'Kansen op transfer Vanaken slinken weer'

door
'Kansen op transfer Vanaken slinken weer'

Bij Club Brugge zetten ze de voorbije dagen een stevig charmeoffensief in om Hans Vanaken te overtuigen om in het Jan Breydelstadion te blijven. De Rode Duivel vierde deze week zijn 30ste verjaardag met een aanbieding van West Ham en gaf aan dat hij bijzonder graag op die trein wou passeren, omdat het wellicht de laatste keer zal zijn dat ze nog passeert.


Het bedrag dat de Engelsen boden was tot dusver wel ontoereikend, met eerder deze week nog een tweede bod van 11 miljoen euro dat van tafel geveegd werd. De gesprekken bleven wel lopen en Vanaken hoopte dat er alsnog een akkoord uit de bus zou vallen. De kans daarop lijkt nu wel hard te slinken, want een andere middenvelder lijkt snel te gaan neerstrijken bij de Londense club.

Volgens L'Equipe is West Ham immers op enkele details na rond met Olympique Lyon voor een overgang van Lucas Paqueta. Voor de Braziliaanse international was het bereid een pak verder te gaan dan voor Vanaken, want inclusief bonussen zou de transfer kunnen oplopen tot maar liefst 60 miljoen euro. Ook met de speler zelf zou er al een akkoord zijn.

KANS VERKEKEN?
Met Paqueta, die in het verleden ook voor AC Milan speelde, lijkt West Ham een zeer gelijkaardig type als Vanaken aan boord te halen. Het is echter niet helemaal duidelijk of het hun plan was om slechts één van de twee spelers te halen of ze beiden willen strikken, aangezien de onderhandelingen vrijwel parallel liepen. West Ham kan wel nog de nodige versterking gebruiken, want het miste zijn start in de Premier League volledig met een nul op negen.

LEES OOK: 'Leegloop bij Club: volgende transferstrijd helemaal los'

Zal Vanaken zijn transfer nog krijgen?

Meest recent

'Leegloop bij Club: volgende transferstrijd helemaal los'

Club Brugge zag in de zomer al de nodige sterkhouders vertrekken en lijkt te moeten opletten dat er ...

7
7
Degryse keihard: "Foute inschatting van Overmars"

Het is helemaal crisis bij Antwerp, dat zondag met de billen bloot ging tegen Dender. De tot dan toe ...

22
22
STVV blijft verbazen: "Niemand had het verwacht"

We zijn intussen halfweg de reguliere competitie en er staan nog altijd enkele verrassingen in de ...

5
5
Ruben Van Gucht zoekt keihard confrontatie met Wout van Aert

Ruben Van Gucht domineerde de laatste weken (andermaal) veelvuldig het nieuws. Dat had niet enkel te ...

20
20
Volgende topcoach stuurt Antwerp wandelen

De pijnlijke thuisnederlaag tegen Dender betekende meteen de zwanenzang van Stef Wils als trainer ...

145
145
'Debast moet serieuze opdoffer slikken'

Woensdag staat Club Brugge voor zijn volgende opdracht in de Champions League. Het moet in zijn ...

42
42
Goots veegt kandidaat-trainer Antwerp van tafel

Antwerp bereikte zondag een nieuw dieptepunt door thuis met 1-2 te verliezen van Dender, de rode ...

187
187
Bormans velt oordeel over CL-campagne Union

Deze week staat er opnieuw Champions League-voetbal op het programma. Union moet dinsdag aan de bak ...

28
28
Arteta spreekt glashelder over mogelijke transfer Trossard

Arsenal boekte zondag een klinkende zege in de derby tegen Tottenham. Daarbij was een glansrol ...

62
62
Toby Alderweireld emotioneel: "Doe het voor mijn kinderen"

Toby Alderweireld zit zeker niet stil, sinds hij eind vorig seizoen afscheid nam van de Bosuil. De ...

82
82
Maakt Vertonghen verrassende terugkeer in voetbalwereld?

Afgelopen zomer zette Jan Vertonghen een punt achter zijn spelersloopbaan. De recordinternational ...

64
64
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil JPL-smaakmaker, exit Wils'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

287
287
Ex-ref velt verdict: Genk bestolen, meeval voor STVV?

De interlandbreak heeft het Belgisch arbitragekorps duidelijk deugd gedaan, want behalve in ...

163
163
Hasi moet puzzelen: Anderlecht mist viertal tegen Union

Na de zes op zes voor de interlandbreak wou RSC Anderlecht de goede lijn doortrekken in La ...

478
478
Cath Luyten breekt bij spraakmakende bekentenis over Raes

Cath Luyten en sportjournalist Frank Raes vormden jarenlang een bekend en geliefd ...

445
445
Revelatie in de Jupiler Pro League: "Hij verdient lof"

De heenronde in de Jupiler Pro League ligt achter de rug. Hoogstaand was het zeker niet wat we te ...

106
106
JPL-stunt in de maak: "Wie dit voor het seizoen zei..."

STVV is en blijft een van de leukste ploegen in de Jupiler Pro League. De Kanaries wonnen met 1-2 ...

168
168
Euvrard messcherp en doet oproep aan Standard-bestuur

Standard doet het niet goed. De Rouches tellen na vijftien speeldagen zelfs minder punten dan vorig ...

204
204
Dé titelfavoriet in de JPL? Vandenbempt slaat en zalft

Voorlopig blijven we toch op onze honger zitten in de Jupiler Pro League. Vooral de topclubs mogen ...

197
197
Feest bij Anderlecht: "Kijk maar naar Club Brugge en Union"

RSC Anderlecht heeft na een zwakke match alsnog de drie punten weten te rapen op het veld van La ...

319
319
Antwerp zoekt coach: 10 potentiële topkandidaten

Royal Antwerp FC heeft Stef Wils ontslagen na de pijnlijke nederlaag tegen FCV Dender. De Great Old ...

1230
1230
Nieuwe trainer Antwerp: Gheysens onderneemt actie

Het doek is gevallen over Stef Wils als hoofdcoach van Antwerp FC. Enkele uren na de beschamende ...

344
344
Beeld Lukaku gaat heel Italië rond: Antonio Conte reageert

In de Italiaanse Serie A heeft SSC Napoli zaterdagavond met 3-1 gewonnen van Atlanta BC. Coach ...

501
501
"Hij maakte Hasi gek" - kranten geven RSCA'er 4 op 10

RSC Anderlecht wist afgelopen voor het eerst sinds half augustus nog eens een wedstrijd op ...

379
379
Degryse legt groot probleem Genk bloot: "Ongelooflijk"

De heenronde van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop en een aantal clubs ...

534
534

Meer sportnieuws