TRANSFERUURTJE: 'Club hoopt op spits, Ajax ontvangt 130 miljoen'

door
TRANSFERUURTJE: 'Club hoopt op spits, Ajax ontvangt 130 miljoen'

Hoewel het nieuwe seizoen begonnen is, draait de transfercarrousel nog op volle toeren. Zowel in binnen- als buitenland worden nog volop deals afgesloten, om maar te zwijgen van de vele geruchten die in wandelgangen circuleren. VoetbalNieuws verzamelt daarom de belangrijkste transfernieuwtjes dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

KRC Genk heeft Theo Bongonda voor iets minder dan 3 miljoen euro verkocht aan Cadiz. Er vielen nog transfers te noteren. Standard haalde Ilyes Ziani op huurbasis, met aankoopoptie, weg bij Union SG. Hij sluit aan bij het tweede elftal. Cercle Brugge maakte op zijn beurt de komst van de 18-jarige Mexicaan Dagoberto Espinoza bekend.



Standard kan nog meer versterking gebruiken en Stipe Perica van Maccabi Tel Aviv staat op de radar. Voorlopig mag de ex-spits van Moeskroen er niet weg. Club Brugge speurt ook rond naar aanvallende versterking en ze zouden interesse tonen hebben in Serhou Guirassy van Stade Rennes. De 26-jarige spits kost echter (voorlopig) 15 miljoen euro. Aan uitgaande zijde staat het vertrek van Daniel Perez op til. Hij wordt eerstdaags uitgeleend aan Beerschot. Anass Zaroury zakt niet af naar Brugge, want hij gaat voor ongeveer 4 miljoen euro de overstap maken van Charleroi naar Burnley.



Bij Antwerp wil Mark van Bommel er een flankaanvaller bij, terwijl Radja Nainggolan aangeeft niks te hebben gehoord van AS Roma.

BUITENLAND

Aster Vranckx
staat te koop bij VfL Wolfsburg en Atalanta wil de jonge Belg dolgraag naar de Serie A halen. Zij deden al een voorstel en willen hem huren met aankoopoptie. Mogelijk trekt er nog een Belg naar de Serie A, want Salernitana drukt door voor de komst van Michy Batshuayi. De Italiaanse club wil 'Batsman' huren, maar Chelsea wil enkel een aankoopverplichting (waardoor hij dus voor één jaar moet bijtekenen in Londen). Tot slot is er het dossier van Adnan Januzaj. Hij heeft nog steeds geen club en West Ham United zou zijn komst wel zien zitten.



Er werden ook een aantal transfers officieel afgerond. Newcastle United betaalde maar liefst 70 miljoen euro om Alexander Isak weg te halen bij Real Sociedad. In Spanje verraste tweedeklasser Ponferradina met de komst van Jordan Lukaku.

Bij Ajax hopen ze dat de mercato snel voorbij is. Manchester United bood 90 miljoen euro op Antony, maar dat werd geweigerd. De speler wil weg. Nu zou ook Newcastle United zijn komen aankloppen in Amsterdam. Zij willen Edson Alvarez aantrekken en hebben ongeveer 40 miljoen euro veil. 

LEES OOK: 'Newcastle wil shoppen bij KRC Genk en Club Brugge'

Gaat Club nog zwaar uithalen op de transfermarkt?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht slaat al toe, KV Mechelen jubelt’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

33
33
BAS hakt knoop door: forfaitzege in Challenger Pro League

KV Kortrijk kreeg eerder een forfaitzege tegen RFC Seraing nadat die wedstrijd werd afgelast. ...

42
42
Leko verklaart oorlog aan Garcia en Mannaert: "Géén vrienden"

Ivan Leko deed na de winst tegen RSC Anderlecht enkele opvallende uitspraken. De Kroaat zag een ...

47
47
Anderlecht heeft goud in handen: nieuw toptalent verbaast

RSC Anderlecht legt veel vertrouwen in de jeugdopleiding en elk jaar komen er weer nieuwe talenten ...

91
91
Hans Vanaken zorgt voor diep vertederende beelden na topper

De topper tussen Club Brugge en Anderlecht kende gisteren een bijzonder verloop. Blauw Zwart walste ...

