Club-target bezorgt OHL-fans delirium tegen KV Oostende

door
Club-target bezorgt OHL-fans delirium tegen KV Oostende

Na een wedstrijd met behoorlijk wat kansen heeft OHL finaal een scheve situatie nog volledig rechtgezet. KV Oostende begon prima aan de Leuvense Dreef maar na een treffer in de slotminuut moesten Vanderhaeghe en co andermaal puntenloos afdruipen.


KV Oostende begon prima aan het seizoen met zeges tegen Charleroi en KV Mechelen maar de laatste weken loopt het toch wat minder voor het team van Yves Vanderhaeghe. Vandaag moest de kustploeg op bezoek bij OHL, dat met negen punten een prima start nam. Mits een nieuwe zege zouden Brys en co minstens voor even richting de derde plek klimmen.

KVO voetbalt vanuit zetel na vroege openingstreffer

De bezoekers namen een droomstart aan de Leuvense dreef, al na vijf minuten spelen werkte Cojocaru een voorzet slecht weg en Hornby kon in een leeg doel de 0-1 binnentikken. De thuisploeg had even nodig om van deze opdoffer te herstellen, iets voorbij het kwartier ging nieuwkomer Gonzalez zijn kans maar hij vond een prima Hubert op zijn weg.

Het team van Brys bleef geduldig wachten op kansen en op het halfuur kwam het tot twee maal toe heel dicht bij de gelijkmaker: eerst werd een kopbal van Ricca nog van de lijn gekeerd en even later vergat Mendyl om een assist van De Norre te verzilveren. KVO overleefde voorlopig en kwam in het slotkwartier zowaar nog een paar keer dicht bij een tweede treffer. Bätzner vond de paal op zijn weg en schoot ook nog eens over de kooi van Cojocaru. Halfweg leek KVO op weg naar een belangrijke zege.

KVO presenteert zich allesbehalve als een degradatiekandidaat in Leuven.

Nieuwkomer herstelt schade, Maertens toont goudwaarde

Na de pauze was de kanonstart deze keer voor OHL. Na vijf minuten spelen hield nieuwkomer Gonzalez enkele verdedigers aan de praat en vervolgens schoot hij knap overhoeks de 1-1 in doel. KVO had het nu even moeilijk maar kwam op het uur toch ook weer tot een prima kans, deze keer trapte Ambrose hard naar de korte hoek maar een goede Cojocaru en de paal verhinderden een nieuwe Oostendse voorsprong.

De wedstrijd viel nadien weer helemaal stil en pas op twintig minuten van het einde viel er nog eens een grote kans uit de lucht. Tamari werd plots afgezonderd voor Hubert maar trapte veel te wild in het zijnet. In het slot kwam het team van Yves Vanderhaeghe nog dicht bij de zege bij een schot van Atanga (prima gered door Cojocaru) maar het waren nog de Leuvenaren die de drie punten pakten. In de slotminuut stuurde de ingevallen Holzhauser Maertens weg en die toonde andermaal zijn goudwaarde door de 2-1 te scoren. OHL klimt naar de derde plek.

Scoreverloop:

0-1 (5') Hornby, 1-1 (50') Gonzalez, 2-1 (90') Maertens

LEES OOK: OHL briest na Anderlecht-pandoering: “Onterecht!”

Verdiende KV Oostende meer?

Meest recent

Jeugdproduct Anderlecht versiert zeer verrassende transfer

Neerpede heeft nog steeds een geweldige reputatie, al weten niet alle jeugdproducten van Anderlecht ...

13
13
Ngoy verovert plots Frankrijk: "Het is geen toeval"

Bondscoach Rudi Garcia zal zondag met veel plezier gekeken hebben naar de wedstrijd van Lille. Niet ...

21
21
Straf beeld: Club deelt schade bij Tzolis na aanslag

Club Brugge heeft zondagavond een uitstekende zaak gedaan door te gaan winnen in Charleroi. Het nam ...

99
99
Cercle laat gouden punten liggen: "We verdienden meer"

De 27ste speeldag in de Jupiler Pro League werd zondagavond afgesloten met een heuse kelderkraker. ...

