'Club Brugge wou alle records breken met monsterbod'

door
'Club Brugge wou alle records breken met monsterbod'

In de slotweken van de zomermercato ligt er bij Club Brugge nog heel wat werk op de plank. De gewenste versterking op het middenveld heeft Blauw-Zwart alvast bijna beet, want volgens diverse media evenaart de landskampioen weldra haar transferrecord van een negental miljoen om Raphael Onyedika te strikken. Blijft nog over: de zoektocht naar een diepe spits.


Een jacht die al een hele tijd aan de gang is en waarbij reeds een resem namen de revue passeerden. Duidelijk is alleszins dat Club bereid is om een historische inspanning te leveren voor de nieuwe nummer negen. Het toptarget bij uitstek was naar verluidt Rasmus Höjlund, die uiteindelijk een overstap naar Atalanta verkiest. Nochtans wou men in Jan Breydel bijzonder diep gaan om de jonge Deen, hier en daar al de nieuwe Erling Haaland gedoopt, in huis te halen.

Volgens transferexpert Sacha Tavolieri bedroeg het laatste aanbod van Vincent Mannaert per slot van rekening maar liefst ruim 16 miljoen. Een monsterbod dat meteen alle inkomende records in ons land ruimschoots van de tabellen zou vegen. Hoewel hij eerder nog aangaf open te staan voor een verhuis naar Brugge, zou Höjlund zelf echter alsnog de voorkeur hebben gegeven aan het voorstel uit Italië. Club viste volgens Tavolieri dus vooral daarom achter het net.

ONUACHU?
Volgens diverse bronnen betaalt Atalanta zelf iets minder om de 19-jarige goalgetter weg te plukken bij Sturm Graz. Hoe dan ook moeten Mannaert en co het vizier verleggen in de speurtocht naar een opvolger voor Charles De Ketelaere. De geruchten omtrent KRC Genk-speerpunt Paul Onuachu worden alvast afgedaan als klinkklare onzin. Eerder wou Club trouwens ook voor Sander Berge de portefeuille bovenhalen. Het geld mag dus duidelijk rollen in Westkapelle.

LEES OOK: Malinwa-hit Van Brederode scoort met knappe voetbaldochter

Denkt u dat Club nog zal uitpakken met zulk een peperdure aankoop?

Meest recent

Llansana neemt geen blad voor de mond: “Vernedering”

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft een pak voor de broek van Club Brugge, maar in de tweede ...

19
19
Hans Vanaken verrast met uitspraken na Anderlecht

Club Brugge won met 4-2 van RSC Anderlecht. De eerste helft van Blauw-Zwart was wervelend, maar ...

79
79
Dender grijpt laatste strohalm in strijd om behoud

Dender staat voor een loodzware opdracht om in de Relegation Play-Off nog het behoud te verzekeren. ...

37
37
De Mil moet één keer wijzigen, 2 nieuwkomers bij KVM

De eerste speeldag in de Champions' Play-Off wordt maandagavond afgesloten met een partij tussen AA ...

22
22
Atalanta dankt 'assist king' Charles voor ruime zege

Atalanta heeft maandag in de Serie A een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Champions ...

13
13
Anderlecht rekent zich rijk: Real Madrid & co zien sterretjes

RSC Anderlecht nam de afgelopen dagen deel aan het bekende toernooi in Amsterdam: de Future Cup. ...

100
100
Leko noemt verrassende oorzaak voor instorting Club

Club Brugge heeft zijn play-offs geopend met een overwinning tegen Anderlecht, maar helemaal ...

205
205
Kranten streng: 3 drietjes bij dramatisch Anderlecht

Anderlecht dreigt in de Champions' Play-Off stilaan een figurant te worden. Paars-Wit zakte al weg ...

357
357
Onvrede ondanks zege bij Club: "Dat mag echt niet"

Club Brugge heeft zijn start in de Champions' Play-Off niet gemist. Het blijft in het spoor van ...

163
163
Ontgoocheling bij Anderlecht: "Eerste helft was héél slecht"

Anderlecht is er niet in geslaagd om een goede start te nemen in de Champions' Play-Off. Het leed al ...

139
139
Eén helft wervelen volstaat: Club telt Anderlecht uit

Club Brugge heeft ervoor gezorgd dat het in het spoor blijft van Union in de titelstrijd. In de ...

141
141
'Hayen kan opgelucht ademhalen na blessurenieuws'

KRC Genk likte tijdens de interlandbreak zijn wonden na het missen van de top zes. De Limburgers ...

77
77
Vertrek bij Real? Vinicius Junior spreekt klare taal

De komende dagen zullen weer alle ogen gericht zijn op de Champions League, waarin de ...

63
63
Anderlecht ziet sterretjes: fans duiden zondebok aan

De klassieker tussen Club Brugge en Anderlecht is voor beide teams van cruciaal belang. Paars-Wit ...

335
335
Pocognoli zorgt voor straffe reeks: CL op komst?

In oktober was er de nodige ophef toen Sébastien Pocognoli plots zijn biezen pakte bij Union. ...

55
55
Verrassende optie bij Duivels: "Vuurtje brandt weer"

Zowat anderhalve maand voor de selectie voor het WK bekendgemaakt moet worden, zijn er nog de nodige ...

83
83
'Dwomoh probeert carrière met transfer weer te lanceren'

Het Belgische voetbal blijft heel wat grote talenten produceren, al kunnen die niet allemaal de hoge ...

56
56
11 namen: Vanaken terug bij Club, Taravel verrast

Er wordt op Paasmaandag heel wat gevoetbald in de Jupiler Pro League. De dag wordt afgetrapt met de ...

177
177
Malinwa-hit Van Brederode scoort met knappe voetbaldochter

Bij KV Mechelen staat alles op scherp. De club begint straks aan de eerste Champions' Play-Offs uit ...

57
57
Enorme verrassing bij Anderlecht tegen Club?

Op deze paasmandag zijn in de Jupiler Pro League vrijwel alle ogen gericht op de kraker tussen Club ...

172
172
TRANSFERUURTJE: 'Club in actie voor opvolger Mignolet, droomaanwinst Barça'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

95
95
Cornelis haalt uit en komt met Verboomen-onthulling

De scheidsrechters en VAR komen deze speeldag weer zwaar in opspraak. Ook tijdens Westerlo - ...

47
47
Anderlecht-sterkhouder geeft grote hint over toekomst

RSC Anderlecht begint op maandag aan Play-Off 1 met de topper tegen Club Brugge. Achter de schermen ...

202
202
Club Brugge krijgt ferme waarschuwing voor Anderlecht

Club Brugge neemt het op de eerste speeldag van de Champions Play-Offs op tegen RSC Anderlecht. ...

258
258
KVM wil cashen op smaakmaker: Belgische topclub ruikt kans

KV Mechelen begint maandagavond aan zijn eerste campagne in de Champions' Play-Offs. De Mechelaars ...

240
240

Meer sportnieuws