TRANSFERUURTJE: 'Club hoopt op spits, Ajax ontvangt 130 miljoen'

door
TRANSFERUURTJE: 'Club hoopt op spits, Ajax ontvangt 130 miljoen'

Hoewel het nieuwe seizoen begonnen is, draait de transfercarrousel nog op volle toeren. Zowel in binnen- als buitenland worden nog volop deals afgesloten, om maar te zwijgen van de vele geruchten die in wandelgangen circuleren. VoetbalNieuws verzamelt daarom de belangrijkste transfernieuwtjes dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

KRC Genk heeft Theo Bongonda voor iets minder dan 3 miljoen euro verkocht aan Cadiz. Er vielen nog transfers te noteren. Standard haalde Ilyes Ziani op huurbasis, met aankoopoptie, weg bij Union SG. Hij sluit aan bij het tweede elftal. Cercle Brugge maakte op zijn beurt de komst van de 18-jarige Mexicaan Dagoberto Espinoza bekend.



Standard kan nog meer versterking gebruiken en Stipe Perica van Maccabi Tel Aviv staat op de radar. Voorlopig mag de ex-spits van Moeskroen er niet weg. Club Brugge speurt ook rond naar aanvallende versterking en ze zouden interesse tonen hebben in Serhou Guirassy van Stade Rennes. De 26-jarige spits kost echter (voorlopig) 15 miljoen euro. Aan uitgaande zijde staat het vertrek van Daniel Perez op til. Hij wordt eerstdaags uitgeleend aan Beerschot. Anass Zaroury zakt niet af naar Brugge, want hij gaat voor ongeveer 4 miljoen euro de overstap maken van Charleroi naar Burnley.



Bij Antwerp wil Mark van Bommel er een flankaanvaller bij, terwijl Radja Nainggolan aangeeft niks te hebben gehoord van AS Roma.

BUITENLAND

Aster Vranckx
staat te koop bij VfL Wolfsburg en Atalanta wil de jonge Belg dolgraag naar de Serie A halen. Zij deden al een voorstel en willen hem huren met aankoopoptie. Mogelijk trekt er nog een Belg naar de Serie A, want Salernitana drukt door voor de komst van Michy Batshuayi. De Italiaanse club wil 'Batsman' huren, maar Chelsea wil enkel een aankoopverplichting (waardoor hij dus voor één jaar moet bijtekenen in Londen). Tot slot is er het dossier van Adnan Januzaj. Hij heeft nog steeds geen club en West Ham United zou zijn komst wel zien zitten.



Er werden ook een aantal transfers officieel afgerond. Newcastle United betaalde maar liefst 70 miljoen euro om Alexander Isak weg te halen bij Real Sociedad. In Spanje verraste tweedeklasser Ponferradina met de komst van Jordan Lukaku.

Bij Ajax hopen ze dat de mercato snel voorbij is. Manchester United bood 90 miljoen euro op Antony, maar dat werd geweigerd. De speler wil weg. Nu zou ook Newcastle United zijn komen aankloppen in Amsterdam. Zij willen Edson Alvarez aantrekken en hebben ongeveer 40 miljoen euro veil. 

LEES OOK: 'Newcastle wil shoppen bij KRC Genk en Club Brugge'

Gaat Club nog zwaar uithalen op de transfermarkt?

Meest recent

Werken aan de Romback: Lukaku duikt verrassend op

Napoli pakte maandag de drie punten in de kraker tegen AC Milan, maar daarbij kon het niet rekenen ...

11
11
'Anderlecht moet toch weer blessuredomper slikken'

Voor Anderlecht zijn de play-offs rampzalig begonnen, want op het veld van Club Brugge leden ze al ...

42
42
'Club mag op één voorwaarde nog dromen van Rode Duivel'

Bij Club Brugge zijn de voorbereidingen voor de zomermercato ongetwijfeld al volop aan de gang. ...

