'Club Brugge verbaast met recordbod voor Onuachu'

door
'Club Brugge verbaast met recordbod voor Onuachu'

Bij Club Brugge zijn ze stilaan bezig met het afvinken van de laatste posities op hun verlanglijstje. Met Dedryck Boyata werd deze week al de beoogde verdediger gevonden en ook de vacature op het middenveld lijkt eindelijk ingevuld te raken met de nakende komst van Raphael Onyedika. Dat betekent dat er nog één target overblijft: een nieuwe spits.


De voorbije dagen richtte Club daarvoor zijn pijlen op Rasmus Höjlund, maar behoudens grote verrassingen komt de jonge Deen uiteindelijk niet naar Brugge. Blauw-Zwart bleef echter niet bij de pakken zitten en schakelde meteen door naar een volgend doelwit. Het Laatste Nieuws weet dat Club immers een poging ondernomen heeft om Paul Onuachu naar het Jan Breydelstadion te halen.

Het maakte zijn interesse kenbaar bij KRC Genk en gaf aan dat het bereid is om meer dan 10 miljoen euro te betalen, waarmee de Gouden Schoen de duurste aankoop ooit van Club zou worden. Genk veegde de interesse echter meteen van tafel, want het is niet bereid om Onuachu aan een concurrent te verkopen. De Nigeriaan kan bij Club wel meer verdienen, maar lijkt desondanks ook niet aan te gaan dringen voor een transfer.

VERZILVEREN
Onuachu heeft immers nog steeds zijn zinnen gezet op een transfer naar het buitenland, al bleef het de voorbije maanden wel opmerkelijk stil wat betreft de interesse daar. Vorige zomer slaagde de 28-jarige er ook al niet om zijn monsterseizoen met maar liefst 33 competitiegoals te verzilveren en de kans lijkt zeer reëel dat hij zijn beoogde transfer ook deze zomer niet zal krijgen. 

LEES OOK: 'Club Brugge en Genk blazen transferstrijd nieuw leven in'

Zal Onuachu nog vertrekken bij Genk?

Meest recent

'Unicum bij Rode Duivels: Garcia broedt op verrassing'

In het verre Kazachstan beginnen de Rode Duivels straks aan hun voorlaatste opdracht van de ...

14
14
'Transfertwist bij Club Brugge: Vermant weg in januari?'

De wintermercato opent pas binnen anderhalve maand haar deuren, maar de geruchtenmolen draait nu al ...

78
78
Garcia en Tielemans spreken ferme taal: "Dat moét"

Rond 16u45 mogen de Rode Duivels hun WK-kwalificatie vieren. Iets anders zou een blamage zijn. Rudi ...

27
27
Rode Duivel keihard afgemaakt: “Hij liet niks zien”

Sasha Tavolieri heeft zich bij LN24 stevig laten gaan richting één Rode Duivel. De ...

160
160
'Ajax zet twee topnamen op lijstje als opvolger Kroes'

Het is nog maar eens crisis in Amsterdam. Ajax ontsloeg John Heitinga en technisch directeur Alex ...

64
64
Duivel laat Boskamp sprakeloos: “Zo zag ik hem NOOIT”

De Rode Duivels willen zich zaterdag, ten laatste dinsdag, verzekeren van hun WK-ticket. In de duels ...

84
84
'Engeland stort zich op De Cat: spectaculair prijskaartje gelekt'

De veelbesproken passage van Nathan De Cat op het WK U17, werd er uiteindelijk één van ...

581
581
Hayen krijgt oplawaai: droomjob wordt gênante afwijzing

Nicky Hayen leek even te flirten met zijn droomjob bij Celtic, met praatjes over monsterloon en ...

174
174
'Alles op de titel: City pakt uit tijdens wintermercato'

In de Engelse Premier League staat Arsenal FC na elf speeldagen alleen aan de leiding te pronken. ...

56
56
'Supertransfer in JPL: Liverpool klopt aan bij Club Brugge'

Club Brugge wist de voorbije seizoenen verschillende spelers te lanceren richting Europese ...

355
355
Kazachstan-België: Garcia pakt uit met onuitgegeven basiself

De Rode Duivels kunnen zich zaterdagnamiddag verzekeren van hun ticket voor de WK-eindronde van ...

416
416
Van der Elst trekt streng oordeel na WK-afgang U17

Het WK U17 is uiteindelijk een afknapper geworden voor de Jonge Duivels. Ze waren met hoge ...

276
276
Vanderhaeghe deelt sneertje uit aan Hayen, Hubert en co

De interlandbreak is vaak een moment voor trainerswissels en ook deze maand was het weer raak bij ...

216
216
Anderlecht-legende Jurion verrast met 3 favoriete spelers

Bij Anderlecht hopen ze zich weer te kunnen gaan mengen in de titelstrijd na de overwinningen tegen ...

190
190
Kroatië plaatst zich voor WK, Oranje en Duitsland wachten nog

De kwalificatiecampagne voor het WK is in zijn laatste fase aanbeland. Vrijdagavond wist ...

91
91
'Chelsea en Barça kampen om gewezen JPL-ster'

De Jupiler Pro League bewees de voorbije jaren voor heel wat spelers een ideale springplank naar een ...

53
53
Rode Duivel blijft op de sukkel: WK al een utopie?

Helemaal zeker zijn ze nog niet, maar we mogen er van uitgaan dat de Rode Duivels volgende zomer op ...

71
71
Vanderhaeghe blijft hopen op topclub: "Hij is mijn vriend"

Yves Vanderhaeghe is terug op de Belgische velden. De ervaren trainer maakte deze week een ...

133
133
'Club Brugge en Genk blazen transferstrijd nieuw leven in'

De wintermercato nadert met rasse schreden en de meeste clubs beginnen stilaan hun verlanglijstjes ...

249
249
'Tottenham mengt zich in titanenstrijd om Rode Duivel'

Enkele jaren geleden was Tottenham nog een haven voor Rode Duivels. Met Toby Alderweireld, Jan ...

72
72
'Club haalt opgelucht adem na transferupdate, Union vreest'

Bij Club Brugge moeten ze in de komende mercato's het vertrek van heel wat sterkhouders vrezen. De ...

112
112
Argentinië pakt vlotte zege, droom voor Union-speler

In de komende dagen worden de laatste tickets uitgedeeld voor het WK van volgende zomer. In ...

64
64
'Strijd om De Cat los: Bayern doet monsterbod'

De passage van Nathan De Cat op het WK U17 was er één van korte duur, want de Jonge ...

864
864
Bijzonder povere Jonge Duivels incasseren mokerslag

De U17 speelden een pover WK, de beloften zijn voorlopig ook wisselvallig bezig in hun ...

113
113
Tielemans: "Dit leeft héél erg bij de Rode Duivels"

De Rode Duivels nemen het zaterdag om 15u op tegen Kazachstan. Daar zullen ze zich wellicht plaatsen ...

74
74

Meer sportnieuws