Muriqi rekent af met Club Brugge: "Een profclub onwaardig"

door
Muriqi rekent af met Club Brugge:

Club Brugge is nog steeds op zoek naar een nieuwe spits, nadat het de voorbije weken al de ene na de andere aanwinst zag afketsen. Benik Afobe koos in extremis voor Millwall, terwijl Rasmus Höjlund de voorkeur lijkt te zullen gaan geven aan Atalanta. Het meest bizarre dossier was echter zonder twijfel dat van Vedat Muriqi.


Club bereikte een akkoord met Lazio omtrent een transfersom van 10 miljoen euro, maar blies de transfer nog op omdat het niet tevreden was over de fysieke testen van de Kosovaarse spits. De Italianen waren daarover woedend en dreigden zelfs naar de FIFA te stappen wegens contractbreuk, maar zover kwam het uiteindelijk niet. Even later werd Muriqi dan maar verkocht aan Mallorca, dat iets minder betaalde dan Club.

Daar bewees Muriqi dat hij fysiek wel in orde is, want hij miste slechts drie minuten in de eerste twee wedstrijden. Vorig weekend scoorde hij ook tegen Real Betis. In een interview met OK Diario rekent de 28-jarige nu nog eens af met Club Brugge, voor wie hij geen enkel goed woord over heeft.

ABSURD
"Het gedrag van Club Brugge was een profclub onwaardig", is hij snoeihard. "Toen we daar aankwamen, kwam niemand mijn zaakwaarnemer en mij ophalen. Ze hielpen ons niet eens om onderdak te vinden. Toen ze me vertelden dat er iets verkeerd gegaan was bij de medische testen, zonder in detail te treden, was ik erg bang want ik dacht dat ik nooit meer zou kunnen voetballen. Uiteindelijk wilden ze alleen maar dat Lazio de prijs zou laten zakken. Het was absurd."

LEES OOK: Monaco-coach spreekt na hallucinante ervaring

Is zijn kritiek terecht?

Meest recent

'Witte rook op komst: Messi beslist over toekomst'

Er werd de voorbije maanden al druk gespeculeerd over de toekomst van Lionel Messi. De Argentijnse ...

8
8
Mourinho beschuldigd van bizar 'complot' na nieuwe job

Het lijkt erop dat José Mourinho snel weer aan de slag zal gaan. Amper enkele weken na zijn ...

18
18
Nieuw knaljaar voor Charleroi? "Creëren iets buitengewoons"

Vorig seizoen wist Charleroi vriend en vijand te verbazen door met goed voetbal uiteindelijk een ...

17
17
Monaco-coach spreekt na hallucinante ervaring

Club Brugge begint straks om 18u45 aan zijn eerste opdracht in de league phase van de Champions ...

57
57
Lies Vandenberghe treft vrouw Van Gucht recht in het hart

VTM-sportanker Lies Vandenberghe en voormalig kampioene Blanka Vlasic lijken op het eerste gezicht ...

127
127
Verheyen snoeihard: "Die speler redt het niet bij Club"

Club Brugge speelt vanavond tegen AS Monaco. Als ze net als vorig jaar door willen gaan naar de ...

282
282
Crisis lonkt bij KRC Genk: Heynen trekt stevig van leer

KRC Genk moet zich dringend gaan bezinnen. Het verloor na een zeer zwakke prestatie met 0-1 van ...

252
252
Hoe vergaat het deze ‘Monaco-helden’ van Club Brugge?

Club Brugge speelt vanavond in eigen huis tegen AS Monaco. Een ploeg die ze in Brugge in principe ...

113
113
Bart Verhaeghe ontploft: "Dit gerucht klopt niet"

Het draait momenteel niet geweldig bij Club Brugge. In de competitie overtuigen ze zeker niet en ...

193
193
Dreun voor Club Brugge: Vanaken-probleem loopt uit de hand

Club Brugge worstelt met een paradox: Hans Vanaken is minder metronoom, maar beslist nog wél ...

297
297
Kompany doorbreekt stilzwijgen over ontslag Vandenhaute

Vincent Kompany wist met Bayern München Chelsea met 3-1 naar huis te sturen. Een vlotte zege ...

353
353
'Feest bij Standard: floptransfer vertrekt alsnog’

Standard gaat mogelijk alsnog een uitgaande transfer afronden. De Rouches zouden volgens ...

86
86
Na Mignolet-saga: flatert Club alweer met ervaren pion?

Club Brugge zadelt zich onbegrijpelijk zélf op met de nodige problemen. Er is de ...

282
282
‘Transferbom onthuld: De Bruyne weigerde opvallende lokroep’

Kevin De Bruyne ruilde deze zomer Manchester City in voor Napoli. KDB is zeer goed begonnen aan zijn ...

140
140
Club Brugge opgelet voor ex-JPL'ers: "De 'nieuwe Dirar'"

Club Brugge speelt om 18u45 in het eigen Jan Breydelstadion tegen AS Monaco. Bij de Monegasken ...

113
113
Heftige beelden: Simeone gaat compléét over de rooie

Het is Liverpool FC andermaal gelukt om in de absolute slotfase met de zege aan de haal te gaan. ...

141
141
Onthutste Fink luidt alarmbel: "Niemand verwachtte dit"

KRC Genk is bezig aan een erg teleurstellende start van de competitie. De Limburgers verloren ...

299
299
Doemscenario Club Brugge: Europese thuisduels in buitenland?

Club Brugge opent donderdagavond zijn campagne in de League Phase van de Champions League met ...

603
603
UCL: Kompany viert, Liverpool ontsnapt en pijnlijke avond Ajax

Bayern München heeft de eerste absolute topaffiches van het nieuwe seizoen in de Champions ...

133
133
Charleroi zet pijnlijk zwak Genk te kijk in eigen huis

Racing Genk stelde vanavond zwaar teleur in de inhaalwedstrijd tegen Charleroi. De thuisploeg oogde ...

245
245
Hasi en co aan zet: "Hij is een speler voor Anderlecht"

RSC Anderlecht bleef zondagavond op een 1-1-gelijkspel steken tegen KRC Genk. Er had misschien wel ...

481
481
Mulder pakt landgenoten aan: "Schooljongetjes tegen Union"

Union SG is dinsdag als een wervelwind begonnen aan zijn eerste Champions League-campagne en haalde ...

146
146
Tresoldi kijkt ogen uit: "Dat is hét verschil bij Club"

Club Brugge wil donderdagavond op eigen veld tegen AS Monaco een goede start nemen in de League ...

333
333
Hein blikt emotioneel terug: mond vol tanden na opvallende foto

Hein Vanhaezebrouck is een van de meest markante figuren in het Belgische voetbal. Gedurende zijn ...

136
136
Union als voorbeeld: debutanten maken wéér indruk in UCL

In de Champions League zijn de debutanten tot dusver bezig aan een goede start. Daags na de zege van ...

57
57

Meer sportnieuws