn richting het WK dus kan worden ...

52
52
Leko speelt open kaart: twee wissels bij Club Brugge

Nadat het vorige week haasje-over deed met Union, verdedigt Club Brugge zaterdag zijn leidersplek ...

230
230
'Taravel out: Anderlecht richt pijlen op oude bekende'

Er waait alweer een nieuwe wind bij RSC Anderlecht, waar Antoine Sibierski eerder deze week ...

323
323
Club Brugge en betreurde Sterchele: eerbetoon raakt diep

Club Brugge heeft vandaag op Instagram een pakkend eerbetoon gedeeld aan François Sterchele. ...

291
291
De Mil slaat op tafel bij KAA Gent vlak voor Anderlecht

KAA Gent moet zich snel herpakken in de Champions Play-Offs wil het nog een rol van betekenis ...

101
101
‘Pedofilieschandaal barst los: PL-club schorst sterspeler'

Een nieuw schandaal in Engeland staat op het punt te ontploffen. Op sociale media circuleerden plots ...

77
77
‘Castagne in zak en as: toekomstplannen op tafel’

Timothy Castagne is al jaren een vaste pion in de selectie van de Rode Duivels. Ook onder bondscoach ...

69
69
Rik De Mil snoeihard voor drie KAA Gent-spelers

KAA Gent incasseerde afgelopen speeldag een mokerslag van rechtstreekse concurrent KV Mechelen. De ...

118
118
Van Gucht onder vuur: fysieke klappen stapelen zich op

Ruben Van Gucht kreeg het recent zwaar te verduren, en dat op meer dan één vlak. Wat ...

22
22
Verhaeghe meldt groot nieuws over stadion Club Brugge

Eerder kwam Club Brugge met grootse plannen naar buiten voor het nieuwe Basecamp. Nu kwam Het ...

1106
1106
Spalletti doet Openda-bekentenis: "Dat is mijn fout"

Wanneer Rudi Garcia volgende week de WK-selectie van de Rode Duivels bekend maakt, is het maar de ...

69
69
Hommeles bij Anderlecht: club en fans in de clinch

Anderlecht blikt terug op moeilijke weken met een nul op negen, waardoor de derde plaats in de ...

170
170
'De Ketelaere verbaast iedereen met droomtransfer'

De start van de transferzomer nadert met rasse schreden en voor de Rode Duivels belooft het een ...

285
285
Kompany rekent af met kritiek over vele tegengoals

Bayern München droomde de voorbije maanden van een treble, maar zag die droom deze week ...

46
46
Verbazing: La Louvière kondigt vertrek trainer aan

Het einde van het seizoen in de Jupiler Pro League nadert en dat betekent dat de meeste clubs al ...

72
72
'Mokerslag Beveren: succescoach vertrekt'

Volgend seizoen maakt SK Beveren zijn comeback in de Jupiler Pro League nadat het de voorbije ...

180
180
TRANSFERUURTJE: 'Club vs Anderlecht voor JPL-talent, megatransfer Godts'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

181
181
Jelle Vossen stampt nog ferm na: harde woorden

Jelle Vossen ging van cultheld bij Zulte Waregem naar spits die niet van de bank kwam. In de Jupiler ...

385
385
Ferme 'patat' voor Marc Coucke: "Continue bemoeienis'

Marc Coucke kent opnieuw bijzonder moeilijke weken bij Anderlecht. De recordkampioen verloor ...

81
81
Kompany slaat terug na kritiek: T1 houdt voet bij stuk

Bayern München werd in de halve finale van de Champions League uitgeschakeld door PSG. De ...

99
99
Pfaff compleet afgemaakt in Nederland: “Schaamteloos”

Jean-Marie Pfaff is altijd al een kleurrijk figuur geweest. De voormalige doelman verdedigde onder ...

348
348
‘De Mil op ramkoers met smaakmaker: KAA Gent baalt’

KAA Gent krijgt klappen in de Champions Play-Offs. De Buffalo’s zijn op zoek naar een eerste ...

341
341

Meer sportnieuws