In de Challenger Pro League blijven Deinze en Virton ook na drie speeldagen nog ongeslagen. In eigen huis verdienden de Oost-Vlamingen de zege maar een gebrek aan efficiëntie zorgde er uiteindelijk voor dat de Luxemburgers hun derde gelijkspel op een rij boekten.
Met Deinze en Virton stonden er twee ongeslagen teams tegenover mekaar vanavond in de Challenger Pro League. De Oost-Vlamingen begonnen prima met vier punten uit de eerste twee duels, de Luxemburgers graaiden al twee knappe gelijke spelen mee.
Kansenarme eerste helft in halve bouwwerf
We zagen een zwak eerste halfuur in de Dakota Arena (nog steeds een halve bouwwerf wegens extasportieve perikelen) met enkel de bezoekers die tot kansen kwamen. Iets voorbij het halfuur krulde Anne de beste kans over de kooi van Miras. Een bedrijvige Aguemon (ex-OHL) zorgde regelmatig voor paniek in de thuisdefensie maar ook hij kwam niet tot scoren. Pas op slag van rust was er eindelijk ook een grote kans voor Deinze, Van Landschoot sneed prima naar binnen en haalde hard uit maar Vincensini bracht fraai redding. Bij de rust hadden beide ploegen nog heel wat werk voor de boeg.

Van Landschoot was vorige week nog doeltreffend en kwam ook nu dicht bij een doelpunt.
Deinze schiet in eigen voet na kanonstart
De thuisploeg kwam deze keer goed uit de kleedkamer en nadat Dansoko eerst nog de bal naast schoof, was het even later wel raak. Masangu speelde centraal terug op zijn doelman maar daar dook Dansoko op en die schoof de bal in een leeg doel binnen: 1-0. Stevige blunder bij Virton en de Luxemburgers ontsnapten even later opnieuw toen Dansoko net niet kon afdrukken. De Oost-Vlamingen bleven nu kans op kans afdwingen, iets voorbij het uur besloot Carcela van dichtbij op doelman Vincensini.
De 2-0 hing in de lucht maar aan de overzijde haalde Janssens plots de doorgebroken Aguemon onderuit. Vanaf elf meter maakte Anne er 1-1 van. De thuisploeg bleef nadien de betere ploeg maar het kende geen geluk bij de afwerking. In het slot ontsnapte Deinze zelfs nog een paar keer aan de nederlaag toen onder meer Abdallah van dichtbij onbegrijpelijk de 1-2 liet liggen. Uiteindelijk moesten beide ploegen vrede nemen met een gelijkspel en zo blijven ze zonder nederlaag in deze Challenger Pro League.
Scoreverloop:
1-0 (54') Dansoko, 1-1 (64') Anne (p)