'Club Brugge verbaast met recordbod voor Onuachu'

door
'Club Brugge verbaast met recordbod voor Onuachu'

Bij Club Brugge zijn ze stilaan bezig met het afvinken van de laatste posities op hun verlanglijstje. Met Dedryck Boyata werd deze week al de beoogde verdediger gevonden en ook de vacature op het middenveld lijkt eindelijk ingevuld te raken met de nakende komst van Raphael Onyedika. Dat betekent dat er nog één target overblijft: een nieuwe spits.


De voorbije dagen richtte Club daarvoor zijn pijlen op Rasmus Höjlund, maar behoudens grote verrassingen komt de jonge Deen uiteindelijk niet naar Brugge. Blauw-Zwart bleef echter niet bij de pakken zitten en schakelde meteen door naar een volgend doelwit. Het Laatste Nieuws weet dat Club immers een poging ondernomen heeft om Paul Onuachu naar het Jan Breydelstadion te halen.

Het maakte zijn interesse kenbaar bij KRC Genk en gaf aan dat het bereid is om meer dan 10 miljoen euro te betalen, waarmee de Gouden Schoen de duurste aankoop ooit van Club zou worden. Genk veegde de interesse echter meteen van tafel, want het is niet bereid om Onuachu aan een concurrent te verkopen. De Nigeriaan kan bij Club wel meer verdienen, maar lijkt desondanks ook niet aan te gaan dringen voor een transfer.

VERZILVEREN
Onuachu heeft immers nog steeds zijn zinnen gezet op een transfer naar het buitenland, al bleef het de voorbije maanden wel opmerkelijk stil wat betreft de interesse daar. Vorige zomer slaagde de 28-jarige er ook al niet om zijn monsterseizoen met maar liefst 33 competitiegoals te verzilveren en de kans lijkt zeer reëel dat hij zijn beoogde transfer ook deze zomer niet zal krijgen. 

LEES OOK: Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 24 bekend

Zal Onuachu nog vertrekken bij Genk?

Meest recent

Anderlecht schreeuwt om penalty: Van der Elst reageert fors

In de Croky Cup stond donderdag weer een erg fraaie affiche op het programma. Zo werkten RSC ...

176
176
Anderlecht-Antwerp lokt opvallende gast naar Lotto Park

In de Croky Cup stond donderdagavond de tweede heenmatch van de halve finale op het programma. Zo ...

75
75
Saudische soap: superdebuut Benzema gooit olie op vuur

De Saudische competitie stond de voorbije dagen op zijn kop. Uiteraard door de staking van Cristiano ...

26
26
Dubbele opdoffer Union: Hubert geeft eerste verdict

De eerste partij in de halve finales van de Croky Cup zit erop, maar tussen Sporting Charleroi en ...

112
112
Job op het spel: Renard maakt 'grove fout' bij Anderlecht

RSC Anderlecht is momenteel druk op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. En mogelijk moet het vizier ...

155
155
'De Bruyne zet Napoli op scherp met verbluffende reünie'

Nu de uitschakeling in de Champions League een feit is, zet SSC Napoli alles op de competitie en ...

99
99
Still verrast met eerste basisploeg, één wissel bij Antwerp

Donderdagavond staat de tweede heenmatch in de halve finales van de Croky Cup op het programma. En ...

178
178
Straffe stoot Club: Eredivisie-sterren massaal naar Brugge?

Club Brugge heeft zich wederom bij de 24 sterkste clubs van Europa geschaard. Voor het tweede ...

666
666
Kompany krijgt groot nieuws, bizarre nieuwe club Dimata

De wintermercato is in de grootste voetbalnaties inmiddels gesloten, maar in bepaalde landen kunnen ...

37
37
Gigantische kaakslag voor Ruben Van Gucht: "Zo laag!"

Ruben Van Gucht trok gisteren bij de Mia's weer alle blikken naar zich toe. De journalist was zelf ...

85
85
'Bliksemvertrek bij Club Brugge: Engelse miljoenen in spel'

Club Brugge wist tijdens de afgelopen wintermercato zijn sterkhouders dan toch aan boord te ...

715
715
'Renard out: droomkandidaat laat Anderlecht koud staan'

Olivier Renard staat bij Anderlecht steeds meer geïsoleerd een een exit is geen taboe meer. ...

489
489
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 24 bekend

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League speeldag 24 op de agenda. Om alles in goede banen te ...

59
59
Gheysens op matje geroepen: licentie Antwerp in gevaar?

De kritiek aan zijn adres raakt Paul Gheysens zijn koude kleren niet, terwijl ook de financiële ...

421
421
Anderlecht kookt over: Coucke roert zelf in de potten

Terwijl het bij Anderlecht rommelt, kraakt en sist langs alle kanten, duikt Marc Coucke plots ...

210
210
'Atlético valt aan: Simeone wil shoppen bij Club Brugge'

In de play-offs van de Champions League staat Club Brugge straks een dubbele confrontatie met ...

350
350
Antwerp-fans in alle staten: Gheysens breekt stilte

Na de deugddoende zege tegen Cercle Brugge hoopt Antwerp straks in Anderlecht een stap te zetten ...

242
242
Club Brugge betaalt zich blauw: monsterpremies JPL gelekt

Het lucratieve loon dat profvoetballers opstrijken biedt vaak voer tot discussie. Daarbij gaat het ...

422
422
'Anderlecht zoekt coach: Coucke verrast met wit konijn'

Besnik Hasi werd bedankt voor bewezen diensten, en dus zal Will Still straks voor het eerst in de ...

403
403
Still en Oosting hakken knopen door voor Croky Cup-clash

In de halve finale van de Croky Cup krijgt RSC Anderlecht straks Antwerp over de vloer. Bij de ...

315
315
Filip Joos gooit het roer om: “Het was genoeg”

Filip Joos staat bekend als het vaste gezicht en de stem van de sportredactie, iemand die het spel ...

239
239
Aanwinst bezorgt Essevee meteen serieuze kater

Even mocht Zulte Waregem dromen van de Champions' Play-Off, maar nu lijkt het in de laatste weken ...

138
138
Origi terug naar België? Dit zegt zijn makelaar

De wintermercato is voor Belgische clubs weer voorbij, maar toch valt het niet uit te sluiten dat er ...

228
228
Geen transfers voor Foket en Rits: één man in de wolken

Bij Anderlecht zullen ze met gemengde gevoelens terugblikken op de wintermercato. Op het eerste ...

263
263
'Kompany lacht tanden bloot: Bayern slaat slag bij PSG'

Vincent Kompany is goed op weg om Bayern München een boerenjaar te bezorgen. In de Bundesliga ...

174
174

Meer sportnieuws