West Ham geeft niet op: "Hebben ons bod op Vanaken verhoogd"

door
West Ham geeft niet op:

Bij Club Brugge wachten ze nagelbijtend het einde van de mercato af, want de landskampioen vreest dat het tegen alle verwachtingen in Hans Vanaken nog zal verliezen. Een vertrek van de 30-jarige draaischijf behoorde niet tot de plannen, maar de voorbije dagen meldde West Ham United zich en Vanaken wil ook op die trein springen, beseffende dat het wellicht zijn laatste kans op een transfer naar een topcompetitie is.


De Hammers hebben met een nul op negen hun start in de Premier League volledig gemist en kijken onder meer naar Vanaken om dat recht te trekken. Manager David Moyes was op zijn persconferentie zeer eerlijk over de interesse. "We hebben ons bod op Vanaken verhoogd", tekende The Athletic namelijk op. Of Moyes daarmee doelt op het bod van 11 miljoen dat woensdagochtend gemeld werd of het om een nieuw bod gaat, is niet helemaal duidelijk.

In ieder geval blijft het West Ham dus menens om Vanaken te strikken, al zullen ze niet eeuwig geduld tonen. Sky Sports weet dat de gesprekken tussen de clubs blijven lopen, maar dat de Engelsen de piste-Vanaken zullen verlaten als Club niet snel een teken van goede wil toont door zijn vraagprijs - naar verluidt zo'n 20 miljoen euro - wat te laten zakken.

MEERDERE OPTIES
West Ham heeft alvast meerdere opties achter de hand. Zo zijn ze ook al bezig met de Braziliaanse international Lucas Paqueta, voor wie ze bij Olympique Lyon al een bod van 40 miljoen euro neergelegd hebben. Daarnaast houden ze ook nog de situaties van een aantal andere middenvelders in de gaten, zoals Ruslan Malinovskyi (Atalanta) en Conor Gallagher (Chelsea). De bal lijkt dus in het kamp van Club te liggen om Vanaken zijn transfer te gunnen of de onderhandelingen op te blazen.


LEES OOK: Lardot zag één grote bepalende fout in Charleroi-Club Brugge

Moet Club Brugge zijn prijs laten zakken?

Meest recent

Anderlecht hoopt op meevaller: aanwinst toont zich

RSC Anderlecht rondde dit seizoen een karrenvracht aan transfers af voor de eerste en tweede ploeg. ...

1
1
Hallo, Rudi Garcia? "Rode Duivels? Had al gemoeten"

Deze maand spelen de Rode Duivels in Chicago tegen de Verenigde Staten en Mexico. Door de hoge ...

29
29
Hein luidt alarmbel: "Zo verliezen ze de JPL-titel"

Union SG verloor alweer punten op verplaatsing. Het spelniveau van de landskampioen is al weken te ...

41
41
Deschacht ziet 'onverwachte' uitblinker bij Anderlecht

Het transferbeleid van RSC Anderlecht onder Olivier Renard was niet bepaald een succes. Zo mocht er ...

92
92
Lardot zag één grote bepalende fout in Charleroi-Club Brugge

Club Brugge won met 1-2 van Sporting Charleroi. Bij de Zebra's waren ze woedend over de 10 minuten ...

407
407
Wesley Sonck kiest onverwacht nieuw pad in zijn carrière

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

19
19
'Anderlecht en De Cat: nieuwe contractupdate'

RSC Anderlecht moet snel duidelijkheid verschaffen over de contractsituatie van Thorgan Hazard, al ...

245
245
Stunt richting PO 1: "Ik hoop dat ze het halen"

STVV is al zeker van Play-Off 1 en dat is een zeer grote stunt. De Limburgers weten al dat ze tegen ...

159
159
Druk op Borguet en Bornauw neemt toe: "Verleng het contract"

Thorgan Hazard scoorde vijf keer in twee matchen en plots lezen we dat Anderlecht zijn contract moet ...

137
137
Na aanslag op Tzolis: Bondsparket vordert heel stevige straf

Club Brugge pakte zondagavond in extremis de drie punten op Sporting Charleroi na een doelpunt van ...

304
304
Frutos verklapt: "Of Anderlecht belde na ontslag Renard?"

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportief directeur. Hij kwam ...

165
165
RAFC-fan Tom Waes verrast iedereen: “Vertrek komt eraan”

Tom Waes was de laatste weken in oorlogsgebied. De man achter succesreeksen zoals Kamp Waes en ...

57
57
Charai niet 'happy': "Dat gaan we binnenskamers bespreken"

Bij KVC Westerlo pakten ze een oververdiend punt tegen Union SG. Ze hadden zelfs misschien nog ...

36
36
"Ik sprak met Anderlecht, niet met Club Brugge"

RSC Anderlecht en Club Brugge gaan komende zomer ongetwijfeld offensieve versterking zoeken. De twee ...

233
233
STVV in dubio: ervaren basispion gratis weg?

Bij STVV lopen heel veel spelers in de kijker. Een aantal spelers die niet al te veel aandacht ...

83
83
Hazard tipt RSCA-bestuur: "Andere ploegen hebben dat wel"

Thorgan Hazard is bezig aan een sterk seizoen, maar hij mist kwaliteit rondom zich. Er is geen ...

312
312
AA Gent in de rats: De Mil met slecht rapport

Rik De Mil kreeg de afgelopen jaren heel veel lof. Soms terecht, soms wat overdreven. Zijn transfer ...

166
166
Westerlo mist unieke kans: "Wat als?"

Met nog drie speeldagen voor de boeg is de strijd om de top zes nog altijd niet gestreden. Ook ...

43
43
Bob Peeters doet plannen SK Beveren uit de doeken

De strijd om promotie naar en degradatie uit de Jupiler Pro League is nog volop aan de gang. ...

233
233
AA Gent in crisis: Degryse geeft duidelijk advies

AA Gent dreigt alweer naast de Champions' Play-Off te grijpen. De Buffalo's gaven vorig weekend hun ...

268
268
Italiaanse pers brengt geweldig nieuws over De Bruyne

Er is licht aan het einde van de tunnel voor de Belgen van Napoli. Romelu Lukaku kroonde zich vorig ...

91
91
Trainerswaarschuwing Anderlecht: "Niet zoals met Hubert"

Anderlecht boekte vorig weekend een klinkende zege tegen OH Leuven en zette zo een grote stap ...

226
226
'Straf Premier League-avontuur voor Will Still'

De voorbije jaren hebben de broertjes-Still een mooie naam voor zichzelf gemaakt in de ...

73
73
Jean-Marie Pfaff’s ingrijpende keuze zet Beveren op z’n kop

Het zijn intense en moeilijke jaren geweest voor Jean-Marie Pfaff. Eén van de beste ...

114
114
'Club Brugge gaat transferstrijd aan met Monaco'

Club Brugge lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. Heel wat smaakmakers lijken na dit ...

291
291

Meer sportnieuws