'Club Brugge heeft beet met bod van 8,75 miljoen'

door
'Club Brugge heeft beet met bod van 8,75 miljoen'

Club Brugge opent vrijdag de zesde speeldag in de Jupiler Pro League met een trip naar Charleroi. Daar zal Carl Hoefkens een eerste keer kunnen rekenen op Rode Duivel Dedryck Boyata, die begin deze week weggeplukt werd bij Hertha BSC. De trainer mag zich de komende dagen aan verdere versterking verwachten, want een volgende aanwinst zit al in de pijplijn.


Het lijkt er immers op dat Club Brugge eindelijk zijn bijkomende middenvelder gevonden heeft. Na enkele vruchteloze pogingen om Sander Berge terug naar België te lokken, lijkt het nu wel prijs te hebben bij Raphael Onyedika. Ekstrabladet meldt dat de transfer van de 21-jarige Nigeriaan zo goed als rond is.

AC Milan maakte Onyedika de voorbije weken het hof, maar vond geen akkoord met FC Midtjylland. De Denen gingen wel overstag voor het bod van Club, dat bereid zou zijn om maar liefst 8,75 miljoen euro op tafel te leggen. Daarmee wordt Onyedika de op één na duurste aankoop in de clubgeschiedenis. Enkel voor Kamal Sowah (9 miljoen) betaalde het nog iets meer.

GROEN LICHT
Onyedika zou vrijdag alvast niet meer op training verschijnen bij Midtjylland, dat geen risico wil nemen met het oog op de transfer. De speler zou al toestemming gekregen hebben om naar België af te reizen. Daar zal hij wellicht nog de laatste details met Club moeten rekenen en uiteraard zijn medische en fysieke testen tot een goed einde brengen.

LEES OOK: Opvallend: Scheidsrechtersbaas zet klagende Vanaken op zijn plaats

Goede transfer van Club?

Meest recent

'Nachtmerrie Barcelona: PSG slaat toe aan spotprijs'

FC Barcelona blijft maar talenten produceren via zijn eigen jeugdopleiding. Maar La Masia staat op ...

1
1
Diefstal van het jaar? Amateurclub viert na spookdoelpunt

Ons amateurvoetbal werd gisterenavond opgeschrikt door een wel heel bizarre fase. In de wedstrijd ...

9
9
Opvallend: Scheidsrechtersbaas zet klagende Vanaken op zijn plaats

Club Brugge is met twee pijnlijke nederlagen aan de tweede seizoenshelft begonnen. De frustraties ...

137
137
Hong start bij AA Gent, enorme verrassing in basiself Hasi

RSC Anderlecht plaatste zich donderdag ten koste van AA Gent voor de halve finales van de Croky Cup. ...

107
107
TU: 'Bom rond Noa Lang, eerste winteraanwinst Anderlecht'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

209
209
Promise David revancheert zich: “Zij waren gemeen”

Union SG heeft met het kleinste verschil gewonnen van KV Mechelen. De Brusselse club loopt daardoor ...

43
43
Karetsas verdwijnt bij KRC Genk: “Zou het aan mij liggen?”

KRC Genk ging onderuit tegen Zulte Waregem. Essevee wist al een tijdje niet meer te winnen, maar ...

117
117
Vanzeir maakt Cercle-fans warm met uitspraken

Dante Vanzeir heeft zijn debuut bij Cercle Brugge achter de rug. De aanvaller ging van KAA Gent naar ...

52
52
Onthuld: dit deed Fellaini écht bij Charleroi

Het was een opvallende aankondiging: Marouane Fellaini die plots aan de slag ging als adviseur bij ...

134
134
Nainggolan slaat meteen terug op kritiek bij Patro

Radja Nainggolan maakte de overstap van Lokeren naar Patro Eisden. De middenvelder werd al een ...

132
132
KV Mechelen legt DAZN-plan bloot: “Beter dan anderen”

De perikelen rond DAZN blijven nazinderen. De rechtenhouder besloot de stekker uit het TV-contract ...

193
193
Defour laat bom vallen over ex-club

Steven Defour kende een zeer bewogen spelerscarrière. Zijn transfers naar Standard en RSC ...

178
178
Vanhaezebrouck fluistert Renard opvallend advies toe

Olivier Renard heeft nog héél veel werk voor de boeg. Hij moet de kern uitdunnen en er ...

329
329
Benito Raman verrast en parkeert de bus in het Lotto Park

Het was een opvallend en warm moment in het Lotto Park afgelopen week. Benito Raman, vandaag ...

166
166
'Blunder Anderlecht? Ex-speler levert ‘jackpot’ op’

RSC Anderlecht heeft de afgelopen jaren een aantal talenten vroegtijdig laten gaan die nadien ...

163
163
Tranen bij Jean-Marie Pfaff na schokkend nieuws over Carmen

Komende week trekt Union richting München voor een confrontatie met Kompany en het grote ...

223
223
AA Gent ontdekt 'goudmijn': toekomst oogt plots heel mooi

Bij AA Gent werden de afgelopen jaren bijzonder veel Afrikaanse talenten gehaald. Er braken er amper ...

330
330
‘Paniek bij Anderlecht: winterdeal dreigt te ontploffen’

Bij Anderlecht staat alles plots onder hoogspanning. Een cruciale winterdeal wankelt, terwijl de ...

170
170
Fout van KRC Genk? "Wil hun ongelijk bewijzen"

Bij KRC Genk namen ze al afscheid van een aantal spelers. De Limburgers lieten één ...

115
115
Hein ziet AA Gent géweldige zaak doen: "Topper voor de JPL"

AA Gent wil dit seizoen weer de top zes halen en dat zal nog een héél zware opdracht ...

418
418
'Anderlecht plots genoemd: Lionel Messi baalt'

AA Gent is op zoek naar versterking op meerdere posities. De Buffalo's worden stilaan met heel veel ...

239
239
Antwerp ontdekt in de schaduw plots nieuwe diamant

Vincent Janssen en Gyrano Kerk vormen een zeer goed duo en de twee Nederlanders doen het zeer goed ...

519
519
Na De Bruyne, Courtois...: Genk plots van hemel naar de hel

KRC Genk heeft in zijn bestaan al héél veel spelers vanuit de eigen academie laten ...

89
89
Malinwa baalt: "Verdienden ruimschoots een punt"

KV Mechelen bleef in de laatste drie onderlinge confrontaties met Union telkens ongeslagen, maar is ...

94
94
Gemengde gevoelens bij Hubert: "Tevreden en niet tevreden"

Union heeft meteen een geweldige zaak gedaan in zijn eerste wedstrijden van 2026. Nadat het zich al ...

59
59

Meer sportnieuws