Muriqi rekent af met Club Brugge: "Een profclub onwaardig"

door
Muriqi rekent af met Club Brugge:

Club Brugge is nog steeds op zoek naar een nieuwe spits, nadat het de voorbije weken al de ene na de andere aanwinst zag afketsen. Benik Afobe koos in extremis voor Millwall, terwijl Rasmus Höjlund de voorkeur lijkt te zullen gaan geven aan Atalanta. Het meest bizarre dossier was echter zonder twijfel dat van Vedat Muriqi.


Club bereikte een akkoord met Lazio omtrent een transfersom van 10 miljoen euro, maar blies de transfer nog op omdat het niet tevreden was over de fysieke testen van de Kosovaarse spits. De Italianen waren daarover woedend en dreigden zelfs naar de FIFA te stappen wegens contractbreuk, maar zover kwam het uiteindelijk niet. Even later werd Muriqi dan maar verkocht aan Mallorca, dat iets minder betaalde dan Club.

Daar bewees Muriqi dat hij fysiek wel in orde is, want hij miste slechts drie minuten in de eerste twee wedstrijden. Vorig weekend scoorde hij ook tegen Real Betis. In een interview met OK Diario rekent de 28-jarige nu nog eens af met Club Brugge, voor wie hij geen enkel goed woord over heeft.

ABSURD
"Het gedrag van Club Brugge was een profclub onwaardig", is hij snoeihard. "Toen we daar aankwamen, kwam niemand mijn zaakwaarnemer en mij ophalen. Ze hielpen ons niet eens om onderdak te vinden. Toen ze me vertelden dat er iets verkeerd gegaan was bij de medische testen, zonder in detail te treden, was ik erg bang want ik dacht dat ik nooit meer zou kunnen voetballen. Uiteindelijk wilden ze alleen maar dat Lazio de prijs zou laten zakken. Het was absurd."

LEES OOK: Gouden Schoen: grootste concurrent voor Tzolis bekend

Is zijn kritiek terecht?

Meest recent

Van Himst verbaast iedereen met Gouden Schoen-favoriet

Zondagavond wordt de 72ste Gouden Schoen uitgereikt. In aanloop naar het Gala regent het aan ...

52
52
'Bayern verwent Kompany met supertransfer in 2026'

Zondagavond trapt het Bayern München van coach Vincent Kompany zijn tweede seizoenshelft op ...

42
42
Gouden Schoen: grootste concurrent voor Tzolis bekend

Als gerespecteerd commentator/analist mocht ook Peter Vandenbempt mee bepalen wie straks de Gouden ...

196
196
TRANSFERUURTJE: 'Kompany lonkt naar JPL, plotse exodus Antwerp'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

114
114
Skoras open over exit Leko: “Pijnlijk, dat is het ergste”

KAA Gent zag coach Ivan Leko naar Club Brugge vertrekken. De Kroatische oefenmeester werd de ...

84
84
Courtois zint op wraak: oorlogstaal richting Barça

Thibaut Courtois is al jarenlang de absolute nummer 1 onder de lat bij Real Madrid. Toch is er ...

65
65
Vandenbempt maakt Gouden Schoen af: “Kwalijke evolutie”

Vanavond staat de Gouden Schoen op het programma. De grote favorieten zijn bekend en de winnaar zit ...

169
169
'Monstertransfer Jude Bellingham: 180 miljoen euro'

Jude Bellingham is één van de grootste voetbalsterren van het moment. Sinds zijn ...

122
122
‘Twist rond Van Den Bosch, Antwerp grijpt drastisch in’

Royal Antwerp FC dreigt deze wintermercato een ferme transferklap te incasseren. Twee centrale ...

378
378
Skoras doet boekje open over Club: “Zij waren niet eerlijk”

Michal Skoras maakte voor een kleine 2 miljoen euro de overstap van Club Brugge naar KAA Gent. Bij ...

269
269
'Galatasaray klopt aan bij Jupiler Pro League-topclub'

De Belgische ploegen zijn vooral bezig met uitgaande transfers, wat geen verrassing is. Door de ...

81
81
‘Anderlecht in shock: ijskoude douche bij Gouden Schoen’

Niemand zag dit aankomen bij Anderlecht. Wat een bekroning moest worden, dreigt plots misschien een ...

435
435
Miljoenendeal bij Patro: "Er kwam al een bod binnen"

Bij Patro Eisden draaien ze alweer een goed seizoen. De Limburgse tweedeklasser heeft alweer een ...

119
119
'Antwerp ferm verzwakt: twee basispionnen meteen weg'

Antwerp sloot 2025 af met een sterke reeks en houdt daardoor nog uitzicht op een plaats in de top ...

440
440
Anderlecht-drama? Hasi haalt schouders op

RSC Anderlecht moet aan de bak. Er staan zeer veel pittige duels op het programma de komende weken. ...

212
212
Gouden Schoen davert: onverwachte twist rond winnaar

De favoriet ligt voor de hand, maar de discussie is nog niet voorbij. Analisten, spelers en ...

365
365
Vanaken looft één RSCA'er: “Hij is redelijk indrukwekkend”

Hans Vanaken is al tien jaar aan het schitteren in België. De middenvelder van Club Brugge zag ...

562
562
Bliksemtransfer Leon Bailey naar de Jupiler Pro League?

Leon Bailey stond bij KRC Genk al snel te boek als een absoluut toptalent. De winger ging nadien ...

268
268
Megasolden bij Club, RSCA en Genk: wie hapt snel?

Bij Club NXT, RSCA Futures en Jong Genk spelen heel veel jonge talenten. Voor andere Belgische ...

167
167
Gouden Schoen: zijn dit de zes winnaars?

Vanavond kennen we de winnaar van de Gouden Schoen bij de dames en heren. Daarnaast zullen ook de ...

286
286
Belgisch talent debuteert bij PSV en mag hopen op meer kansen

PSV heeft zijn koppositie in de Eredivisie zaterdagavond nog wat verstevigd. Het boekte een ruime ...

60
60
Hasi baalt: "Daar veel interessante spelers voor Anderlecht"

Anderlecht hoopt klaar te zijn voor de tweede helft van het seizoen na een weekje onder de Spaanse ...

438
438
'Mokerslag Antwerp: volgende sterkhouder vertrekt'

Antwerp sloot 2025 af met een sterke reeks en houdt daardoor nog uitzicht op een plaats in de top ...

371
371
De Ketelaere kroont zich tot matchwinnaar bij Atalanta

Charles De Ketelaere is uitstekend begonnen aan 2026. De Rode Duivel was eerder deze week al ...

70
70
'Verrassende transferwending rond Joel Ordoñez'

Club Brugge staat nog voor een drukke wintermercato. Niet alleen zoekt het zelf naar versterking ...

397
397

Meer sportnieuws