'Kansen op transfer Vanaken slinken weer'

door
'Kansen op transfer Vanaken slinken weer'

Bij Club Brugge zetten ze de voorbije dagen een stevig charmeoffensief in om Hans Vanaken te overtuigen om in het Jan Breydelstadion te blijven. De Rode Duivel vierde deze week zijn 30ste verjaardag met een aanbieding van West Ham en gaf aan dat hij bijzonder graag op die trein wou passeren, omdat het wellicht de laatste keer zal zijn dat ze nog passeert.


Het bedrag dat de Engelsen boden was tot dusver wel ontoereikend, met eerder deze week nog een tweede bod van 11 miljoen euro dat van tafel geveegd werd. De gesprekken bleven wel lopen en Vanaken hoopte dat er alsnog een akkoord uit de bus zou vallen. De kans daarop lijkt nu wel hard te slinken, want een andere middenvelder lijkt snel te gaan neerstrijken bij de Londense club.

Volgens L'Equipe is West Ham immers op enkele details na rond met Olympique Lyon voor een overgang van Lucas Paqueta. Voor de Braziliaanse international was het bereid een pak verder te gaan dan voor Vanaken, want inclusief bonussen zou de transfer kunnen oplopen tot maar liefst 60 miljoen euro. Ook met de speler zelf zou er al een akkoord zijn.

KANS VERKEKEN?
Met Paqueta, die in het verleden ook voor AC Milan speelde, lijkt West Ham een zeer gelijkaardig type als Vanaken aan boord te halen. Het is echter niet helemaal duidelijk of het hun plan was om slechts één van de twee spelers te halen of ze beiden willen strikken, aangezien de onderhandelingen vrijwel parallel liepen. West Ham kan wel nog de nodige versterking gebruiken, want het miste zijn start in de Premier League volledig met een nul op negen.

LEES OOK: Hans Vanaken verovert ook naast het veld alle harten

Zal Vanaken zijn transfer nog krijgen?

Meest recent

Zware winterprik heeft gevolgen: bekermatchen in gevaar?

Komende weekend gaat de bal níét aan het rollen op de Belgische (amateur)velden. Door ...

20
20
Nainggolan richting Patro: "Radja en Stijnen? Vuurwerk!"

Een week voor de tweede seizoenshelft van start gaat, is de Challenger Pro League in de ban van een ...

51
51
Titelstrijd blijft leven: Arsenal ontsnapt tegen Liverpool

In Engeland waren de ogen donderdagavond op het Emirates Stadium gericht voor het duel tussen de ...

36
36
Hasi doet Anderlecht-fans vrezen met transferstatement

RSC Anderlecht begint binnen exact één week aan de tweede seizoenshelft met een ...

166
166
Puike Courtois zorgt voor droomfinale, eerste prijs PSG

De Supercopa de España krijgt komend weekend een gedroomde finale. Daags na FC Barcelona wist ...

61
61
Vanaken of Tzolis? Gouden Schoen verdeelt Club-kleedkamer

Aanstaande zondag vormt het Silt in Middelkerke het schouwtoneel voor de uitereiking van de 72ste ...

101
101
"Onmenselijk" - onthutsende getuigenis Essevee en Vandenbroeck

Zulte Waregem besloot vlak voor de winterstop een belangrijke wijziging door te voeren binnen de ...

178
178
Nieuwe miljoenendeal Genk: "Maar níét in de winter"

KRC Genk lijkt in 2026 opnieuw afscheid te moeten nemen van enkele smaakmakers. Zo is de kans ...

655
655
'Conte schrikt zich hoedje: nieuwe wending De Bruyne'

SSC Napoli raakte woensdagavond niet voorbij Hellas Verona (2-2) en liep zo opnieuw averij op in de ...

307
307
‘Anderlecht blaast mercato op met eerste winterknaller'

Anderlecht wil deze winter geen tijd verliezen. Maar terwijl iedereen op een grote naam wacht, duikt ...

489
489
Westerlo casht op Rommens, prijskaartje Gandelman bekend

De wintermercato is sinds afgelopen dinsdag ook officieel geopend voor de Belgische clubs. Een ...

117
117
Club-spelers kijken plots op: onverwachte gast bij oefenpot

Ook bij Club Brugge zit de winterstage er bijna op, vrijdag keert de vicekampioen terug vanuit ...

372
372
'City doet mercato daveren: rugnummer ligt al klaar'

In de Engelse Premier League is Manchester City tegenvallend aan het nieuwe kalenderjaar begonnen. ...

136
136
'Kompany wordt verwend: Bayern grijpt fors in met Kane'

Voor Bayern München zit de winterstop er zo goed als op, aanstaande zondag hervatten de troepen ...

111
111
Enorm verrassende Gouden Schoen? Burgess reageert héérlijk

Aanstaande zondag wordt de Gouden Schoen uitgereikt. Club Brugge-aanvaller Christos Tzolis wordt op ...

324
324
Hayen gerustgesteld: Genk haalt directe vervanger

KRC Genk vertoeft momenteel in Marbella. Daar stoomt coach Nicky Hayen zijn manschappen klaar voor ...

386
386
“Ik denk er élke dag aan”: Alderweireld verrast fans

Toby Alderweireld blijft ook na zijn actieve voetbalcarrière de wereld verbazen. Momenteel is ...

65
65
Tzolis redt meubelen: gruwelijke blunder bij Club Brugge

Daags voor de terugreis naar België stond er voor Club Brugge nog een oefenmatch tegen Sturm ...

438
438
'Done deal: AA Gent neemt afscheid van goalgetter'

AA Gent heeft een teleurstellende eerste helft van het seizoen achter de rug, en dus lijkt een ...

323
323
Hasi verschaft cruciale update uit ziekenboeg Anderlecht

RSC Anderlecht begon met een valse noot aan het nieuwe jaar, want op het oefenkamp in Spanje ...

327
327
'KRC Genk laat Hrosovsky gaan: exacte details bekend'

De officiële aankondiging ontbreekt nog, en de laatste handtekeningen moeten nog worden gezet, ...

420
420
Ruben Van Gucht breekt met verleden: dit verandert alles

Ruben Van Gucht is geen figuur die zich laat vastpinnen op één verhaal of ...

170
170
'Club Brugge pikt graantje mee: knaltransfer voor Thiago'

In januari hoopt Club Brugge geen sterkhouders te verliezen, maar volgende zomer zal de kassa ...

557
557
'Anderlecht op vinkenslag: transferitis bij STVV?'

Vers bloed achterin lijkt evenmin een overbodige luxe, maar toch prijkt een spits met stip bovenaan ...

758
758
Ruud Vormer verrast Club-fans met gloednieuw project

Sommige namen verdwijnen stilletjes wanneer het laatste fluitsignaal klinkt. Andere blijven hangen, ...

755
755

Meer sportnieuws