TU: 'Nieuw bod op Vanaken, Anderlecht shopt bij Barça'

496 stemmen
TU: 'Nieuw bod op Vanaken, Anderlecht shopt bij Barça'

Hoewel het nieuwe seizoen begonnen is, draait de transfercarrousel nog op volle toeren. Zowel in binnen- als buitenland worden nog volop deals afgesloten, om maar te zwijgen van de vele geruchten die in wandelgangen circuleren. VoetbalNieuws verzamelt daarom de belangrijkste transfernieuwtjes dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

De transfer van Hans Vanaken naar West Ham is nog steeds niet van de baan. Hoewel het tweede bod van de Engelsen door Club Brugge geweigerd werd, blijven de gesprekken lopen. De Hammers houden wel ook enkele andere pistes open voor het geval Club zijn vraagprijs niet laat zakken. Zo brachten ze al een bod van 40 miljoen euro uit op Lucas Paqueta, maar dat werd door Olympique Lyon geweigerd. Daarnaast houden ze ook nog de situaties van Ruslan Malinovskyi (Atalanta) en Conor Gallagher (Chelsea) in de gaten.



West Ham zou zich overigens nog voor een tweede speler van Club gemeld hebben. Ze zouden namelijk ook een bod uitgebracht hebben op Arne Engels, maar dat werd door Club geweigerd. De 18-jarige middenvelder is wel bezig aan zijn laatste contractjaar, dus een transfer is niet uitgesloten. West Ham zou Engels, die bij Club NXT aanvoerder is, op het spoor gekomen zijn door zijn goede prestaties in de Youth League vorig seizoen.

De landskampioen blijft ook werk maken van versterking. Zo zouden ze een bod van 1,5 miljoen euro uitgebracht hebben op Benjamin Dominguez, een 18-jarige flankaanvaller van Gimnasia La Plata. Ze zouden de jonge Argentijn al maanden volgen, al lijkt de kans groot dat hij in het geval van een transfer eerst bij Club NXT gestald zal worden.



Bij Anderlecht strijkt er nog een verrassende aanwinst neer. Paars-Wit zou op het punt staan om de komst van Moussa N'Diaye af te ronden. De 20-jarige Senegalees zou woensdag zelfs al in België geweest zijn om zijn contract te tekenen. N'Diaye zou overkomen van FC Barcelona, waar hij bij het B-elftal speelde. Hij lijkt vooral een doublure voor Hannes Delcroix te zullen worden.

Ondertussen blijft ook de naam van Joshua Zirkzee bovenaan het verlanglijstje staan. Duitse media melden echter dat het een moeilijk verhaal zal worden om de Nederlander terug te halen. Zirkzee praat ook nog met Club Brugge en Stuttgart, maar momenteel zou Bologna over de beste papieren beschikken in de onderhandelingen met Bayern München, dat een vaste transfersom van 8 à 9 miljoen euro vraagt, plus bonussen en een percentage op een doorverkoop. Zirkzee zelf zou echter geen trek hebben in Italië.



Een ander opmerkelijk doelwit is Oliver Abildgaard. De 26-jarige Deen is een verdedigende middenvelder, waarmee Anderlecht dus zou inspelen op de langdurige afwezigheid van Adrien Trebel. De gesprekken met Rubin Kazan over zijn transfer zouden al lopen, al zou Anderlecht pas echt gaan doorduwen als het zich plaatst voor de groepsfase van de Conference League.

Vincent Kompany lijkt nogmaals in België te komen shoppen. Burnley zou namelijk dicht bij de komst van Anass Zaroury staan. De onderhandelingen met Charleroi zouden al serieus gevorderd zijn en de Jonge Duivel zou zelf ook zijn zinnen gezet hebben op een overgang naar Engeland.



Bij Standard kunnen de komende dagen nog enkele opmerkelijke namen neerstrijken. De Rouches tonen interesse in Ilias Sebaoui, al is dat (nog) niet concreet en is Beerschot in principe niet van plan om mee te werken aan een transfer. Daarnaast solliciteerden oudgedienden Paul-José Mpoku en Dieumerci Mbokani openlijk naar een terugkeer op Sclessin. Beiden zijn transfervrij beschikbaar nadat ze bij hun vorige clubs hun contracten lieten ontbinden.

BUITENLAND

Newcastle United staat op het punt om zijn langverwachte eerste megatransfer af te ronden. Het zou namelijk op het punt staan om Alexander Isak bij Real Sociedad weg te plukken. De Magpies zouden maar liefst 70 miljoen euro plus bonussen neertellen voor de 22-jarige Zweedse spits, die het hof gemaakt werd door verschillende Europese grootmachten.



Manchester United lijkt ook nog zwaar uit te gaan pakken met de komst van Antony. De Braziliaanse flankaanvaller wil zelf absoluut naar Old Trafford en zette de voorbije dagen zware druk op het bestuur van Ajax, dat nu toch overstag lijkt te gaan. United moet wel zeer diep in de buidel tasten voor de jonge speler, die maar liefst 90 à 95 miljoen euro zou gaan kosten.

