'Club Brugge en Standard stap dichter bij gewenste spits'

door
'Club Brugge en Standard stap dichter bij gewenste spits'

De zoektocht naar een spits verloopt bijzonder moeizaam bij Club Brugge en Standard. Beiden hebben hun vizier gericht op een volgend dossier en volgens journalist Sasha Tavolieri komt er stilaan schot in de zaak. Strijken er weldra twee spitsen neer in Luik en Brugge?


Volgens journalist Sasha Tavolieri heeft Club Brugge contact opgenomen met Stade Rennes omtrent Serhou Guirassy. De Franse club dacht eerst nog aan 15 miljoen euro, maar zou ondertussen ook tevreden zijn met 10 miljoen euro plus een doorverkooppercentage. De spits wil graag naar de Premier League, maar vanuit die hoek is er geen interesse. Daardoor is Club voor hem ook een goede optie.

Vorig jaar was Guirassy als invaller best goed bij schot. In alle competities samen was hij goed voor 12 goals en 3 assists in 48 matchen (1.523 minuten). De aanvaller ligt nog tot medio 2025 onder contract, dus het beloven nog pittige onderhandelingen te worden tussen Club Brugge en Rennes. 

Tavolieri weet dat Stipe Perica naar Standard wil. De spits van Maccabi Haifa traint zelfs niet meer mee en wil druk zetten om zijn transfer naar Standard te laten doorgaan. De Rouches duwen door voor de ex-spits van Moeskroen. Dit seizoen staat zijn teller tot dusver op drie goals en een assist in vier matchen. Als de clubs er toch uit zouden komen, dan zou Perica al toe zijn aan de tiende club in zijn carrière. Behalve voor Moeskroen en Maccabi speelde hij immers ook nog voor NK Zadar, Chelsea, NAC Breda, Udinese, Frosinone, Kasimpasa en Watford.

LEES OOK: 'Volgende smaakmaker weg bij Club? Roma meldt zich'

Gaan beiden naar België afzakken?

Meest recent

De Busser reageert op interesse van Anderlecht

Bij Anderlecht zijn ze op zoek naar een nieuwe doelman, want Mads Kikkenborg staat op het punt om te ...

0
0
'Perisic kan op 37ste nog knaltransfer maken'

Hij lanceerde zeventien jaar geleden zijn profcarrière helemaal tijdens een uitleenbeurt aan ...

18
18
'Genk krijgt stevige financiële meevaller'

KRC Genk hield zich deze winter tot dusver koest op de mercato. Het zag wel al een sterkhouder ...

53
53
'Charleroi slaat slag: megatransfer in de zomer'

Charleroi zorgde deze week voor een enorme stunt door in de kwartfinale van de Croky Cup bekerhouder ...

46
46
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht beslist over Duranville, knaltransfer Gent'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

128
128
Kompany zorgt voor gefronste wenkbrauwen bij Bayern

Vincent Kompany won al voor een vijftiende keer in de Bundesliga en Der Rekordmeister is op weg naar ...

157
157
Ajax-Belgen zwaar onder vuur: “Schamen ons kapot”

Ajax kreeg een pandoering van jewelste in de Beker van Nederland. Het AZ van Maarten Martens zorgde ...

66
66
Coosemans schiet zichzelf in de voet: “Anderlecht moet ingrijpen"

De situatie rond Colin Coosemans bij RSC Anderlecht wordt penibel. De aanvoerder van Paars-Wit gaf ...

295
295
'Jutgla maakt na zes maanden alweer opvallende transfer'

Club Brugge nam vorige zomer afscheid van Ferran Jutgla, die na drie seizoenen de deur van het Jan ...

184
184
Red Flame breekt alle Belgische records met nieuwe transfer

Verrassend nieuws vanuit het Belgische vrouwenvoetbal. Daar is vandaag een nieuwe recordtransfer ...

80
80
'Castagne op weg naar zeer verrassende transfer'

Volgende zomer staat er een WK op het programma en dus is het voor verschillende (kandidaat-)Rode ...

98
98
De Mil benoemt hét manco bij Gent: "Topkerels, maar..."

Donderdagavond worden de kwartfinales van de Croky Cup afgesloten met een kraker tussen Anderlecht ...

74
74
Saliba doet krasse uitspraak over titelkansen Anderlecht

Deze week heeft het Belgische voetbalseizoen zich weer op gang getrokken na de winterstop. De ...

191
191
'Volgende smaakmaker weg bij Club? Roma meldt zich'

Club Brugge hoopt zich deze winter te versterken, maar voorlopig lijkt het vooral aan uitgaande ...

388
388
'AA Gent mikt hoog en gaat voor absolute toptransfer'

AA Gent is op zoek naar versterking op meerdere posities. De Buffalo's worden stilaan met heel veel ...

319
319
'Stunttransfer Faes zorgt voor grote comeback bij Duivels'

Het WK begint stilaan te naderen. De Rode Duivels hopen komende zomer nog eens te verrassen en heel ...

137
137
Twijfel rond Coosemans groeit bij Anderlecht

Wat brengt de toekomst van Colin Coosemans? Dat is een groot vraagteken. Bij RSC Anderlecht en de ...

204
204
Ex-topman KBVB Manu Leroy slaat verrassend nieuwe weg in

Manu Leroy, jarenlang een boegbeeld binnen de Belgische voetbalbond, begint aan een nieuw hoofdstuk ...

28
28
Hayen blikt terug op ontslag bij Club: eerste gedachte verrast

Club Brugge ontsloeg Nicky Hayen en dat zorgde voor veel commotie in het Belgische voetbal. Een ...

504
504
‘Anderlecht slaat toe: Nederland verstomt door toptransfer’

In Nederland had niemand dit zien aankomen. De naam circuleerde al, maar plots ligt hij op tafel in ...

882
882
'Standard en STVV lonken naar Serie A-deals'

Gaat de Jupiler Pro League weldra twee Belgische verdedigers verliezen? Het zou zomaar kunnen. ...

91
91
Anderlecht slikt: zéér straffe onthulling Dreyer

Een jaar geleden liet RSC Anderlecht Anders Dreyer voor amper 5,5 miljoen euro (inclusief de bonus ...

341
341
Union-fans mogen dromen: nieuwe parel als JPL-attractie

Union SG heeft deze mercato al flink geïnvesteerd in nieuwe spelers. De landskampioen haalde al ...

60
60
Renard en Borguet slaan toe: Anderlecht kraait victorie

Bij RSC Anderlecht willen ze een bijzonder slimme zet doen. Misschien wel een van de slimste van ...

591
591
Waarom KRC Genk al 25 jaar dé norm is in België

KRC Genk is de afgelopen 25 jaar een pionier geweest inzake jeugdopleiding in België. De ...

130
130

Meer sportnieuws