Vrancken reageert op interesse van Club Brugge

door
Vrancken reageert op interesse van Club Brugge

KRC Genk zag al een resem sterkhouders vertrekken en de kans is nog altijd aanwezig dat Paul Onuachu andere oorden opzoekt. Club Brugge polste even, maar dat was tevergeefs. Wouter Vrancken sprak over de toekomst van de topspits.


Onuachu aast al ruim een jaar op een transfer, maar niemand drukt door. Hij veranderde van makelaar, maar ook dat zorgde niet voor meer interesse. Het blijft windstil rondom de spits, die toch een garantie is op 20 goals per seizoen. Alleen is Onuachu 28 jaar en speelde hij nog nooit op een hoger niveau dan de Jupiler Pro League. Daardoor zijn er twijfels. Vrancken hoopt uiteraard dat de boomlange aanvaller in Limburg zal blijven.

TOCH BLIJVEN?

"Dat zijn dingen waar de club en Dimitri de Condé mee bezig zijn. Het is iets tussen Paul en Dimi. Paul is nog hier en zal misschien nog lang blijven", stak hij van wal bij Het Laatste Nieuws. Onuachu sukkelde met wat blessures de afgelopen weken, maar hij is stilaan klaar voor meer. Ook al beseft Vrancken maar al te goed dat Onuachu graag naar een betere competitie wil.

"Ik heb deze zomer meermaals met hem over zijn transferwens gesproken en hij vertelde toen op een goede manier dat als de kans zich zou voordoen en hij ziet de club zitten, hij de stap zou willen maken. Als je drie seizoenen zoveel doelpunten maakt, begrijp ik dat ook volledig. Maar hij gaf daarbij aan dat hij er hier volle bak voor zal blijven gaan", zegt Vrancken.

LEES OOK: Genk én Anderlecht onder zware druk: Boeckx voorspelt

Gaat Onuachu toch blijven?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: Club versus Barça, 'njet' van Kompany

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

9
9
Hoe Anderlecht de verkeerde les leerde van Union SG

RSC Anderlecht zal komende zomer de fouten van de afgelopen transferperiodes moeten aanpakken. Union ...

22
22
Genk én Anderlecht onder zware druk: Boeckx voorspelt

KRC Genk en RSC Anderlecht nemen het om 13u30 op tegen elkaar. In de Cegeka Arena is het voor beide ...

130
130
Rangers lyrisch over Belg, Celtic zet landgenoot op zijspoor

Rangers FC en Celtic Glasgow zijn de twee grote clubs in Schotland. Al is het dit seizoen Hearts dat ...

75
75
Westerlo doet boekje open over interesse Club en Anderlecht

KVC Westerlo verkocht afgelopen wintermercato voor ruim 5 miljoen euro aan spelers. De Kemphanen ...

30
30
Straffe JPL-club net achter Club: miljoenenbedrag als statement

Cercle Brugge pakte stevig uit op de wintermercato. De Bruggelingen willen de komende weken verder ...

91
91
Anderlecht hakt twee transferknopen door: club geeft uitleg

Bij RSC Anderlecht lieten ze vooral spelers vertrekken in januari. Ook bij RSCA Futures vertrokken ...

107
107
Brandon Mechele deelt nieuws dat Club-fans diep raakt

Brandon Mechele straalt de laatste weken meer dan ooit. Op en naast het veld lijkt alles samen te ...

215
215
Zulte Waregem compleet verrast met gouden transfer

Zulte Waregem kende een pittige transfermercato. Ze trokken een blik buitenlanders open. Daarnaast ...

94
94
‘Transferbom naast het veld: Mannaert naar Anderlecht?’

Bij Anderlecht is de storm niet gaan liggen na het ontslag van Besnik Hasi: nu staat vooral Olivier ...

803
803
Zware klap bij AA Gent: “Dit komt hard aan”

Rik De Mil krijgt AA Gent maar niet echt constant op de rails. Tegen OH Leuven werd met 1-3 verloren ...

115
115
Still rekent op debutant om KRC Genk te verslaan

RSC Anderlecht moet om 13u30 aan de bak tegen KRC Genk. Een partij die ze daar maar beter kunnen ...

165
165
Rode loper ontploft: Aster en Lize delen groot geheim

Soms zegt één beeld meer dan duizend woorden. Op de rode loper in Oostende was het ...

15
15
‘Alarm bij Club Brugge: meteen drama rond Lemaréchal’

Club Brugge heeft Felix Lemaréchal aangetrokken, maar de omstandigheden maken hem meteen een ...

634
634
Van bankzitter naar sleutelspeler: Genk ziet nieuwe leider

Bij KRC Genk weten ze wat ze moeten doen tegen RSC Anderlecht: winnen. Ze hebben zo goed als geen ...

311
311
Anderlecht in nood: twee spelers moeten alles redden

Bij RSC Anderlecht blijven ze maar verliezen. Het is Crisis met grote C. Paars-Wit moet ...

226
226
Stijnen verrast opnieuw: Belgische top, opgelet

Stijn Stijnen komt vaak in het nieuws omwille van zijn straffen, maar de man ziét voetbal. ...

135
135
Bayern laat geen twijfel: ex-JPL-sensatie komt niét

Bayern München kijkt naar de zomermercato. De Duitse club wordt steeds meer in verband gebracht ...

39
39
KRC Genk met buitenkans op enorme ‘coup’ bij Anderlecht

KRC Genk en RSC Anderlecht nemen het namiddag tegen elkaar op. Bij de Limburgers weten ze dat ze in ...

388
388
AA Gent weer bij af: De Mil streng voor spelers

AA Gent maakte de voorbije weken een mooie opmars en drong zelfs weer de top zes binnen na een negen ...

301
301
'Knaltransfer Ordoñez: ook Engelse grootmacht meldt zich'

Club Brugge beleefde al bij al een rustige wintermercato, maar in de zomer mogen we opnieuw vuurwerk ...

161
161
Nainggolan verbaast: "Daar kan ik nog mee"

Radja Nainggolan maakt dezer dagen furore in de Challenger Pro League. Op zijn 37ste maakte de ...

219
219
Gent schiet zichzelf in voet: pijnlijke nederlaag tegen OHL

AA Gent was de voorbije weken weer de top zes binnengeslopen, maar heeft zijn positie daar weer in ...

115
115
PSV ontdekt nieuwe Belg: "Zoveel mogelijk meepikken"

De voorbije weken kampten ze bij PSV met een stevige blessurecrisis. Dat had echter ook tot gevolg ...

44
44
Beerschot verstevigt derde plaats, Futures winnen op valreep

Zaterdagavond stonden er nog drie wedstrijden op het programma in de Challenger Pro League. Daarin ...

110
110

Meer sportnieuws