Buijs duidelijk: "Hij heeft de transferprijs niet te bepalen"

door
Buijs duidelijk:

KV Mechelen is met een 7 op 15 goed begonnen aan het seizoen. Trainer Danny Buijs zag nochtans een aantal belangrijke spelers de club verlaten. Met Marian Shved wil er nog een speler graag weg.


Shved kan naar Shakhtar Donetsk en dat duwt door voor een transfer. Buijs laat weten dat hij voorlopig geen deel uitmaakt van de selectie. De Nederlander gaf tekst en uitleg op de officiële kanalen van KV Mechelen.

"Hij is er nog niet bij tegen STVV. Voor mij is het heel simpel: ik snap elke speler die een transfer wil realiseren en zeker als het voor jou een hogere club is of wat dan ook. Maar je hebt een contract bij een club en als er geen clausule in staat, dan is het aan de clubleiding om te bepalen voor welk bedrag hij weg mag. Dat heeft de speler niet te bepalen. Ik verwacht van elke speler van KV Mechelen dat je met je ziel en zaligheid voor de ploeg speelt en vanaf het moment dat je dat niet hebt, ben je op dat moment ook geen toevoegde waarde. Dan heb ik liever dat je even naast de ploeg gaat staan en dan zullen we wel zien of het tot een transfer komt”, aldus een duidelijke Buijs.

Shved speelt sinds de zomer van 2020 voor KV Mechelen, dat hem eerst huurde en nadien definitief overnam van Celtic. De flankaanvaller speelde tot op heden 62 matchen voor de Maneblussers en daarin wist hij 8 keer te scoren en 6 assists uit te delen.

    

LEES OOK: Promise David revancheert zich: “Zij waren gemeen”

Zal Shved nog vertrekken?

Meest recent

Transferblunder bij Genk? "Wil bewijzen dat ze fout waren"

Bij KRC Genk blijft de jeugdopleiding een belangrijk stokpaardje, maar niet elk groot talent weet ...

0
0
Bloedmooi model legt alles op tafel over Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht zorgde voor een absolute primeur afgelopen weekend. De VRT-journalist speelde een ...

26
26
'Anderlecht gaat hard: volgende aanwinst is binnen'

Bij Anderlecht lijkt de mercato stilaan helemaal op gang te komen. Na het vertrek van Cedric ...

94
94
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht slaat toe, Lang heeft knaltransfer beet'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

134
134
Vandenbempt maakt Belgische clubs compleet af

Het is enorm spannend in de Jupiler Pro League. De strijd om de top 6 is volledig losgebarsten en de ...

129
129
Snoeiharde Degryse ziet waar het schoentje wringt bij Club

Club Brugge zit in de hoek waar de klappen vallen. Afgelopen speeldag ging het pijnlijk onderuit ...

200
200
‘Afrika Cup krijgt ferm staartje: FIFA grijpt stevig in’

De Afrika Cup stond bol van incidenten, maar op het einde trok Senegal aan het langste eind. ...

373
373
SK Beveren maakt vertrek spits wereldkundig

SK Beveren staat riant aan de leiding in de Challenger Pro League. Het lijkt nu al vast te staan dat ...

58
58
Euvrard likt zijn wonden: dit liep er grondig mis bij Standard

Een alweer zwak Standard verloor kansloos met 2-0 van Sporting Charleroi. Vincent Euvrard krijgt de ...

110
110
Vandenbempt ziet énorm groot probleem bij Club Brugge

Het onterechte ontslag van Nicky Hayen bij Club Brugge heeft niet voor beterschap gezorgd. ...

335
335
'Napoli en AS Roma krijgen ervaren Rode Duivel aangeboden'

AS Roma en Napoli zijn twee ploegen die strijden voor de landstitel in de Serie A, waar ...

66
66
Moet FCV Dender bod JPL-topclub(s) vrezen?

FCV Dender is al een tijdje beter bezig. Afgelopen weekend wonnen ze van een ontstellend zwak Royal ...

108
108
'KRC Genk en FC Utrecht openen transfergesprekken'

Bij KRC Genk was het tot dusver geen geslaagd seizoen. Nicky Hayen ziet dat er toch wel hiaten zijn ...

277
277
Verwerpelijke beelden: Marokkaanse ballenjongens over schreef in finale

Senegal heeft zondagavond de Africa Cup gewonnen ten koste van Marokko na een finale die om allerlei ...

277
277
Spanning in Brugge loopt op: bliksemontslag Leko?

In de Champions League neemt Club Brugge het dinsdagnamiddag op tegen Kairat Almaty. Voor de ...

879
879
Grote ambitie bij herboren Gent: "Gaan we voor vechten"

AA Gent heeft zich zondag op gepaste wijze gerevancheerd voor de bekeruitschakeling op RSC ...

120
120
'Overmars krijgt dubbele transferopdracht bij Antwerp'

Antwerp FC is tegenvallend aan de tweede seizoenshelft van de Jupiler Pro League. De Great Old zag ...

298
298
'Anderlecht maakt uitzondering: miljoenentransfer nabij'

RSC Anderlecht verloor zondagnamiddag met 4-2 op het veld van KAA Gent, daarbij werd andermaal ...

513
513
‘Paniek bij Club Brugge: Verhaeghe duwt Leko in problemen’

Het rommelt bij Club Brugge. Bart Verhaeghe duikt opnieuw op in de kleedkamer, en dat zet Ivan Leko ...

560
560
Penaltywoede bij Anderlecht: oud-ref spreekt duidelijke taal

KAA Gent won zondagmiddag met 4-2 van RSC Anderlecht en nam zo revanche voor de bekeruitschakeling ...

788
788
Waanzin op Africa Cup: nieuwe beelden en pittige details

Het is uiteindelijk Senegal geworden dat zondagavond beslag wist te leggen op de eindzege in de ...

272
272
Malaise bij Club Brugge: grote schuldige aangeduid

Club Brugge is zondag al vertrokken naar Kazachstan, waar dinsdag het Champions League-duel ...

673
673
'Done deal: Anderlecht is overbodige pion kwijt'

Anderlecht liep zondag tegen een serieuze sportieve domper aan door te gaan verliezen op het veld ...

452
452
Barça onderuit na dol VAR-festijn, Saelemaekers beslissend

Er stonden zondagavond nog enkele interessante affiches op het programma in het buitenland. In de ...

69
69
AZ zet Maarten Martens op straat

Er is weer een Belgische trainer minder in een buitenlandse topcompetitie. Zondagavond heeft AZ ...

150
150

Meer sportnieuws