21
21
Geen droomdebuut voor Ferrera: "Maar dit geeft vertrouwen"

Bij FCV Dender streek er deze week nog een nieuwe coach neer. Na een nul op twaalf werd Hayk Milkon ...

8
8
Leko stuurt Anderlecht nu al stevige waarschuwing

Club Brugge heeft zich zondagavond tot de winnaar van het weekend gekroond, maar daar heeft het wel ...

267
267
Charleroi schreeuwt moord en brand: "Schuld ligt bij ref"

Charleroi kwam zondag dicht bij een nieuwe stunt tegen Club Brugge, dat het in januari al in de ...

327
327
Doelhout houdt Cercle en Dender van drie gouden punten

De kelderkraker tussen Cercle Brugge en Dender is voor beide teams op een sof geëindigd. ...

39
39
Hubert legt uit wat er allemaal misliep bij Union SG

Union SG speelde een zeer zwakke partij op het veld van KVC Westerlo. De landskampioen speelde ruim ...

63
63
Pover Club Brugge pakt in 100ste minuut alsnog de zege

Club Brugge kon een uitstekende zaak doen door het puntenverlies van STVV en Union SG. Om 18u30 ...

273
273
'Anderlecht verrast: bizarre zet om topaanwinst te strikken'

Anderlecht speurt naar defensieve versterking en heeft een opvallend, duur dossier bovenaan liggen. ...

232
232
De Mil trekt héél pijnlijke conclusie over AA Gent

De komst van Rik De Mil naar AA Gent is vooralsnog geen succes. De trainer zal de komende drie ...

160
160
Arsenal blijft op titelkoers, Chelsea in de problemen

In de Premier League stond er om 17u30 een interessant duel op het programma. Arsenal moest in eigen ...

35
35
Club Brugge in de problemen: fans luiden alarmbel

Club Brugge is momenteel bezig aan zijn partij op het veld van Sporting Charleroi. De eerste 45 ...

275
275
KRC Genk kent topweek: Hayen ziet 'cruciaal' momentum

KRC Genk staat weer onder de mensen. Een achtste finale in de Europa League én momenteel ...

130
130
Kums geeft RSCA tip: "Dat ze niet aan hem denken als TD..."

Bij RSC Anderlecht zijn ze op zoek naar een hoofdtrainer en een sportief directeur. De Brusselaars ...

345
345
'Fenerbahçe klopt aan bij KRC Genk: zéér verrassende deal'

KRC Genk heeft heel veel talent rondlopen. De Limburgers krijgen elke match heel wat scouts over de ...

233
233
Crisis bij AA Gent: "Zo kan het niet verder!"

AA Gent verloor kansloos met 3-0 van KRC Genk. Met nog drie speeldagen te gaan staan ze zo plots ...

277
277
Zwak Union SG verliest dure punten tegen tienkoppig Westerlo

Union SG kon door de nederlaag van STVV een zeer goede zaak doen in het klassement. Ze moesten ...

65
65
Charleroi - Club Brugge: Leko voert één wissel door

Club Brugge moet zich na uitschakeling in de Champions League richten op de Jupiler Pro League. Een ...

260
260
Anderlecht heeft vervanger Verschaeren nu al beet

RSC Anderlecht en Yari Verschaeren lijken na het seizoen uit elkaar te gaan. Een afscheid na een ...

392
392
Man United derde na comeback, code rood bij Tottenham

Manchester United blijft zijn opmars in de Premier League voortzetten. Ondanks een achterstand aan ...

68
68
Eén valse noot in 'perfecte week' Genk: "Dit is heel zuur"

KRC Genk heeft een erg mooie week achter de rug. Slechts enkele dagen na de kwalificatie in de ...

185
185
Kerk bejubelt Antwerp-ploegmaat: "Je ziet hem groeien"

Antwerp FC heeft zaterdagavond de knop omgedraaid na een reeks van vier opeenvolgende nederlagen. De ...

148
148
'Club nóg rijker: duizelingwekkende transfersom Tzolis'

Club Brugge dreigt komende zomer verschillende sterkhouders te verliezen. Ook een vertrek van ...

279
279

Meer sportnieuws