Muriqi rekent af met Club Brugge: "Een profclub onwaardig"

door
Muriqi rekent af met Club Brugge:

Club Brugge is nog steeds op zoek naar een nieuwe spits, nadat het de voorbije weken al de ene na de andere aanwinst zag afketsen. Benik Afobe koos in extremis voor Millwall, terwijl Rasmus Höjlund de voorkeur lijkt te zullen gaan geven aan Atalanta. Het meest bizarre dossier was echter zonder twijfel dat van Vedat Muriqi.


Club bereikte een akkoord met Lazio omtrent een transfersom van 10 miljoen euro, maar blies de transfer nog op omdat het niet tevreden was over de fysieke testen van de Kosovaarse spits. De Italianen waren daarover woedend en dreigden zelfs naar de FIFA te stappen wegens contractbreuk, maar zover kwam het uiteindelijk niet. Even later werd Muriqi dan maar verkocht aan Mallorca, dat iets minder betaalde dan Club.

Daar bewees Muriqi dat hij fysiek wel in orde is, want hij miste slechts drie minuten in de eerste twee wedstrijden. Vorig weekend scoorde hij ook tegen Real Betis. In een interview met OK Diario rekent de 28-jarige nu nog eens af met Club Brugge, voor wie hij geen enkel goed woord over heeft.

ABSURD
"Het gedrag van Club Brugge was een profclub onwaardig", is hij snoeihard. "Toen we daar aankwamen, kwam niemand mijn zaakwaarnemer en mij ophalen. Ze hielpen ons niet eens om onderdak te vinden. Toen ze me vertelden dat er iets verkeerd gegaan was bij de medische testen, zonder in detail te treden, was ik erg bang want ik dacht dat ik nooit meer zou kunnen voetballen. Uiteindelijk wilden ze alleen maar dat Lazio de prijs zou laten zakken. Het was absurd."

LEES OOK: 'Verrassende transferwending rond Joel Ordoñez'

Is zijn kritiek terecht?

Meest recent

De Ketelaere kroont zich tot matchwinnaar bij Atalanta

Charles De Ketelaere is uitstekend begonnen aan 2026. De Rode Duivel was eerder deze week al ...

8
8
'Verrassende transferwending rond Joel Ordoñez'

Club Brugge staat nog voor een drukke wintermercato. Niet alleen zoekt het zelf naar versterking ...

50
50
Egypte maakt indruk en kegelt titelhouder uit Africa Cup

De Rode Duivels zouden volgende zomer weleens hun handen vol kunnen hebben met Egypte op het WK. De ...

53
53
'Standard met handen in haar: bizarre transfer verklaard'

Standard hoopt na de winterstop zijn zesde plaats vast te kunnen houden, maar evident zal dat niet ...

50
50
Goots vreest ramp voor Antwerp: "Als zij opnieuw uitvallen..."

Volgend weekend wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt. In de laatste tien speeldagen van ...

59
59
Waanzinnige beelden: massale knokpartij na Algerije-Nigeria

Zaterdag worden op de Africa Cup de laatste twee kwartfinales afgewerkt. In de eerste van die ...

148
148
'Dwomoh grijpt naast verhoopte transfer'

Enkele jaren geleden stond Pierre Dwomoh nog te boek als één van de grootste talenten ...

55
55
'Standard haakt af voor sensatie op Belgische velden'

De wintermercato begint in ons land alsmaar meer op gang te komen. Daarbij lijken verschillende ...

112
112
Club Brugge bedrogen: Furo-deal blijkt zware misrekening

Het voelde als slim verkopen, maar dat knaagt nu al. Club Brugge laat Kaye Furo vertrekken en dacht ...

1043
1043
'Zirkzee baalt en ziet mooie transfer definitief afketsen'

Joshua Zirkzee wist zich nog niet door te zetten bij Manchester United. De Nederlandse aanvaller ...

56
56
Westerlo aan zet: derde sterkhouder weg?

Bij KVC Westerlo moeten ze deze mercato verkopen. De Kemphanen hebben alle seizoenen rode cijfers en ...

63
63
'AA Gent ruikt volgende jackpot na vertrek Gandelman'

AA Gent heeft al wat spelers van de hand kunnen doen. De kans is bestaande dat de Buffalo's nog een ...

438
438
'Simic verrast iedereen compleet met nieuwe transfer'

RSC Anderlecht wist Jan-Carlo Simic afgelopen zomer te verkopen aan Al-Ittihad. Dat vulde de kassa ...

207
207
'Gerucht ontkracht: géén prioriteit voor Anderlecht'

De tweede seizoenshelft staat voor de deur bij RSC Anderlecht, aanstaande donderdag begint RSCA ...

113
113
Tessa Wullaert open over relatie: "We hebben het echt gehad"

Tessa Wullaert is al jaren het gezicht en het geweten van het Belgische vrouwenvoetbal. Als ...

143
143
Hasi ziet druk stijgen: "Dat is onze doelstelling"

RSC Anderlecht moet volgende week aan de bak tegen AA Gent. Een uitschakeling in de Beker van ...

129
129
Manchester City stoot met monsterzege door in FA Cup

In Duitsland en Engeland stonden er namiddag wedstrijden op het programma. De Bundesliga opende het ...

31
31
Megatransfers Club Brugge en Genk: "Hij moét vertrekken"

Club Brugge en KRC Genk zijn twee Belgische clubs die al vele jaren op rij jaarlijks zeer goed ...

993
993
'STVV raast door en wil toeslaan met knaltransfer'

STVV is bezig met heel wat transferdossiers. De Kanaries willen zich duidelijk versterken en ...

121
121
'Charleroi wil uitpakken met straffe Belgische transfer'

Sporting Charleroi wil een grote slag slaan op de transfermarkt. De Carolo's willen een Belgische ...

57
57
Hayen onder de indruk: "De Vanaken van Racing Genk"

Nicky Hayen heeft veel werk bij KRC Genk. De defensieve stabiliteit terugvinden is daarbij het ...

362
362
Hazard wil niet wachten: witte rook op komst bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht dringt de tijd. Marco Kana, Yari Verschaeren en Thorgan Hazard zijn einde ...

842
842
Steven Defour breekt: zeldzaam openhartig

Steven Defour heeft sinds zijn afscheid bij KV Mechelen, nu dik twee jaar geleden, gekozen voor de ...

129
129
Kompany na alle ophef: "Ik neem er afstand van"

Vincent Kompany krijgen ze niet snel gek. De trainer van Bayern München kreeg de nodige vragen ...

83
83
'Code rood bij KRC Genk: sterkhouder richting uitgang'

KRC Genk lijkt deze mercato een topspeler te verliezen. De Premier League lijkt steeds harder te ...

424
424

Meer sportnieuws