112
112
TRANSFERUURTJE: 'PSG shopt bij Club, ramp voor Vermeeren'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

146
146
‘Na Vanaken gaat Club all-in voor transferverrassing’

Club Brugge strijdt nog volop mee voor de titel dit seizoen, maar Blauw-Zwart is achter de schermen ...

388
388
‘Anderlecht heeft plan klaar: vervanger Coosemans’

Eerder op de dag werd bekendgemaakt dat RSC Anderlecht op het punt staat om het contract van Colin ...

175
175
‘Spanje in rep en roer: ook racisme bij Real Madrid’

Afgelopen speeldag was er veel ophef in de Spaanse hoogste klasse nadat er bij FC Barcelona ...

75
75
Kompany waarschuwt na straffe prestatie tegen Real Madrid

Bayern München won oververdiend met 1-2 op het veld van Real Madrid. Dat was nog een gevleide ...

78
78
'Standard mikt dankzij WK op miljoenentransfer'

Marc Wilmots verklaarde al dat de kern van Standard er volgend seizoen grotendeels hetzelde zal ...

69
69
'Taravel krijgt gigantische opsteker voor AA Gent'

RSC Anderlecht weet wat het zondag moet doen tegen AA Gent: winnen. Anders is het wéér ...

218
218
Monsterdeal bij PSV: "70 miljoen euro"

PSV is ondertussen alleenheerser in Nederland. Ze wonnen voor het derde jaar op rij de landstitel. ...

109
109
Kompany verovert Europa: Schmeichel vol lof

Bayern München won verdiend met 1-2 op het veld van Real Madrid. Het deed met oogstrelend ...

158
158
Sterkhouder STVV doet boekje open over mogelijk vertrek

Bij STVV kennen ze een droomseizoen en de Kanaries hopen dat af te sluiten met een Europees ticket. ...

74
74
Fikse waarschuwing Club Brugge: "Kan de titel kosten"

Club Brugge is goed aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van rivaal RSC ...

266
266
'Toekomstwending Coosemans: Anderlecht onderneemt stappen'

RSC Anderlecht blijft voorlopig op zoek naar een nieuwe sportief directeur. Maar ondertussen wordt ...

234
234
'Manchester United lonkt: transferdeal met KRC Genk'

KRC Genk is goed begonnen aan de Europe Play-Offs en kan komend weekend opnieuw een uitstekende zaak ...

274
274
"Hallucinant" - Union structureel bevoordeeld door arbitrage?

De Play-Offs zijn nog maar één speeldag ver en de arbitrage heeft al voor de nodige ...

387
387
Taravel zakt weg: Anderlecht richt blik op opvolgers

De 4-2-nederlaag op Club Brugge heeft het debat rond Jérémy Taravel weer helemaal ...

320
320
Nieuwe PO-mokerslag voor Gent: "Zeer pijnlijk"

AA Gent heeft het nagelaten om een gouden zaak te doen tijdens de openingsspeeldag van de Champions' ...

148
148
"Je brengt me in problemen bij Courtois" - Kompany dribbelt netelige vraag

In de Champions League heeft Bayern München dinsdagavond een eerste grote stap richting de ...

186
186
Stoel Taravel wankelt: "Op basis van wat is hij hoofdcoach?"

RSC Anderlecht kon de schade na rust nog ietwat beperken, maar werd afgelopen compleet overdonderd ...

208
208
Vertrek voor Vanaken? 'Club Brugge schiet in actie'

Met Simon Mignolet ziet Club Brugge na het seizoen één van zijn vaste steunpilaren ...

446
446
'Nieuwe mokerslag voor Vermeeren'

Enkele jaren geleden werd Arthur Vermeeren nog gezien als dé toekomst van het Belgische ...

269
269
Goots heeft slecht nieuws voor ambitieus Mechelen

Vorig weekend werd de Champions' Play-Off op gang getrapt. Daarbij scheidden Union en Club Brugge ...

174
174
Neerpede-golf op komst: Borguet wrijft zich in handen

Anderlecht kreeg vorig weekend op Club Brugge nog eens een reality check, want de 4-2-nederlaag ...

168
168

Meer sportnieuws