KV Mechelen kondigt uitgaande transfer aan

94
KV Mechelen kondigt uitgaande transfer aan

KV Mechelen boekte vorig weekend een uiterst spectaculaire zege. Het wist na een dramatische wending nog Westerlo te kloppen door een 2-4-achterstand om te buigen in een 5-4-zege. Na die wedstrijd kondigde trainer Danny Buijs aan dat er nog de nodige transferactiviteit zit aan te komen bij Malinwa.


Zo weigerde Maryan Shved te spelen omdat hij zijn zinnen gezet heeft op een terugkeer naar Oekraïne, waar Shakhtar Donetsk hem graag wil binnenhalen. Daarnaast lijkt ook verdediger Dylan Dassy (19) nog KVM te gaan verlaten, want hij traint al meer dan een week mee bij Lommel. Die deals zijn echter nog niet helemaal rond en intussen heeft Mechelen een andere vertrekker aangekondigd.

Het neemt immers opnieuw tijdelijk afscheid van Senne Ceulemans. De 20-jarige middenvelder werd vorig seizoen al verhuurd aan Thes Sport en nu gaat hij opnieuw in eerste nationale aan de slag. KV Mechelen laat immers weten dat het hem dit seizoen uitleent aan RFC Knokke, dat vorig seizoen nog knap in de top vier wist te eindigen.

CHELSEA
In de plannen van Buijs kwam Ceulemans nog niet voor en met deze uitleenbeurt kan hij op een hoger niveau aan de slag dan bij de U23, die dit seizoen in tweede nationale uitkomen. Ceulemans blijft zo timmeren aan de grote doorbraak nadat hij in de jeugd al een zeer opmerkelijk parcours aflegde. Hij speelde immers al voor Villarreal, Southampton, Chelsea, AA Gent en Beerschot voor hij in de zomer van 2021 in Mechelen belandde.


LEES OOK: Marc Coucke getroffen door spijkerharde beslissing

Zal hij nog doorbreken bij KV Mechelen?

Meest recent

Bruno versus Sibierski: tikkende tijdbom in Anderlecht

Danzij een 4-1 zege is de crisis weer even bezworen bij RSC Anderlecht, maar dat betekent niet dat ...

52
52
Geen genade: STVV zet De Meyer op straat

Na tien speeldagen is het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League een feit. ...

127
127
'Union in verzet: nieuwe tegenvaller dreigt'

Union deed afgelopen weekend een uitstekende zaak, want het profiteerde mee van de nederlaag van AA ...

47
47
Eén Rode Duivel maakt kans op plek in Wereldelftal vh Jaar

Vorige week mocht Harry Kane de Gouden Bal in ontvangst nemen, maar in de komende weken en maanden ...

29
29
Defour kiest duidelijke kant in vete Bornauw-Bruno

Anderlecht mag vorig weekend dan wel met 4-1 gewonnen hebben van Westerlo, maar daarmee lijkt de ...

133
133
Jonge Duivels bereiden EK voor met 2 topmatchen

De Jonge Duivels wisten in de vorige interlandperiode in september en oktober hun opdracht tot een ...

22
22
'Grote verrassing: Dender gaat lopen met CEO Lommel'

FCV Dender hoopt om snel terug te keren op het hoogste niveau, nadat het vorig seizoen degradeerde ...

62
62
Antwerp weet opnieuw belangijke pion te strikken

Antwerp kent een lastig seizoensbegin en heeft vijf van zijn zes laatste competitiewedstrijden ...

150
150
'Conflict WK U17: Mignolet slaat terug naar Anderlecht'

Op 19 november gaat in Qatar het WK U17 van start. Daar zullen ook de Jonge Duivels weer aanwezig ...

587
587
Wéér schandaal: "FIFA betaalde miljoenen voor Infantino"

De voorbije maanden is Gianni Infantino alsmaar meer onder vuur te komen liggen als voorzitter van ...

76
76
'Union schrikt: AC Milan meldt zich voor sterkhouder'

Union draait ook dit seizoen weer netjes mee in de top van de Jupiler Pro League en is goed begonnen ...

116
116
Anderlecht bezorgt Jonge Duivels mokerslag voor WK U17

Na deze week staat er een nieuwe interlandperiode voor de deur. Die wordt niet alleen belangrijk ...

176
176
Club Brugge krijgt controversiële scheidsrechter tegen PSV

Voor Club Brugge blijft het een zeer drukke periode. Woensdag moet het alweer aan de bak, want dan ...

144
144
Vandenbempt waarschuwt Gent: "Als je dat genoeg herhaalt..."

AA Gent begon geweldig aan het seizoen, maar is de laatste weken toch een beetje van zijn wolk ...

63
63
'Club krijgt enorme concurrentie voor typische transfer'

Bij Club Brugge kunnen ze tot dusver zeer tevreden zijn over hun seizoensbegin. Na tien speeldagen ...

108
108
Albert duidelijk: "Hij moet altijd starten bij Anderlecht"

Het zijn woelige weken geweest voor Anderlecht, maar op Neerpede zullen ze hopen dat de rust een ...

126
126
'Droomtransfer Tresoldi: nieuw plan op tafel'

Nicolo Tresoldi pikte vrijdag op Zulte Waregem opnieuw zijn doelpuntje mee en is met acht goals nu ...

209
209
Conflict bij Anderlecht ontplot: lot Bruno al bezegeld?

Anderlecht herpakte zich zaterdag met een deugddoende 4-1-overwinning tegen Westerlo, maar dat ...

431
431
'Burgess laat AA Gent nog wat langer in spanning'

Het is voor AA Gent een zwart weekend geworden. Het leed in Lommel zijn eerste competitienederlaag ...

145
145
TRANSFERUURTJE: 'Genk heeft beet, nieuwe club voor Lamkel Zé'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

241
241
Woeste Edward Still maakt La Louvière af na bolwassing

La Louvière kreeg in een leeg Stade du Pays vijf doelpunten om de oren. Uiteindelijk werd het ...

40
40
‘Harde realiteit: Antwerp-spelers laten Compper in de steek’

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Vorige speeldag werd eindelijk nog eens ...

173
173
Charleroi briest op jammerlijke positie: “Niet leuk voor ons”

Sporting Charleroi leverde een spektakelstuk af tegen La Louviere. De Carolo’s wonnen met 5-2 ...

32
32
Stoel De Meyer wankelt: STVV-coach uit grote frustratie

Het rommelt bij Sint-Truiden VV. De Kanaries waren vorig seizoen nog de grote revelatie van de ...

189
189
Burgess-drama bij KAA Gent: “Iedereen is aangedaan”

KAA Gent is niet meer ongeslagen bij KAA Gent. De Buffalo’s verloren met 2-0 van Lommel. Coach ...

430
430

Meer sportnieuws