'Club Brugge verbaast met recordbod voor Onuachu'

door
'Club Brugge verbaast met recordbod voor Onuachu'

Bij Club Brugge zijn ze stilaan bezig met het afvinken van de laatste posities op hun verlanglijstje. Met Dedryck Boyata werd deze week al de beoogde verdediger gevonden en ook de vacature op het middenveld lijkt eindelijk ingevuld te raken met de nakende komst van Raphael Onyedika. Dat betekent dat er nog één target overblijft: een nieuwe spits.


De voorbije dagen richtte Club daarvoor zijn pijlen op Rasmus Höjlund, maar behoudens grote verrassingen komt de jonge Deen uiteindelijk niet naar Brugge. Blauw-Zwart bleef echter niet bij de pakken zitten en schakelde meteen door naar een volgend doelwit. Het Laatste Nieuws weet dat Club immers een poging ondernomen heeft om Paul Onuachu naar het Jan Breydelstadion te halen.

Het maakte zijn interesse kenbaar bij KRC Genk en gaf aan dat het bereid is om meer dan 10 miljoen euro te betalen, waarmee de Gouden Schoen de duurste aankoop ooit van Club zou worden. Genk veegde de interesse echter meteen van tafel, want het is niet bereid om Onuachu aan een concurrent te verkopen. De Nigeriaan kan bij Club wel meer verdienen, maar lijkt desondanks ook niet aan te gaan dringen voor een transfer.

VERZILVEREN
Onuachu heeft immers nog steeds zijn zinnen gezet op een transfer naar het buitenland, al bleef het de voorbije maanden wel opmerkelijk stil wat betreft de interesse daar. Vorige zomer slaagde de 28-jarige er ook al niet om zijn monsterseizoen met maar liefst 33 competitiegoals te verzilveren en de kans lijkt zeer reëel dat hij zijn beoogde transfer ook deze zomer niet zal krijgen. 

LEES OOK: Genk-spelers op matje: Hayen onthult inhoud gesprekken

Zal Onuachu nog vertrekken bij Genk?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

99
99
AA Gent wééral ondermaats: "Slechtste ooit in Play-Offs"

In de Champions' Play-Offs waren de ogen zondagmiddag op de Planet Group Arena. AA Gent kreeg immers ...

24
24
Genk-spelers op matje: Hayen onthult inhoud gesprekken

KRC Genk staat zondagavond voor een sleutelwedstrijd. Op eigen veld kunnen de Limburgers zich ...

49
49
Club houdt hart vast: zware consequenties na CPL-farce

Terwijl Club Brugge op de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis afstevent, dreigen de beloften weg ...

288
288
Opstellingen: De Mil grijpt fors in, vreemde kronkel Taravel

In de Champions' Play-Offs staat zondagmiddag een cruciaal duel om de vierde plaats op het ...

64
64
'Crisis doet Real daveren: drastische gevolgen Courtois'

Zondagavond kan FC Barcelona kampioen spelen in Spanje, uitgerekend tijdens de onderlinge clash met ...

86
86
Ruben Van Gucht laat Valentine met verstomming achter

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor de nodige aandacht gezorgd. De sportjournalist van de VRT kwam ...

83
83
TRANSFERUURTJE: 'Kop rolt bij Anderlecht, exodus Club/Antwerp'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

185
185
De Mil sneert naar KAA Gent: cruciale transferzomer

KAA Gent kreeg dit seizoen al klappen in de Champions Play-Offs. Europees voetbal lijkt heel ver weg ...

56
56
Stunttransfer Jelle Vossen naar het buitenland?

Waar ligt de toekomst van Jelle Vossen? De aanvaller nam afscheid van Zulte Waregem en werd al met ...

201
201
Luis Suarez bijt door het stof: straffe WK-wending op komst?

Luis Suarez is één van de beste aanvallers van zijn generatie. De 39-jarige Uruguayaan ...

32
32
Racismerel in Italië: “Deze lafaard noemde me een aap”

In Italië is er een nieuwe racismerel ontstaan. Tijdens de wedstrijd tussen Cagliari en Udinese ...

48
48
Leko ziet toch minpunt en waarschuwt Club Brugge

Club Brugge blijft aan de leiding in de Champions Play-Offs. Blauw-Zwart won met 2-0 van ...

211
211
Engelse pers ontploft door "meedogenloze" Doku

Jérémy Doku is on fire in Engeland. De Rode Duivel was vorige speeldag al belangrijk ...

166
166
Union SG rekent op doorbraak: Deschacht heeft geen ongelijk

Olivier Deschacht was onlangs in de populaire podcast Ongefilterd snoeihard voor de aanvallende ...

102
102
Vrancken legt pijnpunt bloot na nederlaag tegen Club

STVV verloor kansloos met 2-0 van Club Brugge en het mocht tevreden zijn dat het geen pandoering ...

170
170
Francis Amuzu floreert: verrassende terugkeer naar JPL?

De zomermercato nadert en de Belgische clubs speuren de wereld rond naar versterking. Wie weet ...

249
249
'Geraerts plots in héél vieze papieren'

Karel Geraerts is momenteel trainer van de Franse tweedeklasser Stade Reims. De Belgische coach ...

146
146
Club Brugge blijft gefocust: ‘Niet naar Union kijken’

Club Brugge lijkt niet meer te stoppen richting landstitel. STVV werd met 2-0 geklopt, al had ...

181
181
Na lof van Nainggolan: volgende parel staat voor RSCA-debuut

RSC Anderlecht speelt namiddag in en tegen AA Gent. De Brusselaars zitten echter met een gigantisch ...

314
314
FC Barcelona ‘overklast’ Real Madrid: enorm verschil

Om 21u staat de grootste voetbalmatch ter wereld op het programma: FC Barcelona – Real Madrid. ...

221
221
Sibierski ontketend: megadeals op komst bij Anderlecht

Antoine Sibierski zet meteen de toon bij Anderlecht. De nieuwe sportief directeur wil slimme deals ...

585
585
Henry ziet twee absolute kleppers bij de Rode Duivels

Binnen een maandje start het WK. De Rode Duivels zitten in een groep met Iran, Nieuw-Zeeland en ...

335
335
Sibierski aan zet: Anderlecht beslist over aankoop verdediger

Bij RSC Anderlecht gaat Antoine Sibierski samen met de scouting heel wat knopen moeten doorhakken. ...

353
353
Club in het voordeel tegen Union? Leko is duidelijk

Club Brugge kan de komende dagen achterover leunen en rustig kijken hoe Union het er vanaf brengt. ...

311
311
Tzolis reageert na nieuwe knalprestatie op transfergeruchten

Club Brugge ligt meer dan ooit op titelkoers. Met een 2-0-zege tegen STVV breidt het zijn voorsprong ...

361
361

Meer sportnieuws