TU: 'Nieuw bod op Vanaken, Anderlecht shopt bij Barça'

door
TU: 'Nieuw bod op Vanaken, Anderlecht shopt bij Barça'

Hoewel het nieuwe seizoen begonnen is, draait de transfercarrousel nog op volle toeren. Zowel in binnen- als buitenland worden nog volop deals afgesloten, om maar te zwijgen van de vele geruchten die in wandelgangen circuleren. VoetbalNieuws verzamelt daarom de belangrijkste transfernieuwtjes dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

De transfer van Hans Vanaken naar West Ham is nog steeds niet van de baan. Hoewel het tweede bod van de Engelsen door Club Brugge geweigerd werd, blijven de gesprekken lopen. De Hammers houden wel ook enkele andere pistes open voor het geval Club zijn vraagprijs niet laat zakken. Zo brachten ze al een bod van 40 miljoen euro uit op Lucas Paqueta, maar dat werd door Olympique Lyon geweigerd. Daarnaast houden ze ook nog de situaties van Ruslan Malinovskyi (Atalanta) en Conor Gallagher (Chelsea) in de gaten.



West Ham zou zich overigens nog voor een tweede speler van Club gemeld hebben. Ze zouden namelijk ook een bod uitgebracht hebben op Arne Engels, maar dat werd door Club geweigerd. De 18-jarige middenvelder is wel bezig aan zijn laatste contractjaar, dus een transfer is niet uitgesloten. West Ham zou Engels, die bij Club NXT aanvoerder is, op het spoor gekomen zijn door zijn goede prestaties in de Youth League vorig seizoen.

De landskampioen blijft ook werk maken van versterking. Zo zouden ze een bod van 1,5 miljoen euro uitgebracht hebben op Benjamin Dominguez, een 18-jarige flankaanvaller van Gimnasia La Plata. Ze zouden de jonge Argentijn al maanden volgen, al lijkt de kans groot dat hij in het geval van een transfer eerst bij Club NXT gestald zal worden.



Bij Anderlecht strijkt er nog een verrassende aanwinst neer. Paars-Wit zou op het punt staan om de komst van Moussa N'Diaye af te ronden. De 20-jarige Senegalees zou woensdag zelfs al in België geweest zijn om zijn contract te tekenen. N'Diaye zou overkomen van FC Barcelona, waar hij bij het B-elftal speelde. Hij lijkt vooral een doublure voor Hannes Delcroix te zullen worden.

Ondertussen blijft ook de naam van Joshua Zirkzee bovenaan het verlanglijstje staan. Duitse media melden echter dat het een moeilijk verhaal zal worden om de Nederlander terug te halen. Zirkzee praat ook nog met Club Brugge en Stuttgart, maar momenteel zou Bologna over de beste papieren beschikken in de onderhandelingen met Bayern München, dat een vaste transfersom van 8 à 9 miljoen euro vraagt, plus bonussen en een percentage op een doorverkoop. Zirkzee zelf zou echter geen trek hebben in Italië.



Een ander opmerkelijk doelwit is Oliver Abildgaard. De 26-jarige Deen is een verdedigende middenvelder, waarmee Anderlecht dus zou inspelen op de langdurige afwezigheid van Adrien Trebel. De gesprekken met Rubin Kazan over zijn transfer zouden al lopen, al zou Anderlecht pas echt gaan doorduwen als het zich plaatst voor de groepsfase van de Conference League.

Vincent Kompany lijkt nogmaals in België te komen shoppen. Burnley zou namelijk dicht bij de komst van Anass Zaroury staan. De onderhandelingen met Charleroi zouden al serieus gevorderd zijn en de Jonge Duivel zou zelf ook zijn zinnen gezet hebben op een overgang naar Engeland.



Bij Standard kunnen de komende dagen nog enkele opmerkelijke namen neerstrijken. De Rouches tonen interesse in Ilias Sebaoui, al is dat (nog) niet concreet en is Beerschot in principe niet van plan om mee te werken aan een transfer. Daarnaast solliciteerden oudgedienden Paul-José Mpoku en Dieumerci Mbokani openlijk naar een terugkeer op Sclessin. Beiden zijn transfervrij beschikbaar nadat ze bij hun vorige clubs hun contracten lieten ontbinden.

BUITENLAND

Newcastle United staat op het punt om zijn langverwachte eerste megatransfer af te ronden. Het zou namelijk op het punt staan om Alexander Isak bij Real Sociedad weg te plukken. De Magpies zouden maar liefst 70 miljoen euro plus bonussen neertellen voor de 22-jarige Zweedse spits, die het hof gemaakt werd door verschillende Europese grootmachten.



Manchester United lijkt ook nog zwaar uit te gaan pakken met de komst van Antony. De Braziliaanse flankaanvaller wil zelf absoluut naar Old Trafford en zette de voorbije dagen zware druk op het bestuur van Ajax, dat nu toch overstag lijkt te gaan. United moet wel zeer diep in de buidel tasten voor de jonge speler, die maar liefst 90 à 95 miljoen euro zou gaan kosten.

