Nielsen na de zege: "Ik kijk er nu al naar uit"

door
Nielsen na de zege:

Club Brugge geraakt stilaan op toerental. Blauw-Zwart won al bij al zorgeloos met 1-3 op het veld van Sporting Charleroi. Zo boekte het een negen op negen. Casper Nielsen, die scoorde, en Dedryck Boyata spraken bij Eleven Sports.


"Ik ben zeer tevreden met de zege na een moeilijke partij. In de tweede helft was het wat minder en hadden we de bal misschien wat meer in de ploeg moeten houden. Het was een moeilijke uitwedstrijd en die we hebben goed tot een einde gebracht. We hebben veel nieuwe spelers en dat kost tijd, maar het gaat beter en beter. De automatismen komen er stilaan en ik geniet op het veld. De Champions League? Ik kan er echt niet op wachten, maar we moeten eerst nog enkele competitiematchen afwerken", aldus Nielsen.

BOYATA

Dedrcyk Boyata maakte zijn debuut als invaller "Het is een mooie zege, zeker voor mijn eerste match in België. Mijn conditie is goed, maar ik kwam met wat last aan de knie. Dat heb ik met de coach besproken. De Champions League? Dat speelde uiteraard voor een groot deel mee voor mijn overgang, maar Club Brugge is een ploeg die altijd voor de prijzen speelt. De Champions League is dan een mooie bonus."

Club Brugge zit in de Champions League in een groep met Atlético Madrid, FC Porto en Bayer Leverkusen. Blauw-Zwart mag dus dromen van een mooie campagne en de Belgische landskampioen kent morgen in de voormiddag het speelschema voor de zes matchen in de groepsfase.

LEES OOK: Het beeld van de Croky Cup: Bayat explodeert door VAR

Moet Boyata een basisplaats krijgen?

Meest recent

‘Panieksfeer bij Anderlecht: winterdeal crasht bijna’

Bij Anderlecht staat alles plots onder hoogspanning. Een cruciale winterdeal wankelt, terwijl de ...

26
26
Fout van KRC Genk? "Wil hun ongelijk bewijzen"

Bij KRC Genk namen ze al afscheid van een aantal spelers. De Limburgers lieten één ...

15
15
Hein ziet AA Gent géweldige zaak doen: "Topper voor de JPL"

AA Gent wil dit seizoen weer de top zes halen en dat zal nog een héél zware opdracht ...

43
43
'Anderlecht plots genoemd: Lionel Messi baalt'

AA Gent is op zoek naar versterking op meerdere posities. De Buffalo's worden stilaan met heel veel ...

91
91
Antwerp ontdekt in de schaduw plots nieuwe diamant

Vincent Janssen en Gyrano Kerk vormen een zeer goed duo en de twee Nederlanders doen het zeer goed ...

92
92
Na De Bruyne, Courtois...: Genk plots van hemel naar de hel

KRC Genk heeft in zijn bestaan al héél veel spelers vanuit de eigen academie laten ...

20
20
Malinwa baalt: "Verdienden ruimschoots een punt"

KV Mechelen bleef in de laatste drie onderlinge confrontaties met Union telkens ongeslagen, maar is ...

59
59
Gemengde gevoelens bij Hubert: "Tevreden en niet tevreden"

Union heeft meteen een geweldige zaak gedaan in zijn eerste wedstrijden van 2026. Nadat het zich al ...

36
36
'Strijd om Seys is helemaal los: nog 2 clubs melden zich'

Het zal voor Club Brugge nog een helse klus worden om deze winter al zijn goudhaantjes aan boord te ...

164
164
Union velt KV Mechelen en loopt weer verder uit op Club

Union heeft zaterdagavond optimaal geprofiteerd van de nederlaag van Club Brugge een dag eerder. Het ...

59
59
Cercle lijkt vertrouwen: "We worden eindelijk beloond"

Cercle Brugge is uitstekend aan zijn 2026 begonnen. Het pakte immers een belangrijke zege op het ...

64
64
Kompany gelooft zijn ogen niet bij Bayern: "Mijn god!"

Bayern München heeft zaterdagavond opnieuw grote indruk gemaakt in de Bundesliga. In de topper ...

204
204
Beveren doet dankzij Patro alweer gouden zaak in 1B

Ook in de Challenger Pro League wordt er dit weekend opnieuw gevoetbald. Leider SK Beveren heeft in ...

222
222
'Orel Mangala krijgt cruciale transferupdate'

Maar liefst tien maanden lag Orel Mangala in de lappenmand met een zware knieblessure. Kort na zijn ...

48
48
Essevee wint eindelijk weer: "Waarom het nu wel lukt?"

Zulte Waregem heeft zondag voor een grote verrassing gezorgd door KRC Genk te kloppen. Het haalde in ...

151
151
'Verrassende miljoenentransfer bij AA Gent'

AA Gent haalde deze zomer al Hyun-seok Hong terug, maar verder is het nog wachten op versterking bij ...

460
460
Arsenal stuit op sterke Sels, Bayern haalt wéér uit

In de Premier League heeft leider Arsenal zaterdagavond verrassend punten laten liggen. Het kwam ...

97
97
Cercle doet in Westerlo gouden zaak in strijd om behoud

Cercle Brugge heeft in zijn eerste wedstrijd van 2026 meteen een geweldige zaak gedaan in de strijd ...

81
81
'Club Brugge plant winterknaller: één naam duikt op'

Club Brugge staat klaar om toe te slaan op de wintermarkt. Achter de schermen wordt aan een transfer ...

782
782
'Transfer Nainggolan: dit zijn de financiële details'

Patro Eisden heeft 2026 geopend met een gigantisch grote transfer voor de club. Ze wisten Radja ...

261
261
Hayen luidt alarmbel na achtste nederlaag van het seizoen

Nicky Hayen heeft héél veel werk. KRC Genk verloor na een zeer povere prestatie met ...

209
209
'Newcastle wil Club Brugge van smaakmaker beroven'

Bij Club Brugge draaien ze geen goed seizoen, toch loopt er veel individueel talent rond in het Jan ...

194
194
'Anderlecht en JPL-club vechten pittige transferstrijd uit'

RSC Anderlecht schakelt duidelijk een versnelling hoger op de transfermarkt. Julien Heekeren ...

197
197
'KRC Genk stuurt zomeraanwinst al richting uitgang'

Bij KRC Genk was het tot dusver geen geslaagd seizoen. Nicky Hayen ziet dat er toch wel hiaten zijn ...

523
523
Liverpool incasseert mokerslag, Chelsea pakt driepunter

In de Premier League hoopten ploegen als Chelsea en Liverpool te profiteren van de nederlaag van ...

42
42

Meer sportnieuws