'Chelsea stelt voorwaarde voor transfer Batshuayi'

door
'Chelsea stelt voorwaarde voor transfer Batshuayi'

Bij Chelsea is er dit seizoen opnieuw geen plaats voor Michy Batshuayi. De Rode Duivel mocht in de voorbereiding wel een paar keer opdraven van Thomas Tuchel, maar voor de start van de competitie kreeg hij geen rugnummer en haalde hij ook geen enkele keer de selectie. Nadat hij al in drie van de laatste vier seizoenen uitgeleend werd, moet Batsman dus alweer op zoek naar een nieuwe club.


De voorbije jaren passeerde Batshuayi zo al bij Borussia Dortmund, Valencia, tweemaal Crystal Palace en Besiktas. De voorbije maanden bleef de interesse in zijn diensten behoorlijk beperkt, op wat vage geruchten over teams in spitsennood als Everton of Wolverhampton na. Intussen lijkt er een nieuwe mogelijkheid opgedoken te zijn in de vorm van de Italiaanse startploeg Salernitana.

Volgens Di Marzio ziet Batshuayi een overgang alvast wel zitten, want op zijn 28ste wil hij ook wel de Serie A aan zijn cv toevoegen. Alleen zullen de clubs er wel uit moeten raken en daarvoor zal nog het nodige water naar de zee moeten vloeien. Salernitana wil Batshuayi immers liefst huren en dat wil Chelsea op slechts één voorwaarde.

VERPLICHTING
De Blues willen enkel meewerken als de uitleenbeurt gepaard gaat met een aankoopverplichting. Ze willen immers liefst definitief van Batshuayi af en zouden voor een uitleenbeurt ook nog eens zijn contract moeten verlengen, want dat loopt volgende zomer af. Salernitana stuurt momenteel echter aan op een aankoopoptie. Afwachten dus of er een akkoord uit de bus komt.

LEES OOK: De Ketelaere glundert na rel: ferme sneer naar tegenstander

Zou Salernitana een goede ploeg zijn voor Batshuayi?

Meest recent

'Anderlecht herschikt weer: gevolgen voor Renard bekend'

Het organigram van Anderlecht was de laatste jaren een duiventil. Ook in de voorbije maanden werd er ...

24
24
'AA Gent plots opgejaagd: goudhaantje grof wild'

Het zijn voor AA Gent woelige dagen geweest. De club werd geconfronteerd met het plotse vertrek van ...

30
30
De Cat spreekt duidelijke taal over mogelijke wintertransfer

Dé ontdekking van het seizoen in de Jupiler Pro League is tot dusver zonder twijfel Nathan De ...

92
92
'Buitenkans voor JPL-clubs? Fredberg stuurt ex-Duivel weg'

Het is intussen een dik jaar geleden dat Jesper Fredberg ontslagen werd als CEO Sports bij ...

52
52
Ongeziene crisis bij Standard: "Nog nooit meegemaakt"

Vrijdagavond wordt alweer de achttiende speeldag in de Jupiler Pro League op gang getrapt. Zoals wel ...

106
106
'Genk baalt en grijpt naast WK-uitblinker'

Onlangs vond in Qatar het WK U17 plaats en dat toernooi werd door Belgische clubs gretig gevolgd. ...

37
37
'Transferstrijd los: Engelse clubs in de rij biJ Essevee'

Ondanks een reeks van zes wedstrijden zonder overwinning mag Zulte Waregem nog altijd dromen van de ...

92
92
Degryse haalt stevig uit na trainerssaga Club Brugge

Club Brugge kreeg woensdagavond een nieuwe uppercut in de Champions League, want nu leed het ook ...

288
288
TRANSFERUURTJE: 'De Mil tekent, Anderlecht verrast compleet'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

209
209
Ongezien: Brys zet Eto’o schaakmat met frontale aanval

De situatie van Marc Brys bij de nationale ploeg van Kameroen begint erg schrijnend te worden. De ...

244
244
Fink slaat op tafel bij KRC Genk: “Dan ben ik weg!”

KRC Genk was de afgelopen jaren telkens een titelkandidaat, maar dit seizoen staat de club in de ...

252
252
Club Brugge draait Hayen-knop snel om: ideeën Leko duidelijk

Club Brugge heeft een eerste wedstrijd na het tijdperk Nicky Hayen afgewerkt. Ivan Leko zat op de ...

337
337
Guardiola en Spaanse pers gaan helemaal los op Doku

In de absolute topaffiche van woensdagavond in de Champions League heeft Manchester City een serieus ...

293
293
Boudeweel trekt conclusie over kwalificatiekansen Club

Na zes van de acht speeldagen in de league phase van de Champions League ziet het er niet al te best ...

145
145
Conte komt met nieuws over terugkeer Lukaku

Napoli beleefde woensdag opnieuw een pijnlijke avond in de Champions League. Het ging met 2-0 ...

54
54
Pro League maakt kalender volgend seizoen nu al bekend

Het zijn woelige tijden voor het Belgische voetbal. De clubs verkeren in grote financiële ...

250
250
Tom Waes in oog van de storm na emotioneel tv-optreden

Antwerp-supporter Tom Waes maakte de afgelopen dagen een héél opvallende verschijning ...

67
67
'Straf gerucht: Genk verlost Anderlecht van overbodige pion'

De wintermercato staat stilaan voor de deur en er ligt ook bij de Belgische topclubs heel wat werk ...

541
541
Engelse pers mild voor Club: één speler krijgt lof

Ivan Leko heeft woensdagavond geen droomdebuut beleefd bij Club Brugge. De nieuwe trainer moest bij ...

446
446
Marc Coucke in shock: "Waarom gelooft niemand mij?"

Marc Coucke beleefde de laatste maand eindelijk nog eens een prima periode bij Anderlecht. De ...

168
168
'Anderlecht verrast compleet en shopt bij La Louvière'

Bij RSC Anderlecht lijkt er toch weer een en ander te gaan bewegen. De Brusselaars staan volgens La ...

255
255
Crisis bij Real Madrid en dure fout: Courtois slaat mea culpa

Real Madrid zit duidelijk in een mindere periode. Bepaalde media zagen al aan de poten van trainer ...

44
44
Knaltransfer Club Brugge? "Hij zou een versterking zijn"

Club Brugge verloor met 0-3 van Arsenal. Het was nooit écht een wedstrijd. Marc Degryse ...

974
974
‘Anderlecht en Genk kruisen de degens in transferdossier’

RSC Anderlecht en KRC Genk gaan in januari mogelijk hier en daar wat ingaande transfers afronden. ...

150
150
AA Gent op drift: De Mil meteen in zware problemen

Bij AA Gent hangt er al lang meer twijfel dan vertrouwen rond de bureau van Sam Baro. Sinds zijn ...

589
589

Meer sportnieuws