Club-target bezorgt OHL-fans delirium tegen KV Oostende

door
Club-target bezorgt OHL-fans delirium tegen KV Oostende

Na een wedstrijd met behoorlijk wat kansen heeft OHL finaal een scheve situatie nog volledig rechtgezet. KV Oostende begon prima aan de Leuvense Dreef maar na een treffer in de slotminuut moesten Vanderhaeghe en co andermaal puntenloos afdruipen.


KV Oostende begon prima aan het seizoen met zeges tegen Charleroi en KV Mechelen maar de laatste weken loopt het toch wat minder voor het team van Yves Vanderhaeghe. Vandaag moest de kustploeg op bezoek bij OHL, dat met negen punten een prima start nam. Mits een nieuwe zege zouden Brys en co minstens voor even richting de derde plek klimmen.

KVO voetbalt vanuit zetel na vroege openingstreffer

De bezoekers namen een droomstart aan de Leuvense dreef, al na vijf minuten spelen werkte Cojocaru een voorzet slecht weg en Hornby kon in een leeg doel de 0-1 binnentikken. De thuisploeg had even nodig om van deze opdoffer te herstellen, iets voorbij het kwartier ging nieuwkomer Gonzalez zijn kans maar hij vond een prima Hubert op zijn weg.

Het team van Brys bleef geduldig wachten op kansen en op het halfuur kwam het tot twee maal toe heel dicht bij de gelijkmaker: eerst werd een kopbal van Ricca nog van de lijn gekeerd en even later vergat Mendyl om een assist van De Norre te verzilveren. KVO overleefde voorlopig en kwam in het slotkwartier zowaar nog een paar keer dicht bij een tweede treffer. Bätzner vond de paal op zijn weg en schoot ook nog eens over de kooi van Cojocaru. Halfweg leek KVO op weg naar een belangrijke zege.

KVO presenteert zich allesbehalve als een degradatiekandidaat in Leuven.

Nieuwkomer herstelt schade, Maertens toont goudwaarde

Na de pauze was de kanonstart deze keer voor OHL. Na vijf minuten spelen hield nieuwkomer Gonzalez enkele verdedigers aan de praat en vervolgens schoot hij knap overhoeks de 1-1 in doel. KVO had het nu even moeilijk maar kwam op het uur toch ook weer tot een prima kans, deze keer trapte Ambrose hard naar de korte hoek maar een goede Cojocaru en de paal verhinderden een nieuwe Oostendse voorsprong.

De wedstrijd viel nadien weer helemaal stil en pas op twintig minuten van het einde viel er nog eens een grote kans uit de lucht. Tamari werd plots afgezonderd voor Hubert maar trapte veel te wild in het zijnet. In het slot kwam het team van Yves Vanderhaeghe nog dicht bij de zege bij een schot van Atanga (prima gered door Cojocaru) maar het waren nog de Leuvenaren die de drie punten pakten. In de slotminuut stuurde de ingevallen Holzhauser Maertens weg en die toonde andermaal zijn goudwaarde door de 2-1 te scoren. OHL klimt naar de derde plek.

Scoreverloop:

0-1 (5') Hornby, 1-1 (50') Gonzalez, 2-1 (90') Maertens

LEES OOK: Charleroi bezorgt ex-coach Mazzu frustrerende namiddag

Verdiende KV Oostende meer?

Meest recent

Woeste Mazzu pakt spelers OHL keihard aan

Voor OH Leuven lijkt de Europe Play-Off nu al een maat voor niets te worden. Het blijft achter met ...

4
4
Titelstrijd blijft thriller: Arsenal wipt weer naar leiding

De titelstrijd in de Premier League blijft razend spannend. Manchester City komt dit weekend niet in ...

17
17
Genk laat het liggen: Standard sleept punt uit de brand

Een inefficiënt Racing Genk heeft zich vanavond de kaas van het brood laten eten door Standard. ...

30
30
Doku zet comeback in: City op valreep naar bekerfinale

Manchester City heeft nog altijd uitzicht op de Engelse treble. Het plaatste zich zaterdagavond ...

