Hooligans Anderlecht en Young Boys zorgen voor enorme ravage

330 stemmen
Hooligans Anderlecht en Young Boys zorgen voor enorme ravage

Om 20u probeert Anderlecht tegen Young Boys Bern om kwalificatie voor de groepsfase van de Conference League over de streep te trekken. Het belooft op het veld een strijd op het scherpst van de snee te worden. Hopelijk blijft het naast het veld wel rustig, want woensdagavond is het alvast grondig fout gelopen met een groep supporters.


Het Laatste Nieuws bericht dat het omstreeks 21u tot een confrontatie gekomen is tussen fans van Anderlecht en Young Boys in de Brusselse brasserie Le Falstaff. Zo'n 30 hooligans gingen met elkaar op de vuist en richten een enorme ravage aan in de zaak. Op beelden is te zien hoe bijna alle vensters gesneuveld zijn en er werd ook met het meubilair gegooid.

De Brusselse politie bevestigt dat het 23 Zwitserse fans aangehouden heeft en dat het bekijkt hoe het hen zo snel mogelijk het land uit kan zetten. Ook de betrokken Anderlecht-hooligans worden nog gezocht, alleen zal het niet evident worden om hen op basis van de beelden te herkennen. Een aantal van hen droegen maskers en/of een kap op het hoofd.

VERGELDING
De politie vermoedt dat het om een wraakactie ging van de Anderlecht-clan, nadat een groep supporters van Paars-Wit vorige week in Bern aangevallen werd op een terras. "Het gevecht van deze nacht was duidelijk een vervolg op die eerdere confrontatie. We troffen bij de supporters een aantal zaken aan die niets tot de verbeelding overlieten. We vonden boksbeugels en bivakmutsen, dat neem je uiteraard niet mee als je vredevol naar een match wil kijken", aldus woordvoerder Sarah Frederickx.


LEES OOK: 'Van Holsbeeck in nauwe schoentjes: straffe onthullingen'

Moeten de verantwoordelijke fans zwaar gestraft worden?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Exodus Anderlecht, kampioen verlaat Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

29
29
Club-fan Julie Vanloo krijgt na titelviering koude douche

Afgelopen donderdag leefde Julie Vanloo vanuit Amerika intens mee met de titelstrijd van haar ...

10
10
Siquet komt plots boven water bij Club: “Dat wilde ik…”

Hugo Siquet is geen vaste basispion onder Ivan Leko bij Club Brugge, maar de afgelopen weken kwam de ...

59
59
Sikan klopt meteen op tafel bij Anderlecht: “Niet genoeg!”

Danylo Sikan kwam vorige speeldag plots boven water bij RSC Anderlecht De Oekraïner kon ...

109
109
Snelders zorgt voor golf van woede: "Schaamte is hem vreemd"

Eddy Snelders zit ondertussen al enkele maanden in de gevangenis. De gewezen analist en sidekick van ...

46
46
WK-drama Congo dreigt door ebolavirus: “Dan uitsluiting”

Het rampscenario is afgeroepen in Congo door het ebolavirus. Met het oog op het WK in de Verenigde ...

31
31
Tzolis legt transfereisen op tafel: wending op komst?

Christos Tzolis is de grote man bij Club Brugge dit seizoen. De Griekse buitenspeler raasde door de ...

235
235
STVV viert feest met de fans: "Kans bestaat dat ik blijf"

STVV vierde vrijdagavond samen met de fans dat ze een historisch Europees ticket hebben weten te ...

42
42
'Van Holsbeeck in nauwe schoentjes: straffe onthullingen'

Herman Van Holsbeeck is één van de grote spilfiguren in Propere Handen. De voormalige ...

191
191
Via Lommel (ooit) naar Man City? "Eerst met Lommel in JPL"

Lommel SK hoopt in de terugmatch tegen FCV Dender de promotie naar de Jupiler Pro League te kunnen ...

78
78
Gentse erehaag voor Club Brugge? De Mil spreekt zich uit

Club Brugge kroonde zich donderdagavond voor de 20ste keer tot landskampioen. Aanstaande zondag zal ...

376
376
Dochter Guardiola deelt ongezien KDB-beelden: video viraal

Pep Guardiola kondigde vrijdag zijn afscheid bij Manchester City aan. Naar aanleiding daarvan deelde ...

111
111
Van Bommel-bom bij Anderlecht: ‘Bel maar'

Bij Anderlecht valt opnieuw de naam van Mark van Bommel. Dat gebeurde vroeger ook al, maar deze keer ...

681
681
Vandenbroeck breekt stilte: zijn waarheid achter Vossen-soap

Zulte Waregem wist zich in het eerste seizoen na de promotie al bij al zonder grote problemen te ...

227
227
'Kampioenenploeg breekt: Club verliest eerste sterkhouder'

Club Brugge mag zondag zijn kersvers landstitel nog eens vieren voor zijn eigen thuissupporters. ...

334
334
'Harde hand Sibierski: negental de deur gewezen bij RSCA'

RSC Anderlecht sluit zondagavond zijn seizoen af met een derby op het veld van Union SG. Achter de ...

553
553
Slotweekend JPL: dít staat nog allemaal op het spel

Het laatste weekend in de Jupiler Pro League staat voor de deur. De titelstrijd is inmiddels ...

152
152
Onuachu grote finaleheld, Vanhoutte baalt in Coupe de France

Het seizoen in het clubvoetbal loopt op zijn laatste benen. Desondanks moeten nog verschillende ...

96
96
'De Cat verlaat Anderlecht: bestuur legt transfersom vast'

Het was een pakkend beeld donderdagavond: Nathan De Cat die met tranen in de ogen op de grasmat van ...

582
582
JPL-toptransfer bij Genk: Hayen gooit kaarten op tafel

KRC Genk hoopt zaterdagavond alsnog beslag te leggen op de eindzege in de Europe Play-Offs. Dat ...

254
254
"Betekent alles" - Guardiola diep geraakt na belletje De Bruyne

Pep Guardiola neemt zondagavond afscheid als hoofdcoach van Manchester City. Nu dat nieuws officieel ...

601
601
Loting Champions League: Club weet waar het aan toe is

Club Brugge heeft zich donderdagavond voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. ...

424
424
'Salah zwaait Anfield uit: Europese schoktransfer wenkt'

Aanstaande zondag neemt Anfield afscheid van één van absolute boegbeelden uit de ...

184
184
'Sibierski in actie: trainersdossier in stroomversnelling'

Nu RSC Anderlecht zich verzekerd heeft van een Europese ticket, kan de wederopbouw richting volgend ...

768
768
Kassa rinkelt: Gent kondigt eerste zomertransfer aan

AA Gent hoopt na een pover seizoen alsnog beslag te leggen op een Europees ticket. Maar ondertussen ...

238
238

Meer sportnieuws