LEES OOK: Opvallende actie Hans Vanaken lokt massa reacties uit

Moet Club Brugge meewerken aan een transfer van Vanaken?

Meest recent

Tzolis laat zich uit over mogelijke transfer

Club Brugge heeft donderdagavond de landstitel binnengehaald, met dank aan het puntenverlies van ...

26
26
Tranen bij De Cat: transfer op komst?

De laatste thuiswedstrijd van Anderlecht dit seizoen werd donderdagavond een emotionele avond. Het ...

55
55
Afscheid op het veld? Mignolet schept duidelijkheid

Club Brugge heeft donderdagavond zijn 20ste landstitel veroverd. Het moest daarvoor wel bibberen tot ...

111
111
Club casht na titel: toptransfer voor deze kampioenmakers

De 20ste landstitel uit de clubgeschiedenis zal in de komende dagen ongetwijfeld stevig gevierd ...

219
219
Tranen met tuiten: Ronaldo heeft Saudische titel beet

Hij heeft er lang op moeten wachten, maar Cristiano Ronaldo heeft zich met Al-Nassr dan toch tot ...

44
44
"Woede, blijdschap, verdriet" - rauwe emoties na titel Club

Het werd nog bijzonder spannend in de slotminuten. Maar Club Brugge is er dan toch in geslaagd om ...

210
210
Impressionant! De spectaculaire legacy van Verhaeghe bij Club

Club Brugge heeft de 20ste landstitel uit zijn clubgeschiedenis beet. Liefst zeven daarvan werden ...

293
293
Anderlecht wint weer: onverwachte held verzilvert vierde plaats

Ondanks de malaise van de voorbije weken heeft RSC Anderlecht beslag kunnen leggen op de vierde ...

363
363
Tweede ster is binnen! Club kampioen na krankzinnig slot

Club Brugge heeft zich donderd voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. Blauw-Zwart ...

207
207
Geen genade Garcia: 'onbegrijpelijke' afwezige in selectie

De Rode Duivels blazen weldra verzamelen om de laatste rechte lijn richting het WK in te zetten. Een ...

285
285
Pijnlijk: Kanga-soap bereikt volgend dieptepunt

Bij AA Gent heeft Wilfried Kanga het helemaal verpest bij de eigen achterban. En de soap rond de ...

162
162
"Niet eerlijk met hem" - Kampioenenmaker staat op bij Club

Club Brugge kreeg donderdag een eerste kans om de titelstrijd te beklinken. Een zege op KV Mechelen ...

151
151
'Tuchel schokt Engeland: grote namen gedumpt voor WK'

De start van het WK nadert met rasse schreden en dus maken de deelnemende landen volop hun selecties ...

311
311
Van Bommel onthult: "Dán was ik bij Antwerp gebleven"

Antwerp FC nam afgelopen weekend al na enkele maanden afscheid van Joseph Oosting. Sinds het vertrek ...

296
296
'Kompany-reünie in München: Bayern ziet koopje bij City'

Vincent Kompany en zijn troepen bij Bayern München bereiden zich momenteel voor op de ...

125
125
Club kampioen? Ontdek de basisteams van voorlaatste speeldag

Donderdagavond kan het doek vallen over de titelstrijd in de Champions' Play-Offs. Indien Club ...

43
43
'Maresca zet PL in lichterlaaie met eerste City-transfer'

Een officiële bevestiging ontbreekt nog, maar het heeft er alle schijn van Pep Guardiola zondag ...

95
95
'Genk-bestuur schiet in actie: vizier op JPL-smaakmaker'

KRC Genk heeft zijn lot niet meer in eigen handen, maar blijft wel in de running voor eindwinst in ...

617
617
Uitgang wagenwijd open: Anderlecht bevestigt exit na 82 duels

Behoudens het een barragematch om het Europese ticket, werkt RSC Anderlecht donderdagavond zijn ...

213
213
Laatste thuismatch gespeeld? Transferstatement El Ouahdi

KRC Genk heeft dinsdag erg slechte zaken gedaan in de Europe Play-Offs. Het bleef op 0-0 steken ...

453
453
Club-fans geloven het niet: bizarre wending rond Vormer

Ruud Vormer blijft in Brugge een naam die iets losmaakt. De ex-kapitein van Club Brugge begint zelf ...

555
555
Milicevic breekt stilte en trapt na richting AA Gent

Voorlopig bezet het nog steeds de vijfde plek, maar AA Gent wacht wel nog altijd op een eerste zege ...

194
194
'STVV vreest leegloop: halve basisploeg richting exit'

Mogelijk krijgt het ticket nog een upgrade, maar STVV is nu al zeker van Europees voetbal tot na ...

104
104
Mignolet bakt het bruin: "We moeten ons niet inhouden hé"

Terwijl Club Brugge zich opmaakt voor mogelijk titelnieuws, liet Simon Mignolet zich van een totaal ...

247
247
Anderlecht glundert: twee talenten in top 10 wereldwijd

Terwijl het seizoen er in een aantal landen al opzit, nadert ook de Jupiler Pro League zijn finale ...

164
164

Meer sportnieuws