Deinze en Virton behouden ongeslagen status na felle strijd

door
Deinze en Virton behouden ongeslagen status na felle strijd

In de Challenger Pro League blijven Deinze en Virton ook na drie speeldagen nog ongeslagen. In eigen huis verdienden de Oost-Vlamingen de zege maar een gebrek aan efficiëntie zorgde er uiteindelijk voor dat de Luxemburgers hun derde gelijkspel op een rij boekten.


Met Deinze en Virton stonden er twee ongeslagen teams tegenover mekaar vanavond in de Challenger Pro League. De Oost-Vlamingen begonnen prima met vier punten uit de eerste twee duels, de Luxemburgers graaiden al twee knappe gelijke spelen mee.

Kansenarme eerste helft in halve bouwwerf

We zagen een zwak eerste halfuur in de Dakota Arena (nog steeds een halve bouwwerf wegens extasportieve perikelen) met enkel de bezoekers die tot kansen kwamen. Iets voorbij het halfuur krulde Anne de beste kans over de kooi van Miras. Een bedrijvige Aguemon (ex-OHL) zorgde regelmatig voor paniek in de thuisdefensie maar ook hij kwam niet tot scoren. Pas op slag van rust was er eindelijk ook een grote kans voor Deinze, Van Landschoot sneed prima naar binnen en haalde hard uit maar Vincensini bracht fraai redding. Bij de rust hadden beide ploegen nog heel wat werk voor de boeg.

Van Landschoot was vorige week nog doeltreffend en kwam ook nu dicht bij een doelpunt.

Deinze schiet in eigen voet na kanonstart

De thuisploeg kwam deze keer goed uit de kleedkamer en nadat Dansoko eerst nog de bal naast schoof, was het even later wel raak. Masangu speelde centraal terug op zijn doelman maar daar dook Dansoko op en die schoof de bal in een leeg doel binnen: 1-0. Stevige blunder bij Virton en de Luxemburgers ontsnapten even later opnieuw toen Dansoko net niet kon afdrukken. De Oost-Vlamingen bleven nu kans op kans afdwingen, iets voorbij het uur besloot Carcela van dichtbij op doelman Vincensini.

De 2-0 hing in de lucht maar aan de overzijde haalde Janssens plots de doorgebroken Aguemon onderuit. Vanaf elf meter maakte Anne er 1-1 van. De thuisploeg bleef nadien de betere ploeg maar het kende geen geluk bij de afwerking. In het slot ontsnapte Deinze zelfs nog een paar keer aan de nederlaag toen onder meer Abdallah van dichtbij onbegrijpelijk de 1-2 liet liggen. Uiteindelijk moesten beide ploegen vrede nemen met een gelijkspel en zo blijven ze zonder nederlaag in deze Challenger Pro League.

Scoreverloop:

1-0 (54') Dansoko, 1-1 (64') Anne (p)

Zal Deinze meedoen voor de titel dit seizoen?

Meest recent

Milkon snoeihard voor spelleiding: "Machtsmisbruik!"

FCV Dender leek op weg naar een punt bij OH Leuven, maar in de slotfase ging het alsnog mis. OHL ...

11
11
JPL-smaakmaker naar Anderlecht? "Nu niet aan de orde"

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer het een en ander gaan gebeuren in de spelerskern. Daar maakten ...

53
53
Hubert kijkt nu al uit naar dé match: "Historisch"

Midden mei maakt Brussel zich klaar voor de bekerfinale tussen Union SG en RSC Anderlecht. Een ...

52
52
Lommel ruikt Play-Offs na klinische prestatie in CPL

In de Challenger Pro League heeft Lommel deze namiddag een prima zaak gedaan bovenin. De Limburgers ...

32
32
Hoefkens weigerde héél straffe aanbiedingen

Carl Hoefkens kende al een woelige trainerscarrière. Momenteel moet hij vrezen voor een derde ...

