TU: 'Nieuw bod op Vanaken, Anderlecht shopt bij Barça'

door
TU: 'Nieuw bod op Vanaken, Anderlecht shopt bij Barça'

Hoewel het nieuwe seizoen begonnen is, draait de transfercarrousel nog op volle toeren. Zowel in binnen- als buitenland worden nog volop deals afgesloten, om maar te zwijgen van de vele geruchten die in wandelgangen circuleren. VoetbalNieuws verzamelt daarom de belangrijkste transfernieuwtjes dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

De transfer van Hans Vanaken naar West Ham is nog steeds niet van de baan. Hoewel het tweede bod van de Engelsen door Club Brugge geweigerd werd, blijven de gesprekken lopen. De Hammers houden wel ook enkele andere pistes open voor het geval Club zijn vraagprijs niet laat zakken. Zo brachten ze al een bod van 40 miljoen euro uit op Lucas Paqueta, maar dat werd door Olympique Lyon geweigerd. Daarnaast houden ze ook nog de situaties van Ruslan Malinovskyi (Atalanta) en Conor Gallagher (Chelsea) in de gaten.



West Ham zou zich overigens nog voor een tweede speler van Club gemeld hebben. Ze zouden namelijk ook een bod uitgebracht hebben op Arne Engels, maar dat werd door Club geweigerd. De 18-jarige middenvelder is wel bezig aan zijn laatste contractjaar, dus een transfer is niet uitgesloten. West Ham zou Engels, die bij Club NXT aanvoerder is, op het spoor gekomen zijn door zijn goede prestaties in de Youth League vorig seizoen.

De landskampioen blijft ook werk maken van versterking. Zo zouden ze een bod van 1,5 miljoen euro uitgebracht hebben op Benjamin Dominguez, een 18-jarige flankaanvaller van Gimnasia La Plata. Ze zouden de jonge Argentijn al maanden volgen, al lijkt de kans groot dat hij in het geval van een transfer eerst bij Club NXT gestald zal worden.



Bij Anderlecht strijkt er nog een verrassende aanwinst neer. Paars-Wit zou op het punt staan om de komst van Moussa N'Diaye af te ronden. De 20-jarige Senegalees zou woensdag zelfs al in België geweest zijn om zijn contract te tekenen. N'Diaye zou overkomen van FC Barcelona, waar hij bij het B-elftal speelde. Hij lijkt vooral een doublure voor Hannes Delcroix te zullen worden.

Ondertussen blijft ook de naam van Joshua Zirkzee bovenaan het verlanglijstje staan. Duitse media melden echter dat het een moeilijk verhaal zal worden om de Nederlander terug te halen. Zirkzee praat ook nog met Club Brugge en Stuttgart, maar momenteel zou Bologna over de beste papieren beschikken in de onderhandelingen met Bayern München, dat een vaste transfersom van 8 à 9 miljoen euro vraagt, plus bonussen en een percentage op een doorverkoop. Zirkzee zelf zou echter geen trek hebben in Italië.



Een ander opmerkelijk doelwit is Oliver Abildgaard. De 26-jarige Deen is een verdedigende middenvelder, waarmee Anderlecht dus zou inspelen op de langdurige afwezigheid van Adrien Trebel. De gesprekken met Rubin Kazan over zijn transfer zouden al lopen, al zou Anderlecht pas echt gaan doorduwen als het zich plaatst voor de groepsfase van de Conference League.

Vincent Kompany lijkt nogmaals in België te komen shoppen. Burnley zou namelijk dicht bij de komst van Anass Zaroury staan. De onderhandelingen met Charleroi zouden al serieus gevorderd zijn en de Jonge Duivel zou zelf ook zijn zinnen gezet hebben op een overgang naar Engeland.



Bij Standard kunnen de komende dagen nog enkele opmerkelijke namen neerstrijken. De Rouches tonen interesse in Ilias Sebaoui, al is dat (nog) niet concreet en is Beerschot in principe niet van plan om mee te werken aan een transfer. Daarnaast solliciteerden oudgedienden Paul-José Mpoku en Dieumerci Mbokani openlijk naar een terugkeer op Sclessin. Beiden zijn transfervrij beschikbaar nadat ze bij hun vorige clubs hun contracten lieten ontbinden.

BUITENLAND

Newcastle United staat op het punt om zijn langverwachte eerste megatransfer af te ronden. Het zou namelijk op het punt staan om Alexander Isak bij Real Sociedad weg te plukken. De Magpies zouden maar liefst 70 miljoen euro plus bonussen neertellen voor de 22-jarige Zweedse spits, die het hof gemaakt werd door verschillende Europese grootmachten.



Manchester United lijkt ook nog zwaar uit te gaan pakken met de komst van Antony. De Braziliaanse flankaanvaller wil zelf absoluut naar Old Trafford en zette de voorbije dagen zware druk op het bestuur van Ajax, dat nu toch overstag lijkt te gaan. United moet wel zeer diep in de buidel tasten voor de jonge speler, die maar liefst 90 à 95 miljoen euro zou gaan kosten.

