TRANSFERUURTJE: 'Club hoopt op spits, Ajax ontvangt 130 miljoen'

door
TRANSFERUURTJE: 'Club hoopt op spits, Ajax ontvangt 130 miljoen'

Hoewel het nieuwe seizoen begonnen is, draait de transfercarrousel nog op volle toeren. Zowel in binnen- als buitenland worden nog volop deals afgesloten, om maar te zwijgen van de vele geruchten die in wandelgangen circuleren. VoetbalNieuws verzamelt daarom de belangrijkste transfernieuwtjes dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

KRC Genk heeft Theo Bongonda voor iets minder dan 3 miljoen euro verkocht aan Cadiz. Er vielen nog transfers te noteren. Standard haalde Ilyes Ziani op huurbasis, met aankoopoptie, weg bij Union SG. Hij sluit aan bij het tweede elftal. Cercle Brugge maakte op zijn beurt de komst van de 18-jarige Mexicaan Dagoberto Espinoza bekend.



Standard kan nog meer versterking gebruiken en Stipe Perica van Maccabi Tel Aviv staat op de radar. Voorlopig mag de ex-spits van Moeskroen er niet weg. Club Brugge speurt ook rond naar aanvallende versterking en ze zouden interesse tonen hebben in Serhou Guirassy van Stade Rennes. De 26-jarige spits kost echter (voorlopig) 15 miljoen euro. Aan uitgaande zijde staat het vertrek van Daniel Perez op til. Hij wordt eerstdaags uitgeleend aan Beerschot. Anass Zaroury zakt niet af naar Brugge, want hij gaat voor ongeveer 4 miljoen euro de overstap maken van Charleroi naar Burnley.



Bij Antwerp wil Mark van Bommel er een flankaanvaller bij, terwijl Radja Nainggolan aangeeft niks te hebben gehoord van AS Roma.

BUITENLAND

Aster Vranckx
staat te koop bij VfL Wolfsburg en Atalanta wil de jonge Belg dolgraag naar de Serie A halen. Zij deden al een voorstel en willen hem huren met aankoopoptie. Mogelijk trekt er nog een Belg naar de Serie A, want Salernitana drukt door voor de komst van Michy Batshuayi. De Italiaanse club wil 'Batsman' huren, maar Chelsea wil enkel een aankoopverplichting (waardoor hij dus voor één jaar moet bijtekenen in Londen). Tot slot is er het dossier van Adnan Januzaj. Hij heeft nog steeds geen club en West Ham United zou zijn komst wel zien zitten.



Er werden ook een aantal transfers officieel afgerond. Newcastle United betaalde maar liefst 70 miljoen euro om Alexander Isak weg te halen bij Real Sociedad. In Spanje verraste tweedeklasser Ponferradina met de komst van Jordan Lukaku.

Bij Ajax hopen ze dat de mercato snel voorbij is. Manchester United bood 90 miljoen euro op Antony, maar dat werd geweigerd. De speler wil weg. Nu zou ook Newcastle United zijn komen aankloppen in Amsterdam. Zij willen Edson Alvarez aantrekken en hebben ongeveer 40 miljoen euro veil. 

LEES OOK: West Ham United doet énorm slechte zaak in Premier League

Gaat Club nog zwaar uithalen op de transfermarkt?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

50
50
POLL⎜Arsenal of PSG: Wie wint de Champions League 2026?

De kaarten in de Champions League zijn geschud. Op 30 mei zullen Paris Saint-Germain en Arsenal FC ...

5
5
Nieuwe beelden duiken op: Kompany en co genekt door vierde ref

Vincent Kompany zal nog minstens een jaartje moeten wachten op de eindzege in de Champions League. ...

63
63
Lukaku terug naar Anderlecht: makelaar speelt open kaart

Datt Romelu Lukaku op weg is naar de uitgang bij SSC Napoli lijkt wel duidelijk na de recente ...

33
33
Géén treble Kompany: PSG naar UCL-finale na markante penaltyfase

Het is dan toch Paris Saint-Germain dat op zaterdag 30 mei Arsenal FC zal bekampen in de finale van ...

