'West Ham doet derde bod op Vanaken én gaat voor tweede Duivel'

door
'West Ham doet derde bod op Vanaken én gaat voor tweede Duivel'

Club Brugge boekte vrijdagavond alweer zijn derde zege op een rij door Charleroi met 1-3 te kloppen. Daarbij was een belangrijke rol weggelegd voor Hans Vanaken, die de assist voor de gelijkmaker voorzag. De tweevoudige Gouden Schoen deed op Mambourg gewoon zijn ding, ondanks alle transferbeslommeringen van de voorbije week.


West Ham United trok immers nadrukkelijk aan zijn mouw, maar Club Brugge wees twee Engelse aanbiedingen af. De Hammer waren inclusief bonussen bereid om 13 miljoen euro neer te tellen, maar dat was onvoldoende voor Blauw-Zwart. De voorbije dagen leek de interesse te bekoelen door het nieuws dat West Ham op het punt zou staan om Lucas Paqueta voor een dikke 60 miljoen euro weg te kapen bij Olympique Lyon.

Bij Club hoopten ze al dat daarmee de storm zou gaan liggen, maar niets blijkt minder waar. Volgens de Daily Mail wil trainer David Moyes immers Paqueta én Vanaken en heeft hij de strijd om de 30-jarige Rode Duivel nog niet opgegeven. Club zou zich de komende dagen nog aan een derde aanbieding uit Londen mogen verwachten. Vanaken wil zelf graag naar de Premier League en West Ham wil daarvan profiteren om door te drukken.

JANUZAJ
Vanaken zal overigens niet de enige Rode Duivel bij West Ham worden, want ook Adnan Januzaj geniet interesse. Zijn komst lijkt ook los te staan van die van Vanaken en Paqueta en volgens talkSPORT lopen de gesprekken volop. Het management van Januzaj zou er ook alle vertrouwen in hebben dat er een akkoord gevonden zal worden. Moyes wil een stevige kwaliteitsinjectie in zijn aanval nadat West Ham met nul op negen zijn start dit seizoen helemaal gemist heeft.

LEES OOK: 'Rigaux berooft Club meteen van transferdoelwit'

Moet Club Brugge Vanaken gewoon laten vertrekken?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

62
62
La Louvière droomt van dubbele transferstunt

La Louvière wist in zijn eerste seizoen in de Jupiler Pro League meteen het behoud af te ...

0
0
Dubbele opsteker Union voor titelstrijd en bekerfinale

Drie weken geleden leek Union nog vrije baan te hebben naar een nieuwe titel, maar intussen ziet de ...

34
34
AA Gent pakt uit: Kums keert terug, ook Kindermans komt

AA Gent hoopt in de komende weken nog een Europees ticket uit de brand te slepen, maar daarvoor ...

74
74
'Rigaux berooft Club meteen van transferdoelwit'

De voorbereiding op de zomemercato dreigt bij Club Brugge stevig verstoord te worden. Deze week ...

75
75
Verrassing: Duits international (30) zet punt achter carrière

Op het WK staan een aantal ervaren spelers komende zomer wellicht voor hun 'last dance'. Eén ...

39
39
'Sibierski wil meteen stunten met Club Brugge-target'

Bij Anderlecht kunnen ze eindelijk echt beginnen met het voorbereiden van de zomermercato, nu er met ...

156
156
Vrancken doet boekje open over akkefietje met Burgess

Afgelopen weekend won STVV verdiend met 2-1 van Union SG. Achteraf ging het echter vooral over de ...

96
96
'KRC Genk beslist: twee verrassende vertrekkers'

Bij KRC Genk gaat het wellicht een drukke zomermercato worden. De Limburgers gaan een aantal spelers ...

193
193
'Garcia aast op geweldige stunt in WK-selectie'

Volgende week vrijdag maakt Rudi Garcia zijn WK-selectie bekend. Er is kans dat er één ...

207
207
Jean-Marie Pfaff stinkend rijk? Absurde jackpot wacht

Jean-Marie Pfaff staat mogelijk voor de transfer van zijn leven. Niet op een voetbalveld dit keer, ...

169
169
'Anderlecht vult kassa: 10 miljoen euro op komst'

Bij RSC Anderlecht mogen er de nodige spelers de club verlaten. De Brusselaars hopen vooral dat een ...

258
258
Rigaux schokt Club Brugge: Verhaeghe ziet ramp naderen

Feyenoord duwt door voor Dévy Rigaux en dat komt bijzonder ongelegen voor Club Brugge en Bart ...

228
228
Euvrard wil komaf maken met kwalijke ‘reputatie’ bij Standard

Standard verraste vriend en vijand door met 0-5 te winnen op het veld van Royal Antwerp FC. Daardoor ...

61
61
Sibierski doorbreekt stilte rond De Cat

Bij RSC Anderlecht sprak Antoine Sibierski voor het eerst als sportief directeur. De Fransman ...

300
300
‘AS Roma lonkt naar sterkhouder Club Brugge‘

Bij Club Brugge gaat er heel veel volk vertrekken. De Bruggelingen zullen héél wat ...

265
265
Anderlecht krijgt opvallend oordeel over spelerskern

RSC Anderlecht verloor kansloos van Club Brugge. De afgelopen week waren er plots lijstjes over ...

189
189
Kompany scherp voor spelleiding: "Dit zag ik niet, hoor"

Bayern München speelde 1-1 tegen PSG, dat in de heenmatch met 5-4 won in Parijs. De Duitse ...

250
250
POLL⎜Arsenal of PSG: Wie wint de Champions League 2026?

De kaarten in de Champions League zijn geschud. Op 30 mei zullen Paris Saint-Germain en Arsenal FC ...

137
137
Nieuwe beelden duiken op: Kompany en co genekt door vierde ref

Vincent Kompany zal nog minstens een jaartje moeten wachten op de eindzege in de Champions League. ...

502
502
Lukaku terug naar Anderlecht: makelaar speelt open kaart

Datt Romelu Lukaku op weg is naar de uitgang bij SSC Napoli lijkt wel duidelijk na de recente ...

151
151
Géén treble Kompany: PSG naar UCL-finale na markante penaltyfase

Het is dan toch Paris Saint-Germain dat op zaterdag 30 mei Arsenal FC zal bekampen in de finale van ...

98
98
Dé fase in Bayern-PSG: Sonck en Alderweireld vellen verdict

In de Champions League streden Bayern München en Paris Saint-Germain woensdag om het tweede ...

191
191
'Sibierski krijgt meteen transfertaak bij RSCA-aanstelling'

RSC Anderlecht presenteerde woensdag zijn nieuwe sportief directeur officieel aan de pers. Nu de ...

302
302
Kompany wordt compleet gek: Bayern geflikt tegen PSG?

Woensdagavond was het weer likkebaardend uitkijken naar de return in de halve finales van de ...

197
197
'Hard gelag voor Noa Lang: wééral nieuwe transfer'

Na een moeizame periode bij SSC Napoli, kreeg Noa Lang in januari een reddingsboei toegeworpen ...

271
271

Meer sportnieuws