TU: 'Nieuw bod op Vanaken, Anderlecht shopt bij Barça'

door
TU: 'Nieuw bod op Vanaken, Anderlecht shopt bij Barça'

Hoewel het nieuwe seizoen begonnen is, draait de transfercarrousel nog op volle toeren. Zowel in binnen- als buitenland worden nog volop deals afgesloten, om maar te zwijgen van de vele geruchten die in wandelgangen circuleren. VoetbalNieuws verzamelt daarom de belangrijkste transfernieuwtjes dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

De transfer van Hans Vanaken naar West Ham is nog steeds niet van de baan. Hoewel het tweede bod van de Engelsen door Club Brugge geweigerd werd, blijven de gesprekken lopen. De Hammers houden wel ook enkele andere pistes open voor het geval Club zijn vraagprijs niet laat zakken. Zo brachten ze al een bod van 40 miljoen euro uit op Lucas Paqueta, maar dat werd door Olympique Lyon geweigerd. Daarnaast houden ze ook nog de situaties van Ruslan Malinovskyi (Atalanta) en Conor Gallagher (Chelsea) in de gaten.



West Ham zou zich overigens nog voor een tweede speler van Club gemeld hebben. Ze zouden namelijk ook een bod uitgebracht hebben op Arne Engels, maar dat werd door Club geweigerd. De 18-jarige middenvelder is wel bezig aan zijn laatste contractjaar, dus een transfer is niet uitgesloten. West Ham zou Engels, die bij Club NXT aanvoerder is, op het spoor gekomen zijn door zijn goede prestaties in de Youth League vorig seizoen.

De landskampioen blijft ook werk maken van versterking. Zo zouden ze een bod van 1,5 miljoen euro uitgebracht hebben op Benjamin Dominguez, een 18-jarige flankaanvaller van Gimnasia La Plata. Ze zouden de jonge Argentijn al maanden volgen, al lijkt de kans groot dat hij in het geval van een transfer eerst bij Club NXT gestald zal worden.



Bij Anderlecht strijkt er nog een verrassende aanwinst neer. Paars-Wit zou op het punt staan om de komst van Moussa N'Diaye af te ronden. De 20-jarige Senegalees zou woensdag zelfs al in België geweest zijn om zijn contract te tekenen. N'Diaye zou overkomen van FC Barcelona, waar hij bij het B-elftal speelde. Hij lijkt vooral een doublure voor Hannes Delcroix te zullen worden.

Ondertussen blijft ook de naam van Joshua Zirkzee bovenaan het verlanglijstje staan. Duitse media melden echter dat het een moeilijk verhaal zal worden om de Nederlander terug te halen. Zirkzee praat ook nog met Club Brugge en Stuttgart, maar momenteel zou Bologna over de beste papieren beschikken in de onderhandelingen met Bayern München, dat een vaste transfersom van 8 à 9 miljoen euro vraagt, plus bonussen en een percentage op een doorverkoop. Zirkzee zelf zou echter geen trek hebben in Italië.



Een ander opmerkelijk doelwit is Oliver Abildgaard. De 26-jarige Deen is een verdedigende middenvelder, waarmee Anderlecht dus zou inspelen op de langdurige afwezigheid van Adrien Trebel. De gesprekken met Rubin Kazan over zijn transfer zouden al lopen, al zou Anderlecht pas echt gaan doorduwen als het zich plaatst voor de groepsfase van de Conference League.

Vincent Kompany lijkt nogmaals in België te komen shoppen. Burnley zou namelijk dicht bij de komst van Anass Zaroury staan. De onderhandelingen met Charleroi zouden al serieus gevorderd zijn en de Jonge Duivel zou zelf ook zijn zinnen gezet hebben op een overgang naar Engeland.



Bij Standard kunnen de komende dagen nog enkele opmerkelijke namen neerstrijken. De Rouches tonen interesse in Ilias Sebaoui, al is dat (nog) niet concreet en is Beerschot in principe niet van plan om mee te werken aan een transfer. Daarnaast solliciteerden oudgedienden Paul-José Mpoku en Dieumerci Mbokani openlijk naar een terugkeer op Sclessin. Beiden zijn transfervrij beschikbaar nadat ze bij hun vorige clubs hun contracten lieten ontbinden.

BUITENLAND

Newcastle United staat op het punt om zijn langverwachte eerste megatransfer af te ronden. Het zou namelijk op het punt staan om Alexander Isak bij Real Sociedad weg te plukken. De Magpies zouden maar liefst 70 miljoen euro plus bonussen neertellen voor de 22-jarige Zweedse spits, die het hof gemaakt werd door verschillende Europese grootmachten.



Manchester United lijkt ook nog zwaar uit te gaan pakken met de komst van Antony. De Braziliaanse flankaanvaller wil zelf absoluut naar Old Trafford en zette de voorbije dagen zware druk op het bestuur van Ajax, dat nu toch overstag lijkt te gaan. United moet wel zeer diep in de buidel tasten voor de jonge speler, die maar liefst 90 à 95 miljoen euro zou gaan kosten.

