TU: 'Nieuw bod op Vanaken, Anderlecht shopt bij Barça'

door
TU: 'Nieuw bod op Vanaken, Anderlecht shopt bij Barça'

Hoewel het nieuwe seizoen begonnen is, draait de transfercarrousel nog op volle toeren. Zowel in binnen- als buitenland worden nog volop deals afgesloten, om maar te zwijgen van de vele geruchten die in wandelgangen circuleren. VoetbalNieuws verzamelt daarom de belangrijkste transfernieuwtjes dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

De transfer van Hans Vanaken naar West Ham is nog steeds niet van de baan. Hoewel het tweede bod van de Engelsen door Club Brugge geweigerd werd, blijven de gesprekken lopen. De Hammers houden wel ook enkele andere pistes open voor het geval Club zijn vraagprijs niet laat zakken. Zo brachten ze al een bod van 40 miljoen euro uit op Lucas Paqueta, maar dat werd door Olympique Lyon geweigerd. Daarnaast houden ze ook nog de situaties van Ruslan Malinovskyi (Atalanta) en Conor Gallagher (Chelsea) in de gaten.



West Ham zou zich overigens nog voor een tweede speler van Club gemeld hebben. Ze zouden namelijk ook een bod uitgebracht hebben op Arne Engels, maar dat werd door Club geweigerd. De 18-jarige middenvelder is wel bezig aan zijn laatste contractjaar, dus een transfer is niet uitgesloten. West Ham zou Engels, die bij Club NXT aanvoerder is, op het spoor gekomen zijn door zijn goede prestaties in de Youth League vorig seizoen.

De landskampioen blijft ook werk maken van versterking. Zo zouden ze een bod van 1,5 miljoen euro uitgebracht hebben op Benjamin Dominguez, een 18-jarige flankaanvaller van Gimnasia La Plata. Ze zouden de jonge Argentijn al maanden volgen, al lijkt de kans groot dat hij in het geval van een transfer eerst bij Club NXT gestald zal worden.



Bij Anderlecht strijkt er nog een verrassende aanwinst neer. Paars-Wit zou op het punt staan om de komst van Moussa N'Diaye af te ronden. De 20-jarige Senegalees zou woensdag zelfs al in België geweest zijn om zijn contract te tekenen. N'Diaye zou overkomen van FC Barcelona, waar hij bij het B-elftal speelde. Hij lijkt vooral een doublure voor Hannes Delcroix te zullen worden.

Ondertussen blijft ook de naam van Joshua Zirkzee bovenaan het verlanglijstje staan. Duitse media melden echter dat het een moeilijk verhaal zal worden om de Nederlander terug te halen. Zirkzee praat ook nog met Club Brugge en Stuttgart, maar momenteel zou Bologna over de beste papieren beschikken in de onderhandelingen met Bayern München, dat een vaste transfersom van 8 à 9 miljoen euro vraagt, plus bonussen en een percentage op een doorverkoop. Zirkzee zelf zou echter geen trek hebben in Italië.



Een ander opmerkelijk doelwit is Oliver Abildgaard. De 26-jarige Deen is een verdedigende middenvelder, waarmee Anderlecht dus zou inspelen op de langdurige afwezigheid van Adrien Trebel. De gesprekken met Rubin Kazan over zijn transfer zouden al lopen, al zou Anderlecht pas echt gaan doorduwen als het zich plaatst voor de groepsfase van de Conference League.

Vincent Kompany lijkt nogmaals in België te komen shoppen. Burnley zou namelijk dicht bij de komst van Anass Zaroury staan. De onderhandelingen met Charleroi zouden al serieus gevorderd zijn en de Jonge Duivel zou zelf ook zijn zinnen gezet hebben op een overgang naar Engeland.



Bij Standard kunnen de komende dagen nog enkele opmerkelijke namen neerstrijken. De Rouches tonen interesse in Ilias Sebaoui, al is dat (nog) niet concreet en is Beerschot in principe niet van plan om mee te werken aan een transfer. Daarnaast solliciteerden oudgedienden Paul-José Mpoku en Dieumerci Mbokani openlijk naar een terugkeer op Sclessin. Beiden zijn transfervrij beschikbaar nadat ze bij hun vorige clubs hun contracten lieten ontbinden.

BUITENLAND

Newcastle United staat op het punt om zijn langverwachte eerste megatransfer af te ronden. Het zou namelijk op het punt staan om Alexander Isak bij Real Sociedad weg te plukken. De Magpies zouden maar liefst 70 miljoen euro plus bonussen neertellen voor de 22-jarige Zweedse spits, die het hof gemaakt werd door verschillende Europese grootmachten.



Manchester United lijkt ook nog zwaar uit te gaan pakken met de komst van Antony. De Braziliaanse flankaanvaller wil zelf absoluut naar Old Trafford en zette de voorbije dagen zware druk op het bestuur van Ajax, dat nu toch overstag lijkt te gaan. United moet wel zeer diep in de buidel tasten voor de jonge speler, die maar liefst 90 à 95 miljoen euro zou gaan kosten.

