Club Brugge ziet buitenkans bij Besiktas

door
Club Brugge ziet buitenkans bij Besiktas

Club Brugge speurt heel de wereld rond in zijn zoektocht naar jong talent. Blauw-Zwart kijkt ook uit naar toekomstige vervangers voor de ervaren toppers. Zo ook voor Simon Mignolet.


Onze redactie vernam uit betrouwbare bron dat Club Brugge zijn oog heeft laten vallen op Ersin Destanoglu. Dat is een 21-jarige doelman van Besiktas, waar hij de afgelopen jaren veel indruk maakte als eerste keeper. Club Brugge aanziet Destanoglu als een buitenkans, aangezien hij nog maar één jaar contract heeft bij de Turkse topclub. Club Brugge heeft 2,5 miljoen euro veil, maar Besiktas vraagt nog minstens 5 miljoen euro voor de talentvolle doelman. Volgens Transfermarkt.be heeft hij een marktwaarde van 10 miljoen euro, maar door zijn contractstatus zal de club dat bedrag zeker niet ontvangen.

Club Brugge heeft met Simon Mignolet een uitstekende doelman, maar hij is ook al 34 jaar en het zou daarom een denkpiste kunnen zijn om Destanoglu – die ook op de radar staat van buitenlandse topclubs - aan een goede buitenlandse club uit te lenen. Voorlopig is een transfer nog veraf, maar Club Brugge blijft het dossier in de gaten houden. Blauw-Zwart heeft met Nick Shinton en Senne Lammens nog twee jonge doelmannen achter de hand, maar een echte concurrent voor Mignolet lijken zij niet te zijn. Gaat Club alsnog een extra doelman aantrekken? Daar komt de komende dagen en weken duidelijkheid over.

 CR

   

LEES OOK: Pakt Club Brugge uit met verrassende doelman?

Moet Club doorduwen voor hem?

Meest recent

Drama voor KAS Eupen-speler: gevangenisstraf in Denemarken

KAS Eupen-speler Yoram Zague heeft een hard verdict te horen gekregen. Het jeugdproduct van PSG ...

5
5
DAZN komt met groot nieuw over Belgisch voetbal: tot 2027

De soap tussen DAZN en de Pro League blijft de gemoederen bezighouden. Er was veel onduidelijkheid ...

161
161
Anderlecht zet streep door opmerkelijke samenwerking

RSC Anderlecht heeft veel partners en werkt ook met verschillende scholen samen om de jeugdwerking ...

46
46
Oorlog in Challenger Pro League: “Schandalig en debiel”

De Challenger Pro League is afgelopen, of niet? Door de U23-regel die vanaf volgend seizoen wordt ...

90
90
Publiekslieveling weg: loodzware transferopdracht Genk

KRC Genk wist afgelopen weekend de macht te heroveren in de Europe Play-Offs door met 1-2 te gaan ...

95
95
Bayern zonder Kompany: Anderlecht-bekende neemt over

Zondag werd de landstitel binnen gehaald, maar voor Bayern München is er momenteel geen tijd om ...

130
130
Dikke tranen bij Club Nxt: aanvoerder met klasse-gebaar

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd de prestigieuze Youth League te winnen. In de ...

103
103
Relletje voorbij? Lukaku maakt één grote fout bij Napoli

De plooien tussen SSC Napoli en Romelu Lukaku lijken weer grotendeels gladgestreken. De aanvaller ...

65
65
'STVV machteloos: steunpilaar richting topcompetitie'

De resultaten van de laatste weken zijn weliswaar minder, maar STVV kan nu al terugblikken op een ...

46
46
Amateurvoetbal op stelten: Antwerp-pion zaait titelchaos

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

85
85
"Complete mislukking" - Ivan Leko met grond gelijk gemaakt

Club Brugge heeft afgelopen weekend een opdoffer van formaat moeten verwerken. In de titelclash op ...

334
334
Puzzelwerk voor Hayen: groot vraagteken bij KRC Genk

KRC Genk wist afgelopen weekend de macht te heroveren in de Europe Play-Offs. Dinsdagavond wordt het ...

189
189
Verhaeghe verovert Europa: Club verbaast de voetbalwereld

Club Brugge heeft een stap gezet die niemand zag aankomen. De jeugdploeg speelde maandag de finale ...

281
281
Kompany-mania in München: Bayern-boegbeeld houdt zich niet in

Bayern München veroverde zondagavond de 35ste landstitel uit zijn geschiedenis, de tweede ...

125
125
'Antwerp ruikt buitenkans: vizier op Standard-smaakmaker'

In de Europe Play-Offs krijgt Standard dinsdagavond het bezoek van Antwerp FC. En beide clubs komen ...

202
202
WK-selectie Duivels: Openda gedumpt voor wit konijn?

Nog 52 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Bondscoach Rudi ...

261
261
'Volgende Anderlecht-revolutie: nieuwe trainer op komst'

RSC Anderlecht staat voor enkele cruciale weken waarin het een Europees ticket wil veroveren en ...

594
594
Catastrofe bij Club Brugge: opvallende ingreep Leko?

Club Brugge hoopte zondag haasje-over te doen met Union, maar Ivan Leko en co. kwamen van een kale ...

234
234
Essevee hakt trainersknoop door: Coen versus Colpaert

Dankzij de 0-2 zege tegen La Louvière is Zulte Waregem nog steeds ongeslagen in de Relegation ...

230
230
Lardot laat licht schijnen op speeldag 3 play-offs

De play-offs draaien op volle toeren, want de komende dagen staat speeldag vier al op het programma. ...

115
115
Leko likt wonden: steunpilaar Club Brugge valt uit

Door de nederlaag tegen Union lijkt de titel ineens ver weg voor Club Brugge. Tot overmaat van ramp ...

421
421
Amy Sonck mikpunt van spot: vader Wesley grijpt hard in

Zowel Wesley als Amy Sonck hebben de laatste jaren hun sporen verdiend in het medialandschap. Amy ...

327
327
Mooie woorden: Courtois zwaait met lof naar Club Brugge

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd om de prestigieuze Youth League te winnen. In ...

298
298
Nieuwe opdoffer Anderlecht: Proto heeft inside informatie

RSC Anderlecht is volop aan het strijden voor een Europees ticket in de Champions' Play-Offs en ...

464
464
Onheilspellend nieuws: Boskamp geeft gezondheidsupdate

Als speler, trainer en zelfs televisie-analist heeft Jan Boskamp een serieuze stempel gedrukt op het ...

103
103

Meer sportnieuws