Vrancken reageert op interesse van Club Brugge

door
Vrancken reageert op interesse van Club Brugge

KRC Genk zag al een resem sterkhouders vertrekken en de kans is nog altijd aanwezig dat Paul Onuachu andere oorden opzoekt. Club Brugge polste even, maar dat was tevergeefs. Wouter Vrancken sprak over de toekomst van de topspits.


Onuachu aast al ruim een jaar op een transfer, maar niemand drukt door. Hij veranderde van makelaar, maar ook dat zorgde niet voor meer interesse. Het blijft windstil rondom de spits, die toch een garantie is op 20 goals per seizoen. Alleen is Onuachu 28 jaar en speelde hij nog nooit op een hoger niveau dan de Jupiler Pro League. Daardoor zijn er twijfels. Vrancken hoopt uiteraard dat de boomlange aanvaller in Limburg zal blijven.

TOCH BLIJVEN?

"Dat zijn dingen waar de club en Dimitri de Condé mee bezig zijn. Het is iets tussen Paul en Dimi. Paul is nog hier en zal misschien nog lang blijven", stak hij van wal bij Het Laatste Nieuws. Onuachu sukkelde met wat blessures de afgelopen weken, maar hij is stilaan klaar voor meer. Ook al beseft Vrancken maar al te goed dat Onuachu graag naar een betere competitie wil.

"Ik heb deze zomer meermaals met hem over zijn transferwens gesproken en hij vertelde toen op een goede manier dat als de kans zich zou voordoen en hij ziet de club zitten, hij de stap zou willen maken. Als je drie seizoenen zoveel doelpunten maakt, begrijp ik dat ook volledig. Maar hij gaf daarbij aan dat hij er hier volle bak voor zal blijven gaan", zegt Vrancken.

LEES OOK: Genk-fan Brecel in crisis: VIP-formule verrast iedereen

Gaat Onuachu toch blijven?

Meest recent

Hoofdrolspelers vellen verdict over kalender Play-Offs

Na de interlandbreak is het money time in de Jupiler Pro League, waar de reguliere competitie dan ...

66
66
'1B-revelatie dropt hint: RSCA, Union, Gent of Club?'

De titelstrijd lijkt straks opnieuw een tweekoppige race tussen Union en Club Brugge te worden, al ...

95
95
Opvallende afwezige bij Club Brugge: veto van Leko?

Club Brugge sloot de reguliere competitie zondag af met een klinkende zege tegen KV Mechelen. ...

146
146
Anderlecht in alle staten: Taravel laat koppen rollen

Het ticket voor de Champions' Play-Offs kwam nooit écht in gevaar, maar op de slotspeeldag ...

437
437
Alderweireld zorgt voor vuurwerk in opvallend debat

Toby Alderweireld blijft ook na zijn actieve carrière enorm geliefd in de voetbalwereld. ...

42
42
Italianen wrijven zich in de ogen: verbluffende vaststelling De Bruyne

Kevin De Bruyne werkte afgelopen vrijdag tegen Cagliari zijn eerste volledige wedstrijd af sinds ...

59
59
Anderlecht spoelt kater door: Bornauw waarschuwt Club Brugge

RSC Anderlecht sloot zondagavond de reguliere competitie af met een pijnlijke slipper in eigen huis ...

260
260
'Flick steekt duim omhoog: eerste zomertransfer Barça'

FC Barcelona gaat na de interland-break op jacht naar de Spaanse titel én de eindzege in de ...

46
46
Rode Duivel zwaar onder vuur: "Zijn selectie is héél slecht signaal"

De Rode Duivels reizen eerstdaags naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage op het WK ...

172
172
Gevecht om Gouden Stier: Anderlecht kwelduivel Club Brugge

De reguliere competitie in de Jupiler Pro League. Na de interland-break barst de voorlopig laatste ...

280
280
Gezichtsverlies bij Anderlecht: "Ronduit onvergeeflijk"

RSC Anderlecht heeft de interland-break allerminst met een goed gevoel kunnen inzetten. De ...

245
245
‘Club deelt mokerslag uit: Leko furieus door transferdeal'

Club Brugge kijkt al vooruit naar de zomermercato, maar botst daarbij stevig op Ivan Leko. Een ...

593
593
'Club Brugge laat oogje vallen op steunpilaar KV Mechelen'

Met een 4-1 nederlaag denderde KV Mechelen zondag tegen Club Brugge van zijn roze welk. Nu het voor ...

327
327
Anderlecht historisch slecht: harde cijfers voor Taravel

Een scenaro waar vooraf haast niemand rekening mee hield, hing even toch in de lucht: KRC Genk en AA ...

166
166
Lardot evalueert Belgische arbitrage: "Een punt op 10?"

Zondag werd in de Jupiler Pro League de slotspeeldag van de reguliere competitie afgerond. Ook nu ...

176
176
Club Brugge verschaft update over blessure Vanaken

Met een klinkende 4-1 zege tegen KV Mechelen hield Club Brugge zondag een geslaagde generale ...

214
214
Weyts ziet Anderlecht crashen: pijnlijke foto gaat viraal

De ontgoocheling was groot bij minister Ben Weyts, die net als duizenden supporters van RSC ...

430
430
Bekendmaking kalender PO's: Club-RSCA op speeldag 1

Op een beklijvende slotspeeldag vol verrassende wendingen werden zondag de laatste tickets voor de ...

447
447
Goots wijst op enorm transferdilemma bij Antwerp

Antwerp zal de komende maanden moeten proberen om zijn seizoen nog een beetje kleur te geven in de ...

177
177
Wilmots stuurt Standard-spelers keiharde boodschap

Standard had op de slotspeeldag van de reguliere competitie nog een waterkansje om de top zes te ...

194
194
Hein in clinch met Garcia: liever JPL-klepper dan De Cat

De Rode Duivels blazen straks verzamelen voor hun trip naar de Verenigde Staten. Daar zullen ze zich ...

549
549
Hubert zoekt inspiratie bij deze buitenlandse topcoach

Het reguliere seizoen van de Jupiler Pro League zit erop. Voor de start van de play-offs krijgen de ...

41
41
Union vs Club Brugge: dit wordt bepalend in titelstrijd

De laatste speeldag van de reguliere competitie was vooral bepalend voor de laatste tickets voor de ...

302
302
'Garcia hakt selectieknoop door na dubbele opdoffer'

De Rode Duivels willen in juni in optimale omstandigheden aan de start van het WK verschijnen. ...

284
284
Lecce haalt Belgisch jeugdinternational naar Serie A

Sinds de integratie van beloftenteams in het volwassenenvoetbal krijgen jonge Belgische talenten ...

33
33

Meer sportnieuws