LEES OOK: ‘Anderlecht in paniek: verrassende nieuwe T1 op komst?’

Moet Club Brugge meewerken aan een transfer van Vanaken?

Meest recent

Europe Play-Offs: Antwerp op weg naar ultieme climax?

Niet enkel de heenronde van de Champions' Play-Offs zit erop, ook de Europe Play-Offs zijn exact ...

14
14
"Absolute minimum" - kranten delen 3 op 10 uit na Anderlecht-Union

RSC Anderlecht is er zondagavond niet in geslaagd om zijn voet naast die van Union SG te zetten. In ...

118
118
'Van 20M naar gratis: Club Brugge verrast met toptransfer'

Club Brugge kijkt voor versterking opnieuw naar een oude piste, maar deze keer ligt het dossier ...

154
154
WK-drama voor Oranje: "Ik ben er kapot van"

Nog exact 45 dagen tot het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Mexico en Canada van start. ...

43
43
'Transferklapper Mika Godts: eerste topclub al genoemd'

Mika Godts scoorde zaterdag een weergaloos doelpunt namens Ajax tegen NAC Breda. De beelden van zijn ...

78
78
'Transferitis bij Club: grote naam wil persé vertrekken'

Met overtuigende zeges tegen KV Mechelen en AA Gent heeft Club Brugge zich op gepaste wijze herpakt ...

164
164
Anderlecht geflikt door VAR? Analisten fileren rood Sardella

RSC Anderlecht moest zondagavond wederom de duimen leggen voor Union SG: 1-3. Maar ondanks al snel ...

437
437
Waanzinnig: Spaans duel ontaardt in ordinaire knokpartij

In de Spaanse tweede klasse hebben zich zondagavond waanzinnige taferelen afgespeeld. De ...

90
90
'Still moet 3 maand na Anderlecht-exit al opkrassen'

Bij Anderlecht is er de voorbije maanden alweer heel veel veranderd, met in februari het ontslag van ...

102
102
Vossen spreekt zich uit over zijn toekomst

Zulte Waregem is al enkele weken zeker van het behoud en dus staat er in de rest van de Relegation ...

317
317
Milan laat gouden zaak liggen: brute pech Saelemaekers

Zondagavond stond er in de Serie A nog een onvervalste topper op het programma met de wedstrijd ...

23
23
'Anderlecht krijgt opsteker voor Club en bekerfinale'

Bij Anderlecht hebben ze deze week flinke klappen gekregen. Het blijft achter met een nul op zes na ...

403
403
Taravel trekt verrassende conclusie over Anderlecht

Anderlecht heeft zondagavond geen al te beste repetitie voor de bekerfinale beleefd. Het ging met ...

258
258
Hubert spreekt duidelijke taal over rode kaart

De Brusselse derby is zondagavond een prooi geworden voor Union. Dat ging met 1-3 winnen op het veld ...

294
294
Essevee blijft door play-downs razen met klinkende zege

De Relegation Play-Off is voor Zulte Waregem een speeltuin. Het pronkt nu al met een tien op twaalf ...

56
56
Coosemans scherp: "Overenthousiaste VAR ontneemt onze kans"

Na een zes op zes tegen AA Gent en KV Mechelen leek Anderlecht opgeveerd, maar een week later is het ...

222
222
Union wipt weer over Club en deelt Anderlecht tik uit

Union is zondagavond niet bezweken onder de druk van Club Brugge. Het nam de koppositie weer over ...

137
137
Inter dankzij straf record op één zege van Italiaanse titel

De titelstrijd in Italië is bijna beslist. Inter zette zondagavond immers een nieuw stapje ...

45
45
TD Bayern onthult hét beslissende moment bij keuze voor Kompany

Vincent Kompany is dezer dagen God in München, maar dat had twee jaar geleden niemand durven ...

88
88
‘Anderlecht in paniek: verrassende nieuwe T1 op komst?’

Anderlecht staat onder druk: de club zoekt dringend een nieuwe hoofdtrainer. Enkele verrassende ...

896
896
Bizar rood Anderlecht: fans begrijpen één zaak helemaal niet

De vijfde speeldag van de Champions' Play-Off wordt zondagavond afgesloten met de Brusselse derby ...

553
553
Meesterzet Leko: "Hij wist héél goed wat hij deed"

Een week geleden leek de titelstrijd nog verloren voor Club Brugge na de nederlaag op Union, maar nu ...

207
207
Gents lichtpunt kijkt de ogen uit: "Vanaken, Vetlesen, ..."

AA Gent blijft na vijf speeldagen op zoek naar zijn eerste overwinning van de Champions' Play-Offs. ...

114
114
Nieuwe X-factor bij Club Brugge: "Bondscoach mag me bellen"

Club Brugge heeft zondagmiddag een belangrijke overwinning geboekt op het veld van AA Gent. Bij ...

197
197
KRC Genk genekt door arbitrage? Heynen spreekt zich uit

In de Europe Play-Offs heeft KRC Genk andermaal averij opgelopen op eigen veld. Tegen Standard bleef ...

417
417

Meer sportnieuws