Deinze en Virton behouden ongeslagen status na felle strijd

door
Deinze en Virton behouden ongeslagen status na felle strijd

In de Challenger Pro League blijven Deinze en Virton ook na drie speeldagen nog ongeslagen. In eigen huis verdienden de Oost-Vlamingen de zege maar een gebrek aan efficiëntie zorgde er uiteindelijk voor dat de Luxemburgers hun derde gelijkspel op een rij boekten.


Met Deinze en Virton stonden er twee ongeslagen teams tegenover mekaar vanavond in de Challenger Pro League. De Oost-Vlamingen begonnen prima met vier punten uit de eerste twee duels, de Luxemburgers graaiden al twee knappe gelijke spelen mee.

Kansenarme eerste helft in halve bouwwerf

We zagen een zwak eerste halfuur in de Dakota Arena (nog steeds een halve bouwwerf wegens extasportieve perikelen) met enkel de bezoekers die tot kansen kwamen. Iets voorbij het halfuur krulde Anne de beste kans over de kooi van Miras. Een bedrijvige Aguemon (ex-OHL) zorgde regelmatig voor paniek in de thuisdefensie maar ook hij kwam niet tot scoren. Pas op slag van rust was er eindelijk ook een grote kans voor Deinze, Van Landschoot sneed prima naar binnen en haalde hard uit maar Vincensini bracht fraai redding. Bij de rust hadden beide ploegen nog heel wat werk voor de boeg.

Van Landschoot was vorige week nog doeltreffend en kwam ook nu dicht bij een doelpunt.

Deinze schiet in eigen voet na kanonstart

De thuisploeg kwam deze keer goed uit de kleedkamer en nadat Dansoko eerst nog de bal naast schoof, was het even later wel raak. Masangu speelde centraal terug op zijn doelman maar daar dook Dansoko op en die schoof de bal in een leeg doel binnen: 1-0. Stevige blunder bij Virton en de Luxemburgers ontsnapten even later opnieuw toen Dansoko net niet kon afdrukken. De Oost-Vlamingen bleven nu kans op kans afdwingen, iets voorbij het uur besloot Carcela van dichtbij op doelman Vincensini.

De 2-0 hing in de lucht maar aan de overzijde haalde Janssens plots de doorgebroken Aguemon onderuit. Vanaf elf meter maakte Anne er 1-1 van. De thuisploeg bleef nadien de betere ploeg maar het kende geen geluk bij de afwerking. In het slot ontsnapte Deinze zelfs nog een paar keer aan de nederlaag toen onder meer Abdallah van dichtbij onbegrijpelijk de 1-2 liet liggen. Uiteindelijk moesten beide ploegen vrede nemen met een gelijkspel en zo blijven ze zonder nederlaag in deze Challenger Pro League.

Scoreverloop:

1-0 (54') Dansoko, 1-1 (64') Anne (p)

Zal Deinze meedoen voor de titel dit seizoen?

Meest recent

Antwerp haalt slag thuis met nieuw contract

Royal Antwerp FC heeft nog heel weinig financiële middelen en de eigen jeugd is belangrijker ...

26
26
De Mil ziet valkuil voor AA Gent: "Ik ben benieuwd"

AA Gent kende even een heropleving, maar tegen La Louvière speelden ze na een matige ...

15
15
Saliba verrast: "Heel goede aanwinst voor Anderlecht"

RSC Anderlecht zit zwaar in de problemen. Ze kunnen amper nog winnen en de crisis wordt met de match ...

111
111
Beresterk STVV maakt statement op veld van Westerlo

In de Jupiler Pro League stond er met Westerlo-STVV een zeer leuk duel op het programma. Twee ...

79
79
Biglia weg bij Anderlecht: dit is dé reden voor zijn vertrek

Lucas Biglia verliet vandaag tot ieders verrassing RSC Anderlecht. De Argentijn was sinds begin dit ...

