Muriqi rekent af met Club Brugge: "Een profclub onwaardig"

door
Muriqi rekent af met Club Brugge:

Club Brugge is nog steeds op zoek naar een nieuwe spits, nadat het de voorbije weken al de ene na de andere aanwinst zag afketsen. Benik Afobe koos in extremis voor Millwall, terwijl Rasmus Höjlund de voorkeur lijkt te zullen gaan geven aan Atalanta. Het meest bizarre dossier was echter zonder twijfel dat van Vedat Muriqi.


Club bereikte een akkoord met Lazio omtrent een transfersom van 10 miljoen euro, maar blies de transfer nog op omdat het niet tevreden was over de fysieke testen van de Kosovaarse spits. De Italianen waren daarover woedend en dreigden zelfs naar de FIFA te stappen wegens contractbreuk, maar zover kwam het uiteindelijk niet. Even later werd Muriqi dan maar verkocht aan Mallorca, dat iets minder betaalde dan Club.

Daar bewees Muriqi dat hij fysiek wel in orde is, want hij miste slechts drie minuten in de eerste twee wedstrijden. Vorig weekend scoorde hij ook tegen Real Betis. In een interview met OK Diario rekent de 28-jarige nu nog eens af met Club Brugge, voor wie hij geen enkel goed woord over heeft.

ABSURD
"Het gedrag van Club Brugge was een profclub onwaardig", is hij snoeihard. "Toen we daar aankwamen, kwam niemand mijn zaakwaarnemer en mij ophalen. Ze hielpen ons niet eens om onderdak te vinden. Toen ze me vertelden dat er iets verkeerd gegaan was bij de medische testen, zonder in detail te treden, was ik erg bang want ik dacht dat ik nooit meer zou kunnen voetballen. Uiteindelijk wilden ze alleen maar dat Lazio de prijs zou laten zakken. Het was absurd."

LEES OOK: 'Barcelona vloekt: Club Brugge gooit roet in eten'

Is zijn kritiek terecht?

Meest recent

Van der Elst fronst: eerste keuze van Still verrast

Edward Still nam over na het ontslag van Besnik Hasi. Zijn eerste match ging meteen al niet goed: ...

7
7
'FC Barcelona duwt door: megadeal lijkt beslist'

FC Barcelona is bezig aan een goed seizoen. Ze kunnen nog de titel en de Champions League winnen. De ...

28
28
'Spoedoverleg bij Anderlecht: stuntnaam duikt op'

De klok tikt bij Anderlecht in de zoektocht naar een nieuwe hoofdcoach. Een piste-Thorsten Fink viel ...

255
255
'Bitsige strijd tussen Standard en Charleroi barst los'

Standard en Sporting Charleroi zijn twee ploegen die knokken voor een plaats in de top zes in de ...

16
16
Eto’o 'op weg' naar Genk? Dossier plots heet

Samuel Eto’o is een man die al zeer veel in het nieuws kwam de afgelopen maanden. Onder meer ...

204
204
Beslissende Trossard zet Arsenal op stevige titelkoers

In de Premier League stonden er om 16u maar liefst vijf wedstrijden op het programma. Arsenal was de ...

20
20
Zulte Waregem gaat compleet uit zijn dak na late treffer

Om 16u was er toch de nodige spanning aan de Gaverbeek. Zulte Waregem gaf FCV Dender partij en dat ...

46
46
Dortmund zet Kompany & co zeer zwaar onder druk

Gaat het alsnog spannend worden in de Bundesliga? Borussia Dortmund staat op zes punten van Bayern ...

30
30
Euvrard ziet probleem bij Standard: coach voert druk stevig op

Standard won vorige week gevleid van RSC Anderlecht. Het was een zege die héél veel ...

71
71
Boskamp in mediastorm: reacties komen keihard binnen

Johan Boskamp zorgde eerder deze week voor heel wat beroering met een openhartig interview over zijn ...

57
57
Bayern kijkt naar Kompany na ‘minicrisis’: coach reageert gevat

Vincent Kompany weet wat hij dit weekend moet doen met Bayern: winnen. Na de 1 op 6 staat er druk op ...

43
43
'Barcelona vloekt: Club Brugge gooit roet in eten'

Club Brugge heeft in januari heel veel aanbiedingen naast zich neergelegd. Onder meer FC Barcelona ...

392
392
Man Utd raast door en bezorgt topclub grote zorgen

Manchester United is de laatste weken sterk bezig, Tottenham tankte vorige week vertrouwen tegen ...

109
109
Wereldtop ruikt kans: Godts op weg naar megatransfer

Bij Ajax hebben ze heel wat Belgen in de selectie zitten. Dé grote uitblinker van dienst is ...

64
64
Marc Coucke zet alles op alles met megalomaan plan

Wie Marc Coucke zegt, zegt ambitie op groot formaat. De ondernemer die nooit tevreden lijkt met ...

218
218
Hayen hint nadrukkelijk: transfer niet uitgesloten

KRC Genk moet morgen winnen van RSC Anderlecht. Als dat niet gebeurt, lijken ze stilaan toch een ...

131
131
Gouden transferzet OHL? Mazzu in de wolken

OH Leuven is al jaren een zeer grijze ploeg. Waarnemers vinden dat er veel kwaliteit in de ploeg is, ...

61
61
Peter Verbeke keihard voor zichzelf: "Dat was een fout"

Peter Verbeke werkt bij AA Gent, Club Brugge en RSC Anderlecht. Bij die laatste club kende hij zeer ...

160
160
Tegenvaller of niet: Hubert blijft overtuigd

Bij Union SG spelen ze dit weekend tegen La Louvière. David Hubert moet wel een aantal ...

17
17
Anderlecht in paniekmodus: toch nog de markt op?

RSC Anderlecht blijft hardleers. We halen al een jaar aan dat Paars-Wit een tekort aan ...

515
515
FC Barcelona dropt bom in Europees voetbal

De afgelopen jaren is er veel veranderd in het wereldvoetbal. FC Barcelona probeerde iets in gang te ...

161
161
Vandenbroeck voert druk op: D-day voor Zulte Waregem

Zulte Waregem neemt het vandaag op tegen FCV Dender. Een match die ze maar best kunnen winnen. ...

47
47
'Koophonger Man City niet gestild: 80 miljoen euro'

Manchester City kende vele jaren amper concurrentie in Engeland. Maar de club is een nieuwe weg ...

57
57
TRANSFERUURTJE: Wereldtop bij Club, Barça met knaltransfer

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

123
123
Stijnen briest na Patro-drama: “Ben er niet goed van”

Patro Eisden speelde 4-4 gelijk tegen Jong Genk in de Challenger Pro League. De club van Stijn ...

301
301

Meer sportnieuws