Club-target bezorgt OHL-fans delirium tegen KV Oostende

door
Club-target bezorgt OHL-fans delirium tegen KV Oostende

Na een wedstrijd met behoorlijk wat kansen heeft OHL finaal een scheve situatie nog volledig rechtgezet. KV Oostende begon prima aan de Leuvense Dreef maar na een treffer in de slotminuut moesten Vanderhaeghe en co andermaal puntenloos afdruipen.


KV Oostende begon prima aan het seizoen met zeges tegen Charleroi en KV Mechelen maar de laatste weken loopt het toch wat minder voor het team van Yves Vanderhaeghe. Vandaag moest de kustploeg op bezoek bij OHL, dat met negen punten een prima start nam. Mits een nieuwe zege zouden Brys en co minstens voor even richting de derde plek klimmen.

KVO voetbalt vanuit zetel na vroege openingstreffer

De bezoekers namen een droomstart aan de Leuvense dreef, al na vijf minuten spelen werkte Cojocaru een voorzet slecht weg en Hornby kon in een leeg doel de 0-1 binnentikken. De thuisploeg had even nodig om van deze opdoffer te herstellen, iets voorbij het kwartier ging nieuwkomer Gonzalez zijn kans maar hij vond een prima Hubert op zijn weg.

Het team van Brys bleef geduldig wachten op kansen en op het halfuur kwam het tot twee maal toe heel dicht bij de gelijkmaker: eerst werd een kopbal van Ricca nog van de lijn gekeerd en even later vergat Mendyl om een assist van De Norre te verzilveren. KVO overleefde voorlopig en kwam in het slotkwartier zowaar nog een paar keer dicht bij een tweede treffer. Bätzner vond de paal op zijn weg en schoot ook nog eens over de kooi van Cojocaru. Halfweg leek KVO op weg naar een belangrijke zege.

KVO presenteert zich allesbehalve als een degradatiekandidaat in Leuven.

Nieuwkomer herstelt schade, Maertens toont goudwaarde

Na de pauze was de kanonstart deze keer voor OHL. Na vijf minuten spelen hield nieuwkomer Gonzalez enkele verdedigers aan de praat en vervolgens schoot hij knap overhoeks de 1-1 in doel. KVO had het nu even moeilijk maar kwam op het uur toch ook weer tot een prima kans, deze keer trapte Ambrose hard naar de korte hoek maar een goede Cojocaru en de paal verhinderden een nieuwe Oostendse voorsprong.

De wedstrijd viel nadien weer helemaal stil en pas op twintig minuten van het einde viel er nog eens een grote kans uit de lucht. Tamari werd plots afgezonderd voor Hubert maar trapte veel te wild in het zijnet. In het slot kwam het team van Yves Vanderhaeghe nog dicht bij de zege bij een schot van Atanga (prima gered door Cojocaru) maar het waren nog de Leuvenaren die de drie punten pakten. In de slotminuut stuurde de ingevallen Holzhauser Maertens weg en die toonde andermaal zijn goudwaarde door de 2-1 te scoren. OHL klimt naar de derde plek.

Scoreverloop:

0-1 (5') Hornby, 1-1 (50') Gonzalez, 2-1 (90') Maertens

LEES OOK: Stayen ontploft: STVV wint opnieuw en wipt over Club

Verdiende KV Oostende meer?

Meest recent

Hoe KRC Genk toch eens ‘vloekt’ omtrent speler FC Utrecht

KRC Genk heeft een uitstekende jeugdopleiding. De Limburgers zijn wat dat betreft Belgische top en ...

1
1
Westerlo baalt: gegokt en toch wel verloren

We lieten het al iets voor de wintermercato weten: KVC Westerlo moet deze mercato spelers verkopen. ...

4
4
Hasi prijst zich gelukkig: Sikan lost twee problemen op

RSC Anderlecht haalde Danylo Sikan weg bij Trabzonspor. Dat kostte RSCA een stevige som. Navraag ...

30
30
KRC Genk houdt stand: "Juventus, PSV…? Valt héél goed mee"

KRC Genk is een club met een jeugdopleiding van Europese topklasse. De Limburgers wisten al heel wat ...