53
53
Dé fase in Bayern-PSG: Sonck en Alderweireld vellen verdict

In de Champions League streden Bayern München en Paris Saint-Germain woensdag om het tweede ...

104
104
'Sibierski krijgt meteen transfertaak bij RSCA-aanstelling'

RSC Anderlecht presenteerde woensdag zijn nieuwe sportief directeur officieel aan de pers. Nu de ...

216
216
Kompany wordt compleet gek: Bayern geflikt tegen PSG?

Woensdagavond was het weer likkebaardend uitkijken naar de return in de halve finales van de ...

133
133
'Hard gelag voor Noa Lang: wééral nieuwe transfer'

Na een moeizame periode bij SSC Napoli, kreeg Noa Lang in januari een reddingsboei toegeworpen ...

178
178
'Tzolis krijgt ultieme revanche Gouden Schoen-debacle'

Het einde van het seizoen nadert en dus is het weer tijd om de uitblinkers van de voorbije maanden ...

373
373
'Bom ontploft bij Real: sterren clashen brutaal op training'

Aanstaande zondag kan FC Barcelona zich mathematisch tot landskampioen kronen, uitgerekend op eigen ...

201
201
"Hier spreekt men decennia over" - ophef na Arsenal-Atlético

De eerste finalist in de Champions League is bekend. Arsenal FC won dinsdagavond met het kleinste ...

275
275
'Barça beslist: schokkende transfer met Club Brugge'

Barça wil hem koste wat kost binnenhalen, maar Club Brugge denkt er niet aan om hem te laten ...

543
543
Opvallende transformatie bij Lommel: "Op lange termijn..."

Lommel mag nog steeds dromen van promotie naar de Jupiler Pro League. Het moet daarvoor zaterdag op ...

101
101
Amuzu en RSCA Futures-speler straks naar WK?

De voorbije maanden switchten al tal van Belgische spelers naar een ander land. Met het WK in ...

32
32
'Garcia tovert straf wit konijn uit de hoed voor WK'

De tijd dringt stilaan voor Rudi Garcia om knopen door te hakken voor het WK, want ten laatste op 1 ...

208
208
'Alles op bekerfinale: Anderlecht spaart 2 sterkhouders'

Anderlecht kreeg vorig weekend een nieuwe tik met een thuisnederlaag tegen Club Brugge. Het blijft ...

204
204
Bornauw doet onthulling over pijnlijke Renard-anekdote

Bij Anderlecht kunnen ze eindelijk beginnen werken aan volgend seizoen, want met Antoine Sibierski ...

140
140
Beveren blijft gaan: volgende sterkhouder tekent bij

SK Beveren was dit seizoen oppermachtig in de Challenger Pro League. Het bleef het hele seizoen ...

57
57
Toekomst Taravel in gevaar? Sibierski spreekt meteen

Het was lange tijd wachten op witte rook, maar deze week is Antoine Sibierski eindelijk officieel ...

189
189
Cercle pakt nog eens uit met talent van eigen kweek

Bij Cercle Brugge zetten ze sinds de overname door AS Monaco zwaar in op jonge buitenlandse ...

45
45
Sibierski spreekt klare taal over toekomst Taravel

Nieuwe bazen, nieuwe wetten. Nu technisch directeur Antoine Sibierski eindelijk officieel werd ...

149
149
'Verhaeghe verrast: paleisrevolutie bij Club Brugge'

Al ruim een decennium lang rijgt Club Brugge de successen aan mekaar. Ook na het vertrek van Vincent ...

617
617
Anderlecht dropt bommetje over comeback Kindermans

RSC Anderlecht stelde woensdag Antoine Sibierski officieel voor als technisch directeur. Tijdens dat ...

388
388
'Club Brugge op stelten: Feyenoord all-in voor Rigaux'

Net nu het een bijzonder drukke zomer te wachten staat, dreigt Club Brugge op zoek te moeten gaan ...

311
311
Sibierski onthult concrete doelstellingen in Anderlecht

Op de korte termijn staat er nog veel op het spel voor RSC Anderlecht, maar met de intrede van ...

270
270

Meer sportnieuws