Hoefkens doet verrassende uitspraak over Hendry en Balanta

door
Hoefkens doet verrassende uitspraak over Hendry en Balanta

Vrijdag wordt de zesde speeldag in de Jupiler Pro League alweer op gang getrapt. Club Brugge maakt dan een lastige verplaatsing, want het moet naar Mambourg voor een confrontatie met Charleroi. Na een zes op zes lijkt de landskampioen weer in het zadel te zitten en die lijn hoopt Carl Hoefkens natuurlijk door te kunnen trekken.


De trainer gaf zijn selectie voor vrijdagavond nog niet vrij, maar kondigde op zijn persconferentie wel aan dat Dedryck Boyata er meteen bij zal zijn. De Rode Duivel tekende maandag een contract nadat hij bij Hertha BSC op een zijspoor beland was. Rits, Buchanan, Lang en Sobol zullen er door blessures nog steeds niet bij zijn, naar de andere namen is het nog gissen.

De kans lijkt wel klein dat jongens als Jack Hendry, Eder Balanta en Ruud Vormer plots weer bij de kern zullen komen, nadat Hoefkens hen de voorbije weken links liet liggen. De trainer kwam wel met een opmerkelijke uitspraak over de prestaties en transferstatus van het trio. "Ik maak wekelijks mijn keuze en kijk naar wie beschikbaar is en wie het goed doet op training. Op dit moment ben ik eigenlijk over iedereen ongelooflijk tevreden. Ook van Hendry en Balanta ben ik op training meer dan tevreden."

PIKORDE
Ondanks dat de drie ervaren spelers volgens Hoefkens dus goed trainen, zijn ze in de pikorde wel zeer ver teruggezakt. Zo moet Hendry tegenwoordig de eerder verguisde Otasowie en de jonge Sylla voor zich dulden, plus nog eens aanwinst Boyata. Balanta en Vormer zijn dan weer gepasseerd door de 18-jarige Lynnt Audoor, die in de laatste twee matchen telkens mocht invallen.

LEES OOK: De Mil geeft kurkdroog de formule om Club te kloppen

Zullen zij hun plaats nog kunnen heroveren?

Meest recent

Dubbel gevoel bij Essvee: "Met 11 tegen 11..."

Zulte Waregem had zich vrijdagavond minstens voor even in de top zes kunnen nestelen, maar dat is ...

30
30
Harde woorden bij Standard: "Niet goed genoeg"

Standard droomt ervan om weer de aansluiting met de top te maken, maar die lijkt momenteel nog veraf ...

46
46
Wils met handen in haar: grote hint over vervanger Janssen

Antwerp pakte voor de interlandbreak een flinke opsteker door eindelijk nog eens een wedstrijd te ...

83
83
Standard laat gouden kans liggen tegen tienkoppig Essevee

Standard heeft vrijdagavond een gouden kans laten liggen om op te schuiven richting de top zes. Het ...

66
66
KV Mechelen in PO1? "Dat wordt richtinggevend"

We zijn bijna halfweg de reguliere competitie en er staan nog altijd enkele verrassingen in de top ...

48
48
Loodzware kalender Union: Hubert reageert messcherp

Voor Union trekt de Jupiler Pro League zich zaterdag weer op gang met een thuiswedstrijd tegen ...

50
50
Verrassend puntenverlies Beveren, Vanderhaeghe wint meteen

De veertiende speeldag in de Challenger Pro League is vrijdagavond begonnen met twee verrassingen. ...

83
83
De Mil geeft kurkdroog de formule om Club te kloppen

Na de pijnlijke nederlaag op Anderlecht voor de interlandbreak zal het er zaterdag op moeten zijn ...

189
189
Hasi duidelijk over Vanden Borre na 'jeanetten'-incident

Zondag moet Anderlecht op bezoek bij La Louvière en dat zal voor velen een speciale wedstrijd ...

159
159
Goudhaantje Westerlo lonkt naar Belgische top: "Zou mooi zijn"

De wintemercato breekt aan en ongetwijfeld zullen de Belgische topclubs daarin rondspeuren naar ...

138
138
Sanctie eindelijk bekend na slag in gezicht van Somers

Vlak voor de interlandbreak slaagde Antwerp er eindelijk nog eens in om een wedstrijd te winnen. Het ...

69
69
Mokio krijgt stevige mokerslag bij Ajax

Jorthy Mokio was één van de spelers die de Jonge Duivels aan glorie moest helpen op ...

65
65
Pocognoli geeft eindelijk dé reden waarom hij Union verliet

Union SG leek eindelijk eens een trainer te (kunnen) houden, maar niets bleek minder waar. In de ...

130
130
Hayen trekt van leer: "Dat is heel hard aangekomen"

Club Brugge heeft in de Jupiler Pro League amper kunnen overtuigen. Het boekte vooral zakelijke ...

185
185
Kompany op visite bij Anderlecht: Hasi verklaart waarom

Vincent Kompany kwam onlangs nog eens een bezoekje brengen aan Neerpede. De match tegen Club Brugge ...

272
272
Keuzestress bij KRC Genk: Fink licht tipje van sluier

KRC Genk kwam vrijdag met groot nieuws op de proppen, want Konstantinos Karetsas zette zijn kribbel ...

155
155
Leko met handen in het haar: puzzelwerken bij AA Gent

AA Gent leek even op de goede weg, maar na een vier op 12 kwam de interlandbreak misschien net op ...

102
102
Vanheusden kondigt afscheid aan met emotioneel bericht

Vorige week kreeg Zinho Vanheusden nog maar eens een mokerslag van jewelste te verwerken. De ...

206
206
Anderlecht ontploft: monsterdeal voor Braziliaanse reus

Anderlecht lijkt helemaal bezeten van een 19-jarige Braziliaanse reus van Internacional. Een spits ...

391
391
Witte rook bij KRC Genk: goudhaantje geeft jawoord

KRC Genk bouwde de afgelopen decennia een reputatie op als een internationale kweekvijver van ...

70
70
Hasi laat licht schijnen op toekomstplannen De Cat

Zijn deelname aan het WK U17 in Qatar bleek van korte duur, maar toch domineerde Nathan De Cat de ...

122
122
Antwerp legt bom onder JPL: "Gevaarlijk precedent"

Bij de Discplinaire Raad van het Profvoetbal stond er een drukke dag op het programma. Naar ...

519
519
Ruben Van Gucht reageert fel op onverwacht vuil moment

Ruben Van Gucht blijft deze week dé verrassende factor in De Slimste Mens. Waar hij in het ...

132
132
Fink spreekt klare taal over blessuregolf bij KRC Genk

KRC Genk hervat de competitie zondag in eigen huis tegen KV Mechelen. In aanloop naar dat duel, met ...

137
137
Hasi slikt bittere pil: nachtmerrie Anderlecht komt uit

De adempauze kwam enigszins ongelegen voor RSC Anderlecht, dat met een zes op zes tegen Club Brugge ...

282
282

Meer sportnieuws