5
5
'Club-bestuur neemt drastische beslissing op transfermarkt'

Club Brugge KV wist de voorbije jaren een pak miljoenen op te halen op de transfermarkt. En ook ...

316
316
Stand UCL: Union zoekt mirakel, Club Brugge mag hopen

Volgende week woensdag is het zover. Dan wordt de laatste speeldag van de League Phase van de ...

115
115
UCL: Grootmachten doen wat moet, opsteker voor Club

De voorlaatste speeldag van de League Phase in de Champions League. Woensdagavond deden de meeste ...

95
95
Union droomt één helft, Kane zorgt nadien voor mokerslag

Union keert vanuit München ongetwijfeld terug met een dubbel gevoel. In de Allianz Arena ...

43
43
'Anderlecht draaft verder: volgende verlenging in zicht'

De sportieve leiding van RSC Anderlecht heeft zijn handen momenteel meer dan vol. De Brusselaars ...

199
199
'Transferalarm in Brugge: Club weigert miljoenenbod'

Club Brugge-coach Ivan Leko krijgt er eerstdaags een aanzienlijke aanwinst bij. Zo is Rpahael ...

292
292
Sterk Union houdt stand: Bayern-fans vervloeken één man

In de Champions League stond Union SG voor zijn op papier moeilijkste wedstrijd tot dusver. De ...

88
88
'Transferbommetje bij KVM: steunpilaar hamert op vertrek'

KV Mechelen staat na 21 speeldagen nog steeds op de vijfde plaats en behoudt dus een goede kans op ...

166
166
'Bondscoach pusht Club Brugge naar absolute topaanwinst'

Met de ruime zege op Kairat Almaty heeft Club Brugge de rust voorlopig doen terugkeren, maar extra ...

527
527
UCL: Atlético geplaatst, Club vloekt na goal in 94ste minuut

In de Champions League worden woensdag de resterende wedstrijden van de voorlaatste speeldag van de ...

124
124
Bayern - Union: Kompany toont geen greintje genade

In de Champions League staat landskampioen Union SG woensdag voor een loodzware opdracht. Zo wacht ...

79
79
Mechele toont grote liefde, warm gebaar raakt iedereen

Brandon Mechele blijft zijn status bij Club Brugge maar versterken. In de verre en ijskoude ...

226
226
Anderlecht beeft: clash met topspeler dreigt elk moment

Anderlecht dacht dat één dossier stilaan gesloten was, maar plots hangt er weer ...

415
415
Hayen stuurt Genk-spelers boodschap na nieuwe zeperd

Club Brugge deed dinsdagavond al een uitstekende zaak voor de Belgische coëfficiënt met ...

206
206
'De Busser versiert transfer naar Nederlandse grootmacht'

Tot enkele maanden geleden was Jari De Busser nog onbekend en onbemind, maar tegenwoordig is de ...

68
68
Romano bevestigt: Anderlecht ziet toptalent vertrekken

Anderlecht deed de voorbije dagen uitstekende zaken. Het liet met Mads Kikkenborg en Luis Vazquez ...

271
271
Westerlo heeft opvolger voor Rommens beet

Westerlo kent een bewogen wintermercato, want het zag de voorbije weken al de nodige smaakmakers ...

32
32
Stijn Stijnen doet het weer: zitting van 3 uur(!)

De voorbije jaren stond Stijn Stijnen meer dan eens in het oog van de storm. De knappe resultaten ...

279
279
Anderlecht pakt wéér uit: sterkhouder tekent bij

Het is de voorbije twee weken relatief stil gebleven bij Anderlecht, maar nu is het helemaal onder ...

223
223
'Deal beklonken: Duranville heeft nieuwe club beet'

De voorbije weken was duidelijk geworden dat Julien Duranville zou vertrekken bij Borussia Dortmund. ...

82
82
'Nieuwe Japanse sensatie en oude bekende terug naar JPL'

De winterse transferperiode loopt nog een tiental dagen en daarin zullen ongetwijfeld nog heel wat ...

177
177

Meer sportnieuws