'OH Leuven vindt eindelijk nieuwe aanvalsleider'

58 stemmen
'OH Leuven vindt eindelijk nieuwe aanvalsleider'

OH Leuven is met negen op vijftien meer dan degelijk aan het seizoen begonnen en ging vorig weekend nog knap met een man minder winnen op Sclessin. Marc Brys is er dus weer in geslaagd om een goed elftal te smeden na een minder seizoen, maar desondanks was het in de eerste weken nog behelpen voor de trainer. Hij begon immers aan het seizoen zonder volwaardige spits.


Daardoor moest Brys zich in de eerste competitiematchen behelpen met jeugdproduct Nachon Nsingi. Die deed het meer dan behoorlijk, maar staat wel enkele wedstrijden aan de kant na zijn rode kaart tegen Standard. Extra vuurkracht was dus broodnodig en Brys krijgt die nu ook. Eerder deze week mocht hij al de jonge Aleksander Buksa verwelkomen en nu strijkt er nog een meer ervaren aanvalsleider neer.

Het Nieuwsblad weet dat OHL de komst van Mario Gonzalez snel zal afronden. De 26-jarige spits komt over van Sporting Braga, waar er geen plaats meer voor hem was. De voormalige Spaanse jeugdinternational werd opgeleid door Villarrreal, maar brak daar niet echt door. Hij speelde zich wel in de kijker door tijdens een uitleenbeurt aan Tondela veertien keer te scoren in 28 wedstrijden, waardoor Braga een jaar geleden bereid was om 1,5 miljoen euro op tafel te leggen.

AANKOOPOPTIE
Dat bleek echter een stapje te hoog voor Gonzalez, die geen basisplaats kon veroveren en na een half seizoen al op huurbasis doorgestuurd werd naar Tenerife. Nu strijkt hij eveneens op huurbasis neer in Leuven, waar hij dinsdag al zijn opwachting maakte tijdens de groepstraining. OHL zou ook een aankoopoptie bedingen op de spits, die nog tot 2025 vastligt bij Braga.

LEES OOK: Oefenduels: Union slikt doelpuntenkermis, Genk gaat onderuit

Goede transfer van OHL?

Meest recent

'Club in blijde verwachting: Tzolis-tijdslijn bekend'

Bij Club Brugge hebben ze geduld moeten oefenen, maar nu kunnen ze eindelijk hun transfers beginnen ...

63
63
Anderlecht kent volgende opdracht in Europa League

Voor Anderlecht begint het seizoen al deze week, want donderdag moeten ze al aan de bak in de tweede ...

105
105
'Opmerkelijke transferwending rond De Bruyne'

Nu het WK ten einde is, kan de internationale transfermarkt eindelijk helemaal op gang komen. Dat ...

180
180
Voormalig Rode Duivel getroffen door dubbele tragedie

Soms slaat het noodlot twee keer toe in amper enkele dagen tijd. Ex Rode Duivel Philippe Vande Walle ...

24
24
Straffe Rodri schaart zich in historisch kwartet

Het WK kende zondagavond zijn apotheose met de finale tussen Spanje en Argentinië, waarbij La ...

26
26
'Done deal: Genk heeft recordtransfer helemaal beet'

Bij KRC Genk staan er nog enkele zeer spraakmakende transfers op til. De Limburgers zien wellicht ...

377
377
TRANSFERUURTJE: 'Club slaat stevig toe, Antwerp verkoopt'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

311
311
Otamendi scheldt Rodri de huid vol: “Huilen bij de refs”

Spanje versloeg Argentinië na verlengingen in de WK-finale. La Roja is aldus wereldkampioen, ...

262
262
‘Club Brugge sluit verrassende transferdeal met JPL-club’

Het is een drukke transferzomer voor Club Brugge. De Belgische landskampioen vreest het vertrek van ...

664
664
‘Union baalt van knaltransfer Scherpen: vervanger in vizier’

Union SG verliest elk seizoen sterkhouders, maar toch staat de Brusselse club telkens mee bovenaan. ...

150
150
‘Cercle verliest publiekslieveling: beperkte transfersom’

Cercle Brugge hoopt komend seizoen weer hoge ogen te gooien in de Jupiler Pro League. Afgelopen ...

150
150
Groot drama Spaanse viering: 13-jarige jongen overleden

La Roja is wereldkampioen en dat werd uiteraard ook in Spanje gevierd. Daar kwam echter dramatisch ...

0
0
Antwerp-fans sneren na overname ferm naar Beerschot

Royal Antwerp FC heeft officieel afscheid genomen van Paul Gheysens. Het consortium van Wouter ...

554
554
Nieuwe beelden duiken op: Olmo krijgt zware klappen

De WK-finale tussen Spanje en Argentinië krijgt een erg zure nasmaak. Tijdens de wedstrijd ...

688
688
Harde realiteit Trump en Infantino tijdens finale: “Tragisch"

Spanje is wereldkampioen na een zenuwslopende finale tegen Argentinië, maar alle aandacht ging ...

340
340
STVV pakt uit met nieuwe Japanner: “Ideale nummer 10”

Sint-Truiden VV heeft sinds de overname een Japanse invasie en die duurt ook dit seizoen voort. De ...

76
76
'Recordtransfer Karetsas: grootmacht zorgt voor wending'

Coach Jess Thorup stoomt zijn troepen momenteel voor de competitieopener tegen Zulte Waregem. ...

402
402
Club Brugge onder druk: Yaremchuk-record aan diggelen?

Club Brugge is opnieuw bezig aan een erg lucratieve transferzomer. Het heeft er alle schijn van dat ...

909
909
Half Time Show zwáár onder vuur: "Het was waardeloos"

De finale van het WK 2026 ging zoals verwacht gepaard met de typische glitter en glamour. De FIFA ...

207
207
Ongezien! Trump zorgt voor bizar moment op WK-uitreiking

Zestien jaar na hun triomf in Zuid-Afrika, heeft Spanje zich voor de tweede keer tot wereldkampioen ...

321
321
Argentinië met grond gelijk gemaakt: "Schande voor het voetbal"

Argentinië kreeg zondagavond een uitgelezen kans om zich voor de twee keer op rij tot ...

697
697
Leko enorm in de problemen na peperdure Vasovic-deal

De komst van Andrej Vasovic lijkt op papier goed nieuws voor Club Brugge. In werkelijkheid bezorgt ...

441
441
'Volgende Duivel verzilvert WK: transfer van ruim 30 mil'

Youri Tielemans trok naar Manchester United, Thomas Meunier koos Sunderland en Leandro Trossard ...

352
352
Individuele prijzen WK 2026: géén Gouden Bal voor Messi

Het wereldkampioenschap 2026 zit er sinds zondagavond op. Na een ware marathon van liefst 104 ...

140
140
WK-finale ontspoort na affluiten: Paredes compléét over de rooie

Spanje heeft zich zondagavond voor de tweede keer tot wereldkampioen gekroond. In eenzijdige finale ...

850
850

Meer sportnieuws