'West Ham doet derde bod op Vanaken én gaat voor tweede Duivel'

832 stemmen
'West Ham doet derde bod op Vanaken én gaat voor tweede Duivel'

Club Brugge boekte vrijdagavond alweer zijn derde zege op een rij door Charleroi met 1-3 te kloppen. Daarbij was een belangrijke rol weggelegd voor Hans Vanaken, die de assist voor de gelijkmaker voorzag. De tweevoudige Gouden Schoen deed op Mambourg gewoon zijn ding, ondanks alle transferbeslommeringen van de voorbije week.


West Ham United trok immers nadrukkelijk aan zijn mouw, maar Club Brugge wees twee Engelse aanbiedingen af. De Hammer waren inclusief bonussen bereid om 13 miljoen euro neer te tellen, maar dat was onvoldoende voor Blauw-Zwart. De voorbije dagen leek de interesse te bekoelen door het nieuws dat West Ham op het punt zou staan om Lucas Paqueta voor een dikke 60 miljoen euro weg te kapen bij Olympique Lyon.

Bij Club hoopten ze al dat daarmee de storm zou gaan liggen, maar niets blijkt minder waar. Volgens de Daily Mail wil trainer David Moyes immers Paqueta én Vanaken en heeft hij de strijd om de 30-jarige Rode Duivel nog niet opgegeven. Club zou zich de komende dagen nog aan een derde aanbieding uit Londen mogen verwachten. Vanaken wil zelf graag naar de Premier League en West Ham wil daarvan profiteren om door te drukken.

JANUZAJ
Vanaken zal overigens niet de enige Rode Duivel bij West Ham worden, want ook Adnan Januzaj geniet interesse. Zijn komst lijkt ook los te staan van die van Vanaken en Paqueta en volgens talkSPORT lopen de gesprekken volop. Het management van Januzaj zou er ook alle vertrouwen in hebben dat er een akkoord gevonden zal worden. Moyes wil een stevige kwaliteitsinjectie in zijn aanval nadat West Ham met nul op negen zijn start dit seizoen helemaal gemist heeft.

LEES OOK: Opvallende actie Hans Vanaken lokt massa reacties uit

Moet Club Brugge Vanaken gewoon laten vertrekken?

Meest recent

'Sibierski beslist: 'sterkhouder' verlaat Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Brusselaars laten heel wat spelers ...

20
20
STVV viert feest met de fans: "Kans bestaat dat ik blijf"

STVV vierde vrijdagavond samen met de fans dat ze een historisch Europees ticket hebben weten te ...

63
63
Hayen waarschuwt nu al voor volgend seizoen

KRC Genk moet vandaag winnen op het veld van OH Leuven. Daarnaast moeten ze hopen op een misstap van ...

35
35
Club Brugge plant héél mooi afscheid: "Hij speelt"

Club Brugge speelt zondag een galamatch tegen AA Gent. Het viert zijn 20ste titel en Noa Lang en ...

142
142
'Anderlecht drukt stevig door voor eerste zomertransfer'

RSC Anderlecht heeft nood aan versterking, dat is duidelijk. De Brusselaars gaan zich al snel moeten ...

170
170
Anderlecht en KRC Genk slaan toe met nieuwe contracten

RSC Anderlecht heeft op Neerpede heel veel talent rondlopen en de club is volop bezig met de ...

46
46
Union SG neemt na zes jaar afscheid van boegbeeld

Bij Union SG gaan er deze zomer weer heel wat spelers de club verlaten. De Brusselaars nemen in de ...

40
40
Profvoetballer vh Jaar: één topfavoriet, vier grote outsiders

Op een Europese barragematch na, valt dit weekend het doek over het seizoen in de Jupiler Pro ...

116
116
Vanaken blijft domineren: "Hij is top 3 aller tijden in JPL"

Met zijn zevende landstitel op zak, heeft Hans Vanaken zijn stempel op Club Brugge nog wat steviger ...

119
119
'Liverpool dokt monsterlijk bedrag voor erfgenaam Salah'

Zondag belooft het weer een emotionele avond te worden op Anfield. Liverpool FC neemt dan officieel ...

44
44
'Sibierski wrijft zich in de handen na transferwending RSCA'

Antoine Sibierski is de man die er tijdens de komende weken voor moet zorgen dat RSC Anderlecht ...

351
351
Eerste titelaanwinst? 'Club vol voor nieuwe aanvaller'

Bij Club Brugge lopen de festiviteiten na het behalen van de 20ste landstitel nog volop. Maar ...

269
269
TRANSFERUURTJE: 'Exodus Anderlecht, kampioen verlaat Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

269
269
Club-fan Julie Vanloo krijgt na titelviering koude douche

Afgelopen donderdag leefde Julie Vanloo vanuit Amerika intens mee met de titelstrijd van haar ...

66
66
Siquet komt plots boven water bij Club: “Dat wilde ik…”

Hugo Siquet is geen vaste basispion onder Ivan Leko bij Club Brugge, maar de afgelopen weken kwam de ...

259
259
Sikan klopt meteen op tafel bij Anderlecht: “Niet genoeg!”

Danylo Sikan kwam vorige speeldag plots boven water bij RSC Anderlecht De Oekraïner kon ...

336
336
Snelders zorgt voor golf van woede: "Schaamte is hem vreemd"

Eddy Snelders zit ondertussen al enkele maanden in de gevangenis. De gewezen analist en sidekick van ...

105
105
WK-drama Congo dreigt door ebolavirus: “Dan uitsluiting”

Het rampscenario is afgeroepen in Congo door het ebolavirus. Met het oog op het WK in de Verenigde ...

62
62
Tzolis legt transfereisen op tafel: wending op komst?

Christos Tzolis is de grote man bij Club Brugge dit seizoen. De Griekse buitenspeler raasde door de ...

404
404
'Van Holsbeeck in nauwe schoentjes: straffe onthullingen'

Herman Van Holsbeeck is één van de grote spilfiguren in Propere Handen. De voormalige ...

257
257
Via Lommel (ooit) naar Man City? "Eerst met Lommel in JPL"

Lommel SK hoopt in de terugmatch tegen FCV Dender de promotie naar de Jupiler Pro League te kunnen ...

81
81
Gentse erehaag voor Club Brugge? De Mil spreekt zich uit

Club Brugge kroonde zich donderdagavond voor de 20ste keer tot landskampioen. Aanstaande zondag zal ...

495
495
Dochter Guardiola deelt ongezien KDB-beelden: video viraal

Pep Guardiola kondigde vrijdag zijn afscheid bij Manchester City aan. Naar aanleiding daarvan deelde ...

140
140
Van Bommel-bom bij Anderlecht: ‘Bel maar'

Bij Anderlecht valt opnieuw de naam van Mark van Bommel. Dat gebeurde vroeger ook al, maar deze keer ...

781
781
Vandenbroeck breekt stilte: zijn waarheid achter Vossen-soap

Zulte Waregem wist zich in het eerste seizoen na de promotie al bij al zonder grote problemen te ...

317
317

Meer sportnieuws