'OH Leuven vindt eindelijk nieuwe aanvalsleider'

door
'OH Leuven vindt eindelijk nieuwe aanvalsleider'

OH Leuven is met negen op vijftien meer dan degelijk aan het seizoen begonnen en ging vorig weekend nog knap met een man minder winnen op Sclessin. Marc Brys is er dus weer in geslaagd om een goed elftal te smeden na een minder seizoen, maar desondanks was het in de eerste weken nog behelpen voor de trainer. Hij begon immers aan het seizoen zonder volwaardige spits.


Daardoor moest Brys zich in de eerste competitiematchen behelpen met jeugdproduct Nachon Nsingi. Die deed het meer dan behoorlijk, maar staat wel enkele wedstrijden aan de kant na zijn rode kaart tegen Standard. Extra vuurkracht was dus broodnodig en Brys krijgt die nu ook. Eerder deze week mocht hij al de jonge Aleksander Buksa verwelkomen en nu strijkt er nog een meer ervaren aanvalsleider neer.

Het Nieuwsblad weet dat OHL de komst van Mario Gonzalez snel zal afronden. De 26-jarige spits komt over van Sporting Braga, waar er geen plaats meer voor hem was. De voormalige Spaanse jeugdinternational werd opgeleid door Villarrreal, maar brak daar niet echt door. Hij speelde zich wel in de kijker door tijdens een uitleenbeurt aan Tondela veertien keer te scoren in 28 wedstrijden, waardoor Braga een jaar geleden bereid was om 1,5 miljoen euro op tafel te leggen.

AANKOOPOPTIE
Dat bleek echter een stapje te hoog voor Gonzalez, die geen basisplaats kon veroveren en na een half seizoen al op huurbasis doorgestuurd werd naar Tenerife. Nu strijkt hij eveneens op huurbasis neer in Leuven, waar hij dinsdag al zijn opwachting maakte tijdens de groepstraining. OHL zou ook een aankoopoptie bedingen op de spits, die nog tot 2025 vastligt bij Braga.

LEES OOK: Money time in JPL: aanduidingen refs speeldag 28 bekend

Goede transfer van OHL?

Meest recent

Maesschalck met héél belangrijpe update over Lukaku en KDB

Kevin De Bruyne traint terug mee met de groep in Napels. Dat is zeer positief nieuws en de Rode ...

7
7
Red Flames met grote ambities: "Hét grote doel"

De Red Flames wonnen met 0-3 van Israël. Een vlotte overwinning, maar daar willen ze meer. ...

11
11
Lapoussin verrast vriend en vijand met nieuwe werkgever

Loic Lapoussin heeft na maanden zoeken weer een nieuwe club gevonden. De ex-speler van STVV en Union ...

24
24
'Standard niet akkoord: miljoenenbod geweigerd'

Standard kan het geld altijd zeer goed gebruiken, maar dat wil niet zeggen dat ze zomaar elk bod ...

55
55
Twee WK-gangers bij Westerlo? "Zou een droom zijn"

Bij KVC Westerlo kennen ze al bij al een rustig seizoen. Met de nodige ups en downs. De top zes, dat ...

12
12
Lommel SK met ‘masterplan’: "Op bezoek bij Man City"

Lommel SK gaat terug weer meer naar zijn roots. De Limburgers willen de eigen jeugdopleiding weer ...

22
22
Omwenteling in titelstrijd: "Zo word je géén kampioen"

Nog drie speeldagen te gaan en de titelstrijd in de Jupiler Pro League kan helemaal losbarsten in de ...

218
218
Eden Hazard bekent kleur: twee topfavorieten voor WK '26

Het aftellen tot het wereldkampioenschap in de VS, Canada en Mexico is nu ook echt begonnen. Zo zijn ...

163
163
Hete transferzomer KRC Genk: zestal op weg naar uitgang?

KRC Genk is bezig aan een behoorlijk wisselvallig seizoen. Desondanks hebben de Limburgers ...

264
264
Anderlecht leeft weer: Proto verklapt 'geheim' van Taravel

Bij RSC Anderlecht heerst nog steeds heel wat onduidelijkheid omtrent het trainersdossier. De kans ...

319
319
VRT in paniek: bom onder stoel van Van Gucht

De VRT schuift Ruben Van Gucht opzij voor het WK voetbal van 2026, en dat zorgt voor heel wat ...

244
244
Schoktransfer Lukaku? 'Napoli-toekomst in handen één man'

Romelu Lukaku scoorde afgelopen weekend eindelijk zijn eerste doelpunt van het seizoen namens SSC ...

120
120
'Atlético helemaal verknocht: Club-ster bovenaan lijstje'

Club Brugge slaagde er uiteindelijk niet in om Atlético Madrid uit de Champions League te ...

351
351
Zorgen Garcia: drie Club-spelers in basis op cruciale stage?

Nog exact 100 dagen tot de start van het wereldkampioenschap in de VS, Candada en Mexico. Eind deze ...

278
278
Bekerkoorts stijgt: Anderlecht krijgt cruciaal nieuws over finale

Na de recente 6 op 6 lijkt RSC Anderlecht nagenoeg zeker van zijn plek in de Champions' Play-Offs. ...

686
686
Joos heeft voorkeur: "Ik wil hen erbij in Play-Off I"

Met nog drie speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie ligt de strijd om de Champions' ...

359
359
Liverpool gaat knullig met billen bloot bij rode lantaarn

Liverpool heeft dinsdagavond nogmaals averij opgelopen in de strijd om de top vier in de Premier ...

60
60
Barça strandt op zucht van remontada tegen Atletico

Atletico Madrid heeft zich dinsdagavond geplaatst voor de finale van de Copa del Rey. De 4-0-zege in ...

88
88
'Nieuwe ramp in de maak? Donkere wolken boven RWDM'

De voorbije jaren bleek de Challenger Pro League al een kerkhof, met het failliet van clubs als KV ...

87
87
'Kompany lacht tanden bloot na transferbeslissing Liverpool'

Bayern München kan een geweldig seizoen beleven. Het staat tien speeldagen voor het einde ruim ...

57
57
Harde conclusie: "Dat moet AA Gent in de zomer aantrekken"

De strijd om de Champions' Play-Off kreeg vorig weekend een nieuwe wending. AA Gent moest zijn zesde ...

183
183
Geen dubbel: PSV laat zich verrassen in halve finale beker

In Nederland stevent PSV af op een snelle landstitel, want in de Eredivisie hebben ze nu al ...

69
69
Defour heeft keiharde boodschap voor JPL-clubs

De reguliere competitie van de Jupiler Pro League nadert zijn ontknoping. Met nog drie speeldagen ...

98
98
'Garcia vloekt: Rode Duivel in topvorm valt uit'

De Rode Duivels trekken binnen enkele weken al naar de Verenigde Staten om zich er met een ministage ...

100
100
'Westerlo vult de kassa: monsterbod op komst'

KVC Westerlo is financieel wat aan het inbinden en de Kemphanen moeten met uitgaande transfers ...

94
94

Meer sportnieuws