TRANSFERUURTJE: 'Club hoopt op spits, Ajax ontvangt 130 miljoen'

door
TRANSFERUURTJE: 'Club hoopt op spits, Ajax ontvangt 130 miljoen'

Hoewel het nieuwe seizoen begonnen is, draait de transfercarrousel nog op volle toeren. Zowel in binnen- als buitenland worden nog volop deals afgesloten, om maar te zwijgen van de vele geruchten die in wandelgangen circuleren. VoetbalNieuws verzamelt daarom de belangrijkste transfernieuwtjes dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

KRC Genk heeft Theo Bongonda voor iets minder dan 3 miljoen euro verkocht aan Cadiz. Er vielen nog transfers te noteren. Standard haalde Ilyes Ziani op huurbasis, met aankoopoptie, weg bij Union SG. Hij sluit aan bij het tweede elftal. Cercle Brugge maakte op zijn beurt de komst van de 18-jarige Mexicaan Dagoberto Espinoza bekend.



Standard kan nog meer versterking gebruiken en Stipe Perica van Maccabi Tel Aviv staat op de radar. Voorlopig mag de ex-spits van Moeskroen er niet weg. Club Brugge speurt ook rond naar aanvallende versterking en ze zouden interesse tonen hebben in Serhou Guirassy van Stade Rennes. De 26-jarige spits kost echter (voorlopig) 15 miljoen euro. Aan uitgaande zijde staat het vertrek van Daniel Perez op til. Hij wordt eerstdaags uitgeleend aan Beerschot. Anass Zaroury zakt niet af naar Brugge, want hij gaat voor ongeveer 4 miljoen euro de overstap maken van Charleroi naar Burnley.



Bij Antwerp wil Mark van Bommel er een flankaanvaller bij, terwijl Radja Nainggolan aangeeft niks te hebben gehoord van AS Roma.

BUITENLAND

Aster Vranckx
staat te koop bij VfL Wolfsburg en Atalanta wil de jonge Belg dolgraag naar de Serie A halen. Zij deden al een voorstel en willen hem huren met aankoopoptie. Mogelijk trekt er nog een Belg naar de Serie A, want Salernitana drukt door voor de komst van Michy Batshuayi. De Italiaanse club wil 'Batsman' huren, maar Chelsea wil enkel een aankoopverplichting (waardoor hij dus voor één jaar moet bijtekenen in Londen). Tot slot is er het dossier van Adnan Januzaj. Hij heeft nog steeds geen club en West Ham United zou zijn komst wel zien zitten.



Er werden ook een aantal transfers officieel afgerond. Newcastle United betaalde maar liefst 70 miljoen euro om Alexander Isak weg te halen bij Real Sociedad. In Spanje verraste tweedeklasser Ponferradina met de komst van Jordan Lukaku.

Bij Ajax hopen ze dat de mercato snel voorbij is. Manchester United bood 90 miljoen euro op Antony, maar dat werd geweigerd. De speler wil weg. Nu zou ook Newcastle United zijn komen aankloppen in Amsterdam. Zij willen Edson Alvarez aantrekken en hebben ongeveer 40 miljoen euro veil. 

LEES OOK: Waarom Vincent Kompany de Johan Cruijff van België is

Gaat Club nog zwaar uithalen op de transfermarkt?

Meest recent

'Taravel grijpt in: 5 (!) wissels bij Anderlecht'

Mits een zege tegen STVV wipt RSC Anderlecht straks over de Kanaries naar de derde plaats in het ...

87
87
Defour weer voor rechtbank: straf komt keihard binnen

Voormalig Rode Duivel Steven Defour moest zich opnieuw verantwoorden voor de rechtbank, waar zijn ...

43
43
Bekerfinale-fiasco: minister haalt keihard uit naar DAZN

Op 14 mei strijden Anderlecht en Union in het Koning Boudewijnstadion voor de Croky Cup, maar er ...

86
86
Bizar interview Leko: Vandenbempt ziet verklaring

Het had woensdagavond een feestavond moeten zijn voor Club Brugge. Het hield zelf een galavertoning ...

