'Club Brugge wou alle records breken met monsterbod'

675 stemmen
'Club Brugge wou alle records breken met monsterbod'

In de slotweken van de zomermercato ligt er bij Club Brugge nog heel wat werk op de plank. De gewenste versterking op het middenveld heeft Blauw-Zwart alvast bijna beet, want volgens diverse media evenaart de landskampioen weldra haar transferrecord van een negental miljoen om Raphael Onyedika te strikken. Blijft nog over: de zoektocht naar een diepe spits.


Een jacht die al een hele tijd aan de gang is en waarbij reeds een resem namen de revue passeerden. Duidelijk is alleszins dat Club bereid is om een historische inspanning te leveren voor de nieuwe nummer negen. Het toptarget bij uitstek was naar verluidt Rasmus Höjlund, die uiteindelijk een overstap naar Atalanta verkiest. Nochtans wou men in Jan Breydel bijzonder diep gaan om de jonge Deen, hier en daar al de nieuwe Erling Haaland gedoopt, in huis te halen.

Volgens transferexpert Sacha Tavolieri bedroeg het laatste aanbod van Vincent Mannaert per slot van rekening maar liefst ruim 16 miljoen. Een monsterbod dat meteen alle inkomende records in ons land ruimschoots van de tabellen zou vegen. Hoewel hij eerder nog aangaf open te staan voor een verhuis naar Brugge, zou Höjlund zelf echter alsnog de voorkeur hebben gegeven aan het voorstel uit Italië. Club viste volgens Tavolieri dus vooral daarom achter het net.

ONUACHU?
Volgens diverse bronnen betaalt Atalanta zelf iets minder om de 19-jarige goalgetter weg te plukken bij Sturm Graz. Hoe dan ook moeten Mannaert en co het vizier verleggen in de speurtocht naar een opvolger voor Charles De Ketelaere. De geruchten omtrent KRC Genk-speerpunt Paul Onuachu worden alvast afgedaan als klinkklare onzin. Eerder wou Club trouwens ook voor Sander Berge de portefeuille bovenhalen. Het geld mag dus duidelijk rollen in Westkapelle.

LEES OOK: Beerschot haalt uit en plukt pion weg bij concurrent

Denkt u dat Club nog zal uitpakken met zulk een peperdure aankoop?

Meest recent

Magische Messi scoort hattrick; Haaland mist WK-debuut niet

Een week voor zijn 39ste verjaardag heeft Lionel Messi opnieuw voetbalgeschiedenis geschreven. Met ...

15
15
'Zeer verrassende transfers voor Raskin en Fofana'

Pas na het WK zal de transferzomer pas echt op gang komen. Dat zal zeker het geval zijn voor heel ...

57
57
'Club wil bliksemdeal sluiten voor opvolger Ordoñez'

Het is bij Club Brugge nog altijd wachten op de eerste aanwinst van de zomer. Verschillende deals ...

115
115
Mbappé knalt zich in annalen en Frankrijk naar zege

De voorbije dagen vielen er op dit WK al een aantal verrassingen te noteren. Frankrijk leek even ook ...

24
24
Brandon Mechele zorgt voor diepe emoties met één WK-bericht

Brandon Mechele was gisterenavond ongetwijfeld één van de beste Rode Duivels. De ...

159
159
Duivels tanken vertrouwen in oefenpot: Lukaku toont zich weer

De Rode Duivels moesten maandagavond vrede nemen met een gelijkspel in hun openingswedstrijd van het ...

149
149
'Feyenoord klopt aan in JPL, vertrekker bij Charleroi'

Hoewel het WK volop aan de gang is en dat de transfermarkt wat vertraagt, wordt er toch al volop ...

26
26
'Juventus verrast iedereen met piepjonge Belg'

Juventus en Belgen, dat bleek de voorbije jaren nog geen al te geslaagd huwelijk. Verschillende ...

30
30
Pfaff ziet enkele grote problemen voor Rode Duivels

De Rode Duivels zijn hun WK ontgoochelend begonnen met een gelijkspel tegen Egypte. Daarmee krijgen ...

129
129
'AA Gent en Saint-Etienne strijden om Patro-sensatie'

De voorbije jaren wist Patro Eisden al enkele uitstekende transfers te doen. De Limburgers wisten al ...

216
216
'Duranville jubelt: clubs akkoord over transfer'

Velen hadden enkele jaren geleden verwacht dat Julien Duranville nu op het WK met de Rode Duivels ...

59
59
Transfernieuws: vertrekkers Antwerp, AA Gent en Charleroi

Het WK mag dan volop bezig zijn, er gebeurt ook heel wat op transfervlak. Zo valt er toch wel wat ...

194
194
WK-favoriet wil status van nummer één kracht bijzetten

Er was een tijd dat Brazilië dé norm was in het international voetbal. De Goddelijke ...

38
38
Sterspeler België ‘onder vuur’: niet meer incontournable

De Rode Duivels speelden 1-1 tegen Egypte. Een billijk resultaat. Na de match ging het vooral over ...

192
192
'Roberto Martinez kondigt vertrek aan bij Portugal'

Portugal opent weldra zijn WK met een verraderlijke partij tegen Congo. Roberto Martinez hoopt dit ...

271
271
Trossard reageert zeer duidelijk op kritiek na Egypte

België speelde 1-1 tegen Egypte. Meer verdiende het zeker niet, want het gaf veel te veel ...

105
105
Bom bij Antwerp: ontslag na supportersprotest

Het blijft onrustig bij Royal Antwerp FC. Een deel van de supporters roerde zich de afgelopen weken ...

418
418
'Anderlecht met rug tegen de muur: solden op De Cat'

Nathan De Cat weigert om zijn aflopend contract te verlengen, en dus staat het zo goed als vast dat ...

593
593
AA Gent kondigt exit aan, Union strikt vijfde (!) aanwinst

Terwijl alle ogen op het WK gericht zijn, draait ook de transfermolen stilaan op volle toeren. Op ...

152
152
Rode Duivels wankelen nu al: akelig WK-scenario dreigt

België is nog maar één match ver op het WK, maar het masterplan komt al een ...

235
235
Anderlecht staat pal: Cvetkovic slikt bittere pil

RSC Anderlecht kan maar beter snel werk maken van een nieuwe hoofdcoach, want op 23 juli moet de ...

317
317
Lukaku klaargestoomd: Rode Duivels lassen oefenmatch in

Daags na het gelijkspel in de WK-opener tegen Egypte mag de riem er even af voor de Rode Duivels. ...

164
164
Garcia grijpt in: karrenvracht wissels tegen Iran?

Na de puntendeling tegen Egypte is Rudi Garcia al meteen aan bezinning toe. Om een nieuwe ...

302
302
Schok bij Rode Duivels: revelatie weer naar de bank

Met een gelijkspel tegen Egypte hebben de Rode Duivels hun start op het WK enigszins gemist. De ...

591
591
Garcia speelt open kaart: De Ketelaere out, Lukaku in?

Ei zo na begonnen de Rode Duivels met een valse noot aan het WK, maar uiteindelijk sleepten de ...

163
163

Meer sportnieuws