OHL ontdekt nieuwe smaakmaker: "Volgende week meer van dat"

door
OHL ontdekt nieuwe smaakmaker:

OH Leuven kan zeker niet klagen over zijn seizoensbegin, want op nederlagen tegen Antwerp en Club Brugge na heeft het al zijn matchen gewonnen. Zaterdagavond werd ook KV Oostende over de knie gelegd, waardoor OHL op drie punten van leider KRC Genk blijft volgen. Aanvoerder Mathieu Maertens kroonde zich tot matchwinnaar met een late winning goal, maar Den Dreef ontdekte ook een nieuwe lieveling.


Marc Brys kreeg deze week eindelijk de gevraagde versterking in de spits met de komst van Aleksander Buksa en Mario Gonzalez, die gehuurd worden van respectievelijk Genoa en Sporting Braga. Die laatste kwam ook meteen aan de aftrap tegen KVO en tekende vroeg in de tweede helft prompt voor de gelijkmaker.

"Het is een geweldig begin voor mij", toont de Spanjaard zich uiteraard tevreden bij Sporza. "Ik ben hier maar sinds dinsdag, dus ik heb niet veel aanpassingstijd gehad. Maar de ploegmaten zijn heel vriendelijk. In het voetbal kan het soms snel gaan, maar je moet altijd je best doen. Dat de fans mij al El Pistolero noemen? Ik doe al heel mijn leven hetzelfde gebaar als ik scoor. Nu kon ik het voor het eerst voor de fans hier doen. Het is leuk dat de fans me al bezongen. Volgende week willen we graag meer van dat."

LOTTO PARK
Evident zal dat niet worden, want op zondag 4 september maakt OHL een verplaatsing naar Anderlecht. Misschien kunnen ze wel profiteren van vermoeidheid bij Paars-Wit, want dat kende al een druk programma en heeft ook straks weer een midweekmatch voor de boeg, want ze moeten de partij tegen AA Gent van vorige week nog inhalen op donderdag.

LEES OOK: Ongeloof bij Mazzu: "Ik begrijp niet hoe we hier verliezen"

Is hij een meerwaarde voor OHL?

Meest recent

Enorme boost Genk: Heymans benoemt twee opstekers

Enkele dagen na de pijnlijke nederlaag op Union SG, heeft KRC Genk de rug kunnen rechten. In de ...

32
32
Eén valse noot voor Genk: El Ouahdi geeft opvallende reactie

Zakaria El Ouahdi toonde zich donderdagavond nog eens van goudwaarde namens KRC Genk. Met een puik ...

46
46
UEL/UECL: grote stunt in Europa League, Palace speelt met vuur

In de Conference en Europa League werden donderdagavond de heenwedstrijden van de 1/8ste finales ...

39
39
Genk ruikt kwartfinale: El Ouahdi matchwinner met pareltje

KRC Genk heeft donderdagavond zijn hand uitgestoken naar een plek in de kwartfinales van de Europa ...

59
59
'Manchester City grijpt fors in met twéé topaanwinsten'

Manchester City slikte woensdagavond een mokerslag van formaat en verloor in de Champions League met ...

57
57
De Cat mee naar WK? Voetbalfans geven duidelijke mening

Nathan De Cat maakt dit seizoen ondanks zijn prille leeftijd serieus indruk bij RSC Anderlecht. De ...

225
225
Code oranje bij Duivels: steunpilaar wordt zorgenkind

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor de oefenstage in de Verenigde ...

55
55
'Druk op Gheysens stijgt: groot slachtoffer bij verkoop Antwerp'

Antwerp FC heeft enkele gouden jaren beleefd onder voorzitter Paul Gheysens. Maar door ...

233
233
Kopzorgen bij AA Gent: De Mil geeft blessure-update

AA Gent kon zich afgelopen weekend weer in de top zes knokken. Het wordt nu echter zaak om het ...

98
98
UEL/UECL: Onana doet ex-club pijn, AZ geeft Nederland hoop

In de Europa en Conference League werden donderdagavond de heenmatchen van de 1/8ste finales ...

42
42
Hayen verrast bij Genk: vijf wissels in Europese basiself

KRC Genk zal de Belgische eer moeten hoog houden in de rest van het Europese seizoen. De Limburgers ...

64
64
‘Leko onder vuur bij Club Brugge: onrust groeit’

Ivan Leko voelt de druk toenemen bij Club Brugge. Na het gelijkspel tegen Anderlecht groeit de ...

342
342
Tresoldi, Heymans of Thorgan: 'Speler vd Maand' bekend

De maand februari leverde in de Jupiler Pro League verschillende mooie wedstrijden op. En ook aan ...

140
140
'Eerste zomertransfer Club Brugge bepaald: contract tot 2031'

Club Brugge wil zich in de komende weken en maanden verzekeren van de twintigste landstitel uit zijn ...

380
380
Genk oogst lof in Duitsland: TD geeft fraai compliment

Donderdagavond komt de enige overgebleven Belgische club op het Europese toneel in actie. In de ...

478
478
'Club, Anderlecht, Union, ...: reuzenstrijd om CPL-uitblinker'

De ontknoping van de Jupiler Pro League nadert met rasse schreden, vlak na de komende ...

315
315
Kompany-ball verovert Europa: Del Piero kan ogen niet geloven

Verschillende kandidaten voor de eindzege maakten deze week indruk in de 1/8ste finales van de ...

124
124
Hoofdrol Peeters: spectaculaire beelden op Bevers titelfeest

Het ticket voor de Jupiler Pro League was al een tijdje binnen, woensdagavond legde SK Beveren ook ...

135
135
Hayen houdt adem in: Europees rampscenario voor Genk

Of ze het nog tot de top zes zullen schoppen valt voorlopig af te wachten, maar in de achtste finale ...

196
196
'Overmars stelt veto: Antwerp legt miljoenen klaar'

Ongeacht het verdere verloop van het seizoen gaat Antwerp een zomer vol vraagtekens tegemoet. ...

341
341
'Garcia ontdekt RSCA: trio in preselectie Rode Duivels'

Met dank aan (interim)coach Jérémy Taravel is er van een crisis plots geen sprake meer ...

323
323
'Essevee kan cashen: smaakmaker naar JPL-topclub?'

De nederlaag tegen Standard betekende de zwanenzang voor Sven Vandenbroeck als trainer van Zulte ...

284
284
'Hayen hakt knopen door: derbykoorts bij KRC Genk'

In de achtste finale van de Europa League neemt KRC Genk het straks op tegen SC Freiburg. De zenuwen ...

138
138
Ruben Van Gucht trekt aandacht in Rome met één foto

Als een ware magneet voor aandacht blijft Ruben Van Gucht de voorbije weken overal opduiken. De ...

907
907
'Leko versus Rigaux: transferclash bij Club Brugge'

Club Brugge stevent af op een heuse leegloop, want tal van goudhaantjes lijken rijp voor een ...

476
476

Meer sportnieuws