Deinze en Virton behouden ongeslagen status na felle strijd

door
Deinze en Virton behouden ongeslagen status na felle strijd

In de Challenger Pro League blijven Deinze en Virton ook na drie speeldagen nog ongeslagen. In eigen huis verdienden de Oost-Vlamingen de zege maar een gebrek aan efficiëntie zorgde er uiteindelijk voor dat de Luxemburgers hun derde gelijkspel op een rij boekten.


Met Deinze en Virton stonden er twee ongeslagen teams tegenover mekaar vanavond in de Challenger Pro League. De Oost-Vlamingen begonnen prima met vier punten uit de eerste twee duels, de Luxemburgers graaiden al twee knappe gelijke spelen mee.

Kansenarme eerste helft in halve bouwwerf

We zagen een zwak eerste halfuur in de Dakota Arena (nog steeds een halve bouwwerf wegens extasportieve perikelen) met enkel de bezoekers die tot kansen kwamen. Iets voorbij het halfuur krulde Anne de beste kans over de kooi van Miras. Een bedrijvige Aguemon (ex-OHL) zorgde regelmatig voor paniek in de thuisdefensie maar ook hij kwam niet tot scoren. Pas op slag van rust was er eindelijk ook een grote kans voor Deinze, Van Landschoot sneed prima naar binnen en haalde hard uit maar Vincensini bracht fraai redding. Bij de rust hadden beide ploegen nog heel wat werk voor de boeg.

Van Landschoot was vorige week nog doeltreffend en kwam ook nu dicht bij een doelpunt.

Deinze schiet in eigen voet na kanonstart

De thuisploeg kwam deze keer goed uit de kleedkamer en nadat Dansoko eerst nog de bal naast schoof, was het even later wel raak. Masangu speelde centraal terug op zijn doelman maar daar dook Dansoko op en die schoof de bal in een leeg doel binnen: 1-0. Stevige blunder bij Virton en de Luxemburgers ontsnapten even later opnieuw toen Dansoko net niet kon afdrukken. De Oost-Vlamingen bleven nu kans op kans afdwingen, iets voorbij het uur besloot Carcela van dichtbij op doelman Vincensini.

De 2-0 hing in de lucht maar aan de overzijde haalde Janssens plots de doorgebroken Aguemon onderuit. Vanaf elf meter maakte Anne er 1-1 van. De thuisploeg bleef nadien de betere ploeg maar het kende geen geluk bij de afwerking. In het slot ontsnapte Deinze zelfs nog een paar keer aan de nederlaag toen onder meer Abdallah van dichtbij onbegrijpelijk de 1-2 liet liggen. Uiteindelijk moesten beide ploegen vrede nemen met een gelijkspel en zo blijven ze zonder nederlaag in deze Challenger Pro League.

Scoreverloop:

1-0 (54') Dansoko, 1-1 (64') Anne (p)

Zal Deinze meedoen voor de titel dit seizoen?

Meest recent

Masterplan Coucke onthuld: bekend duo krijgt Anderlecht in handen

Het lange wachten bij RSC Anderlecht is voorbij: hoofdeigenaar Marc Coucke heeft zijn nieuwe ...

10
10
Europese pers zet één Duivel centraal na zege in Cardiff

De Rode Duivels hebben maandagavond een enorme stap richting hun ticket voor het WK 2026 gezet. Na ...

53
53
De Ketelaere roept statement naar Garcia

De Rode Duivels staan er goed voor in de WK-kwalificatiepoule. Wales werd met 2-4 opzijgezet terwijl ...

209
209
Pocognoli toont meteen harde hand bij AS Monaco

Sebastien Pocognoli is de nieuwe hoofdtrainer van AS Monaco. De Belgische oefenmeester verlaat Union ...

143
143
De Bruyne even over de rooie: clash met Garcia?

De Rode Duivels hebben een grote stap richting het WK 2026 gezet. In Wales werd er met 2-4 gewonnen. ...

