West Ham geeft niet op: "Hebben ons bod op Vanaken verhoogd"

door
West Ham geeft niet op:

Bij Club Brugge wachten ze nagelbijtend het einde van de mercato af, want de landskampioen vreest dat het tegen alle verwachtingen in Hans Vanaken nog zal verliezen. Een vertrek van de 30-jarige draaischijf behoorde niet tot de plannen, maar de voorbije dagen meldde West Ham United zich en Vanaken wil ook op die trein springen, beseffende dat het wellicht zijn laatste kans op een transfer naar een topcompetitie is.


De Hammers hebben met een nul op negen hun start in de Premier League volledig gemist en kijken onder meer naar Vanaken om dat recht te trekken. Manager David Moyes was op zijn persconferentie zeer eerlijk over de interesse. "We hebben ons bod op Vanaken verhoogd", tekende The Athletic namelijk op. Of Moyes daarmee doelt op het bod van 11 miljoen dat woensdagochtend gemeld werd of het om een nieuw bod gaat, is niet helemaal duidelijk.

In ieder geval blijft het West Ham dus menens om Vanaken te strikken, al zullen ze niet eeuwig geduld tonen. Sky Sports weet dat de gesprekken tussen de clubs blijven lopen, maar dat de Engelsen de piste-Vanaken zullen verlaten als Club niet snel een teken van goede wil toont door zijn vraagprijs - naar verluidt zo'n 20 miljoen euro - wat te laten zakken.

MEERDERE OPTIES
West Ham heeft alvast meerdere opties achter de hand. Zo zijn ze ook al bezig met de Braziliaanse international Lucas Paqueta, voor wie ze bij Olympique Lyon al een bod van 40 miljoen euro neergelegd hebben. Daarnaast houden ze ook nog de situaties van een aantal andere middenvelders in de gaten, zoals Ruslan Malinovskyi (Atalanta) en Conor Gallagher (Chelsea). De bal lijkt dus in het kamp van Club te liggen om Vanaken zijn transfer te gunnen of de onderhandelingen op te blazen.


LEES OOK: Sensatie in halve finales FA Cup, Castro-Montes nekt Theate

Moet Club Brugge zijn prijs laten zakken?

Meest recent

Weer einde tijdperk: City bevestigt vertrek sleutelspeler

Bij Manchester City kwam er vorige zomer al een einde aan een tijdperk met het vertrek van Kevin De ...

5
5
Stijnen zet Patro na pijnlijke dag met voeten op de grond

In de Challenger Pro League kent de reguliere competitie in de komende twee weken zijn ontknoping. ...

10
10
Mysterie rond rode kaart: exate woorden Camara onthuld

Scheidsrechtersbaas Jonathan Lardot gaf tijdens de interlandbreak aan dat hij het niveau van de ...

17
17
Pocognoli zet zegereeks verder, Inter haalt zwaar uit

Er stonden ook op zondagavond nog enkele interessante affiches op het programma in het buitenland. ...

28
28
'Real verandert gedacht en schrapt twee kleppers'

Real Madrid beleefde een pijnlijk weekend met een verrassende nederlaag in Mallorca. Het maakte nog ...

27
27
Charaï blijft kritisch ondanks sterke start Westerlo

De Europe Play-Off lijkt een competitie op twee snelheden te worden. Op de eerste speeldag klopten ...

12
12
Charleroi genaaid door ref: "Hij kwam zich excuseren"

Ook in de play-offs blijft de miserie van Charleroi verder duren. De Carolo's konden al sinds 31 ...

31
31
'Club kent prijskaartje voor gedroomde opvolger Mignolet'

Bij Club Brugge viel er deze week een bommetje met de aankondiging van Simon Mignolet dat hij het na ...

270
270
Ex-ref ziet Union goed wegkomen: "Penalty én tweede geel"

De Champions' Play-Off werd zaterdagavond afgetrapt met een zege van Union tegen STVV. De ...

121
121
Westerlo klopt Charleroi na bizarre rode kaart

In de Europe Play-Off blijft Westerlo in de nek hijgen van leider Genk. De Kemphanen namen zondag ...

35
35
'PSG gaat all-in voor Rode Duivel'

Vorig seizoen wist Paris Saint-Germain na talloze vruchteloze pogingen eindelijk de Champions League ...

79
79
‘Transferbreuk verrast iedereen: Club Brugge wil toeslaan’

Wat begon als moeilijke contractonderhandelingen, dreigt stilaan uit te monden in een transferbreuk. ...

393
393
Club-bestuur voert druk op: "De voorzitter kennende ..."

Club Brugge begint maandag tegen RSC Anderlecht aan zijn weken van de waarheid. In de Champions' ...

168
168
Sensatie in halve finales FA Cup, Castro-Montes nekt Theate

Ook op de buitenlandse velden werd dit weekend de laatste rechte lijn van het seizoen ingezet. In ...

30
30
Waanzinnige misser Essevee: Colpaert geeft reactie

Zulte Waregem is er niet in geslaagd om zijn campagne in de Relegation Play-Offs te openen met een ...

67
67
Onthuld: zó spreken Bayern-spelers off the record over Kompany

Vincent Kompany levert uitstekend werk af als hoofdcoach bij Bayern München. De spectaculaire ...

345
345
Toekomstsignaal? Opvallende afwezigen in selectie Club

Club Brugge opent maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs. En er staat meteen ...

350
350
CPL: frustrerende namiddag Patro, Stijnen voortijdig naar binnen

In de Challenger Pro League draait de ontknoping van de reguliere competitie op volle toeren. ...

101
101
Kassa kassa in JPL: 120 miljoen voor vier smaakmakers

De Jupiler Pro League geldt al jaren als een ideale springplank richting de Europese topcompetities. ...

287
287
Opschudding na Union-STVV: "Ongelooflijk op dit niveau"

Union SG heeft zijn start in de Champions' Play-Offs niet gemist. De winnaar van de reguliere ...

358
358
'United grijpt hard in: Lammens krijgt cruciaal transfernieuws'

Ook bij Manchester United werd van de afgelopen interland-break gebruik gemaakt om de ...

480
480
Thorgan weg bij Anderlecht? "Als je zijn fysieke data ziet ..."

RSC Anderlecht opent maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs met een bezoek aan ...

368
368
'Flick helemaal verloren: Barça in actie voor superaanwinst'

FC Barcelona wil zich in de komende weken verzekeren van de Spaanse titel én de Champions ...

124
124
Feyenoord faalt: PSV vanuit zetel kampioen van Nederland

PSV heeft zich voor de derde keer op rij tot Nederlands gekroond. Dat zat er natuurlijk al een hele ...

49
49
Beerschot vs. Kortrijk: promotiestrijd beslist voor BAS?

Terwijl de Play-Offs in de Jupiler Pro League op gang zijn getrapt, is de ontknoping van de ...

704
704

Meer sportnieuws