20
20
Crisis dreigt: Club en sterspeler vliegen elkaar in de haren

Club Brugge en zijn sterspeler staan opnieuw lijnrecht tegenover elkaar. De spanningen van afgelopen ...

455
455
Hoop én zorgen bij Taravel en Anderlecht

RSC Anderlecht hoopt morgen buur Union SG het leven zuur te maken. De Brusselaars kunnen maar best ...

80
80
Smets spreekt zich uit over vertrek bij KRC Genk

Bij KRC Genk gaan Konstantinos Karetsas en Zakaria El Ouahdi de club in de zomer verlaten. Dat lijkt ...

51
51
Mulder geeft hét probleem van Anderlecht prijs

RSC Anderlecht kent alweer een moeizaam seizoen. De Brusselaars hopen dit wel nog prachtig te ...

91
91
STVV heeft opvallende 'deal' met Feyenoord

STVV kent een absoluut droomseizoen. De Kanaries lijken op weg naar Europees voetbal, wat dé ...

47
47
Smaakmaker Standard stilaan grof wild: "Meerdere clubs"

Bij Standard hopen ze alsnog een Europees ticket te behalen, maar dan gaan ze toch nog ...

73
73
'Anderlecht drukt door voor eerste zomeraanwinst'

RSC Anderlecht is volop bezig met het zoeken naar versterking. Er komen steeds meer namen naar ...

157
157
Sensatie in Premier League: rollercoaster voor Tottenham

Om 16u stonden er een aantal duels op het programma in de Premier League. Vooral de matchen van ...

47
47
Charleroi bezorgt ex-coach Mazzu frustrerende namiddag

In de Europe Play-Offs namen OH Leuven en Sporting Charleroi om 16u tegen elkaar op. Beide ploegen ...

10
10
Bayern München zet 3-0 alsnog recht na weergaloze helft

In de Bundesliga stonden er maar liefst vijf matchen op het programma. Vincent Kompany trok met ...

93
93
Van der Elst begrijpt Leko niet: "Raar..."

Club Brugge deed midweeks een zeer goede zaak door met 6-1 te winnen van KV Mechelen. Union SG ...

85
85
‘Cuypers grof wild: toptransfer lonkt’

Hugo Cuypers hoopt met de Rode Duivels alsnog mee te gaan naar het WK, maar dat wordt moeilijk. De ...

93
93
Deschacht messcherp voor RSCA en ziet dure fout

Er is al héél veel gezegd en geschreven over de viering van Keisuke Goto na de zege ...

113
113
Taravel komt met straffe boodschap over Kompany

Jeremy Taravel valt niet te benijden. De coach probeert RSC Anderlecht naar een Europees ticket te ...

152
152
Belangrijke Castagne bezorgt Tielemans zware namiddag

In de Premier League stond Aston Villa om 13u30 voor een verplaatsing naar Fulham. De club van Youri ...

19
19
'Club Brugge krijgt gouden kans op transfer Rode Duivel'

Club Brugge gaat in de zomer flink aan de bak moeten op de transfermarkt. Blauw-Zwart zal jonge ...

386
386
Union SG gaat voor groots project: “In 2030”

Union SG is de afgelopen jaren sportief op het niveau van Club Brugge gekomen. De twee beste clubs ...

102
102
'Anderlecht zet alles op alles voor terugkeer oude bekende'

RSC Anderlecht gaat komende zomer een vijftal echte basisspelers moeten halen. Jongens die de ploeg ...

299
299
'Club Brugge duwt door en gaat voor transfer bij Ajax'

Club Brugge gaat een zeer drukke zomermercato tegemoet. In elke linie zal de club versterking moeten ...

269
269
'KRC Genk duizelt: transferstrijd Karetsas helemaal los'

Hoewel het nog steeds in de running is voor een Europees ticket, kan KRC Genk niet bepaald tevreden ...

389
389
Goto-relletje zindert serieus na: "Populistisch gedrag"

Keisuke Goto heeft zich deze week niet bepaald populair gemaakt bij zijn moederclub RSC Anderlecht. ...

321
321

Meer sportnieuws