Gheysens verrast met reactie na uitschakeling Antwerp

door
Gheysens verrast met reactie na uitschakeling Antwerp

Straks gaan drie Belgische clubs de trommel in voor de loting van de groepsfases van de Europa League en Conference League, maar Antwerp zal daar niet bijzijn. De Great Old leek vorige week nochtans een goede uitgangspositie afgedwongen te hebben in Istanboel door 1-1 gelijk te spelen, maar liet zich op de eigen Bosuil nog met 1-3 verrassen door Basaksehir. Daardoor sneuvelen ze uiteindelijk in de laatste voorronde.


Dat is toch een stevige domper voor Antwerp, dat deze zomer zwaar inkocht en met een ruime kern duidelijk rekening gehouden had met Europees voetbal tot Nieuwjaar. Daar moet nu dus een streep door. Toby Alderweireld tilde alvast zwaar aan de uitschakeling en vooral de manier waarop. Dat maakt de reactie van de zo ambitieuze voorzitter Paul Gheysens alleen maar verrassender.

"We tillen er niet zwaar aan, want we zijn een ploeg in opbouw. Ik ga er niet veel tamtam over maken", verklaart hij immers in Het Laatste Nieuws. Gheysens wijst vooral naar het voordeel dat het speelschema een pak lichter zal worden. "Nu hebben ze de tijd om beter op elkaar ingespeeld te geraken. Het is dubbel, want natuurlijk had een verlengd Europees verhaal mooi geweest. Maar langs de andere kant: we hebben een ongelooflijk goeie staf, zij moeten de tijd krijgen om die ploeg te kunnen uitbouwen."

BREDE KERN
De vraag stelt zich nu wel of Antwerp nog moet ingrijpen op de transfermarkt. De kern oogt immers breed, want ze werd ook samengesteld met het oog op die Europese poules. Nu die wegvallen, dreigen een aantal jongens met een pak minder speelminuten achter te blijven. Misschien zullen ze er op de Bosuil dan ook aan vertrekken om nog een paar spelers te laten vertrekken.

LEES OOK: RAFC-fan Tom Waes staat aan begin van bloedstollend avontuur

Moet Antwerp zwaar tillen aan de uitschakeling?

Meest recent

Red Flames balen: "Toch mogen we het zo niet bekijken"

De Red Flames speelden 1-1 gelijk in en tegen Schotland. Dat is een goed resultaat, maar de ...

0
0
'Club Brugge incasseert domper: sterkhouder heeft transfer beet'

Club Brugge zal komende zomer héél wat sterkhouders de club zien verlaten. De ...

68
68
Lukaku niet mee naar het WK? Leekens oordeelt

Rudi Garcia zit toch met de handen in het haar. Loïs Openda speelt bijna niet meer bij Juventus ...

52
52
Kompany vol lof: "Kan één van de besten ter wereld worden"

Gaat Vincent Kompany met Bayern München vanavond Real Madrid uitschakelen? Bayern begint alvast ...

13
13
'Anderlecht baalt enorm: Verschaeren weigerde miljoenensom'

Yari Verschaeren is uitstekend begonnen aan de Play-Offs. Als invaller was hij goed voor een assist ...

221
221
Barça schopt wild om zich heen na CL-eliminatie

Voor FC Barcelona zijn de kwartfinales dinsdagavond het eindstation geworden in de Champions League. ...

57
57
'Vete rond Mokio: nieuw contract slaat diepe wonden'

Een weekje geleden kon Ajax een grote opsteker melden. Het slaagde er immers in om Jorthy Mokio een ...

66
66
Kompany doet beklag: "Ik vind dat streng"

Om 21u gaat Vincent Kompany met Bayern München op zoek naar een ticket voor de halve finale van ...

39
39
Verlinden naar Belgische topclub? "Uitgebreid contact"

De zomermercato nadert met rasse schreden en de Belgische topclubs zullen ongetwijfeld ook in de ...

124
124
'Gemiste kans Antwerp? Flop blijkt grof wild'

Het belooft bij Antwerp alweer een drukke transferzomer te worden. De Great Old moet immers weer ...

73
73
'Genk blijft gaan: nieuwe keeperparel in vizier'

Bij KRC Genk grijpen ze de play-offs aan om al wat te experimenteren met het oog op de toekomst. Zo ...

72
72
RAFC-fan Tom Waes staat aan begin van bloedstollend avontuur

Na een bijzonder moeilijke periode slaat Tom Waes een nieuw hoofdstuk open. Eind 2024 raakte de ...

21
21
Meer dan 50 miljoen? Godts reageert op transfergeruchten

Mika Godts loopt dezer dagen serieus in de kijker. De flankaanvaller is dit seizoen helemaal ...

30
30
Mokerslag Liverpool en Frankrijk: einde seizoen en geen WK

Het zijn spannende weken, want de nationale competities naderen hun ontknoping en met het WK aan de ...

43
43
TRANSFERUURTJE: 'Knaltransfer Sadiki, wenslijst Anderlecht klaar'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

142
142
Vrouwelijke T1 aangevallen: Kompany springt in de bres

Vincent Kompany neemt het vanavond op tegen Real Madrid in de return van de kwartfinale van de ...

147
147
Ruben Van Gucht brengt BV tot absoluut kookpunt

Ruben Van Gucht is nu al enkele jaren niet meer uit de media weg te slaan. Relationele perikelen, ...

76
76
‘Rode Duivels hopen: onverwachte wending van toptalent?’

De Rode Duivels zagen de afgelopen jaren heel wat talenten voor een ander land kiezen, maar mogelijk ...

167
167
'Charleroi wil aanvallende pion wegplukken bij Anderlecht'

Sporting Charleroi heeft Nicolas Frutos enkele weken geleden aangesteld als de nieuwe sportief ...

133
133
Debast: "Van hen leerde ik het meest bij Anderlecht"

Zeno Debast kende dit seizoen maandenlang blessureleed. De afgelopen weken is hij weer fit en hij ...

132
132
'Anderlecht krijgt gigantische financiële opsteker'

RSC Anderlecht gaat komende zomer een schoonmaak houden in de kern. De Brusselaars willen dan ...

254
254
'Club Brugge informeert bij Standard voor transfer'

Gaat Club Brugge Standard een stevige tik uitdelen op de transfermarkt? Het zou zomaar kunnen. ...

324
324
Kompany: "Twee jaar geleden was ik nog de slechtste coach"

Vincent Kompany maakt al vele jaren indruk als coach. Hij hoopt morgen Real Madrid uit te schakelen ...

135
135
Neuer zet Belgische doelman in top vijf beste keepers ooit

Manuel Neuer is ook op zijn 40ste nog steeds een van de beste doelmannen ter wereld. De Duitser ...

497
497
Bertaccini in de penarie: bliksemvertrek op komst?

Adriano Bertaccini scoorde afgelopen zondag als invaller bij RSC Anderlecht het derde doelpunt tegen ...

322
322

Meer sportnieuws