85
85
Verdict Yamal: opluchting voor Spanje, niet voor Barça

FC Barcelona zette woensdagavond een nieuwe stap richting de Spaanse titel, maar ondanks de 1-0-zege ...

56
56
'Anderlecht gaat transferstrijd aan met PSG'

De zomermercato van Anderlecht lijkt stilaan op gang te komen, ondanks het voorlopig uitblijven van ...

60
60
KV Mechelen ontdekt 'nieuwe Raman'

KV Mechelen heeft voorlopig nog maar weinig plezier beleefd aan de play-offs. Het pakte voorlopig ...

63
63
'Rode Duivels opgelet: UEFA gooit EK-kwalificatie overhoop'

De Rode Duivels zitten nu met hun volle aandacht bij het WK van komende zomer. Daarna wacht een ...

143
143
Vanhaezebrouck ziet zorgwekkende trend bij Neerpede-boys

Door de blessures van Nathan De Cat en Mario Stroeykens zal Yari Verschaeren in de komende ...

156
156
Negatieve primeur: DAZN bezorgt fans domper voor bekerfinale

Er was de voorbije maanden al heel wat ophef over de uitzendrechten van het Belgische voetbal. Dat ...

288
288
Beginnen Beveren en Kortrijk met mokerslag in 1A?

Er staat de komende weken nog heel veel op het spel in de Jupiler Pro League, maar de strijd om ...

334
334
TRANSFERUURTJE: 'Vertrekker bij Anderlecht, kleppers kloppen aan bij Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

188
188
Frustratie loopt op bij Union: grote paniek door Club?

Union SG deed vorige speeldag een uitstekende zaak door in eigen huis te winnen van Club Brugge. ...

349
349
Beerschot in beroep na ‘dreigende taal’ van Messoudi

Beerschot heeft zich geplaatst voor de Promotion Play-Offs in de Challenger Pro League. De Antwerpse ...

50
50
WK-drama voor Spanje: Yamal hoort snoeihard KDB-verdict

Het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada nadert met rasse schreden. Wie nu een blessure ...

179
179
Titelstrijd weer open: belangrijke vaststelling Union

Na de zege van Union tegen Club Brugge vorige zondag werd er nog gretig geopperd dat de weg naar de ...

165
165
'Bayern doet glorietijd herleven: Kompany verwelkomt iconen'

Vincent Kompany wordt dezer dagen op handen gedragen in München. Onze landgenoot veroverde ...

86
86
Deschacht haalt uit: vertrek bij Anderlecht kwam te laat

Anderlecht staat donderdagavond voor een belangrijke partij, want het kan op Stayen de derde plaats ...

188
188
'Marseille zet weer zinnen op JPL-smaakmaker'

De titelstrijd in de Ligue 1 wordt de komende weken nog razend spannend, maar Olympique Marseille ...

60
60
Club Brugge grijpt mis: terugkeer ketst af

Club Brugge zette dit seizoen opnieuw grote stappen met zijn jeugdopleiding, want Club NXT schopte ...

165
165
Ministuntje AA Gent: De Mil koestert één grote hoop

De titelstrijd kreeg woensdagavond weer een verrassende wending. Enkele dagen nadat het nog de ...

208
208
Rode Duivels plots tegen Italië op WK? Trump-plan duikt op

Bij de FIFA liet voorzitter Gianni Infantino onlangs nog weten dat Iran zeker zal deelnemen aan het ...

260
260
Vrancken héél mysterieus over transfer naar Anderlecht

RSC Anderlecht gaat mogelijk op zoek naar een nieuwe trainer, al is daar nog geen duidelijkheid ...

400
400
Beerschot slijpt de messen: "Dat gaan we tonen!"

In de Challenger Pro League beginnen de Play-Offs voor de promotie. Beerschot neemt het op tegen ...

157
157
Bertaccini onder vuur: vrouw reageert fel

De voorbije weken waren allesbehalve eenvoudig voor Adriano Bertaccini en zijn gezin. De spits van ...

82
82

Meer sportnieuws