'Kansen op transfer Vanaken slinken weer'

door
'Kansen op transfer Vanaken slinken weer'

Bij Club Brugge zetten ze de voorbije dagen een stevig charmeoffensief in om Hans Vanaken te overtuigen om in het Jan Breydelstadion te blijven. De Rode Duivel vierde deze week zijn 30ste verjaardag met een aanbieding van West Ham en gaf aan dat hij bijzonder graag op die trein wou passeren, omdat het wellicht de laatste keer zal zijn dat ze nog passeert.


Het bedrag dat de Engelsen boden was tot dusver wel ontoereikend, met eerder deze week nog een tweede bod van 11 miljoen euro dat van tafel geveegd werd. De gesprekken bleven wel lopen en Vanaken hoopte dat er alsnog een akkoord uit de bus zou vallen. De kans daarop lijkt nu wel hard te slinken, want een andere middenvelder lijkt snel te gaan neerstrijken bij de Londense club.

Volgens L'Equipe is West Ham immers op enkele details na rond met Olympique Lyon voor een overgang van Lucas Paqueta. Voor de Braziliaanse international was het bereid een pak verder te gaan dan voor Vanaken, want inclusief bonussen zou de transfer kunnen oplopen tot maar liefst 60 miljoen euro. Ook met de speler zelf zou er al een akkoord zijn.

KANS VERKEKEN?
Met Paqueta, die in het verleden ook voor AC Milan speelde, lijkt West Ham een zeer gelijkaardig type als Vanaken aan boord te halen. Het is echter niet helemaal duidelijk of het hun plan was om slechts één van de twee spelers te halen of ze beiden willen strikken, aangezien de onderhandelingen vrijwel parallel liepen. West Ham kan wel nog de nodige versterking gebruiken, want het miste zijn start in de Premier League volledig met een nul op negen.

LEES OOK: Club Brugge en Anderlecht grijpen naast transfertarget

Zal Vanaken zijn transfer nog krijgen?

Meest recent

'Anderlecht haakt nu al af voor gewenste versterking'

RSC Anderlecht heeft financieel weer de nodige middelen. Olivier Renard mocht héél wat ...

38
38
Club Brugge en Anderlecht grijpen naast transfertarget

Club Brugge en RSC Anderlecht gaan een héél drukke zomermercato tegemoet. Beide ...

18
18
Cercle Brugge legt sterkhouder langer onder contract

Cercle Brugge heeft net voor de match tegen FCV Dender nog groot nieuws aangekondigd. De ...

16
16
Einde verhaal bij Antwerp? Oosting velt oordeel

Royal Antwerp FC leek een dood vogeltje te zijn in de Europe Play-Offs, maar na een zes op zes doen ...

64
64
Cercle Brugge laat zes spelers vertrekken

Bij Cercle Brugge zijn ze al zeker van het behoud en in de komende matchen zal Groen-Zwart ...

16
16
Sensatie op komst: Lukaku op weg naar grote comeback

Romelu Lukaku zit in een benarde situatie bij Napoli, en dat opent deuren voor een transfer die ...

420
420
Exit Ilic en Da Costa: wat met andere transfers van Renard?

De passage van Olivier Renard bij RSC Anderlecht is geen succes geweest. Dat Coba Da Costa en ...

181
181
Leko staat voor raadsel: "Ik weet het ook niet..."

Club Brugge tankte vertrouwen tegen KV Mechelen door met 6-1 te winnen. Maar kan Club eindelijk eens ...

147
147
KV Mechelen legt ex-speler Anderlecht langdurig vast

KV Mechelen maakt werk van de toekomst. De Maneblussers zijn bezig met het samenstellen van de ...

72
72
Standard droomt van 'Grote Terugkeer': "Zou het wel willen"

Standard hoopt alsnog op een ticket voor Europa, maar dat wordt héél moeilijk. De ...

86
86
'Droomtransfer Engels: Europese topclub ook in de markt'

Arne Engels kent een sterk seizoen bij Celtic Glasgow. De verwachting is dat hij na dit seizoen een ...

53
53
Mulder ziet speler als 'WK-attractie” bij de Rode Duivels

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Binnen minder dan twee maanden start het ...

82
82
'Anderlecht maakt transferprijs Goto bekend'

Keisuke Goto heeft voor veel ophef gezorgd met zijn goal én vooral zijn viering na de match ...

584
584
Patro flikt het weer: twee toptransfers in aantocht

Bij Patro Eisden hebben ze een oog voor talent. De afgelopen jaren wisten ze de nodige spelers op ...

138
138
Baseggio: "Heeft geen toekomst meer bij Anderlecht"

Bij RSC Anderlecht likken ze hun wonde na de 2-0-nederlaag tegen STVV. Paars-Wit leek een punt te ...

293
293
Lommel SK wacht af: interesse in parel neemt énorm toe

Lommel SK hebben ze heel wat talentvolle spelers in de rangen. Eén van hen geniet steeds meer ...

43
43
Domper Union SG: drie sterkhouders out voor Anderlecht

Union SG staat voor een verplaatsing naar Anderlecht, waar ze in de reguliere competitie nog met 1-0 ...

592
592
Hoe Bornauw & co zichzelf zwaar onder druk zetten bij Anderlecht

RSC Anderlecht gaat dit seizoen maximaal vierde eindigen in de Jupiler Pro League. Gewogen en te ...

263
263
Van Gucht in driehoeksrelatie? Valentine haalt messcherp uit

De naam Valentine Besard duikt de laatste tijd steeds vaker op in de Vlaamse media, mede door haar ...

80
80
Leko verbaast met uitspraken: “Ik was heel triest tegen KVM”

Club Brugge pakte vorige speeldag ferm uit en won met 6-1 van KV Mechelen. Door het puntenverlies ...

138
138
‘Frustratie De Bruyne loopt op: wat gaat er mis bij Napoli?’

Napoli werd vorig seizoen landskampioen, maar dit seizoen loopt het niet. De club deed nochtans een ...

77
77
Wending van formaat: Union hoort verdict over nieuw stadion

Het Joseph Mariënstadion is niet geschikt voor Europese wedstrijden en daardoor moest de ...

410
410
Échte reden Anderlecht-woede op Goto onthuld

RSC Anderlecht ging roemloos onderuit tegen Sint-Truiden VV. Op Stayen was Keisuke Goto weer de ...

349
349
Guardiola schokt met nieuwe uitdaging: weg Kompany open?

Waar ligt de toekomst van Pep Guardiola? De Spaanse oefenmeester werd al verschillende keren in ...

119
119
Rik De Mil gooit olie op het vuur: Ivan Leko genegeerd

Komende speeldag staat de Slag om Vlaanderen tussen KAA Gent en Club Brugge op het programma. Coach ...

223
223

Meer sportnieuws