'Chelsea stelt voorwaarde voor transfer Batshuayi'

door
'Chelsea stelt voorwaarde voor transfer Batshuayi'

Bij Chelsea is er dit seizoen opnieuw geen plaats voor Michy Batshuayi. De Rode Duivel mocht in de voorbereiding wel een paar keer opdraven van Thomas Tuchel, maar voor de start van de competitie kreeg hij geen rugnummer en haalde hij ook geen enkele keer de selectie. Nadat hij al in drie van de laatste vier seizoenen uitgeleend werd, moet Batsman dus alweer op zoek naar een nieuwe club.


De voorbije jaren passeerde Batshuayi zo al bij Borussia Dortmund, Valencia, tweemaal Crystal Palace en Besiktas. De voorbije maanden bleef de interesse in zijn diensten behoorlijk beperkt, op wat vage geruchten over teams in spitsennood als Everton of Wolverhampton na. Intussen lijkt er een nieuwe mogelijkheid opgedoken te zijn in de vorm van de Italiaanse startploeg Salernitana.

Volgens Di Marzio ziet Batshuayi een overgang alvast wel zitten, want op zijn 28ste wil hij ook wel de Serie A aan zijn cv toevoegen. Alleen zullen de clubs er wel uit moeten raken en daarvoor zal nog het nodige water naar de zee moeten vloeien. Salernitana wil Batshuayi immers liefst huren en dat wil Chelsea op slechts één voorwaarde.

VERPLICHTING
De Blues willen enkel meewerken als de uitleenbeurt gepaard gaat met een aankoopverplichting. Ze willen immers liefst definitief van Batshuayi af en zouden voor een uitleenbeurt ook nog eens zijn contract moeten verlengen, want dat loopt volgende zomer af. Salernitana stuurt momenteel echter aan op een aankoopoptie. Afwachten dus of er een akkoord uit de bus komt.

LEES OOK: 'Alarm bij Club Brugge: Arsenal en Chelsea op de stoep'

Zou Salernitana een goede ploeg zijn voor Batshuayi?

Meest recent

FC Barcelona dropt bom in Europees voetbal

De afgelopen jaren is er veel veranderd in het wereldvoetbal. FC Barcelona probeerde iets in gang te ...

12
12
Vandenbroeck voert druk op: D-day voor Zulte Waregem

Zulte Waregem neemt het vandaag op tegen FCV Dender. Een match die ze maar best kunnen winnen. ...

5
5
'Koophonger Man City niet gestild: 80 miljoen euro'

Manchester City kende vele jaren amper concurrentie in Engeland. Maar de club is een nieuwe weg ...

13
13
TRANSFERUURTJE: Wereldtop bij Club, Barça met knaltransfer

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

70
70
Stijnen briest na Patro-drama: “Ben er niet goed van”

Patro Eisden speelde 4-4 gelijk tegen Jong Genk in de Challenger Pro League. De club van Stijn ...

106
106
‘Club moet vol aan de bak: dubbel vertrek ligt al vast’

Club Brugge maakt dit seizoen weer indruk in Europa. In de competitie loopt het minder, maar de ...

196
196
Boskamp genadeloos voor Anderlecht: “Haal hem terug”

RSC Anderlecht zit in een desastreuze periode. Paars-Wit nam afscheid van Besnik Hasi en ging ...

339
339
KV Mechelen wil Antwerp ferme steek uitdelen

KV Mechelen en Royal Antwerp FC bekampen elkaar in een belangrijk rechtstreeks duel voor een plek in ...

144
144
Plots scherpe kritiek op Kompany: crisis bij Bayern

Het Bayern München van Vincent Kompany leek dit seizoen ongenaakbaar in de Bundesliga, maar ...

142
142
Beerschot-fans morren: sportieve baas slaat terug

Beerschot zag afgelopen wintermercato enkele sterkhouders vertrekken. De Antwerpse club wil zo snel ...

130
130
Vanderbiest legt veto op: geen vertrek bij KV

KV Mechelen is bezig aan een goed seizoen. Het voetbal is niet oogstrelend, maar de Maneblussers ...

124
124
Genk ruikt megadeal: transfer boven 20 miljoen

KRC Genk verkocht Hyun-Gyu Oh voor 14 miljoen euro aan Besiktas. Dat is een zeer pittige prijs voor ...

391
391
'Alarm bij Club Brugge: Arsenal en Chelsea op de stoep'

Club Brugge lijkt komende zomer een leegloop tegemoet te gaan. Heel wat basispionnen gaan de club ...

260
260
'Bom bij Club Brugge: sterspeler botst met Madou'

De wintermercato is dicht, maar bij Club Brugge blijft één dossier nazinderen. Een ...

911
911
‘Anderlecht beeft: in handen van Europese supermacht?’

Dat debat sleept al langer aan bij Anderlecht, maar het raakt net aan de kern van de ambitie. Want ...

571
571
Westerlo weggespeeld door STVV: Charai reageert hard

KVC Westerlo was geen partij voor een oppermachtig STVV. Het werd 0-4 in de Kempen. Uiteraard waren ...

61
61
'Renard buitenspel? Nieuwe wending bij Anderlecht'

De kans lijkt met de dag kleiner te worden dat Olivier Renard nog lang de sportieve baas zal blijven ...

490
490
Akin onthult breuk bij Beerschot: “Hij wilde niet meer spelen”

Beerschot lijkt niet meteen versterkt uit de mercato te zijn gekomen. Althans, niet op de korte ...

148
148
Vrancken zonder twijfel: “De beste in de Jupiler Pro League!"

STVV maakt een zeer stevig statement en won met 0-4 op het veld van KVC Westerlo. Een zeer knappe ...

157
157
Boskamp geeft RSCA gouden tip in trainerszoektocht

RSC Anderlecht zoekt een nieuwe trainer, maar die zoektocht verloopt moeilijk. Mark van Bommel en ...

300
300
Antwerp haalt slag thuis met nieuw contract

Royal Antwerp FC heeft nog heel weinig financiële middelen en de eigen jeugd is belangrijker ...

137
137
De Mil ziet valkuil voor AA Gent: "Ik ben benieuwd"

AA Gent kende even een heropleving, maar tegen La Louvière speelden ze na een matige ...

82
82
Saliba verrast: "Heel goede aanwinst voor Anderlecht"

RSC Anderlecht zit zwaar in de problemen. Ze kunnen amper nog winnen en de crisis wordt met de match ...

270
270
Beresterk STVV maakt statement op veld van Westerlo

In de Jupiler Pro League stond er met Westerlo-STVV een zeer leuk duel op het programma. Twee ...

138
138
Biglia weg bij Anderlecht: dit is dé reden voor zijn vertrek

Lucas Biglia verliet vandaag tot ieders verrassing RSC Anderlecht. De Argentijn was sinds begin dit ...

193
193

Meer sportnieuws