'Topcoach wil Sambi Lokonga binnenhalen'

door
'Topcoach wil Sambi Lokonga binnenhalen'

In de meeste landen is de transferperiode zijn laatste week ingegaan, wat betekent dat heel wat clubs nog wanhopig op zoek zijn naar hun laatste versterkingen. Daar kunnen een aantal landgenoten nog van profiteren, want een zorgwekkend aantal potentiële Rode Duivels zitten momenteel bij hun clubs op de bank. Voor Albert Sambi Lokonga lijkt een selectie zo stilaan veraf.


De 21-jarige middenvelder was voor het EK nog als laatste speler afgevallen omdat Axel Witsel toch net op tijd fit raakte, maar sindsdien lijkt hij weggezakt te zijn in de pikorde. In maart moest hij toekijken hoe Roberto Martinez verkoos om bij de afwezigheid van een pak sterkhouders Orel Mangala speelminuten te geven en in juni werd hij zelfs volledig gepasseerd voor de Nations League, waarbij Amadou Onana de voorkeur kreeg in de selectie.

Het helpt Sambi Lokonga niet dat hij in de tweede helft van vorig seizoen amper nog aan bod kwam en dat zijn situatie dit seizoen niet lijkt te zullen wijzigen. In de eerste drie speeldagen van de Premier League moest hij tevreden zijn met twee korte invalbeurten, goed voor amper drie speelminuten in totaal. Een transfer lijkt daardoor niet uitgesloten en zijn naam viel al even bij AC Milan.

MOURINHO
Maar het zou kunnen dat een andere Italiaanse club zich nog kan melden, want volgens Ekrem Konur heeft José Mourinho Sambi Lokonga op zijn verlanglijst gezet. De Portugese toptrainer wil nog een extra middenvelder naar AS Roma halen nadat Georginio Wijnaldum een zware blessure opliep. De ervaren Nederlander streek pas enkele weken geleden op huurbasis van PSG neer, maar brak op training zijn scheenbeen en zal meer dan waarschijnlijk tot de jaarwisseling aan de kant staan. Daardoor mist hij ook het WK.


Zou dat een goede stap zijn voor hem?

Meest recent

Aftrap STVV-Anderlecht uitgesteld, Taravel dumpt drietal

Donderdagavond wordt de vierde speeldag van de Champions' Play-Offs afgesloten met een interessant ...

12
12
Standard haalt belangrijke slag binnen: contract tot 2029

Standard staat komend weekend voor een belangrijke wedstrijd in de Europe Play-Offs en gaat op ...

14
14
Nieuwe details DAZN-twist: VRT overweegt drastische actie

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal is een nieuw hoofdstuk rijker. Donderdag ...

149
149
'Kompany geeft persoonlijke zegen: monstertransfer Bayern'

Bayern München heeft een droomweek achter de rug. Afgelopen zondag werd de Duitse titel binnen ...

109
109
Union slikt optater in titelstrijd: sterkhouder geviseerd

Slechts enkele dagen na de zege in de titelclash tegen Club Brugge, werd Union SG weer stevig met de ...

136
136
'Engelse grootmachten kloppen aan bij Club Brugge'

Dankzij de ruime 6-1 zege tegen KV Mechelen, en het puntenverlies van Union, blijft Club Brugge in ...

169
169
AA Gent slijpt messen voor pittig weerzien met Leko

AA Gent ontpopt zich stilaan tot luis in de pels van Union, want net als in de reguliere competitie ...

169
169
Julie Vanloo zet voetbalfans op scherp: "Ik gok dat..."

Julie Vanloo, al jarenlang een vaste waarde bij de Belgian Cats, blijft ook naast het veld in de ...

95
95
'Goto pakt koffers en neemt afscheid van Anderlecht'

Op papier lopen er genoeg aanvallers rond bij RSC Anderlecht, maar diep in de punt opteert ...

308
308
Leko keert kar: opvallende wissel bij Club Brugge

Club Brugge boekte woensdag een ruime 6-1 zege tegen KV Mechelen. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

314
314
Defour weer voor rechtbank: straf komt keihard binnen

Voormalig Rode Duivel Steven Defour moest zich opnieuw verantwoorden voor de rechtbank, waar zijn ...

181
181
Hubert houdt adem in: sterkhouder Union valt uit

Union liet woensdag tegen AA Gent voor het eerst punten liggen in de play-offs, waardoor de koploper ...

141
141
'Taravel grijpt in: 5 (!) wissels bij Anderlecht'

Mits een zege tegen STVV wipt RSC Anderlecht straks over de Kanaries naar de derde plaats in het ...

493
493
Bertaccini onder vuur: vrouw reageert fel

De voorbije weken waren allesbehalve eenvoudig voor Adriano Bertaccini en zijn gezin. De spits van ...

94
94
Bekerfinale-fiasco: minister haalt keihard uit naar DAZN

Op 14 mei strijden Anderlecht en Union in het Koning Boudewijnstadion voor de Croky Cup, maar er ...

160
160
Bizar interview Leko: Vandenbempt ziet verklaring

Het had woensdagavond een feestavond moeten zijn voor Club Brugge. Het hield zelf een galavertoning ...

150
150
Verdict Yamal: opluchting voor Spanje, niet voor Barça

FC Barcelona zette woensdagavond een nieuwe stap richting de Spaanse titel, maar ondanks de 1-0-zege ...

77
77
'Anderlecht gaat transferstrijd aan met PSG'

De zomermercato van Anderlecht lijkt stilaan op gang te komen, ondanks het voorlopig uitblijven van ...

83
83
KV Mechelen ontdekt 'nieuwe Raman'

KV Mechelen heeft voorlopig nog maar weinig plezier beleefd aan de play-offs. Het pakte voorlopig ...

100
100
'Rode Duivels opgelet: UEFA gooit EK-kwalificatie overhoop'

De Rode Duivels zitten nu met hun volle aandacht bij het WK van komende zomer. Daarna wacht een ...

274
274
Vanhaezebrouck ziet zorgwekkende trend bij Neerpede-boys

Door de blessures van Nathan De Cat en Mario Stroeykens zal Yari Verschaeren in de komende ...

205
205
Negatieve primeur: DAZN bezorgt fans domper voor bekerfinale

Er was de voorbije maanden al heel wat ophef over de uitzendrechten van het Belgische voetbal. Dat ...

338
338
Beginnen Beveren en Kortrijk met mokerslag in 1A?

Er staat de komende weken nog heel veel op het spel in de Jupiler Pro League, maar de strijd om ...

534
534
TRANSFERUURTJE: 'Vertrekker bij Anderlecht, kleppers kloppen aan bij Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

221
221
Frustratie loopt op bij Union: grote paniek door Club?

Union SG deed vorige speeldag een uitstekende zaak door in eigen huis te winnen van Club Brugge. ...

418
418

Meer sportnieuws