Vrancken reageert op interesse van Club Brugge

door
Vrancken reageert op interesse van Club Brugge

KRC Genk zag al een resem sterkhouders vertrekken en de kans is nog altijd aanwezig dat Paul Onuachu andere oorden opzoekt. Club Brugge polste even, maar dat was tevergeefs. Wouter Vrancken sprak over de toekomst van de topspits.


Onuachu aast al ruim een jaar op een transfer, maar niemand drukt door. Hij veranderde van makelaar, maar ook dat zorgde niet voor meer interesse. Het blijft windstil rondom de spits, die toch een garantie is op 20 goals per seizoen. Alleen is Onuachu 28 jaar en speelde hij nog nooit op een hoger niveau dan de Jupiler Pro League. Daardoor zijn er twijfels. Vrancken hoopt uiteraard dat de boomlange aanvaller in Limburg zal blijven.

TOCH BLIJVEN?

"Dat zijn dingen waar de club en Dimitri de Condé mee bezig zijn. Het is iets tussen Paul en Dimi. Paul is nog hier en zal misschien nog lang blijven", stak hij van wal bij Het Laatste Nieuws. Onuachu sukkelde met wat blessures de afgelopen weken, maar hij is stilaan klaar voor meer. Ook al beseft Vrancken maar al te goed dat Onuachu graag naar een betere competitie wil.

"Ik heb deze zomer meermaals met hem over zijn transferwens gesproken en hij vertelde toen op een goede manier dat als de kans zich zou voordoen en hij ziet de club zitten, hij de stap zou willen maken. Als je drie seizoenen zoveel doelpunten maakt, begrijp ik dat ook volledig. Maar hij gaf daarbij aan dat hij er hier volle bak voor zal blijven gaan", zegt Vrancken.

LEES OOK: Inter-coach komt met grote Stankovic-hint

Gaat Onuachu toch blijven?

Meest recent

Inter-coach komt met grote Stankovic-hint

Bij Club Brugge lijken ze in de zomer alweer de nodige smaakmakers te verliezen. Verschillende ...

8
8
Doku redt City: Guardiola strooit enorme lof

Manchester City staat voor de vierde keer op rij in de finale van de FA Cup, maar daarvoor heeft het ...

5
5
Antwerp leeft op, tienkoppig Westerlo krijgt zware klappen

Antwerp is plots weer springlevend in deze Europe Play-Offs. The Great Old maakte gehakt van een ...

38
38
Straf compliment Hubert: "Doet denken aan Kompany"

Er werd wat meewarig gedaan toen Union in oktober na het plotse vertrek van Sébastien ...

11
11
Goots raadt JPL-smaakmaker aan bij Club Brugge

Voor Club Brugge belooft het alweer een zeer drukke transferzomer te gaan worden. Zowel aan ...

69
69
A la Zlatan: Godts scoort magistraal in vlotte zege Ajax

In de Eredivisie heeft Ajax zich voorlopig weer op de vierde plaats in het klassement genesteld, ...

36
36
Alarm voor Karetsas: Hayen komt met eerste update

KRC Genk is zaterdag weer tegen een domper aangelopen in de Europe Play-Off. Ook de derde ...

219
219
Euvrard eerlijk: "Winnen was overdreven geweest"

Standard is nog steeds in de running in de Europe Play-Off. Het sprokkelde zaterdagavond een puntje ...

35
35
Woeste Mazzu pakt spelers OHL keihard aan

Voor OH Leuven lijkt de Europe Play-Off nu al een maat voor niets te worden. Het blijft achter met ...

26
26
Titelstrijd blijft thriller: Arsenal wipt weer naar leiding

De titelstrijd in de Premier League blijft razend spannend. Manchester City komt dit weekend niet in ...

30
30
Genk laat het liggen: Standard sleept punt uit de brand

Een inefficiënt Racing Genk heeft zich vanavond de kaas van het brood laten eten door Standard. ...

44
44
Doku zet comeback in: City op valreep naar bekerfinale

Manchester City heeft nog altijd uitzicht op de Engelse treble. Het plaatste zich zaterdagavond ...

34
34
Crisis dreigt: Club en sterspeler vliegen elkaar in de haren

Club Brugge en zijn sterspeler staan opnieuw lijnrecht tegenover elkaar. De spanningen van afgelopen ...

592
592
Hoop én zorgen bij Taravel en Anderlecht

RSC Anderlecht hoopt morgen buur Union SG het leven zuur te maken. De Brusselaars kunnen maar best ...

128
128
Smets spreekt zich uit over vertrek bij KRC Genk

Bij KRC Genk gaan Konstantinos Karetsas en Zakaria El Ouahdi de club in de zomer verlaten. Dat lijkt ...

108
108
Mulder geeft hét probleem van Anderlecht prijs

RSC Anderlecht kent alweer een moeizaam seizoen. De Brusselaars hopen dit wel nog prachtig te ...

128
128
STVV heeft opvallende 'deal' met Feyenoord

STVV kent een absoluut droomseizoen. De Kanaries lijken op weg naar Europees voetbal, wat dé ...

93
93
Smaakmaker Standard stilaan grof wild: "Meerdere clubs"

Bij Standard hopen ze alsnog een Europees ticket te behalen, maar dan gaan ze toch nog ...

98
98
'Anderlecht drukt door voor eerste zomeraanwinst'

RSC Anderlecht is volop bezig met het zoeken naar versterking. Er komen steeds meer namen naar ...

183
183
Sensatie in Premier League: rollercoaster voor Tottenham

Om 16u stonden er een aantal duels op het programma in de Premier League. Vooral de matchen van ...

52
52
Charleroi bezorgt ex-coach Mazzu frustrerende namiddag

In de Europe Play-Offs namen OH Leuven en Sporting Charleroi om 16u tegen elkaar op. Beide ploegen ...

11
11
Bayern München zet 3-0 alsnog recht na weergaloze helft

In de Bundesliga stonden er maar liefst vijf matchen op het programma. Vincent Kompany trok met ...

100
100
Van der Elst begrijpt Leko niet: "Raar..."

Club Brugge deed midweeks een zeer goede zaak door met 6-1 te winnen van KV Mechelen. Union SG ...

96
96
‘Cuypers grof wild: toptransfer lonkt’

Hugo Cuypers hoopt met de Rode Duivels alsnog mee te gaan naar het WK, maar dat wordt moeilijk. De ...

115
115
Deschacht messcherp voor RSCA en ziet dure fout

Er is al héél veel gezegd en geschreven over de viering van Keisuke Goto na de zege ...

126
126

Meer sportnieuws