Deinze en Virton behouden ongeslagen status na felle strijd

door
Deinze en Virton behouden ongeslagen status na felle strijd

In de Challenger Pro League blijven Deinze en Virton ook na drie speeldagen nog ongeslagen. In eigen huis verdienden de Oost-Vlamingen de zege maar een gebrek aan efficiëntie zorgde er uiteindelijk voor dat de Luxemburgers hun derde gelijkspel op een rij boekten.


Met Deinze en Virton stonden er twee ongeslagen teams tegenover mekaar vanavond in de Challenger Pro League. De Oost-Vlamingen begonnen prima met vier punten uit de eerste twee duels, de Luxemburgers graaiden al twee knappe gelijke spelen mee.

Kansenarme eerste helft in halve bouwwerf

We zagen een zwak eerste halfuur in de Dakota Arena (nog steeds een halve bouwwerf wegens extasportieve perikelen) met enkel de bezoekers die tot kansen kwamen. Iets voorbij het halfuur krulde Anne de beste kans over de kooi van Miras. Een bedrijvige Aguemon (ex-OHL) zorgde regelmatig voor paniek in de thuisdefensie maar ook hij kwam niet tot scoren. Pas op slag van rust was er eindelijk ook een grote kans voor Deinze, Van Landschoot sneed prima naar binnen en haalde hard uit maar Vincensini bracht fraai redding. Bij de rust hadden beide ploegen nog heel wat werk voor de boeg.

Van Landschoot was vorige week nog doeltreffend en kwam ook nu dicht bij een doelpunt.

Deinze schiet in eigen voet na kanonstart

De thuisploeg kwam deze keer goed uit de kleedkamer en nadat Dansoko eerst nog de bal naast schoof, was het even later wel raak. Masangu speelde centraal terug op zijn doelman maar daar dook Dansoko op en die schoof de bal in een leeg doel binnen: 1-0. Stevige blunder bij Virton en de Luxemburgers ontsnapten even later opnieuw toen Dansoko net niet kon afdrukken. De Oost-Vlamingen bleven nu kans op kans afdwingen, iets voorbij het uur besloot Carcela van dichtbij op doelman Vincensini.

De 2-0 hing in de lucht maar aan de overzijde haalde Janssens plots de doorgebroken Aguemon onderuit. Vanaf elf meter maakte Anne er 1-1 van. De thuisploeg bleef nadien de betere ploeg maar het kende geen geluk bij de afwerking. In het slot ontsnapte Deinze zelfs nog een paar keer aan de nederlaag toen onder meer Abdallah van dichtbij onbegrijpelijk de 1-2 liet liggen. Uiteindelijk moesten beide ploegen vrede nemen met een gelijkspel en zo blijven ze zonder nederlaag in deze Challenger Pro League.

Scoreverloop:

1-0 (54') Dansoko, 1-1 (64') Anne (p)

🚀 Iedereen leest dit nu

Zal Deinze meedoen voor de titel dit seizoen?

Meest recent

Van der Elst voorspelt "duurste transfer ooit" bij Club

Club Brugge kende een wisselvallig 2025. In 2026 willen ze weer écht domineren in ...

66
66
Vanhaezebrouck ziet grote transferblunder van Anderlecht

Olivier Renard heeft héél veel werk in januari. Hij moet proberen een zestal spelers ...

85
85
Bezorgt Leko Club Brugge een absolute toptransfer?

Bij Club Brugge zijn ze op zoek naar een winger. De Bruggelingen werden al met heel wat spelers in ...

244
244
Croonen verklaart waarom KRC Genk Fink ontsloeg

KRC Genk kent een matig seizoen. In Europa draait het goed, maar in België stellen de ...

156
156
Proto haalt keihard uit naar Fredberg & co

RSC Anderlecht doet het voorlopig niet beter dan vorig seizoen. In de competitie staan ze na een ...

174
174
Charles Vanhoutte krijgt na lange soap een nieuwe trainer

Charles Vanhoutte maakte begin september nog een verrassende transfer. Enkele dagen nadat de ...

16
16
'Man City en Liverpool krijgen deadline voor monsterdeal'

De wintermercato moet nog beginnen, maar in Engeland is de eerste megatransfer al in de maak. ...

54
54
'Club baalt hard en loopt 20 miljoen euro mis'

Club Brugge lijkt alweer voor een zeer drukke mercato te staan. Niet alleen zoekt Blauw-Zwart in ...

278
278
Albert duidt hét probleem voor de Duivels op het WK aan

Het voetbaljaar 2026 zal uiteraard vooral in het teken staan van het WK in de Verenigde Staten, ...

75
75
'Charleroi keihard: miscast alweer doogestuurd'

Voor Charleroi was december een vreemde maand. De Carolo's werden geschokt door het plotse vertrek ...

29
29
'Enorm transfervuurwerk op komst bij Club Brugge'

Na een zware eerste seizoenshelft genieten de Belgische clubs van een korte maar welverdiende ...

1370
1370
Benito Raman verrast iedereen met toekomstplan

KV Mechelen is tot dusver één van de revelaties van het seizoen en gaat de winterstop ...

272
272
Proto waarschuwt Anderlecht over revelatie

Anderlecht sloot zijn kalenderjaar af met een pijnlijke thuisnederlaag tegen Charleroi. Het gaat zo ...

237
237
'AA Gent wrijft zich in handen: miljoenentransfer op komst'

AA Gent zal in 2026 nog heel wat werk voor de boeg hebben om zich te plaatsen voor de Champions' ...

270
270
TRANSFERUURTJE: 'Iconische naam voor Ajax, schoktransfer De Winter'

De wintermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

144
144
Hein vol ongeloof: “Dat is de beste transfer van Antwerp”

Royal Antwerp FC kende een jaar vol ups en downs. Van het mislopen van Europees voetbal en de ...

222
222
Alderweireld beweegt tot tranen toe met emotionele beelden

Eind vorig seizoen nam Toby Alderweireld een definitief afscheid van het profvoetbal bij Antwerp. Na ...

85
85
Courtois vult voorpagina’s: Spanje in de ban van Duivel

Thibaut Courtois is al jaren de nummer 1 van Real Madrid en zijn status in de Spaanse hoofdstad ...

138
138
‘De Mil stroopt mouwen op: grote transferplannen KAA Gent'

KAA Gent hoopt op een beter 2026. De Buffalo’s zagen coach Ivan Leko vertrekken naar rivaal ...

471
471
Liefdesbom rond Sydney Sweeney: topvoetballer haalt uit

Hollywood en topvoetbal lijken opnieuw gevaarlijk dicht bij elkaar te komen. Volgens Italiaanse ...

299
299
Conte geeft belangrijke update over Lukaku en De Bruyne

Napoli sloot 2025 af met een zege tegen Cremonese. Dat gebeurde zonder Romelu Lukaku en Kevin De ...

84
84
'Antwerp vreest: Kerk lokt lucratieve interesse'

Royal Antwerp FC mag heel tevreden zijn over de gang van zaken in december, maar het is ook ...

416
416
'Duranville en Bongonda mogen hopen op knaltransfer'

De transfermarkt opent volgende week weer zijn deuren. Voor heel wat spelers een belangrijke ...

144
144
Vanhaezebrouck: "De beste zomertransfer van Anderlecht"

RSC Anderlecht is bezig aan een matig seizoen. De druk op Olivier Renard en Besnik Hasi neemt ...

484
484
'La Louvière haalt oude bekende van RSCA als sportieve baas'

Bij La Louvière zagen ze sportief directeur David Verwilghen naar RSC Anderlecht vertrekken, ...

81
81

Meer sportnieuws