'OH Leuven vindt eindelijk nieuwe aanvalsleider'

door
'OH Leuven vindt eindelijk nieuwe aanvalsleider'

OH Leuven is met negen op vijftien meer dan degelijk aan het seizoen begonnen en ging vorig weekend nog knap met een man minder winnen op Sclessin. Marc Brys is er dus weer in geslaagd om een goed elftal te smeden na een minder seizoen, maar desondanks was het in de eerste weken nog behelpen voor de trainer. Hij begon immers aan het seizoen zonder volwaardige spits.


Daardoor moest Brys zich in de eerste competitiematchen behelpen met jeugdproduct Nachon Nsingi. Die deed het meer dan behoorlijk, maar staat wel enkele wedstrijden aan de kant na zijn rode kaart tegen Standard. Extra vuurkracht was dus broodnodig en Brys krijgt die nu ook. Eerder deze week mocht hij al de jonge Aleksander Buksa verwelkomen en nu strijkt er nog een meer ervaren aanvalsleider neer.

Het Nieuwsblad weet dat OHL de komst van Mario Gonzalez snel zal afronden. De 26-jarige spits komt over van Sporting Braga, waar er geen plaats meer voor hem was. De voormalige Spaanse jeugdinternational werd opgeleid door Villarrreal, maar brak daar niet echt door. Hij speelde zich wel in de kijker door tijdens een uitleenbeurt aan Tondela veertien keer te scoren in 28 wedstrijden, waardoor Braga een jaar geleden bereid was om 1,5 miljoen euro op tafel te leggen.

AANKOOPOPTIE
Dat bleek echter een stapje te hoog voor Gonzalez, die geen basisplaats kon veroveren en na een half seizoen al op huurbasis doorgestuurd werd naar Tenerife. Nu strijkt hij eveneens op huurbasis neer in Leuven, waar hij dinsdag al zijn opwachting maakte tijdens de groepstraining. OHL zou ook een aankoopoptie bedingen op de spits, die nog tot 2025 vastligt bij Braga.

LEES OOK: Ongeloof bij Mazzu: "Ik begrijp niet hoe we hier verliezen"

Goede transfer van OHL?

Meest recent

Belangrijk nieuws uit Napels: "Of De Bruyne blijft?"

Kevin De Bruyne heeft vrijdagavond zijn rentree gemaakt bij SSC Napoli na maanden van blessureleed. ...

13
13
'Wending in WK-selectie: Duivel doet Garcia plots twijfelen'

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het voorbereiden van zijn WK-selectie. Op ...

26
26
Nú al favoriet Gouden Schoen? "Dan is de winnaar praktisch gekend"

Het nieuwe kalenderjaar is inmiddels al een dikke twee maanden ver. En dus zijn ook al de eerste ...

221
221
Groot probleem bij Club Brugge: Leko moet ingrijpen

Club Brugge heeft zondag opnieuw twee punten moeten toegeven op leider Union SG en bleef op eigen ...

262
262
Gheysens bruskeert: ongeziene ommezwaai bij Antwerp FC

Paul Gheysens duwt Antwerp FC plots richting een nieuwe koers. De beslissing komt niet uit de lucht ...

116
116
Done deal: Anderlecht stelt "Zwitsers zakmes" voor

RSC Anderlecht sleepte zondag een 2-2 gelijkspel uit de brand op het veld van aartsrivaal Club ...

183
183
Lardot evalueert speeldag 28: arbitrage de mist in?

In de laatste rechte lijn richting de play-offs neemt de spanning toe in de Jupiler Pro League. ...

663
663
Alderweireld's emotionele boodschap: "Het moet stoppen!"

Voormalig Rode Duivel Toby Alderweireld laat opnieuw van zich horen, maar deze keer niet op het ...

47
47
'Anderlecht hakt knoop door: witte rook rond Taravel'

Ook in zijn vijfde wedstrijd als interimtrainer van RSC Anderlecht bleef Jérémy ...

179
179
Club Brugge deelt heuglijk nieuws: contract tot 2029

Club Brugge bleef zondag steken op een 2-2 gelijkspel tegen aarstrivaal RSC Anderlecht. In de topper ...

248
248
Antwerp-fan Celine Van Ouytsel in shock: "Ze zei ja"

Is er iets groot in de maak in showbizzland? Met de woorden “She said yes” zorgde ...

107
107
Union SG aan zet: Burgess duidelijk over zomers vertrek

Bij Union SG moeten ze stilaan een belangrijke knoop gaan doorhakken. Gaan ze verder of niet met ...

82
82
Transferadvies bij Anderlecht: "Sowieso mooie toekomst"

RSC Anderlecht begint steeds meer op dreef te geraken. De Brusselaars pakten een punt op het veld ...

192
192
Courtois investeert in Belgische club: "Gesprek geweest"

Thibaut Courtois gaat investeren in een Belgische club, dat is al officieel meegedeeld. Er doen ...

195
195
'Club Brugge beloont Tresoldi: pittige bonussen op straat'

Club Brugge haalde afgelopen zomer Nicolo Tresoldi voor 6 miljoen euro weg bij Hannover '96. De ...

340
340
Vandenbempt looft RSCA'er: "Ook bij Club een uitblinker"

RSC Anderlecht pakte inzake kansen een verdiend punt op het veld van Club Brugge. Met een 4 op 6 ...

181
181
Sensatie in Nederland: PSV zet champagne al klaar

Op PSV staat nu toch al een aantal jaren geen maat in Nederland. De club uit Eindhoven is ...

59
59
Club Brugge aan zet: zéér opvallende negatieve statistiek

Club Brugge moet in de Jupiler Pro League een constanter niveau gaan halen. De Bruggelingen ...

143
143
Zeneli stomverbaasd bij Union: "Dit heb ik nog nooit gezien"

Union SG won verdiend met 2-1 van een pover KRC Genk. De Brusselaars zagen dat Besfort Zeneli zijn ...

43
43
Verdwijning bij Club Brugge: "Wordt pijnlijk verhaal"

Club Brugge blijft een wisselvallig seizoen afwerken in de Jupiler Pro League. De Bruggelingen ...

223
223
Anderlecht én Garcia krijgen duidelijk De Cat-advies

Anderlecht wist zondag in de klassieker op het veld van Club Brugge een 2-2-gelijkspel uit de brand ...

232
232
Van der Elst waarschuwt Club: "Dan is Union nu al kampioen"

Club Brugge heeft vorig weekend weer wat terrein verloren in de titelstrijd. Terwijl Union vrij ...

286
286
Roestige Roméo? Chelsea-trainer oordeelt over Laviao

Ook dit seizoen werd voor Roméo Lavia weer getekend door blessureleed. Stilaan lijkt onze ...

109
109
'Arsenal casht: pikante zomertransfer voor Trossard'

Leandro Trossard vertolkt nog steeds een belangrijke rol bij Arsenal, ook al hadden velen verwacht ...

100
100
Laatste ticket voor PO1: Vandenbempt voorspelt verrassing

Met nog twee speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie blijft de strijd om de Champions' ...

655
655

Meer sportnieuws