'Club Brugge verbaast met recordbod voor Onuachu'

door
'Club Brugge verbaast met recordbod voor Onuachu'

Bij Club Brugge zijn ze stilaan bezig met het afvinken van de laatste posities op hun verlanglijstje. Met Dedryck Boyata werd deze week al de beoogde verdediger gevonden en ook de vacature op het middenveld lijkt eindelijk ingevuld te raken met de nakende komst van Raphael Onyedika. Dat betekent dat er nog één target overblijft: een nieuwe spits.


De voorbije dagen richtte Club daarvoor zijn pijlen op Rasmus Höjlund, maar behoudens grote verrassingen komt de jonge Deen uiteindelijk niet naar Brugge. Blauw-Zwart bleef echter niet bij de pakken zitten en schakelde meteen door naar een volgend doelwit. Het Laatste Nieuws weet dat Club immers een poging ondernomen heeft om Paul Onuachu naar het Jan Breydelstadion te halen.

Het maakte zijn interesse kenbaar bij KRC Genk en gaf aan dat het bereid is om meer dan 10 miljoen euro te betalen, waarmee de Gouden Schoen de duurste aankoop ooit van Club zou worden. Genk veegde de interesse echter meteen van tafel, want het is niet bereid om Onuachu aan een concurrent te verkopen. De Nigeriaan kan bij Club wel meer verdienen, maar lijkt desondanks ook niet aan te gaan dringen voor een transfer.

VERZILVEREN
Onuachu heeft immers nog steeds zijn zinnen gezet op een transfer naar het buitenland, al bleef het de voorbije maanden wel opmerkelijk stil wat betreft de interesse daar. Vorige zomer slaagde de 28-jarige er ook al niet om zijn monsterseizoen met maar liefst 33 competitiegoals te verzilveren en de kans lijkt zeer reëel dat hij zijn beoogde transfer ook deze zomer niet zal krijgen. 

LEES OOK: Genk pakt uit met contract voor bekende naam

Zal Onuachu nog vertrekken bij Genk?

Meest recent

Analisten unaniem over loting Duivels: "Groepswinst is must"

De Rode Duivels keken reikhalzend uit naar vrijdagavond en de ontdekking van hun tegenstanders op ...

12
12
Genk pakt uit met contract voor bekende naam

Bij KRC Genk blijft het dit seizoen met pieken en dalen gaan. Er leek de laatste weken beterschap op ...

24
24
Dit zijn de Belgische tegenstanders: 2 primeurs en zwarte beest

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn voor het WK van volgende zomer. Bij de loting kwam ons ...

107
107
Hasi met handen in haar: Anderlecht slikte nieuwe blessure

Anderlecht blijft de zeges aaneenrijgen, want donderdagavond wisten ze ook KRC Genk uit de beker te ...

82
82
'Mannaert ligt niet wakker: topclubs staan te dringen'

Vraag het aan mensen die met hem gewerkt hebben en je voelt meteen de verdeeldheid. Terwijl de ...

123
123
Loting WK: Rode Duivels krijgen zeer gunstige loting

Vrijdag werd in de Amerikaanse hoofdstad Washington DC geloot voor de groepsfase van het WK van ...

245
245
AA Gent heeft beet: jeugdinternational tekent

AA Gent heeft de voorbije jaren stevig geïnvesteerd in zijn jonge talenten en dat begint ...

27
27
'AA Gent & KRC Genk neus aan neus op wintermercato'

Met meer dan de helft van de reguliere competitie achter de rug bengelen AA Gent en KRC Genk aan de ...

102
102
Mannaert & Garcia doen boekje open over droomloting WK

De ogen van de voetbalwereld zijn momenteel integraal op Washington gericht, waar zo dadelijk de ...

83
83
Oosting verschaft cruciale update uit ziekenboeg Antwerp

Bekerspektakel op de Bosuil woensdag, waar Antwerp na strafschoppen aan het langste eind trok tegen ...

115
115
'Transferbom in Anderlecht: Angulo grof wild in Engeland'

Donderdag in Genk sleepte RSC Anderlecht op de valreep verlengen uit de brand, waarna Thorgan Hazard ...

478
478
Hayen kiest selectie: goed & slecht nieuws bij Club Brugge

In de achtste finale van de Croky Cup boekte Club Brugge een krappe zege tegen OH Leuven, maar ook ...

244
244
Vandenbempt kotst het uit: “Dit is toch pure terreur?!”

Peter Vandenbempt is doorgaans de rustigheid in persoon. Eén van de boegbeelden van onze ...

145
145
Blessuregolf in Genk: Fink ontwaakt met fikse kater

Het bekeravontuur zit er al op voor KRC Genk, dat in de verlengingen zijn meerdere moest erkennen in ...

290
290
Hasi moet puzzelen: Anderlecht incasseert mokerslag

De trein van RSC Anderlecht dendert onverstoord verder. Nadat ze eerder al Club Brugge en Union ...

365
365
Jan Mulder ontploft online: "Het is een oorlogszone!"

Jan Mulder werd onlangs genadeloos aan de kant geschoven bij VTM, een afscheid dat wrang en plots ...

118
118
Oosting verstuurt scherpe waarschuwing bij Antwerp

Royal Antwerp FC tankte vertrouwen in de beker en in de competitie kijkt het komende speeldag KRC ...

344
344
Rode Duivel krijgt mokerslag: definitief streep door WK?

Rudi Garcia moet stilaan beginnen nadenken over zijn selectie voor het WK 2026. Vanavond staat de ...

72
72
Euvrard explodeert: kleedkameronthulling en ferm dreigement

Standard Luik hoopt snel weer de top 6 te bereiken, maar het loopt niet van een leien dakje bij de ...

218
218
DAZN maakt Pro League en CEO Parys compleet af

De oorlog tussen DAZN en de Pro League gaat verder en houdt de gemoederen bezig. De Belgische ...

484
484
Turks gokschandaal barst los: 29 spelers gearresteerd

Er is een grootschalig gokschandaal in Turkije losgebarsten. Vorige maand kwam het nieuws al naar ...

176
176
‘Genk wil uitpakken op wintermercato: toptarget in vizier’

KRC Genk is uitgeschakeld in de Croky Cup. Anderlecht won na verlengingen en de Limburgers dropen ...

310
310
Van der Heyden legt uit waarom hij Gent boven Anderlecht koos

AA Gent herpakte zich deze week met kwalificatie voor de kwartfinale van de beker, na enkele ...

154
154
'Kop rolt bij Lierse na transferdrama met KV Mechelen'

De voorbije dagen ontspon er zich een opvallende transfersoap. KV Mechelen plukte de veelbelovende ...

231
231
Extra optie voor Rode Duivels: "Dat zei Garcia me al"

Vrijdagavond wordt er in Washington DC geloot voor het WK en dan zullen de Rode Duivels dus ook ...

118
118

Meer sportnieuws