'Kansen op transfer Vanaken slinken weer'

door
'Kansen op transfer Vanaken slinken weer'

Bij Club Brugge zetten ze de voorbije dagen een stevig charmeoffensief in om Hans Vanaken te overtuigen om in het Jan Breydelstadion te blijven. De Rode Duivel vierde deze week zijn 30ste verjaardag met een aanbieding van West Ham en gaf aan dat hij bijzonder graag op die trein wou passeren, omdat het wellicht de laatste keer zal zijn dat ze nog passeert.


Het bedrag dat de Engelsen boden was tot dusver wel ontoereikend, met eerder deze week nog een tweede bod van 11 miljoen euro dat van tafel geveegd werd. De gesprekken bleven wel lopen en Vanaken hoopte dat er alsnog een akkoord uit de bus zou vallen. De kans daarop lijkt nu wel hard te slinken, want een andere middenvelder lijkt snel te gaan neerstrijken bij de Londense club.

Volgens L'Equipe is West Ham immers op enkele details na rond met Olympique Lyon voor een overgang van Lucas Paqueta. Voor de Braziliaanse international was het bereid een pak verder te gaan dan voor Vanaken, want inclusief bonussen zou de transfer kunnen oplopen tot maar liefst 60 miljoen euro. Ook met de speler zelf zou er al een akkoord zijn.

KANS VERKEKEN?
Met Paqueta, die in het verleden ook voor AC Milan speelde, lijkt West Ham een zeer gelijkaardig type als Vanaken aan boord te halen. Het is echter niet helemaal duidelijk of het hun plan was om slechts één van de twee spelers te halen of ze beiden willen strikken, aangezien de onderhandelingen vrijwel parallel liepen. West Ham kan wel nog de nodige versterking gebruiken, want het miste zijn start in de Premier League volledig met een nul op negen.

LEES OOK: Pijnpunt Club blootgelegd: "Echt onbegrijpelijk"

Zal Vanaken zijn transfer nog krijgen?

Meest recent

Zetterberg kapot van overlijden De Boeck: "Hij was mentaal héél erg sterk"

Het Belgische voetbal werd deze ochtend wakker met een enorme kater. Glen De Boeck liet op amper ...

0
0
Domper voor Duivels? Verloren talent vierde in globale ranking

De Rode Duivels zullen zich de komende maanden klaarstomen voor het WK. Rudi Garcia zal daarbij ...

10
10
Pijnpunt Club blootgelegd: "Echt onbegrijpelijk"

Club Brugge is de laatste weken in een stevige dip beland. De nederlaag op Anderlecht zette een ...

71
71
Westerlo ontdekt nieuwe parel: "Kanté van de Kempen"

Westerlo heeft zondag de geschiedenis een beetje doen herleven in 't Kuipje. 25 jaar geleden waren ...

13
13
'Alonso al op kapblok: Real heeft 2 toptrainers in vizier'

Real Madrid beleefde zondag een bijzonder pijnlijke avond tegen Celta Vigo. Het ging in het eigen ...

74
74
Nieuwe tik: Club Brugge moet sterkhouder weken missen

Club Brugge ging zondag pijnlijk met 3-2 onderuit tegen STVV en moet zich stilaan gaan bezinnen. ...

150
150
Strijd om top zes helemaal open: Antwerp als verrassing?

Het voorbije voetbalweekend bracht in de Jupiler Pro League weer de nodige verrassingen. Zo blijkt ...

82
82
'Salah-bom barst helemaal: Liverpool bant vedette'

Vorig seizoen was het nog hosanna bij Liverpool, maar de voorbije maanden is de euforie op Anfield ...

108
108
Vrancken: "Zij hebben de beste kern van België"

STVV blijft dit seizoen de Belgische voetballiefhebber maar verbazen. Na zeventien speeldagen ...

184
184
Brys haalt na Kameroense sage keihard uit: "Narcissist!"

Binnen een tweetal weken gaat in Marokko de Africa Cup van start, maar het lijkt er alsmaar meer op ...

74
74
DAZN in het vizier: Karl Vannieuwkerke haalt snoeihard uit

Het Belgische voetbal blijft in onzekerheid leven. DAZN zendt voorlopig dan wel de wedstrijden nog ...

245
245
TRANSFERUURTJE: 'Exit Duranville, oude bekende terug naar JPL?'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

281
281
Degryse viseert viertal Club Brugge: “Niet meer hetzelfde”

Club Brugge verloop afgelopen speeldag van STVV en zag de Kanaries naar de tweede plek springen. ...

466
466
Risicomatch in Anderlecht: politie grijpt zwaar in

Na speeldag 17 van de Jupiler Pro League staat er weer een Europese midweek op het programma. Union ...

114
114
Storm bij Zulte: Vandenbroeck maakt goudhaantje af

Zulte Waregem speelde afgelopen speeldag 1-1 gelijk tegen Oud-Heverlee Leuven. Essevee kon al zes ...

263
263
Twee topclubs krijgen volle laag: "Te weinig kwaliteit"

De topclubs in de Jupiler Pro League presteren niet goed genoeg dit seizoen. Het niveau van de ...

192
192
Gouden kans voor Anderlecht? Trainer keihard voor Duranville

Bijna drie jaar geleden maakte Julien Duranville de overstap van RSC Anderlecht naar Borussia ...

338
338
Wils weet niet wat hij ziet: "Hij zal nu wel groen lachen"

Royal Antwerp FC is een bizarre ploeg. Ze presteren al een heel seizoen bijzonder zwak, maar dan ...

387
387
'Hommeles in Breda: Hoefkens moet plots vrezen'

Carl Hoefkens kent zware tijden in Breda. NAC doet het niet goed in de Eredivisie en het is er ...

79
79
'Ajax zet alles op alles voor ex-sterspeler uit JPL'

Bij Ajax wisten ze na een 6 op 6 terug voor wat rust in de tent te zorgen. De Amsterdammers willen ...

35
35
'KRC Genk neemt beslissing over toekomst van Fink'

KRC Genk verloor na een zeer povere prestatie kansloos met 3-0 van Royal Antwerp FC. Nochtans hadden ...

831
831
Enorme verslagenheid: voetbalwereld reageert op heengaan De Boeck

Bij aanvang van alweer een drukke Europese week, is het Belgische voetbal getroffen door een drama. ...

0
0
Oosting wild van Antwerp-verrassing: "Een openbaring!"

Een tweetal weken geleden was de bodem bereikt bij Antwerp FC, momenteel is de Great Old weer ...

423
423
'Actie bij Anderlecht: twee toptransfers voor titelboost'

RSC Anderlecht heeft zondag gezichtsverlies geleden met een zware 4-0-nederlaag op het veld van KVC ...

606
606
Pijnlijke afgang Real: Spaanse pers pakt Courtois onder de loep

Real Madrid heeft zondag een pijnlijke avond beleefd in La Liga. De Koninklijke verloor, na onder ...

162
162

Meer sportnieuws