'OH Leuven vindt eindelijk nieuwe aanvalsleider'

58 stemmen
'OH Leuven vindt eindelijk nieuwe aanvalsleider'

OH Leuven is met negen op vijftien meer dan degelijk aan het seizoen begonnen en ging vorig weekend nog knap met een man minder winnen op Sclessin. Marc Brys is er dus weer in geslaagd om een goed elftal te smeden na een minder seizoen, maar desondanks was het in de eerste weken nog behelpen voor de trainer. Hij begon immers aan het seizoen zonder volwaardige spits.


Daardoor moest Brys zich in de eerste competitiematchen behelpen met jeugdproduct Nachon Nsingi. Die deed het meer dan behoorlijk, maar staat wel enkele wedstrijden aan de kant na zijn rode kaart tegen Standard. Extra vuurkracht was dus broodnodig en Brys krijgt die nu ook. Eerder deze week mocht hij al de jonge Aleksander Buksa verwelkomen en nu strijkt er nog een meer ervaren aanvalsleider neer.

Het Nieuwsblad weet dat OHL de komst van Mario Gonzalez snel zal afronden. De 26-jarige spits komt over van Sporting Braga, waar er geen plaats meer voor hem was. De voormalige Spaanse jeugdinternational werd opgeleid door Villarrreal, maar brak daar niet echt door. Hij speelde zich wel in de kijker door tijdens een uitleenbeurt aan Tondela veertien keer te scoren in 28 wedstrijden, waardoor Braga een jaar geleden bereid was om 1,5 miljoen euro op tafel te leggen.

AANKOOPOPTIE
Dat bleek echter een stapje te hoog voor Gonzalez, die geen basisplaats kon veroveren en na een half seizoen al op huurbasis doorgestuurd werd naar Tenerife. Nu strijkt hij eveneens op huurbasis neer in Leuven, waar hij dinsdag al zijn opwachting maakte tijdens de groepstraining. OHL zou ook een aankoopoptie bedingen op de spits, die nog tot 2025 vastligt bij Braga.

LEES OOK: Standard faalt: Genk wint alsnog Europe Play-Off

Goede transfer van OHL?

Meest recent

Patro Eisden wil méér: "We kijken ook naar de VS"

Patro Eisden is een club die de afgelopen drie seizoenen meestreed voor promotie naar de Jupiler Pro ...

0
0
Union-preses gooit kaarten open: "Verwacht dat hij blijft"

Union SG kan terugblikken op een geslaagd seizoen. De Brusselaars pakten de beker van België en ...

9
9
Voorrondes Europa: zware dobber Anderlecht, exotische trip Genk/Gent

De Play-Offs in de Jupiler Pro League zitten erop. KRC Genk en AA Gent betwisten nog een barrageduel ...

172
172
Dramatische aftocht Hazard: kranten spijkerhard na fiasco

Thorgan Hazard heeft zijn Anderlecht-carrière in mineur afgesloten. De voormalige Rode Duivel ...

137
137
'Mourinho zet Barça in hemd: Real-transfer van 70 miljoen'

Nu het seizoen van Real Madrid er officieel opzit, wordt weldra een officiële aankondiging ...

62
62
De Mil trekt drastische Club Brugge-conclusie na pandoering

AA Gent is er op de slotspeeldag van de Champions' Play-Offs in geslaagd de vijfde plaats vast te ...

256
256
Club Brugge-fans steigeren: ‘15M voor déze speler?’

Club Brugge wil groot uitpakken op de transfermarkt. Blauw-zwart kijkt daarvoor naar Frankrijk, maar ...

398
398
Totale vernedering Anderlecht: supporters ondernemen actie

Het seizoen van RSC Anderlecht zit erop en dat is geen wedstrijd te vroeg. Op de slotspeeldag kreeg ...

373
373
Vrancken beantwoordt toekomstvraag na geweldig afscheid

Voor STVV stond er op de slotspeeldag niets meer op het spel, want de derde plaats was al lang ...

142
142
Blijft oudgediende alsnog bij Union?

Bij Union zal de spelersgroep in de komende maanden ongetwijfeld weer stevig veranderen, zoals ook ...

51
51
Strijd om CL in Serie A kent zeer straffe ontknoping

In de Serie A waren de ogen op de slotspeeldag zondagavond vooral gericht op de strijd om de laatste ...

127
127
Dé pineut bij Anderlecht: "Kan niet eens mee in provinciale"

Voor Anderlecht heeft een moeilijk seizoen zondag een zeer pijnlijk einde gekregen. Op het veld van ...

655
655
Muzio bevestigt: "Ik denk dat hij bij Union zal blijven"

Voor Union was de voorbije anderhalve week een rollercoaster. Enkele dagen na de bekerwinst ...

80
80
Mignolet onthult: droomafscheid ging bijna in rook op

Club Brugge heeft zijn seizoen in stijl afgesloten, want de landskampioen haalde in zijn slotmatch ...

225
225
Geen Europees voor Malinwa: Vanderbiest duidt reden aan

Het Belgische voetbalseizoen zit er na zondag zo goed als op. Alleen het laatste Europese ticket ...

310
310
Knap gebaar Vanaken: "Dat was vandaag de enige motivatie"

Club Brugge mocht donderdag al de landstitel vieren, maar heeft die zondag nog eens extra in de verf ...

219
219
Taravel excuseert zich en ziet oorzaak voor pandoering

Anderlecht heeft zijn seizoen afgesloten met een stevige valse noot. Het kreeg in zijn slotwedstrijd ...

529
529
Afscheid Mignolet: 'Big Si' op prachtige wijze uitgezwaaid

Simon Mignolet is officieel geen profvoetballer meer. De 38-jarige doelman nam vanavond afscheid ...

140
140
Club eert Mignolet met demonstratie, RSCA slikt vernedering

Om 18u30 stonden er nog drie matchen op het programma op de laatste speeldag van de Champions' ...

115
115
Westerlo twijfelt over twee spelers: "Bestuur praat met hen"

KVC Westerlo kende een goed seizoen. Issame Charai hoopt dat zijn sportieve bazen hem volgend jaar ...

72
72
Mrabti speelt open kaart: "Een andere Belgische club?"

KV Mechelen kondigde aan dat Kerim Mrabti de club verlaat. De ervaren middenvelder is transfervrij ...

192
192
Nu al pandoering voor Anderlecht: fans woedend

RSC Anderlecht kent een dramatisch seizoen. De Brusselaars zijn wel zeker van Europa, maar ze ...

325
325
CIES maakt 'beste JPL-team' bekend: aantal verrassingen

Onderzoeksbureau CIES heeft zijn beste elftal van de Jupiler Pro League meegedeeld. Ze deden dat aan ...

140
140
Tottenham op valreep gered, afscheid Guardiola in mineur

Het doek is gevallen over het seizoen in de Premier League. Tijdens de slotspeeldag wist Tottenham ...

65
65
Klaar voor WK: De Bruyne pakt uit met prinsheerlijke assist

In de Italiaanse Serie A wou SSC Napoli zondagavond zijn tweede plaats veilige stellen. Een puntje ...

87
87

Meer sportnieuws