LEES OOK: Still geeft update over alle ophef omtrent Bayat

Moet Club Brugge meewerken aan een transfer van Vanaken?

Meest recent

Van Persie verklaart dé stunttransfer van het jaar in NL

Feyenoord kent een zeer moeizaam seizoen en zet alles op alles op de tweede plaats. Dat geeft recht ...

29
29
Cinel pakt uit met zeer gewaagde uitspraken

Cercle Brugge draait al een stuk beter dan enkele weken geleden, maar de situatie is nog altijd ...

56
56
PSG-voorzitter met grote ambities: "Naar de JPL!"

Nasser Al-Khelaïfi is voorzitter van PSG en hij was donderdag te gast in België. Daar ...

78
78
PSV én PSG onderuit, Pocognoli geniet met volle teugen

In de Bundesliga, Serie A, Eredivisie en Ligue 1 werd er vanavond ook gevoetbald. Zo mochten ze bij ...

28
28
KRC Genk (voorlopig) in top zes na felbevochten zege

KRC Genk stond er grote druk, want verliezen was vanavond uit den boze bij KV Mechelen. De ...

125
125
Patro viert feestje bij Club NXT na zege in spektakelduel

In de Challenger Pro League stonden er vanavond twee duels op het programma. Club NXT ontving het ...

55
55
Tresoldi geniet in JPL en ziet één straffe tegenstander

Club Brugge betaalde afgelopen zomer 6 miljoen euro om Nicolo Tresoldi aan te trekken. De speler ...

116
116
Still geeft update over alle ophef omtrent Bayat

Edward Still verliet na twee matchen als interim-trainer RSC Anderlecht voor Watford. Karim ...

64
64
De Mil verrast: "Wilde hem meenemen naar AA Gent"

Zaterdag staat er met Sporting Charleroi - AA Gent een zeer belangrijk duel voor een ticket in ...

112
112
Red Flames nemen na 65 caps afscheid van grote naam

De Belgian Red Flames hebben vandaag afscheid genomen van een van hun meest ervaren speelsters. Na ...

29
29
Leko klopt zichzelf op de borst: "Sinds ik er ben..."

Club Brugge moet dit weekend aan de bak tegen Cercle Brugge. Een Brugse derby, waarbij puntenverlies ...

141
141
Dan breekt de hel los: nachtmerriecoach naar Anderlecht?

Anderlecht jaagt op een nieuwe T1 en wil nog deze week knopen doorhakken. Maar één ...

555
555
Grote crisis bij Antwerp: Goots velt oordeel over toekomst

Royal Antwerp FC verloor kansloos met 0-4 van een zeer sterk RSC Anderlecht. De score was nog ...

170
170
'Club Brugge ruikt geld bij deal van 80 miljoen euro'

Club Brugge incasseerde de afgelopen honderden miljoenen euro’s via uitgaande transfers. De ...

464
464
Euvrard geeft toe: zomeraanwinst mag Standard al verlaten

Bij Standard kennen ze alweer een zeer moeilijk seizoen. Vincent Euvrard zal met zijn team moeten ...

88
88
Overname op til? Saudi-Arabië zorgt voor bommetje in JPL

Onze redactie kwam de afgelopen maanden met een aantal primeurs. Zo haalden we al een hele tijd ...

479
479
Belgisch voetbal kreunt: 666 miljoen euro als noodoplossing

Het Belgische voetbal leeft al vele jaren boven zijn stand. Dankzij kapitaalsinjecties van de ...

134
134
Vanderbiest voert druk op: "Bij hén is het van moeten"

KV Mechelen kan vanavond een zeer goede zaak doen in de Jupiler Pro League. Ze nemen het in eigen ...

54
54
'KV Mechelen mist duo, Hayen hakt Genk-knopen door'

KV Mechelen krijgt straks KRC Genk over de vloer, een van de rechtstreekse concurrenten in de jacht ...

363
363
De Mil moet puzzelen: sterkhouders out bij AA Gent

KAA Gent gaat zaterdag op bezoek bij Charleroi, een rechtstreekse concurrent voor de top zes. ...

138
138
Vader Vlasic brandt Van Gucht af na ontkenning scheiding

Wel gescheiden, niet gescheiden en uiteindelijk... blijken Ruben Van Gucht en Blanka Vlasic toch ...

278
278
Leko verschaft cruciale update uit ziekenboeg Club Brugge

Aanstaande woensdag komt Atlético Madrid op bezoek in Jan Breydel, waar Club Brugge zondag ...

313
313
Schreuder naar Anderlecht: laatste struikelblok bekend

Na de straffe bekerzege tegen Antwerp gaan er hier en daar stemmen op om interimcoach ...

809
809
Jan Mulders hart bloedt: “Ik dacht aan begrafenissen”

Jan Mulder werd een poos geleden genadeloos aan de kant geschoven door VTM. De Nederlandse analist ...

98
98
Kaye Furo meteen naar de achtergrond bij Brentford

Kaye Furo maakte afgelopen wintermercato de verrassende transfer naar Brentford. De aanvaller was ...

227
227

Meer sportnieuws