'West Ham doet derde bod op Vanaken én gaat voor tweede Duivel'

door
'West Ham doet derde bod op Vanaken én gaat voor tweede Duivel'

Club Brugge boekte vrijdagavond alweer zijn derde zege op een rij door Charleroi met 1-3 te kloppen. Daarbij was een belangrijke rol weggelegd voor Hans Vanaken, die de assist voor de gelijkmaker voorzag. De tweevoudige Gouden Schoen deed op Mambourg gewoon zijn ding, ondanks alle transferbeslommeringen van de voorbije week.


West Ham United trok immers nadrukkelijk aan zijn mouw, maar Club Brugge wees twee Engelse aanbiedingen af. De Hammer waren inclusief bonussen bereid om 13 miljoen euro neer te tellen, maar dat was onvoldoende voor Blauw-Zwart. De voorbije dagen leek de interesse te bekoelen door het nieuws dat West Ham op het punt zou staan om Lucas Paqueta voor een dikke 60 miljoen euro weg te kapen bij Olympique Lyon.

Bij Club hoopten ze al dat daarmee de storm zou gaan liggen, maar niets blijkt minder waar. Volgens de Daily Mail wil trainer David Moyes immers Paqueta én Vanaken en heeft hij de strijd om de 30-jarige Rode Duivel nog niet opgegeven. Club zou zich de komende dagen nog aan een derde aanbieding uit Londen mogen verwachten. Vanaken wil zelf graag naar de Premier League en West Ham wil daarvan profiteren om door te drukken.

JANUZAJ
Vanaken zal overigens niet de enige Rode Duivel bij West Ham worden, want ook Adnan Januzaj geniet interesse. Zijn komst lijkt ook los te staan van die van Vanaken en Paqueta en volgens talkSPORT lopen de gesprekken volop. Het management van Januzaj zou er ook alle vertrouwen in hebben dat er een akkoord gevonden zal worden. Moyes wil een stevige kwaliteitsinjectie in zijn aanval nadat West Ham met nul op negen zijn start dit seizoen helemaal gemist heeft.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Kop rolt bij Anderlecht, exodus Club/Antwerp'

Moet Club Brugge Vanaken gewoon laten vertrekken?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

99
99
'Crisis doet Real daveren: drastische gevolgen Courtois'

Zondagavond kan FC Barcelona kampioen spelen in Spanje, uitgerekend tijdens de onderlinge clash met ...

3
3
Ruben Van Gucht laat Valentine met verstomming achter

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor de nodige aandacht gezorgd. De sportjournalist van de VRT kwam ...

15
15
TRANSFERUURTJE: 'Kop rolt bij Anderlecht, exodus Club/Antwerp'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

77
77
De Mil sneert naar KAA Gent: cruciale transferzomer

KAA Gent kreeg dit seizoen al klappen in de Champions Play-Offs. Europees voetbal lijkt heel ver weg ...

23
23
Stunttransfer Jelle Vossen naar het buitenland?

Waar ligt de toekomst van Jelle Vossen? De aanvaller nam afscheid van Zulte Waregem en werd al met ...

123
123
Luis Suarez bijt door het stof: straffe WK-wending op komst?

Luis Suarez is één van de beste aanvallers van zijn generatie. De 39-jarige Uruguayaan ...

16
16
Racismerel in Italië: “Deze lafaard noemde me een aap”

In Italië is er een nieuwe racismerel ontstaan. Tijdens de wedstrijd tussen Cagliari en Udinese ...

33
33
Leko ziet toch minpunt en waarschuwt Club Brugge

Club Brugge blijft aan de leiding in de Champions Play-Offs. Blauw-Zwart won met 2-0 van ...

178
178
Engelse pers ontploft door "meedogenloze" Doku

Jérémy Doku is on fire in Engeland. De Rode Duivel was vorige speeldag al belangrijk ...

148
148
Union SG rekent op doorbraak: Deschacht heeft geen ongelijk

Olivier Deschacht was onlangs in de populaire podcast Ongefilterd snoeihard voor de aanvallende ...

90
90
Vrancken legt pijnpunt bloot na nederlaag tegen Club

STVV verloor kansloos met 2-0 van Club Brugge en het mocht tevreden zijn dat het geen pandoering ...

150
150
Francis Amuzu floreert: verrassende terugkeer naar JPL?

De zomermercato nadert en de Belgische clubs speuren de wereld rond naar versterking. Wie weet ...

219
219
'Geraerts plots in héél vieze papieren'

Karel Geraerts is momenteel trainer van de Franse tweedeklasser Stade Reims. De Belgische coach ...

132
132
Club Brugge blijft gefocust: ‘Niet naar Union kijken’

Club Brugge lijkt niet meer te stoppen richting landstitel. STVV werd met 2-0 geklopt, al had ...

172
172
Na lof van Nainggolan: volgende parel staat voor RSCA-debuut

RSC Anderlecht speelt namiddag in en tegen AA Gent. De Brusselaars zitten echter met een gigantisch ...

283
283
FC Barcelona ‘overklast’ Real Madrid: enorm verschil

Om 21u staat de grootste voetbalmatch ter wereld op het programma: FC Barcelona – Real Madrid. ...

206
206
Sibierski ontketend: megadeals op komst bij Anderlecht

Antoine Sibierski zet meteen de toon bij Anderlecht. De nieuwe sportief directeur wil slimme deals ...

538
538
Henry ziet twee absolute kleppers bij de Rode Duivels

Binnen een maandje start het WK. De Rode Duivels zitten in een groep met Iran, Nieuw-Zeeland en ...

254
254
Sibierski aan zet: Anderlecht beslist over aankoop verdediger

Bij RSC Anderlecht gaat Antoine Sibierski samen met de scouting heel wat knopen moeten doorhakken. ...

335
335
Club in het voordeel tegen Union? Leko is duidelijk

Club Brugge kan de komende dagen achterover leunen en rustig kijken hoe Union het er vanaf brengt. ...

306
306
Tzolis reageert na nieuwe knalprestatie op transfergeruchten

Club Brugge ligt meer dan ooit op titelkoers. Met een 2-0-zege tegen STVV breidt het zijn voorsprong ...

345
345
Kompany in de clinch met eigen speler: "Hij is verkeerd"

Bayern München ging zaterdag wel winnen op het veld van Wolfsburg, maar het likt eigenlijk nog ...

164
164
Club pluimt Kanaries en zet Union verder onder druk

Club Brugge heeft Union nog wat meer onder druk gezet in de strijd om de titel. Blauw-Zwart liet ...

228
228
"Ik zou heel graag bij STVV willen blijven"

Als Anderlecht zondag niet wint in Gent, dan is STVV helemaal zeker van de derde plaats in de ...

151
151
Lommel oordeelt over promotiekansen tegen Dender

Dender kent zijn tegenstander in de barrage om het behoud. De rode lantaarn zal het daarin moeten ...

188
188

Meer sportnieuws