38
38
OHL viert Valentijn met nieuwe zege na laat penaltydrama

OHL lijkt op weg naar een knap slot van de reguliere competitie. De Leuvenaren lieten zich in het ...

24
24
Bayern op cruise control voorbij moedig 'Belgisch' Werder

Bayern München wist wat het namiddag moest doen op het veld van Werder Bremen: winnen. Borussia ...

32
32
"Anderlecht? Leuk, maar niet te vergelijken met Ajax"

RSC Anderlecht en Ajax zijn twee clubs die al jaren op de sukkel zijn, al is het in Amsterdam minder ...

92
92
Beerschot ruikt bloed: "Zou mooi zijn"

Beerschot neemt het vanavond op verplaatsing op tegen KV Kortrijk. Dat is een bijzonder belangrijk ...

130
130
'Antwerp zoekt geld: twee pistes worden plots genoemd'

Het is al héél lang geen geheim dat Royal Antwerp FC deels te koop staat. Een nieuwe ...

261
261
Boskamp gelooft in Anderlecht: "Zou goede keuze zijn"

Johan Boskamp was dertig jaar geleden trainer in een periode dat RSC Anderlecht de nummer ...

297
297
'Standard gaat strijd aan voor absolute knaltransfer'

Standard hoopt de top zes te halen, maar dat wordt bijzonder moeilijk. De Rouches kijken echter ook ...

123
123
'Kassa, kassa bij STVV: miljoenensom lonkt'

Bij STVV kennen ze een fantastisch seizoen, maar dat gaat ook gevolgen hebben. Het lijkt nu al vast ...

145
145
‘Jackpot voor Anderlecht: miljoenen als enorme meevaller’

RSC Anderlecht mag Jesper Fredberg mogelijk nog een bedankbriefje sturen. De kans bestaat dat ...

450
450
D-day voor Hoefkens: ontslag loert om de hoek

Carl Hoefkens staat voor een cruciale periode bij NAC Breda. De Belgische trainer moet vrezen voor ...

58
58
KRC Genk blijft scherp: "Dat moet nog beter"

KRC Genk overtuigde zeker niet altijd, maar wist wel met 2-3 te winnen op het veld van KV Mechelen. ...

125
125
Kwakkelend Tottenham verbaast met nieuwe hoofdcoach

Tottenham Hotspur is andermaal bezig aan een bedroevend seizoen in de Premier League. Deze week werd ...

45
45
'Anderlecht-bestuur geeft Schreuder glasheldere opdracht'

Het blijft voorlopig wachten op een definitieve bevestiging. Maar momenteel heeft het er alle schijn ...

549
549
Ploegmaat doet Vanaken-boekje open: "In de kleedkamer ..."

Hans Vanaken is ook dit seizoen weer één van de sleutelfiguren bij Club Brugge KV. ...

812
812
Courtois onomwonden: "De favoriete match uit mijn carrière?"

Thibaut Courtois is wederom bezig aan een sterk seizoen als sluitstuk van Real Madrid en wil straks ...

230
230
Genk helemaal terug: Hayen geeft oorzaak ommekeer

Na de pijnlijke 1 op 6 tegen Zulte Waregem en Cercle Brugge, leek KRC Genk definitief uitgeteld voor ...

305
305
TRANSFERUURTJE: 'Bliksem-exit bij Club, recorddeal Anderlecht'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

390
390
‘Rigaux voorspelt Club-leegloop: monsterbod onthuld’

Club Brugge maakt dit seizoen weer indruk in de Champions League. Verschillende smaakmakers staan ...

248
248
Opvallend voorstel na trainerscarrousel: "Aparte periode"

De Jupiler Pro League kende dit seizoen een opvallende trainerscarrousel met onder meer Rik De Mil ...

78
78
Ongezien: Club Brugge liet 102 miljoen euro liggen

Club Brugge staat financieel zeer sterk. De afgelopen seizoenen pakte Blauw-Zwart verschillende ...

266
266

Meer sportnieuws