27
27
Napoli-ploegmakkers vellen oordeel over Lukaku

De situatie van Romelu Lukaku is penibel aan het worden bij Napoli. De aanvaller ligt in de clinch ...

78
78
Ivan Leko met de handen in het haar: “Een raadsel”

Club Brugge won afgelopen speeldag met 4-2 van RSC Anderlecht. Blauw-Zwart speelde een ...

89
89
De Cat uitgefloten op Jan Breydel: pittige discussie barst los

RSC Anderlecht incasseerde maandagmiddag een pijnlijke 4-2-nederlaag op het veld van Club Brugge en ...

490
490
'Dortmund wil Rode Duivel: transfer van 30 à 40 miljoen'

Komende zomer komen weer verschillende (kandidaat-)Rode Duivels in aanmerking voor een mooie ...

66
66
'Leko haalt verschroeiend uit: drie spelers geviseerd'

Club Brugge heeft zijn campagne in de Champions' Play-Offs op gang getrapt met een 4-2-zege tegen ...

171
171
Gentse uitblinker baalt als stekker: "Zéér pijnlijk"

AA Gent heeft het nagelaten om een gouden zaak te doen tijdens de openingsspeeldag van de Champions' ...

66
66
Real vs. Bayern: Kompany doet straffe Courtois-uitspraak

Dinsdagavond is het zover, dan trekken de kwartfinales van de Champions League zich op gang. Met ...

103
103
'Brugse afgang maakt eerste slachtoffer bij Anderlecht'

Na een betere tweede helft werd de schade nog ietwat beperkt. Maar de dramatische prestatie in de ...

650
650
Europe Play-Offs: droomscenario KRC Genk ligt klaar

Ook in de Europe Play-Offs zit de eerste speeldag er alweer op. De eerste drie matchen deelden het ...

156
156
'Club slaat de bal mis: opschudding om Mignolet-opvolger'

Club Brugge moet deze zomer niet zomaar een doelman vervangen. Het moet vooral de leegte opvangen ...

263
263
Consequenties voor Lukaku: Napoli drijft conflict op de spits

Het zit momenteel serieus scheef tussen Romelu Lukaku en zijn werkgever SSC Napoli. De Rode Duivel ...

122
122
VAR-fiasco Union zindert na: "Beslissing van 40, 50 miljoen"

De eerste speeldag van de Play-Offs zit erop en heeft meteen al voor de nodige commotie gezorgd. ...

673
673
"Zoutpilaar", "Miniem" - Catastrofe in basiself Anderlecht

RSC Anderlecht heeft een tegenvallende start van de Champions' Play-Offs genomen. Het verloor ...

259
259
Napoli klopt Milan: actie De Bruyne bij Modric gaat viraal

In de Italiaanse Serie A heeft titelverdediger SSC Napoli op paasmaandag een gouden zaak gedaan. Het ...

169
169
Crisis wenkt in Anderlecht: stoel Taravel wankelt al

Van een valse start gesproken. RSC Anderlecht herpakte zich wel in de tweede helft tegen Club ...

202
202
Controverse bij Club Brugge: Leko op vingers getikt

Club Brugge won maandag in eigen huis met 4-2 van aartsrivaal RSC Anderlecht. Toch kon Ivan Leko ...

302
302
Lichtpunt bij Anderlecht: keert Taravel zijn kar?

RSC Anderlecht ging maandag met 4-2 onderuit op het veld van Club Brugge. Naar eigen zeggen zag ...

237
237
Trio titularissen valt door de mand bij Club Brugge

Na de pauze was het nog even bibberen geblazen, maar halfweg had Club Brugge eigenlijk reeds komaf ...

405
405
Anderlecht rekent zich rijk: Real Madrid & co zien sterretjes

RSC Anderlecht nam de afgelopen dagen deel aan het bekende toernooi in Amsterdam: de Future Cup. ...

272
272
De Cat verbaast Vanhaezebrouck: "Zag het al in opwarming"

Met een betere tweede periode werd de schade nog ietwat beperkt. Maar RSC Anderlecht werd ...

543
543

Meer sportnieuws