'Club Brugge verbaast met recordbod voor Onuachu'

door
'Club Brugge verbaast met recordbod voor Onuachu'

Bij Club Brugge zijn ze stilaan bezig met het afvinken van de laatste posities op hun verlanglijstje. Met Dedryck Boyata werd deze week al de beoogde verdediger gevonden en ook de vacature op het middenveld lijkt eindelijk ingevuld te raken met de nakende komst van Raphael Onyedika. Dat betekent dat er nog één target overblijft: een nieuwe spits.


De voorbije dagen richtte Club daarvoor zijn pijlen op Rasmus Höjlund, maar behoudens grote verrassingen komt de jonge Deen uiteindelijk niet naar Brugge. Blauw-Zwart bleef echter niet bij de pakken zitten en schakelde meteen door naar een volgend doelwit. Het Laatste Nieuws weet dat Club immers een poging ondernomen heeft om Paul Onuachu naar het Jan Breydelstadion te halen.

Het maakte zijn interesse kenbaar bij KRC Genk en gaf aan dat het bereid is om meer dan 10 miljoen euro te betalen, waarmee de Gouden Schoen de duurste aankoop ooit van Club zou worden. Genk veegde de interesse echter meteen van tafel, want het is niet bereid om Onuachu aan een concurrent te verkopen. De Nigeriaan kan bij Club wel meer verdienen, maar lijkt desondanks ook niet aan te gaan dringen voor een transfer.

VERZILVEREN
Onuachu heeft immers nog steeds zijn zinnen gezet op een transfer naar het buitenland, al bleef het de voorbije maanden wel opmerkelijk stil wat betreft de interesse daar. Vorige zomer slaagde de 28-jarige er ook al niet om zijn monsterseizoen met maar liefst 33 competitiegoals te verzilveren en de kans lijkt zeer reëel dat hij zijn beoogde transfer ook deze zomer niet zal krijgen. 

LEES OOK: Bedroevende 8 op 21 in eigen huis: Fink maakt balans op

Zal Onuachu nog vertrekken bij Genk?

Meest recent

Ophef over Bounida en Mokio: Ajax-coach reageert

Het gaat bij Ajax alleen maar van kwaad naar erger. Ook een trainerswissel bracht geen zoden aan de ...

25
25
Club ontsnapte aan domper: "Als ik hem gezien had..."

Club Brugge heeft zaterdag zijn opdracht volbracht door te winnen van Charleroi. Daardoor blijft het ...

49
49
'Volgende trainerswissel in JPL? Fans eisen ontslag'

De reguliere competitie in de Jupiler Pro League is na dit seizoen halfweg en stilaan tekenen zich ...

90
90
Clement meteen met neus op feiten: "Geen mirakels"

Philippe Clement verraste vorige week vriend en vijand door plots weer aan de slag te gaan. Daar ...

29
29
Courtois krijgt enorme lofzang van Xabi Alonso

De Rode Duivels konden tijdens de voorbije interlands niet rekenen op Thibaut Courtois. De doelman ...

39
39
Biglia kondigt nu al nakend vertrek bij Anderlecht aan

Anderlecht hertekende afgelopen zomer drastisch zijn technische staf, waarbij ze enkele oude ...

416
416
Kompany lacht vergelijking weg: "Je lacht er zelf mee"

Bayern München maakte zaterdag nog maar eens indruk door Freiburg met spectaculaire 6-2-cijfers ...

78
78
STVV raast door en laat Mazzu verweesd achter

STVV kon een geweldige zaak doen en uitlopen op AA Gent. De Truienaars gingen op bezoek bij OH ...

80
80
Hasi haalt opgelucht adem: "Hopelijk is hij nu vertrokken"

RSC Anderlecht juichte, zonder uitfans, toch heel hard na 93 minuten voetballen. De Brusselaars ...

251
251
Pover Anderlecht viert in extra tijd alsnog feest

RSC Anderlecht speelde om 18u30 op het veld van La Louvière. De Brusselaars hadden een ...

207
207
Antwerp zet Stef Wils op straat

Royal Antwerp FC heeft zopas Stef Wils ontslagen. Dat volgt na de zwakke prestatie tegen FCV Dender, ...

376
376
KV Mechelen stunt: Vanderbiest ziet grote kwaliteit

KV Mechelen zorgde voor een geweldige stunt door te winnen op het veld van KRC Genk. Voor de eerste ...

174
174
Scorende Trossard geeft met Arsenal Tottenham pak slaag

In de Premier League stond om 17u30 de topper tussen Arsenal en Tottenham op het programma. Wat ...

43
43
Anderlecht bevestigt niet: "Wat staan we te doen?"

RSC Anderlecht is om 18u30 begonnen aan zijn partij tegen La Louvière. De eerste 45 minuten ...

144
144
C4 onvermijdelijk? Wils spreekt zich uit over ontslag

Antwerp FC heeft zondagnamiddag gezichtsverlies geleden op eigen veld. De Great Old ging immers met ...

200
200
Alwéér goud waard: Trossard beukt Londense derby open

In de Premier League waren de ogen zondagavond op het noorden van Londen gericht. Daar stond ...

44
44
CPL razend spannend: Beerschot weer volop in titelstrijd

In de Challenger Pro League heeft ook Beerschot VA optimaal geprofiteerd van het puntenverlies bij ...

158
158
Totale afgang Antwerp: Dender pakte eerste zege op Bosuil

Antwerp FC heeft zondagnamiddag een zoveelste dieptepunt bereikt. De Great Old verloor op eigen veld ...

248
248
La Louvière-Anderlecht: Hasi voert bijzondere wissel door

Na twee verdiende thuiszeges wil RSC Anderlecht zondagavond ook bevestigen op verplaatsing. Maar dat ...

231
231
Bedroevende 8 op 21 in eigen huis: Fink maakt balans op

KRC Genk verloor zondagnamiddag met 0-1 van KV Mechelen. Hierdoor moeten de Limburgers de heenronde ...

207
207
PSV lacht tanden bloot: ook Feyenoord blameert zich thuis

In de Nederlandse Eredivisie heeft leider PSV dit weekend gouden zaken gedaan. Terwijl het zelf won ...

51
51
Arbitrage velt helder verdict na VAR-relletje Westerlo-Gent

KVC Westerlo speelde zaterdag een meer dan degelijke wedstrijd, maar bleef uiteindelijk op 0-0 ...

304
304
Sporting-coach dropt groot nieuws voor clash met Club

Volgende week wordt de League Phase van de Champions League hervat. Club Brugge staat voor een ...

375
375
Antwerp slikt dubbele opdoffer vlak voor kelderkraker

Antwerp FC wil zondagnamiddag koste wat kost de volle buit pakken in de thuiswedstrijd tegen FCV ...

55
55
Genk blijft sputteren: KVM boekt fraaie stunt in Cegeka Arena

KRC Genk is er niet in geslaagd om op de slotspeeldag van de heenronde in de reguliere een plekje in ...

201
201

Meer sportnieuws