'Club Brugge wou alle records breken met monsterbod'

door
'Club Brugge wou alle records breken met monsterbod'

In de slotweken van de zomermercato ligt er bij Club Brugge nog heel wat werk op de plank. De gewenste versterking op het middenveld heeft Blauw-Zwart alvast bijna beet, want volgens diverse media evenaart de landskampioen weldra haar transferrecord van een negental miljoen om Raphael Onyedika te strikken. Blijft nog over: de zoektocht naar een diepe spits.


Een jacht die al een hele tijd aan de gang is en waarbij reeds een resem namen de revue passeerden. Duidelijk is alleszins dat Club bereid is om een historische inspanning te leveren voor de nieuwe nummer negen. Het toptarget bij uitstek was naar verluidt Rasmus Höjlund, die uiteindelijk een overstap naar Atalanta verkiest. Nochtans wou men in Jan Breydel bijzonder diep gaan om de jonge Deen, hier en daar al de nieuwe Erling Haaland gedoopt, in huis te halen.

Volgens transferexpert Sacha Tavolieri bedroeg het laatste aanbod van Vincent Mannaert per slot van rekening maar liefst ruim 16 miljoen. Een monsterbod dat meteen alle inkomende records in ons land ruimschoots van de tabellen zou vegen. Hoewel hij eerder nog aangaf open te staan voor een verhuis naar Brugge, zou Höjlund zelf echter alsnog de voorkeur hebben gegeven aan het voorstel uit Italië. Club viste volgens Tavolieri dus vooral daarom achter het net.

ONUACHU?
Volgens diverse bronnen betaalt Atalanta zelf iets minder om de 19-jarige goalgetter weg te plukken bij Sturm Graz. Hoe dan ook moeten Mannaert en co het vizier verleggen in de speurtocht naar een opvolger voor Charles De Ketelaere. De geruchten omtrent KRC Genk-speerpunt Paul Onuachu worden alvast afgedaan als klinkklare onzin. Eerder wou Club trouwens ook voor Sander Berge de portefeuille bovenhalen. Het geld mag dus duidelijk rollen in Westkapelle.

LEES OOK: Totale afgang Diakhon: pijnlijke details raken bekend

Denkt u dat Club nog zal uitpakken met zulk een peperdure aankoop?

Meest recent

Doku stuurt Arsenal flinke waarschuwing

De titelstrijd in de Premier League is dit weekend weer een pak spannender geworden. Leider Arsenal ...

1
1
Anderlecht bibbert na uitvallen De Cat en Coosemans

Anderlecht leek zondagavond lange tijd alweer tegen een domper aan te lopen. Na een nul op negen ...

88
88
Essevee (en Cercle) zeker van behoud na ommekeer op Dender

De Relegation Play-Off werd zondagavond al grotendeels in een beslissende plooi gelegd. Zulte ...

99
99
Club meldt domper: einde seizoen sterkhouder

Club Brugge heeft zaterdag gedaan wat het moest doen om zijn titelambities in leven te houden door ...

141
141
Hubert tevreden: "Dat gaat het verschil maken"

Union SG won met 0-1 van KV Mechelen. Zo blijven ze aan de leiding staan. De Brusselaars spelen ...

45
45
Anderlecht in extase na onverwachte ommekeer in slotfase

RSC Anderlecht begon om 18u30 aan zijn match tegen AA Gent. De Brusselaars kenden alweer een zeer ...

151
151
'Club Brugge knalt: 15 miljoen voor absolute topdeal'

Club Brugge heeft een bod neergelegd dat deze transfer meteen in een andere categorie duwt. De ...

413
413
Manchester City blaast titelstrijd nieuw leven in

In  de Premier League kon Manchester City de titelstrijd weer leven inblazen als het won bij ...

38
38
Opschudding bij Anderlecht - AA Gent: "Schandalig!"

RSC Anderlecht en AA Gent hebben de eerste helft afgewerkt in het Lotto Park. De Buffalo's zijn ...

276
276
'Club Brugge zet zinnen op nieuwe sensatie'

Bij Club Brugge staan ze voor een héél drukke zomer. De kans is groot dat er een halve ...

430
430
Fluitconcert in Cegeka Arena: Hayen heeft verklaring

Na amper twee speeldagen is KRC Genk zijn leidersplaats in de Europe Play-Offs (voorlopig) kwijt. De ...

278
278
CPL: voorlaatste ticket uitgedeeld, duel om laatste PO-plek

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League. ...

59
59
Straffe reeks doorprikt: Vanderbiest geeft reden slipper KVM

KV Mechelen was bezig aan een straffe reeks tegen Union SG. Sinds 2019 had Malinwa niet meer op ...

52
52
Genk bijt tanden stuk op OHL: Westerlo leider in Play-Off II

Verrassende wending in de Europe Play-Offs. Tijdens zijn eerste thuismatch van de nacompetitie ...

85
85
Enorme verrassing bij Anderlecht, één wissel bij AA Gent

RSC Anderlecht ging in zijn drie voorbije wedstrijden telkens onderuit. Zondagavond moet dan ook een ...

129
129
Spurs virtueel op degraderen, dure slipper De Bruyne en co

In Engeland is de crisis bij Tottenham Hotspur compleet. De Londense club verloor zondag ook van ...

51
51
Wout wint Roubaix! Voetbalwereld smult mee van droomzege Van Aert

Wout van Aert heeft zondag een mooi stukje wielergeschiedenis geschreven. Na een beklijvend duel van ...

209
209
Totale afgang Diakhon: pijnlijke details raken bekend

Club Brugge boekte zaterdagavond op het veld van STVV een cruciale driepunter (1-2), maar maakte ...

485
485
'Carrick legt transfereis neer: United-bom van 90 miljoen'

Na een uitstekende reeks in de voorbije weken, is Manchester United goed op weg naar de derde plaats ...

116
116
Ongeziene dominantie: Beveren gaat voor historie in CPL

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de Challenger Pro League afgewerkt. Het wordt dan ...

155
155
Union doorbreekt Mechelse vloek: met 6 op 6 naar titelclash

Union SG is met een perfect rapport aan de Champions' Play-Offs begonnen. Dankzij een doelpunt van ...

95
95
Hayen voert één wissel door, Mazzu grijpt stevig in

KRC Genk is met belangrijke uitoverwinning aan de Europe Play-Offs begonnen. Dat vraagt wel om een ...

15
15
Toptarget speelt open kaart: "Transfer naar Club Brugge?"

Of hij nog in actie zal komen bij Club Brugge, zal afhangen van zijn revalidatie. Maar feit is dat ...

223
223
Leko dropt hint: essentiële wissel in basiself Club?

Club Brugge wist zaterdagavond de volle buit te pakken na een erg moeizame wedstrijd op het veld van ...

150
150
'Maat is vol: RSCA-titularis speelt plek definitief kwijt'

RSC Anderlecht krijgt zondagavond het bezoek van AA Gent. De algemene verwachting is dat coach ...

278
278

Meer sportnieuws