TRANSFERUURTJE: 'Club hoopt op spits, Ajax ontvangt 130 miljoen'

door
TRANSFERUURTJE: 'Club hoopt op spits, Ajax ontvangt 130 miljoen'

Hoewel het nieuwe seizoen begonnen is, draait de transfercarrousel nog op volle toeren. Zowel in binnen- als buitenland worden nog volop deals afgesloten, om maar te zwijgen van de vele geruchten die in wandelgangen circuleren. VoetbalNieuws verzamelt daarom de belangrijkste transfernieuwtjes dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

KRC Genk heeft Theo Bongonda voor iets minder dan 3 miljoen euro verkocht aan Cadiz. Er vielen nog transfers te noteren. Standard haalde Ilyes Ziani op huurbasis, met aankoopoptie, weg bij Union SG. Hij sluit aan bij het tweede elftal. Cercle Brugge maakte op zijn beurt de komst van de 18-jarige Mexicaan Dagoberto Espinoza bekend.



Standard kan nog meer versterking gebruiken en Stipe Perica van Maccabi Tel Aviv staat op de radar. Voorlopig mag de ex-spits van Moeskroen er niet weg. Club Brugge speurt ook rond naar aanvallende versterking en ze zouden interesse tonen hebben in Serhou Guirassy van Stade Rennes. De 26-jarige spits kost echter (voorlopig) 15 miljoen euro. Aan uitgaande zijde staat het vertrek van Daniel Perez op til. Hij wordt eerstdaags uitgeleend aan Beerschot. Anass Zaroury zakt niet af naar Brugge, want hij gaat voor ongeveer 4 miljoen euro de overstap maken van Charleroi naar Burnley.



Bij Antwerp wil Mark van Bommel er een flankaanvaller bij, terwijl Radja Nainggolan aangeeft niks te hebben gehoord van AS Roma.

BUITENLAND

Aster Vranckx
staat te koop bij VfL Wolfsburg en Atalanta wil de jonge Belg dolgraag naar de Serie A halen. Zij deden al een voorstel en willen hem huren met aankoopoptie. Mogelijk trekt er nog een Belg naar de Serie A, want Salernitana drukt door voor de komst van Michy Batshuayi. De Italiaanse club wil 'Batsman' huren, maar Chelsea wil enkel een aankoopverplichting (waardoor hij dus voor één jaar moet bijtekenen in Londen). Tot slot is er het dossier van Adnan Januzaj. Hij heeft nog steeds geen club en West Ham United zou zijn komst wel zien zitten.



Er werden ook een aantal transfers officieel afgerond. Newcastle United betaalde maar liefst 70 miljoen euro om Alexander Isak weg te halen bij Real Sociedad. In Spanje verraste tweedeklasser Ponferradina met de komst van Jordan Lukaku.

Bij Ajax hopen ze dat de mercato snel voorbij is. Manchester United bood 90 miljoen euro op Antony, maar dat werd geweigerd. De speler wil weg. Nu zou ook Newcastle United zijn komen aankloppen in Amsterdam. Zij willen Edson Alvarez aantrekken en hebben ongeveer 40 miljoen euro veil. 

LEES OOK: Manchester City stoot met monsterzege door in FA Cup

Gaat Club nog zwaar uithalen op de transfermarkt?

Meest recent

Belgisch talent debuteert bij PSV en mag hopen op meer kansen

PSV heeft zijn koppositie in de Eredivisie zaterdagavond nog wat verstevigd. Het boekte een ruime ...

7
7
Hasi baalt: "Daar veel interessante spelers voor Anderlecht"

Anderlecht hoopt klaar te zijn voor de tweede helft van het seizoen na een weekje onder de Spaanse ...

34
34
'Mokerslag Antwerp: volgende sterkhouder vertrekt'

Antwerp sloot 2025 af met een sterke reeks en houdt daardoor nog uitzicht op een plaats in de top ...

85
85
De Ketelaere kroont zich tot matchwinnaar bij Atalanta

Charles De Ketelaere is uitstekend begonnen aan 2026. De Rode Duivel was eerder deze week al ...

