Hoedt schetst grote verschil tussen Kompany en Mazzu

door
Hoedt schetst grote verschil tussen Kompany en Mazzu

RSC Anderlecht moet vanavond voorbij Young Boys Bern geraken, anders zal er weer de nodige kritiek gaan komen. Felice Mazzu kan dergelijk succes zeker gebruiken, omdat de druk om beter te doen dan vorig seizoen heel groot is. Wesley Hoedt sprak de media toe.


Anderlecht wist vorig jaar de groepsfase niet te bereiken en Mazzu kan in dat opzicht bij een kwalificatie beter doen dan zijn voorganger. Vincent Kompany eindigde wel derde in de competitie en speelde de bekerfinale. Paars-Wit trof in de Belgische competitie voorlopig enkel ploegen die vorig jaar buiten de top acht eindigden en met een 9 op 12 was de start goed. De komende weken zal blijken hoe sterk Anderlecht echt is tegen betere tegenstanders. Mazzu maakt alvast indruk op Hoedt, die in Het Laatste Nieuws over de coach en Kompany sprak.

"Vincent Kompany wordt een toptrainer, dat kan niet anders. Tactisch is hij ongelooflijk sterk, als hij door meer ervaring op te doen ook de andere aspecten van het trainerschap beter zal beheersen, wordt hij een geweldige coach. Voor onze groep was het misschien wel tijd voor een andere aanpak. Van Felice krijgen wij meer verantwoordelijkheid, vooral de ervaren spelers zoals Hendrik (Van Crombrugge, red.), Lior (Refaelov) en mezelf worden nauw betrokken bij dat proces van het smeden van een groep. Felice praat veel, hij vraagt veel, hij luistert, hij informeert zich over wat leeft in de groep. En natuurlijk blijft hij de eindverantwoordelijke, maar we moeten het wel samen doen."

Vanavond verdedigt RSCA een 0-1-voorsprong tegen Young Boys Bern, dat met het mes tussen de tanden naar het Lotto Park zal afzakken.

LEES OOK: Anderlecht ziet Taravel-dossier plots ontploffen

Gaat Mazzu dit jaar betere resultaten voorleggen dan Kompany?

Meest recent

Monstertransfer Nathan De Cat: "Nog straffer dan Jashari"

Nathan De Cat blijft dit seizoen hoge toppen scheren bij RSC Anderlecht. De Brusselaars kunnen ...

99
99
Zulte Waregem zet Vandenbroeck buiten: nieuwe details bekend

Met nog amper twee speeldagen te gaan in de reguliere competitie, werd alsnog een trainerswissel ...

127
127
'City dumpt weer grote naam: transferklapper Bernardo'

Manchester City liet de voorbije mercato's verschillende vaste waarden vertrekken. En dat lot dreigt ...

56
56
Rechtstreeks naar UCL? Waarom Club voor deze Europese ploeg supportert

Club Brugge wil ook komend seizoen weer aantreden in de Champions League. Daarvoor moet het beslag ...

146
146
Dilemma Garcia: plots twéé topkandidaten voor één WK-ticket

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het voorbereiden van zijn WK-selectie. Op ...

126
126
JPL-uitblinker genoemd: "Zet hem bij KRC Genk ..."

KRC Genk dreigt dan toch naast de Champions' Play-Offs te grijpen. De Limburgers vielen afgelopen ...

163
163
Hevige discussie laait op: De Cat mee met Duivels naar WK?

Nathan De Cat pakte afgelopen weekend opnieuw uit met een vijf sterren-prestatie namens RSC ...

251
251
'Zomer-exit Tresoldi: Club Brugge hakt knoop door'

Club Brugge haalde vorige zomer een aantal mooie aanwinsten in huis, maar een aantal daarvan dreigt ...

234
234
Anderlecht ziet Taravel-dossier plots ontploffen

Anderlecht ziet het Taravel-dossier plots volledig kantelen. Wat begon als een tijdelijke oplossing, ...

248
248
Druk stijgt bij Union: Burgess echt op weg naar uitgang?

Union SG boekte afgelopen weekend een belangrijke thuiszege tegen KRC Genk. Bij de koploper behoorde ...

143
143
Toekomst De Bruyne onder druk: Napoli-insider geeft update

Kevin De Bruyne heeft vrijdagavond zijn rentree gemaakt bij SSC Napoli na maanden van blessureleed. ...

116
116
'Anderlecht kiest voor Taravel: meer details bekend'

De kogel is door de kerk: Jérémy Taravel blijft aan als trainer van RSC Anderlecht. ...

191
191
'Knaltransfer bij Club Brugge: top 15 van de wereld'

Club Brugge gaat alweer een lucratieve zomer tegemoet. Terwijl sterkhouders zoals Joel Ordonez, ...

570
570
Vanhaezebrouck verrast: uitblinkers weg bij Anderlecht?

RSC Anderlecht wist zondag nog eens zijn voet naast Club Brugge te zetten. Met dank vooral aan ...

283
283
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 29 bekend

Nu de reguliere competitie afstevent op zijn finale ontknoping kan ook de arbitrage zich geen fouten ...

111
111
Alderweireld's emotionele boodschap: "Het moet stoppen!"

Voormalig Rode Duivel Toby Alderweireld laat opnieuw van zich horen, maar deze keer niet op het ...

96
96
'Club schrikt zich rot: bliksemvertrek Tresoldi plots concreet'

Club Brugge dreigt na het seizoen verschillende steunpilaren kwijt te spelen. Zo komen jongens als ...

274
274
Maand na ontslag Hasi: drie grootste winnaars onder Taravel

Tenzij er geen oplossing wordt gevonden voor zijn gebrek aan een Pro License-diploma, zal RSC ...

270
270
Nú al favoriet Gouden Schoen? "Dan is winnaar praktisch gekend"

Het nieuwe kalenderjaar is inmiddels al een dikke twee maanden ver. En dus zijn ook al de eerste ...

442
442
Groot probleem bij Club Brugge: Leko moet ingrijpen

Club Brugge heeft zondag opnieuw twee punten moeten toegeven op leider Union SG en bleef op eigen ...

332
332
Gheysens bruskeert: ongeziene ommezwaai bij Antwerp FC

Paul Gheysens duwt Antwerp FC plots richting een nieuwe koers. De beslissing komt niet uit de lucht ...

243
243
Done deal: Anderlecht stelt "Zwitsers zakmes" voor

RSC Anderlecht sleepte zondag een 2-2 gelijkspel uit de brand op het veld van aartsrivaal Club ...

400
400
Lardot evalueert speeldag 28: arbitrage de mist in?

In de laatste rechte lijn richting de play-offs neemt de spanning toe in de Jupiler Pro League. ...

1116
1116
Antwerp-fan Celine Van Ouytsel in shock: "Ze zei ja"

Is er iets groot in de maak in showbizzland? Met de woorden “She said yes” zorgde ...

120
120
'Anderlecht hakt knoop door: witte rook rond Taravel'

Ook in zijn vijfde wedstrijd als interimtrainer van RSC Anderlecht bleef Jérémy ...

219
219

Meer sportnieuws