'OH Leuven vindt eindelijk nieuwe aanvalsleider'

door
'OH Leuven vindt eindelijk nieuwe aanvalsleider'

OH Leuven is met negen op vijftien meer dan degelijk aan het seizoen begonnen en ging vorig weekend nog knap met een man minder winnen op Sclessin. Marc Brys is er dus weer in geslaagd om een goed elftal te smeden na een minder seizoen, maar desondanks was het in de eerste weken nog behelpen voor de trainer. Hij begon immers aan het seizoen zonder volwaardige spits.


Daardoor moest Brys zich in de eerste competitiematchen behelpen met jeugdproduct Nachon Nsingi. Die deed het meer dan behoorlijk, maar staat wel enkele wedstrijden aan de kant na zijn rode kaart tegen Standard. Extra vuurkracht was dus broodnodig en Brys krijgt die nu ook. Eerder deze week mocht hij al de jonge Aleksander Buksa verwelkomen en nu strijkt er nog een meer ervaren aanvalsleider neer.

Het Nieuwsblad weet dat OHL de komst van Mario Gonzalez snel zal afronden. De 26-jarige spits komt over van Sporting Braga, waar er geen plaats meer voor hem was. De voormalige Spaanse jeugdinternational werd opgeleid door Villarrreal, maar brak daar niet echt door. Hij speelde zich wel in de kijker door tijdens een uitleenbeurt aan Tondela veertien keer te scoren in 28 wedstrijden, waardoor Braga een jaar geleden bereid was om 1,5 miljoen euro op tafel te leggen.

AANKOOPOPTIE
Dat bleek echter een stapje te hoog voor Gonzalez, die geen basisplaats kon veroveren en na een half seizoen al op huurbasis doorgestuurd werd naar Tenerife. Nu strijkt hij eveneens op huurbasis neer in Leuven, waar hij dinsdag al zijn opwachting maakte tijdens de groepstraining. OHL zou ook een aankoopoptie bedingen op de spits, die nog tot 2025 vastligt bij Braga.

Goede transfer van OHL?

Meest recent

Bondsparket stelt voorbeeld: monstersancties in JPL

Ook tijdens de feestdagen blijft voetbal een klein beetje oorlog. Een boodschap die Timothé ...

24
24
'Code rood voor Overmars: sterkhouder verlaat Antwerp'

Een efficiënt Antwerp boekte zaterdag een gevleide zege tegen Zulte Waregem, waardoor Joseph ...

63
63
'Voorwaarden bekend: Goto tóch terug naar Anderlecht?'

Behalve een centrale verdediger staat een spits straks met stip bovenaan de verlanglijst bij RSC ...

191
191
Africa Cup: Belgische bondscoaches vieren, Marokko imponeert

Op de Africa Cup werd maandag de laatste speeldag van de groepsfase op gang getrapt. Die leverde ...

55
55
Onverwachte kampioen? Vanhaezebrouck voorspelt titelstrijd

De jaargang in de Jupiler Pro League is exact halfweg. Na de winterstop resteren nog tien speeldagen ...

205
205
Twijfels rond Coosemans: analist haalt uit vlak voor neus Proto

Colin Coosemans geldt straks als één van de absolute topfavorieten voor de trofee van ...

179
179
'Duranville op zijspoor: Dortmund grijpt keihard in'

Een aantal (kandidaat-)Rode Duivels zullen zich in het nieuwe kalenderjaar moeten herpakken. Daarbij ...

162
162
Dikke steek aan Genk: dé reden voor viering Tzolis en Vermant

Club Brugge heeft zijn kalenderjaar 2025 op een fraaie manier kunnen afsluiten. De vicekampioen won ...

446
446
Genk in de nesten: "Prioriteit van Hayen is duidelijk"

KRC Genk heeft een tegenvallende eerste seizoenshelft achter de rug. Nieuwe coach Nicky Hayen zal ...

302
302
Anderlecht verrast iedereen: stuntdeal aan soldenprijs?

Het gonst in Brussel: dit soort speler zie je normaal niet in de Jupiler Pro League belanden. ...

512
512
Rigaux speelt open kaart over transferplannen Club Brugge

Na de beruchte trainerswissel kondigde het bestuur van Club Brugge in één adem een ...

523
523
Gouden Schoen 2025: verrassing van formaat in de maak?

Met het nieuwe jaar in zicht is het ook al reikhalzend uitkijken naar het Gala van de Gouden Schoen. ...

631
631
Alderweireld beweegt tot tranen toe met emotionele beelden

Eind vorig seizoen nam Toby Alderweireld een definitief afscheid van het profvoetbal bij Antwerp. Na ...

136
136
Visser vergalt debuut Hayen: Lardot ontleedt Genk-Club

De topper tussen KRC Genk en Club Brugge leverde op tweede kerstdag een heus spektakelstuk op, ...

532
532
Rigaux dropt bom: titelheld Union naar Club Brugge?

Na een beklijvende titelrace wist Union vorig seizoen eindelijk aan het langste eind te trekken ...

1177
1177
Gert Verheyen verrast iedereen met straffe nieuwe uitdaging

Op 55-jarige leeftijd blijft Gert Verheyen verrassen. Terwijl velen hem vooral kennen als vaste ...

735
735
'Jupiler Pro League-clubs lonken naar Neerpede-product'

De wintermercato loert om de hoek. De Belgische ploegen gaan op zoek naar opportuniteiten. ...

235
235
'Anderlecht rekent zich rijk en hoopt op 25 miljoen euro'

Bij RSC Anderlecht verkochten ze afgelopen zomer Kasper Dolberg en Jan-Carlo Simic voor grof geld. ...

453
453
STVV op zucht van topdeal: "Binnenkort een overeenkomst"

Bij STVV doen ze al vele jaren financieel en sportief geweldige zaken in Japan. Maar ondertussen ...

329
329
Vanhaezebrouck dropt 'bommetje': weldra terug T1?

Hein Vanhaezebrouck heeft al anderhalf jaar geen club meer. Hij is analist, maar zijn naam werd de ...

607
607
Van der Elst voorspelt "duurste transfer ooit" bij Club

Club Brugge kende een wisselvallig 2025. In 2026 willen ze weer écht domineren in ...

982
982
Vanhaezebrouck ziet grote transferblunder van Anderlecht

Olivier Renard heeft héél veel werk in januari. Hij moet proberen een zestal spelers ...

347
347
Bezorgt Leko Club Brugge een absolute toptransfer?

Bij Club Brugge zijn ze op zoek naar een winger. De Bruggelingen werden al met heel wat spelers in ...

839
839
Croonen verklaart waarom KRC Genk Fink ontsloeg

KRC Genk kent een matig seizoen. In Europa draait het goed, maar in België stellen de ...

689
689
Proto haalt keihard uit naar Fredberg & co

RSC Anderlecht doet het voorlopig niet beter dan vorig seizoen. In de competitie staan ze na een ...

361
361

Meer sportnieuws