OHL ontdekt nieuwe smaakmaker: "Volgende week meer van dat"

door
OHL ontdekt nieuwe smaakmaker:

OH Leuven kan zeker niet klagen over zijn seizoensbegin, want op nederlagen tegen Antwerp en Club Brugge na heeft het al zijn matchen gewonnen. Zaterdagavond werd ook KV Oostende over de knie gelegd, waardoor OHL op drie punten van leider KRC Genk blijft volgen. Aanvoerder Mathieu Maertens kroonde zich tot matchwinnaar met een late winning goal, maar Den Dreef ontdekte ook een nieuwe lieveling.


Marc Brys kreeg deze week eindelijk de gevraagde versterking in de spits met de komst van Aleksander Buksa en Mario Gonzalez, die gehuurd worden van respectievelijk Genoa en Sporting Braga. Die laatste kwam ook meteen aan de aftrap tegen KVO en tekende vroeg in de tweede helft prompt voor de gelijkmaker.

"Het is een geweldig begin voor mij", toont de Spanjaard zich uiteraard tevreden bij Sporza. "Ik ben hier maar sinds dinsdag, dus ik heb niet veel aanpassingstijd gehad. Maar de ploegmaten zijn heel vriendelijk. In het voetbal kan het soms snel gaan, maar je moet altijd je best doen. Dat de fans mij al El Pistolero noemen? Ik doe al heel mijn leven hetzelfde gebaar als ik scoor. Nu kon ik het voor het eerst voor de fans hier doen. Het is leuk dat de fans me al bezongen. Volgende week willen we graag meer van dat."

LOTTO PARK
Evident zal dat niet worden, want op zondag 4 september maakt OHL een verplaatsing naar Anderlecht. Misschien kunnen ze wel profiteren van vermoeidheid bij Paars-Wit, want dat kende al een druk programma en heeft ook straks weer een midweekmatch voor de boeg, want ze moeten de partij tegen AA Gent van vorige week nog inhalen op donderdag.

LEES OOK: Lardot tikt VAR op vingers: Union door oog van de naald

Is hij een meerwaarde voor OHL?

Meest recent

Romeo Lavia krijgt duidelijke boodschap bij Chelsea

Romeo Lavia maakte twee jaar geleden de monstertransfer van Southampton naar Chelsea, maar sindsdien ...

1
1
Westerlo grijpt drastisch in na boycot Genk en Anderlecht

Dit seizoen vonden er al verschillende supportersboycots plaats. Ook de fans van KAA Gent zullen ...

30
30
Clublegendes KV Mechelen overtuigen toptransfer

KV Mechelen heeft de transfer van Bouke Boersma op de officiële kanalen bekendgemaakt. De ...

25
25
Doku vloekt en briest: ook Garcia houdt hart vast

Jeremy Doku is dit seizoen een smaakmaker van Manchester City onder Pep Guardiola. De afgelopen ...

37
37
Utrecht onthult schrijnende taferelen Genk: “Hond geschopt”

De perikelen tijdens FC Utrecht – KRC Genk in de Europa League vorige week blijven nog ...

226
226
‘KV Mechelen hakt winterse transferknopen door’

KV Mechelen zag met Lion Lauberbach een sterkhouder vertrekken deze wintermercato. De aanvaller gaat ...

96
96
Gruwelijke beelden: Europese trip wordt ware nachtmerrie

Een nachtelijke rit vol hoop eindigde in pure horror. Zeven supporters van de Griekse topclub PAOK ...

33
33
'Selectie Rode Duivels: grote JPL-stunt in de maak'

Behoudens een heus voetbalmirakel komt woensdagavond een einde aan de eerste Champions ...

188
188
Club Brugge door in UCL? Analisten vellen helder verdict

Club Brugge staat voor het moment van de waarheid. Woensdagavond strijdt het tegen Olympique de ...

290
290
'Lammens krijgt groot nieuws: fatale transfer bij United'

Manchester United is de laatste weken opnieuw herboren onder interim-coach Michael Carrick. Die ...

219
219
Van Gucht krijgt uit onverwachte hoek vernietigende uithaal

Een ferme veeg uit de pan. Ruben Van Gucht die steeds vaker ook het nachtleven opzoekt als DJ, kreeg ...

207
207
Ontknoping UCL: waar kan je Club én Union op tv kijken?

Woensdagavond is het weer smullen geblazen voor de voetballiefhebber. Zo wordt de laatste speeldag ...

218
218
Groot alarm bij Genk: "Nu blijkt hoe ernstig de situatie"

De resultaten in de Europa League mogen gezien worden, maar in eigen land gaat het van kwaad naar ...

387
387
‘Club Brugge gokt alles: miljoenen voor tikkende tijdbom’

Club Brugge zet deze winter een gevaarlijke gok: miljoenen op tafel voor een verdediger die tegelijk ...

660
660
'Club en Union niet gerust: STVV pakt wéér uit op mercato'

Na 22 speeldagen in de Jupiler Pro League staat STVV zowaar op slechts één puntje van ...

397
397
'Klokt tikt voor Renard: 7 (!) last-minute transferdossiers'

RSC Anderlecht kondigde dinsdag de komst van verdediger Moussa Diarra aan. Daarmee zijn de ...

588
588
Club-Marseille: Leko voert drastische ingreep door in basiself

Woensdagavond valt het doek over de League Phase in de Champions League en op de slotspeeldag staat ...

322
322
'Club en Anderlecht mengen zich in strijd om JPL-sensatie'

Anderlecht was deze winter al behoorlijk actief op de transfermarkt en haalde al drie nieuwe spelers ...

428
428
'Knoop doorgehakt over transfers Deman en Engels'

De wintermercato krijgt een extra cachet door het WK van volgende zomer. Vele spelers zullen ...

108
108
'Garcia gruwelt na nieuwe wending rond Bounida'

Dit seizoen beleeft Rayane Bounida eindelijk zijn langverwachte grote doorbraak. Het 19-jarige ...

235
235
'Westerlo haalt weer Turk, Kortrijk grijpt naast oude bekende'

Volgende week sluit de wintermercato alweer zijn deuren en dus zijn vele clubs nog snel op zoek naar ...

47
47
'Witte rook bij KVM: Lauberbach out, vervanger bekend'

KV Mechelen kreeg vorig weekend een tik in de strijd om de Champions' Play-Off, want het moest tegen ...

131
131
'Anderlecht-speler gespot op luchthaven: transfer nabij'

Anderlecht stelde dinsdag zijn derde aanwinst van deze winter voor. Na Justin Heekeren en Danylo ...

265
265
Patro sluit aan bij top, enorme stunt Club NXT

Er staat deze week een midweekspeeldag op het programma in de Challenger Pro League. Dinsdagavond ...

218
218
Atalanta-coach: "Dat mist De Ketelaere nog"

Voor Union wordt kwalificatie voor de play-offs van de Champions League schier onmogelijk. De ...

110
110

Meer sportnieuws