'Club Brugge verbaast met recordbod voor Onuachu'

door
'Club Brugge verbaast met recordbod voor Onuachu'

Bij Club Brugge zijn ze stilaan bezig met het afvinken van de laatste posities op hun verlanglijstje. Met Dedryck Boyata werd deze week al de beoogde verdediger gevonden en ook de vacature op het middenveld lijkt eindelijk ingevuld te raken met de nakende komst van Raphael Onyedika. Dat betekent dat er nog één target overblijft: een nieuwe spits.


De voorbije dagen richtte Club daarvoor zijn pijlen op Rasmus Höjlund, maar behoudens grote verrassingen komt de jonge Deen uiteindelijk niet naar Brugge. Blauw-Zwart bleef echter niet bij de pakken zitten en schakelde meteen door naar een volgend doelwit. Het Laatste Nieuws weet dat Club immers een poging ondernomen heeft om Paul Onuachu naar het Jan Breydelstadion te halen.

Het maakte zijn interesse kenbaar bij KRC Genk en gaf aan dat het bereid is om meer dan 10 miljoen euro te betalen, waarmee de Gouden Schoen de duurste aankoop ooit van Club zou worden. Genk veegde de interesse echter meteen van tafel, want het is niet bereid om Onuachu aan een concurrent te verkopen. De Nigeriaan kan bij Club wel meer verdienen, maar lijkt desondanks ook niet aan te gaan dringen voor een transfer.

VERZILVEREN
Onuachu heeft immers nog steeds zijn zinnen gezet op een transfer naar het buitenland, al bleef het de voorbije maanden wel opmerkelijk stil wat betreft de interesse daar. Vorige zomer slaagde de 28-jarige er ook al niet om zijn monsterseizoen met maar liefst 33 competitiegoals te verzilveren en de kans lijkt zeer reëel dat hij zijn beoogde transfer ook deze zomer niet zal krijgen. 

LEES OOK: 'Genk vliegt mercato op met miljoenen Tolu en Oh'

🔥 Wat iedereen nu leest

Last-minute topaanwinst Club: twee straffe namen genoemd
Last-minute topaanwinst Club: twee straffe namen genoemd
Genoeg is genoeg: Coucke dropt plots groot Anderlecht-nieuws
Genoeg is genoeg: Coucke dropt plots groot Anderlecht-nieuws

Zal Onuachu nog vertrekken bij Genk?

Meest recent

‘Cercle Brugge verbaast met dubbele miljoenentransfer’

Cercle Brugge moet op het slot van de zomermercato nog een mini-leegloop vrezen. Volgens Gazet van ...

15
15
‘Bom bij Anderlecht: Vandenhaute legt mandaat neer’

De bom is ontploft bij RSC Anderlecht. De resultaten vallen dik tegen en de Europese uitschakeling ...

446
446
‘Pittige Lammens-details onthuld: transfer wordt complex’

Waar ligt de toekomst van Senne Lammens. Manchester United trekt al een tijdje aan zijn mouw, maar ...

146
146
Degryse haalt uit: derde RSCA-pion stevig onder vuur

Het stormt bij RSC Anderlecht. Dat is logisch na een ronduit slechte start van het seizoen. De ...

204
204
Hommeles bij Club Brugge? "Hun relatie is niet meer opperbest"

Club Brugge kan voorlopig allerminst overtuigen in de Jupiler Pro League. De bekerwinnaar deed het ...

714
714
Vandenhaute out? Vandenbempt velt oordeel

Wouter Vandenhaute ligt meer dan ooit onder vuur bij RSC Anderlecht. De positie van de voorzitter is ...

317
317
Hoogspanning Anderlecht: directie hakt knoop over Hasi door

De sfeer bij RSC Anderlecht is om te snijden. Na de Europese aftocht en de zoveelste nederlaag op ...

308
308
'Hoefkens klopt bij Club aan voor verrassende transfer'

Club Brugge had gehoopt op een kalm einde van de zomerse transferperiode. Maar vlak voor het sluiten ...

295
295
Drukte Anderlecht: Dolberg bijna weg, zeven andere vertrekkers?

De sportieve leiding van KRC Genk staat voor een bijzonder druk einde van de zomermercato. Zo moet ...

908
908
'Openda heeft droomtransfer beet, topaanwinst Kompany'

Het einde van de zomerse transferperiode is in zicht, maandagavond verstrijkt de deadline in de ...

137
137
Oud-ref laat geen twijfel over: Anderlecht bestolen op Union?

RSC Anderlecht incasseerde zondagavond andermaal een stevige opdoffer en verloor voor de zoveelste ...

631
631
Vanaken spreekt drastische taal na incidenten Gent-Club

KAA Gent pakte zondagmiddag in extremis een punt op eigen veld tegen Club Brugge KV : 1-1. Jammer ...

791
791
'Genk vliegt mercato op met miljoenen Tolu en Oh'

KRC Genk gaat vlak voor het einde van de transferperiode stevig cashen. Zo staan Hyeon-gyu Oh en ...

405
405
DeadlineDay: Liverpool vermorzelt record, schoktransfer Ederson

De Belgische clubs hebben nog enkele dagen extra om hun zaakjes te regelen, maar in de meeste ...

240
240
De echte reden waarom Anderlecht Hasi 'straks dumpt'

Besnik Hasi werd oorspronkelijk binnengehaald als tussenoplossing bij RSC Anderlecht, maar leverde ...

962
962
'Belgische transferklapper: JPL-topclub vol voor Schoofs'

Union SG won zondagavond van RSC Anderlecht en kon de interland-break daardoor inzetten co-leider in ...

274
274
Last-minute topaanwinst Club: twee straffe namen genoemd

Maandagnacht sluit de zomermercato in de meeste Europese landen, enkele dagen later gaat de ...

1436
1436
Anderlecht in brand: heftige ingreep Vandenhaute?

RSC Anderlecht heeft het eerste luik van het seizoen in mineur afgesloten. Daags na de Europese ...

781
781
'Tweestrijd in de maak: knaltransfer voor Openda'

Bij RB Leipzig namen ze dit weekend afscheid van Arthur Vermeeren, die opzijgeschoven was en nu zijn ...

105
105
'Club trekt grote ogen na plotse Onyedika-wending'

Club Brugge raakte zondag niet verder dan een gelijkspel op het veld van AA Gent. Het kan nu wel ...

682
682
Garcia houdt hart vast: volgende Duivel valt geblesseerd uit

Maandag blazen de Rode Duivels verzamelen om zich voor te bereiden op het volgende tweeluik in de ...

103
103
Situatie escaleert: fans blokkeren spelersbus op Neerpede

Als het nog geen crisis was bij Anderlecht na de uitschakeling door AEK Athene in de voorrondes van ...

542
542
Fink kondigt vuurwerk aan bij Genk na vertrek Tolu en Oh

KRC Genk beleeft nog een onverwacht woelig einde van de zomermercato. Plots verliezen de Limburgers ...

1050
1050
'Overmars verbaast: toptalent PSV op weg naar Antwerp'

Het worden voor Antwerp nog spannende dagen op de transfermarkt. Het zag onlangs nog Michel-Ange ...

564
564
'Genk heeft eerste record beet, voorlopig geen tweede'

Genk sloot zondagavond de zesde speeldag in de Jupiler Pro League af met een felbevochten ...

554
554

Meer sportnieuws