LEES OOK: Vanaken doorbreekt stilte na blessure met opvallende video

Moet Club Brugge meewerken aan een transfer van Vanaken?

Meest recent

Anderlecht vreest: noodscenario voor start Play-Offs

RSC Anderlecht wil zich zondagavond tegen Cercle Brugge verzekeren van zijn ticket voor de ...

33
33
Bizar: Club-speler opgeroepen bij ... twéé nationale ploegen

Volgende weken wordt het clubvoetbal even on hold gezet voor de eerste interland-periode van het ...

43
43
DAZN heeft groot nieuws voor kijker: "Première Belgisch voetbal"

Aanstaande zondag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League ...

200
200
Union blíj́ft cashen: verse toptransfers staan klaar

Union SG legde sinds de promotie uitstekende resultaten neer, maar wist ook op de transfermarkt erg ...

115
115
Kompany bij Europese elite: David Silva doet boekje open

Bayern München heeft woensdag opnieuw indruk gemaakt in de Champions League en won ook zijn ...

74
74
De 11 namen: Hayen verrast met opstelling KRC Genk

KRC Genk doet in Freiburg straks een gooi naar de kwartfinale van de Europa League, waarin Olympique ...

72
72
JPL-rapport: Club top in Europa, RSCA hinkt achterop

Recent kwam Transfermarkt met een update van de marktwaarde in de Jupiler Pro League op de proppen. ...

81
81
Garcia geeft geheimen prijs: WK-selectie Duivels onthuld?

Vrijdag maakt Rudi Garcia zijn selectie voor het oefenkamp van de Rode Duivels in de Verenigde ...

99
99
'De Cat in etalage: rampscenario Anderlecht dichterbij'

Mooie liedjes duren niet lang. Die stelling gaat helaas ook op voor Nathan De Cat, die nu al op weg ...

287
287
Jean-Marie Pfaff laat tranen rollen met emotioneel nieuws

De familie Pfaff is nog steeds één van de meest beroemde clans van Vlaanderen. Dat ...

307
307
'Mignolet out: Club Brugge shopt in Jupiler Pro League'

Behoudens een verrassing is Simon Mignolet bezig aan zijn laatste maanden bij Club Brugge, dat na ...

615
615
'Genk mag fluiten naar record: korting op Karetsas'

De meest waardevolle speler in de Belgische competitie, althans op papier, luistert naar de ...

319
319
Fans in shock door opvallend moment rond Vermant

Club Brugge staat voor een cruciale fase van het seizoen. Na een knappe campagne in de Champions ...

204
204
Anderlecht zit met groot probleem: pijnlijke statistiek onthuld

Anderlecht moet komend weekend nog zijn ticket voor de Champions' Play-Off zien veilig te stellen, ...

128
128
Chelsea krijgt cruciaal advies over Penders

Chelsea kreeg dinsdagavond een pandoering van PSG en is daarmee uitgeschakeld in de Champions ...

60
60
Transfertip Standard: "Hij kan hen weer naar top brengen"

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League de slotspeeldag van de reguliere competitie op het ...

177
177
Ouahbi drukt meteen Belgische stempel bij Marokko

De voorbije weken was er heel wat te doen rond Marokko. Het kreeg deze week van de Afrikaanse ...

54
54
AA Gent blijft gaan en heeft wéér talent beet

AA Gent kan komend weekend een uitstekende zaak doen door op de slotspeeldag van de reguliere ...

90
90
'Real en Rode Duivels gruwelen: domper voor Courtois'

Real Madrid wipte deze week nog maar eens Manchester City uit de Champions League. Toch keerde het ...

106
106
'De Bruyne krijgt plots transferdilemma voorgeschoteld'

Een dikke vier maanden stond hij aan de kant, maar Kevin De Bruyne is nu helemaal terug. De Rode ...

135
135
'Nieuwe wending De Cat: deze club schiet in actie'

Bij Anderlecht wordt het de komende maanden uitkijken naar de ontwikkelingen rond Nathan De Cat. Het ...

349
349
TRANSFERUURTJE: 'Cercle kiest coach, Club kan De Cat helpen'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

307
307
Lokeren reageert op fans met verschroeiend statement

De supporters van KSC Lokeren willen de wedstrijd tegen RSCA Futures dwarsbomen met een boycot. Men ...

90
90
Populairste Anderlecht-speler: erg verrassende top 3

RSC Anderlecht neemt het komende speeldag op tegen Cercle Brugge, maar de deuren werden even geopend ...

181
181
Afrika Cup-rel ontploft compleet: “Corruptie bij CAF"

De Afrika Cup-rel tussen Senegal en Marokko blijft voortduren. Eerstgenoemde won het Afrikaanse ...

195
195

Meer sportnieuws