22
22
'Verrassende transferwending rond Joel Ordoñez'

Club Brugge staat nog voor een drukke wintermercato. Niet alleen zoekt het zelf naar versterking ...

124
124
Egypte maakt indruk en kegelt titelhouder uit Africa Cup

De Rode Duivels zouden volgende zomer weleens hun handen vol kunnen hebben met Egypte op het WK. De ...

81
81
'Standard met handen in haar: bizarre transfer verklaard'

Standard hoopt na de winterstop zijn zesde plaats vast te kunnen houden, maar evident zal dat niet ...

84
84
Goots vreest ramp voor Antwerp: "Als zij opnieuw uitvallen..."

Volgend weekend wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt. In de laatste tien speeldagen van ...

70
70
Waanzinnige beelden: massale knokpartij na Algerije-Nigeria

Zaterdag worden op de Africa Cup de laatste twee kwartfinales afgewerkt. In de eerste van die ...

164
164
'Dwomoh grijpt naast verhoopte transfer'

Enkele jaren geleden stond Pierre Dwomoh nog te boek als één van de grootste talenten ...

64
64
'Standard haakt af voor sensatie op Belgische velden'

De wintermercato begint in ons land alsmaar meer op gang te komen. Daarbij lijken verschillende ...

129
129
Club Brugge bedrogen: Furo-deal blijkt zware misrekening

Het voelde als slim verkopen, maar dat knaagt nu al. Club Brugge laat Kaye Furo vertrekken en dacht ...

1127
1127
'Zirkzee baalt en ziet mooie transfer definitief afketsen'

Joshua Zirkzee wist zich nog niet door te zetten bij Manchester United. De Nederlandse aanvaller ...

62
62
Westerlo aan zet: derde sterkhouder weg?

Bij KVC Westerlo moeten ze deze mercato verkopen. De Kemphanen hebben alle seizoenen rode cijfers en ...

73
73
'AA Gent ruikt volgende jackpot na vertrek Gandelman'

AA Gent heeft al wat spelers van de hand kunnen doen. De kans is bestaande dat de Buffalo's nog een ...

490
490
'Simic verrast iedereen compleet met nieuwe transfer'

RSC Anderlecht wist Jan-Carlo Simic afgelopen zomer te verkopen aan Al-Ittihad. Dat vulde de kassa ...

224
224
'Gerucht ontkracht: géén prioriteit voor Anderlecht'

De tweede seizoenshelft staat voor de deur bij RSC Anderlecht, aanstaande donderdag begint RSCA ...

119
119
Tessa Wullaert open over relatie: "We hebben het echt gehad"

Tessa Wullaert is al jaren het gezicht en het geweten van het Belgische vrouwenvoetbal. Als ...

149
149
Hasi ziet druk stijgen: "Dat is onze doelstelling"

RSC Anderlecht moet volgende week aan de bak tegen AA Gent. Een uitschakeling in de Beker van ...

135
135
Manchester City stoot met monsterzege door in FA Cup

In Duitsland en Engeland stonden er namiddag wedstrijden op het programma. De Bundesliga opende het ...

32
32
Megatransfers Club Brugge en Genk: "Hij moét vertrekken"

Club Brugge en KRC Genk zijn twee Belgische clubs die al vele jaren op rij jaarlijks zeer goed ...

1036
1036
'STVV raast door en wil toeslaan met knaltransfer'

STVV is bezig met heel wat transferdossiers. De Kanaries willen zich duidelijk versterken en ...

128
128
'Charleroi wil uitpakken met straffe Belgische transfer'

Sporting Charleroi wil een grote slag slaan op de transfermarkt. De Carolo's willen een Belgische ...

61
61
Hayen onder de indruk: "De Vanaken van Racing Genk"

Nicky Hayen heeft veel werk bij KRC Genk. De defensieve stabiliteit terugvinden is daarbij het ...

380
380
Hazard wil niet wachten: witte rook op komst bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht dringt de tijd. Marco Kana, Yari Verschaeren en Thorgan Hazard zijn einde ...

875
875

Meer sportnieuws