116
116
“Beste van België” – Euvrard onthult plan tegen Club Brugge

Standard Luik won vorige speeldag de rivalenstrijd van RSC Anderlecht, maar er wacht weer een topper ...

155
155
Hauspie over Vandenhaute: "Had geen vat op hem bij RSCA"

RSC Anderlecht is weer bij af. Het seizoen lijkt nu al slechter te worden dan vorig jaar. Olivier ...

200
200
Major League Soccer heeft er een wereldster bij

Hoe zou het nog zijn met James Rodriguez? De Colombiaanse aanvallende middenvelder was ooit een ...

10
10
Riemer geeft dé oorzaak voor zoveelste RSCA-crisis

RSC Anderlecht is al jaren op de dool. De laatste keer dat het goed ging was een drietal jaar ...

334
334
Murillo (ex-Anderlecht) versiert miljoenentransfer

Amir Murillo heeft Olympique Marseille verlaten. De rechtsachter heeft een transfer beet. De Fransen ...

53
53
Verliest Club Brugge talent? “Spannende maanden”

Club Brugge heeft met Club NXT een succesvolle talentenfabriek dat elk seizoen spelers aflevert aan ...

154
154
Vermeeren aan de schandpaal: totale oorlog in Marseille

Van publiekslieveling naar bankzitter in een paar weken: Arthur Vermeeren is in Marseille plots ...

225
225
Vrancken verrast bij STVV: "Mooi en heel dankbaar"

STVV neemt het vanavond op tegen KVC Westerlo. De Truienaars willen met een zege Club Brugge en ...

55
55
Antwerp komt met héél verrassend nieuws voor de fans

Royal Antwerp FC scoorde het voorbij jaar weinig punten bij de eigen aanhang. Zij vonden de ...

195
195
Leverde Renard méér op dan Fredberg? Dit zijn de cijfers

Olivier Renard krijgt de volle laag. Niet onlogisch als we Anderlecht zien sukkelen. Peter ...

245
245
De Mil maakt winterbalans op: nog één eis voor KAA Gent

De wintermercato zit erop. De Belgische clubs kunnen geen spelers meer binnenhalen, maar dat geldt ...

122
122
Leko op zijn hoede voor Standard: “In topmatch telt dat niet”

Club Brugge bekampt in de Jupiler Pro League Standard Luik. Blauw-Zwart wist in de Champions League ...

157
157
Eden Hazard duwt topcoach naar Chelsea: "Mijn droom"

Eden Hazard kende een illustere carrière, maar blessureleed zorgde voor een vervroegd ...

68
68
Bom in Anderlecht: clubicoon verlaat het Lotto Park

Het blijft rommelen bij RSC Anderlecht. De club ontsloeg Besnik Hasi en Paars-Wit maakte zopas ...

530
530
Hubert bevestigt ferme domper én meevaller Union SG

Union SG werd nipt uitgeschakeld in de Champions League, maar de Brusselse club is wel nog steeds de ...

48
48
SK Beveren slaat bijzonder grote slag

SK Beveren lijkt op weg naar de Jupiler Pro League. Er wordt goed werk geleverd op de Freethiel. De ...

122
122
Druk op Genk stijgt: Hayen spreekt over Anderlecht

KRC Genk neemt het komende speeldag in de Jupiler Pro League op tegen RSC Anderlecht. De Limburgers ...

316
316
KV Mechelen ziet pion nog naar Liverpool verkassen

De wintermercato is voorbij, maar toch ziet KV Mechelen nog een pion naar Liverpool trekken. Op de ...

72
72
Leko hakt knopen door bij Club Brugge: “Sweet dilemma’s”

Club Brugge hoopt na de nederlaag tegen Union SG in de competitie de rug te rechten tegen Standard ...

457
457
Vandenbempt verrast met uitspraken over Anderlecht

RSC Anderlecht zit in een moeilijke periode. Paars-Wit ontsloeg coach Besnik Hasi en onder ...

496
496

Meer sportnieuws