'Topcoach wil Sambi Lokonga binnenhalen'

door
'Topcoach wil Sambi Lokonga binnenhalen'

In de meeste landen is de transferperiode zijn laatste week ingegaan, wat betekent dat heel wat clubs nog wanhopig op zoek zijn naar hun laatste versterkingen. Daar kunnen een aantal landgenoten nog van profiteren, want een zorgwekkend aantal potentiële Rode Duivels zitten momenteel bij hun clubs op de bank. Voor Albert Sambi Lokonga lijkt een selectie zo stilaan veraf.


De 21-jarige middenvelder was voor het EK nog als laatste speler afgevallen omdat Axel Witsel toch net op tijd fit raakte, maar sindsdien lijkt hij weggezakt te zijn in de pikorde. In maart moest hij toekijken hoe Roberto Martinez verkoos om bij de afwezigheid van een pak sterkhouders Orel Mangala speelminuten te geven en in juni werd hij zelfs volledig gepasseerd voor de Nations League, waarbij Amadou Onana de voorkeur kreeg in de selectie.

Het helpt Sambi Lokonga niet dat hij in de tweede helft van vorig seizoen amper nog aan bod kwam en dat zijn situatie dit seizoen niet lijkt te zullen wijzigen. In de eerste drie speeldagen van de Premier League moest hij tevreden zijn met twee korte invalbeurten, goed voor amper drie speelminuten in totaal. Een transfer lijkt daardoor niet uitgesloten en zijn naam viel al even bij AC Milan.

MOURINHO
Maar het zou kunnen dat een andere Italiaanse club zich nog kan melden, want volgens Ekrem Konur heeft José Mourinho Sambi Lokonga op zijn verlanglijst gezet. De Portugese toptrainer wil nog een extra middenvelder naar AS Roma halen nadat Georginio Wijnaldum een zware blessure opliep. De ervaren Nederlander streek pas enkele weken geleden op huurbasis van PSG neer, maar brak op training zijn scheenbeen en zal meer dan waarschijnlijk tot de jaarwisseling aan de kant staan. Daardoor mist hij ook het WK.


LEES OOK: Garcia verrast: 'vergeten' Rode Duivel schittert in Bundesliga

Zou dat een goede stap zijn voor hem?

Meest recent

'Overmars bezwijkt: Antwerp casht al op goudhaantje'

Antwerp leek een drukke wintermercato tegemoet te gaan, maar dat zou wel eens kunnen tegenvallen nu ...

196
196
'Witte rook: AA Gent doet zaken met Cercle Brugge'

AA Gent hoopt na nieuwjaar de top zes nog te bestormen, en dus lijkt een kwaliteitsinjectie geen ...

123
123
'Grote kuis in Anderlecht: volgend duo pakt koffers'

RSC Anderlecht hoopt in januari verlost te geraken van heel wat overtollige ballast. Intussen werd ...

280
280
'Hrosovsky out: KRC Genk kiest verrassende vervanger'

Om na nieuwjaar een remonte in te zetten wilde KRC Genk de huidige selectie intact houden, maar dat ...

571
571
Luke Littler met verstomming geslagen door Rode Duivel

In Alexandra Palace kwam zaterdagavond een einde aan een spetterend WK Darts. De winnaar konden de ...

330
330
AFCON: Nigeria imponeert, Salah en co moeten zwoegen

Op de Africa Cup worden momenteel de tickets voor de kwartfinales verdeeld. Egypte wist zich maandag ...

81
81
Genk kondigt transferdeal aan, Union stuurt grote naam door

Dinsdag is het zover, dan opent de wintermercato ook voor de Belgische ploegen zijn deuren. Maar ...

147
147
'Club onverbiddelijk: miljoenenaanwinst weg aan soldenprijs'

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat inkomende toptransfers af te ronden. Maar niet alle ...

379
379
'Anderlecht bikkelt met PSG voor nieuwe diamant'

De sportieve leiding van RSC Anderlecht speurt momenteel naar directe versterking voor de selectie ...

185
185
'Vini zorgt voor aardschok: supertransfer van 150 miljoen'

Real Madrid zette het nieuwe kalenderjaar in met een ruime 5-1-zege tegen Real Betis. Maar zelfs in ...

240
240
Gouden Schoen al bekend? Topfavoriet schat kansen in

Aanstaande zondag wordt de Gouden Schoen uitgereikt. Er lopen verschillende kanshebbers rond, maar ...

544
544
Anderlecht in paniek: Duranville-stunt dreigt te ontploffen

Het voelt plots nerveus aan in het Lotto Park. Wat op papier klinkt als een droomcomeback, dreigt ...

501
501
Leko glundert: trio viert comeback bij Club Brugge

Op oefenkamp in Marbella zag Club Brugge maandag Gustaf Nilsson nog maar eens geblesseerd uitvallen. ...

385
385
'Bom barst in Genk: De Condé met rug tegen de muur'

Ondank de tegenvallende resultaten gelooft KRC Genk naar eigen zeggen in de aanwezige kwaliteit in ...

615
615
Hans Vanaken verovert ook naast het veld alle harten

Hans Vanaken is al jaren een vaste waarde bij Club Brugge. Niet alleen met zijn voeten, maar ook met ...

320
320
'Renard heeft beet: Anderlecht op zucht van stunt'

Michael Verschueren liet er recent geen misverstand over bestaan: een ontslag van Olivier Renard is ...

1054
1054
Club Brugge incasseert uppercut: transferplan in duigen

Club Brugge bereidt zich momenteel voor op het tweede deel van het seizoen in Marbella. Daar viel ...

463
463
Brusselmans verbluft en richt pijlen op... Véronique De Kock

Herman Brusselmans blijft genadeloos de grens opzoeken tussen satire en provocatie. De ...

189
189
"Terug naar Standard? Voorlopig is dat geen optie"

Standard haalde in het verleden vaak ex-spelers terug naar de club wanneer het moeilijk ging. In de ...

117
117
Recorddeal voor Club? Vanhaezebrouck gelooft er niéts van

Tijdens een transferperiode worden er héél veel geruchten gelanceerd, zeker door ...

539
539
'STVV laat Vrancken lachen: eerste aanwinst een feit'

STVV is bezig aan een fantastisch seizoen, maar Wouter Vrancken wil niet dat de club op zijn ...

321
321
'Blunder van AA Gent? Standard profiteert ten volle'

In tijden van crisis grijpen Belgische ploegen vaak terug naar talenten van eigen bodem. Jammer ...

335
335
'Spits vertrekt bij Beveren, talent tekent bij KV Mechelen'

De Belgische ploegen zoeken oplossingen voor de spelers die amper of niet aan de bak komen. Zo gaat ...

155
155
'Tweede gegadigde: Cercle Brugge vreest exit sterkhouder'

Cercle Brugge is een vereniging die alle jaren voor meerdere miljoenen euro’s moet verkopen. ...

158
158
Amorim slechtste in 54 jaar, Mourinho de beste na Ferguson

Manchester United heeft compleet logisch Ruben Amorim ontslagen. Hij haalde uit naar zijn bazen na ...

137
137

Meer sportnieuws