LEES OOK: Late klap voor Anderlecht: Goto beslist duel op Stayen

Moet Club Brugge meewerken aan een transfer van Vanaken?

Meest recent

"Niet meer terug naar RSCA" - Goto reageert na heftige opstoot

Hij heeft lange tijd droog gestaan, maar donderdagavond kon Keisuke Goto eindelijk nog eens een ...

210
210
Kompany kent tegenstander bekerfinale, doelpuntenkermis PSV

Vincent Kompany weet welke ploeg hij met Bayern München zal treffen in de finale van de Duitse ...

16
16
Potjes koken over: Anderlecht-spelers pakken Goto hard aan

RSC Anderlecht heeft donderdagavond een erg dure nederlaag geslikt en verloor met 2-0 van directe ...

458
458
'PSG blijft gaan: versterking voor monsterlijk middenveld'

Paris Saint-Germain blijft goed in de running om zichzelf op te volgen als Frans kampioen én ...

39
39
Late klap voor Anderlecht: Goto beslist duel op Stayen

Is de derde plaats nu echt weg voor Anderlecht? Op Stayen deed de recordkampioen alvast een heel ...

113
113
PO's CPL: Patro incasseert late tik, Lommel droomt van JPL

Lange tijd leek het Limburg boven vanavond in de Play-Offs van de Challenger Pro League. Lommel nam ...

58
58
Bekerfinale tóch op TV? Zenders verenigen zich tegen DAZN

Op 14 mei werken RSC Anderlecht en Union SG de finale van de Croky Cup af. Maar in tegenstelling tot ...

150
150
Overzicht Europa: Engelse thriller, beslissing in Clasico?

Het Bayern München van Vincent Kompany is sind afgelopen weekend zeker van de Duitse ...

54
54
"Partijdigheid" - Anderlecht-fans viseren arbitrage op STVV

Donderdagavond werd de midweekspeeldag in de Champions' Play-Offs afgerond met een interessant duel. ...

186
186
'Gevolgen na Youth League: Club-goudhaantje grof wild'

In de finale toonde Real Madrid zich uiteindelijk te sterk na strafschoppen, maar de U19 van Club ...

243
243
'Anderlecht gaat voor transferstunt met terugkeer chouchou'

In afwachten van de officiële bevestiging van Antoine Sibierski, moet RSC Anderlecht het nog ...

281
281
Napoli-conflict: clubboegbeeld benoemt 'enige fout' Lukaku

De plooien tussen SSC Napoli en Romelu Lukaku lijken weer grotendeels gladgestreken. De aanvaller ...

130
130
Standard haalt belangrijke slag thuis: contract tot 2029

Standard staat komend weekend voor een belangrijke wedstrijd in de Europe Play-Offs en gaat op ...

51
51
‘Mega ingreep Anderlecht: oude bekende nieuwe hoofdcoach?’

Anderlecht twijfelt over de toekomst van Jérémy Taravel en kijkt tegelijk richting een ...

492
492
Aftrap STVV-Anderlecht uitgesteld, Taravel dumpt drietal

Donderdagavond wordt de vierde speeldag van de Champions' Play-Offs afgesloten met een interessant ...

194
194
KRC Genk ruikt de jackpot: transferknaller via WK?

KRC Genk kan de laatste weken rekenen op een Zakaria El Ouahdi in bloedvorm. De Limburgers kunnen ...

544
544
Nieuwe details DAZN-twist: VRT overweegt drastische actie

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal is een nieuw hoofdstuk rijker. Donderdag ...

307
307
'Kompany geeft persoonlijke zegen: monstertransfer Bayern'

Bayern München heeft een droomweek achter de rug. Afgelopen zondag werd de Duitse titel binnen ...

299
299
Union slikt optater in titelstrijd: sterkhouder geviseerd

Slechts enkele dagen na de zege in de titelclash tegen Club Brugge, werd Union SG weer stevig met de ...

159
159
'Engelse grootmachten kloppen aan bij Club Brugge'

Dankzij de ruime 6-1 zege tegen KV Mechelen, en het puntenverlies van Union, blijft Club Brugge in ...

271
271
AA Gent slijpt messen voor pittig weerzien met Leko

AA Gent ontpopt zich stilaan tot luis in de pels van Union, want net als in de reguliere competitie ...

264
264
Julie Vanloo zet voetbalfans op scherp: "Ik gok dat..."

Julie Vanloo, al jarenlang een vaste waarde bij de Belgian Cats, blijft ook naast het veld in de ...

135
135
'Goto pakt koffers en neemt afscheid van Anderlecht'

Op papier lopen er genoeg aanvallers rond bij RSC Anderlecht, maar diep in de punt opteert ...

445
445
Leko keert kar: opvallende wissel bij Club Brugge

Club Brugge boekte woensdag een ruime 6-1 zege tegen KV Mechelen. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

424
424
Defour weer voor rechtbank: straf komt keihard binnen

Voormalig Rode Duivel Steven Defour moest zich opnieuw verantwoorden voor de rechtbank, waar zijn ...

241
241

Meer sportnieuws