'West Ham doet derde bod op Vanaken én gaat voor tweede Duivel'

door
'West Ham doet derde bod op Vanaken én gaat voor tweede Duivel'

Club Brugge boekte vrijdagavond alweer zijn derde zege op een rij door Charleroi met 1-3 te kloppen. Daarbij was een belangrijke rol weggelegd voor Hans Vanaken, die de assist voor de gelijkmaker voorzag. De tweevoudige Gouden Schoen deed op Mambourg gewoon zijn ding, ondanks alle transferbeslommeringen van de voorbije week.


West Ham United trok immers nadrukkelijk aan zijn mouw, maar Club Brugge wees twee Engelse aanbiedingen af. De Hammer waren inclusief bonussen bereid om 13 miljoen euro neer te tellen, maar dat was onvoldoende voor Blauw-Zwart. De voorbije dagen leek de interesse te bekoelen door het nieuws dat West Ham op het punt zou staan om Lucas Paqueta voor een dikke 60 miljoen euro weg te kapen bij Olympique Lyon.

Bij Club hoopten ze al dat daarmee de storm zou gaan liggen, maar niets blijkt minder waar. Volgens de Daily Mail wil trainer David Moyes immers Paqueta én Vanaken en heeft hij de strijd om de 30-jarige Rode Duivel nog niet opgegeven. Club zou zich de komende dagen nog aan een derde aanbieding uit Londen mogen verwachten. Vanaken wil zelf graag naar de Premier League en West Ham wil daarvan profiteren om door te drukken.

JANUZAJ
Vanaken zal overigens niet de enige Rode Duivel bij West Ham worden, want ook Adnan Januzaj geniet interesse. Zijn komst lijkt ook los te staan van die van Vanaken en Paqueta en volgens talkSPORT lopen de gesprekken volop. Het management van Januzaj zou er ook alle vertrouwen in hebben dat er een akkoord gevonden zal worden. Moyes wil een stevige kwaliteitsinjectie in zijn aanval nadat West Ham met nul op negen zijn start dit seizoen helemaal gemist heeft.

LEES OOK: 'Club schrikt zich rot: bliksemvertrek Tresoldi plots concreet'

Moet Club Brugge Vanaken gewoon laten vertrekken?

Meest recent

Vanhaezebrouck verrast: uitblinkers weg bij Anderlecht?

RSC Anderlecht wist zondag nog eens zijn voet naast Club Brugge te zetten. Met dank vooral aan ...

9
9
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 29 bekend

Nu de reguliere competitie afstevent op zijn finale ontknoping kan ook de arbitrage zich geen fouten ...

16
16
'Club schrikt zich rot: bliksemvertrek Tresoldi plots concreet'

Club Brugge dreigt na het seizoen verschillende steunpilaren kwijt te spelen. Zo komen jongens als ...

118
118
Maand na ontslag Hasi: drie grootste winnaars onder Taravel

Tenzij er geen oplossing wordt gevonden voor zijn gebrek aan een Pro License-diploma, zal RSC ...

140
140
Belangrijk nieuws uit Napels: "Of De Bruyne blijft?"

Kevin De Bruyne heeft vrijdagavond zijn rentree gemaakt bij SSC Napoli na maanden van blessureleed. ...

40
40
'Wending in WK-selectie: Duivel doet Garcia plots twijfelen'

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het voorbereiden van zijn WK-selectie. Op ...

59
59
Nú al favoriet Gouden Schoen? "Dan is de winnaar praktisch gekend"

Het nieuwe kalenderjaar is inmiddels al een dikke twee maanden ver. En dus zijn ook al de eerste ...

318
318
Groot probleem bij Club Brugge: Leko moet ingrijpen

Club Brugge heeft zondag opnieuw twee punten moeten toegeven op leider Union SG en bleef op eigen ...

294
294
Gheysens bruskeert: ongeziene ommezwaai bij Antwerp FC

Paul Gheysens duwt Antwerp FC plots richting een nieuwe koers. De beslissing komt niet uit de lucht ...

153
153
Done deal: Anderlecht stelt "Zwitsers zakmes" voor

RSC Anderlecht sleepte zondag een 2-2 gelijkspel uit de brand op het veld van aartsrivaal Club ...

283
283
Lardot evalueert speeldag 28: arbitrage de mist in?

In de laatste rechte lijn richting de play-offs neemt de spanning toe in de Jupiler Pro League. ...

861
861
Alderweireld's emotionele boodschap: "Het moet stoppen!"

Voormalig Rode Duivel Toby Alderweireld laat opnieuw van zich horen, maar deze keer niet op het ...

55
55
'Anderlecht hakt knoop door: witte rook rond Taravel'

Ook in zijn vijfde wedstrijd als interimtrainer van RSC Anderlecht bleef Jérémy ...

200
200
Club Brugge deelt heuglijk nieuws: contract tot 2029

Club Brugge bleef zondag steken op een 2-2 gelijkspel tegen aarstrivaal RSC Anderlecht. In de topper ...

278
278
Antwerp-fan Celine Van Ouytsel in shock: "Ze zei ja"

Is er iets groot in de maak in showbizzland? Met de woorden “She said yes” zorgde ...

110
110
Union SG aan zet: Burgess duidelijk over zomers vertrek

Bij Union SG moeten ze stilaan een belangrijke knoop gaan doorhakken. Gaan ze verder of niet met ...

89
89
Transferadvies bij Anderlecht: "Sowieso mooie toekomst"

RSC Anderlecht begint steeds meer op dreef te geraken. De Brusselaars pakten een punt op het veld ...

216
216
Courtois investeert in Belgische club: "Gesprek geweest"

Thibaut Courtois gaat investeren in een Belgische club, dat is al officieel meegedeeld. Er doen ...

215
215
'Club Brugge beloont Tresoldi: pittige bonussen op straat'

Club Brugge haalde afgelopen zomer Nicolo Tresoldi voor 6 miljoen euro weg bij Hannover '96. De ...

357
357
Vandenbempt looft RSCA'er: "Ook bij Club een uitblinker"

RSC Anderlecht pakte inzake kansen een verdiend punt op het veld van Club Brugge. Met een 4 op 6 ...

192
192
Sensatie in Nederland: PSV zet champagne al klaar

Op PSV staat nu toch al een aantal jaren geen maat in Nederland. De club uit Eindhoven is ...

62
62
Club Brugge aan zet: zéér opvallende negatieve statistiek

Club Brugge moet in de Jupiler Pro League een constanter niveau gaan halen. De Bruggelingen ...

151
151
Zeneli stomverbaasd bij Union: "Dit heb ik nog nooit gezien"

Union SG won verdiend met 2-1 van een pover KRC Genk. De Brusselaars zagen dat Besfort Zeneli zijn ...

46
46
Verdwijning bij Club Brugge: "Wordt pijnlijk verhaal"

Club Brugge blijft een wisselvallig seizoen afwerken in de Jupiler Pro League. De Bruggelingen ...

235
235
Anderlecht én Garcia krijgen duidelijk De Cat-advies

Anderlecht wist zondag in de klassieker op het veld van Club Brugge een 2-2-gelijkspel uit de brand ...

241
241

Meer sportnieuws