381
381
Hubert beseft: "Misschien voor niemand het ideale moment"

David Hubert werd vandaag aangesteld als de nieuwe manager van Union SG. De coach krijgt zo een ...

56
56
Rode Duivels maken statement en kunnen WK al ruiken

De Rode Duivels namen het vanavond op tegen Wales. België begon dramatisch aan de match, maar ...

111
111
Crouch verrast: "Hij was nog beter dan Cristiano Ronaldo"

Peter Crouch speelde in het verleden voor Liverpool. De Britse aanvaller was een speler met een ...

105
105
België gered door de VAR? Analisten fileren penaltyfase

De Rode Duivels begonnen maandagavond dramatisch aan het cruciale WK-kwalificatiematch op Wales en ...

242
242
Duivels herpakken zich na rampstart: titularis afgemaakt

De Rode Duivels konden maandag een grote stap richting de WK-eindronde van komende zomer. Zelfs een ...

213
213
Mignolet spreekt live op tv over Club Brugge-toekomst

Club Brugge staat vlak na de interland-break opnieuw voor een loodzwaar programma, met onder meer de ...

470
470
Hubert slechts plan-C? Verrassende trainers-onthulling Union

Union SG kondigde maandag de komst van David Hubert aan als nieuwe hoofdcoach. Een opvallende zet ...

133
133
'Liverpool blijft gaan: volgende supertransfer staat vast'

Liverpool FC spendeerde afgelopen zomer een godsvermogen op de transfermarkt, maar daarmee is de ...

152
152
Garcia ontketent volkswoede: "Schandalig dat hij niet start"

De Rode Duivels spelen maandagavond een belangrijke WK-kwalificatiewedstrijd op het veld van Wales. ...

529
529
'Anderlecht wil oude bekende: Renard broedt op ruildeal'

Dankzij een deugddoende zege tegen Standard ging RSC Anderlecht als derde in de stand de ...

350
350
De 11 namen: Garcia voert 3 wissels door bij Rode Duivels

D-Day voor de Rode Duivels, die in de WK-voorronde plots met hun rug tegen de muur staan. Mits een ...

202
202
AA Gent recupereert smaakmaker: Leko dumpt Vanzeir

Zoals vooraf voorspeld door Ivan Leko gaan de resultaten sinds het sluiten van de zomermercato in ...

477
477
Union verrast met ex-speler Antwerp & Club Brugge

Het zijn drukke dagen in het Dudenpark, waar David Hubert zopas werd aangesteld als opvolger van ...

149
149
Club Brugge incasseert nieuwe mokerslag uit ziekenboeg

Op papier heeft Club Brugge wellicht de breedste kern van het land. De vele alternatieven die Nicky ...

210
210
Anderlecht jaagt De Cat weg: exit komt akelig dichtbij

RSCA houdt Nathan De Cat (17) thuis van het WK U17 in Qatar. Dat is een winst op korte termijn, maar ...

530
530
Rudi Garcia met dé ultieme verrassing tegen Wales?

D-day voor de Rode Duivels. De Belgen kunnen maar best winnen in Wales, dan gaat alle kritiek liggen ...

485
485
Vandenbempt scherp: “Pijnlijk dat hij geen coach werd bij Union”

Union SG heeft vandaag David Hubert voorgesteld als de opvolger van de naar AS Monaco vertrokken ...

227
227
Erik Van Looy schiet raak bij knappe BV: "Heel heftig"

Erik Van Looy is al jaren één van de meest geliefde televisiegezichten van Vlaanderen. ...

208
208
'Anderlecht met grote plannen: twee clubiconen genoemd'

Marc Coucke gaat weldra met een nieuwe structuur op de proppen komen bij RSC Anderlecht. Hij gaf ...

852
852
Nainggolan: "Of dit mijn laatste seizoen is als prof?"

Radja Nainggolan kende een geweldige carrière in de Serie A. De voormalige Rode Duivel speelt ...

76
76

Meer sportnieuws