West Ham geeft niet op: "Hebben ons bod op Vanaken verhoogd"

door
West Ham geeft niet op:

Bij Club Brugge wachten ze nagelbijtend het einde van de mercato af, want de landskampioen vreest dat het tegen alle verwachtingen in Hans Vanaken nog zal verliezen. Een vertrek van de 30-jarige draaischijf behoorde niet tot de plannen, maar de voorbije dagen meldde West Ham United zich en Vanaken wil ook op die trein springen, beseffende dat het wellicht zijn laatste kans op een transfer naar een topcompetitie is.


De Hammers hebben met een nul op negen hun start in de Premier League volledig gemist en kijken onder meer naar Vanaken om dat recht te trekken. Manager David Moyes was op zijn persconferentie zeer eerlijk over de interesse. "We hebben ons bod op Vanaken verhoogd", tekende The Athletic namelijk op. Of Moyes daarmee doelt op het bod van 11 miljoen dat woensdagochtend gemeld werd of het om een nieuw bod gaat, is niet helemaal duidelijk.

In ieder geval blijft het West Ham dus menens om Vanaken te strikken, al zullen ze niet eeuwig geduld tonen. Sky Sports weet dat de gesprekken tussen de clubs blijven lopen, maar dat de Engelsen de piste-Vanaken zullen verlaten als Club niet snel een teken van goede wil toont door zijn vraagprijs - naar verluidt zo'n 20 miljoen euro - wat te laten zakken.

MEERDERE OPTIES
West Ham heeft alvast meerdere opties achter de hand. Zo zijn ze ook al bezig met de Braziliaanse international Lucas Paqueta, voor wie ze bij Olympique Lyon al een bod van 40 miljoen euro neergelegd hebben. Daarnaast houden ze ook nog de situaties van een aantal andere middenvelders in de gaten, zoals Ruslan Malinovskyi (Atalanta) en Conor Gallagher (Chelsea). De bal lijkt dus in het kamp van Club te liggen om Vanaken zijn transfer te gunnen of de onderhandelingen op te blazen.


LEES OOK: Lammens vloekt in slotfase, Milan-Belgen sneuvelen in Coppa

Moet Club Brugge zijn prijs laten zakken?

Meest recent

'Kompany grote fan: Bayern-bom van 85 miljoen'

Bayern München blijft in de running voor de treble dit seizoen en plaatste zich deze week voor ...

17
17
Keerzijde WK-loting: "Dan is België de risee van het wereldvoetbal"

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn gedurende de groepsfase van het WK 2026. Tijdens de ...

65
65
Totale ommekeer bij Gent? "Dán is er veel mogelijk"

AA Gent heeft woensdagavond voor het eerst in vijf wedstrijden nog eens kunnen winnen. De Buffalo's ...

172
172
TRANSFERUURTJE: 'Duel Genk vs. Gent, transferklapper Angulo'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

105
105
Grote impact DAZN bekend: Belgische clubs moeten verkopen

DAZN heeft besloten om het TV-contract met de Pro League op te zeggen. Daarbovenop zal het ...

285
285
Jonge Duivel snoeihard voor Anderlecht: “Dat stoorde mij”

RSC Anderlecht staat bekend om hun sterke jeugdopleiding en elk seizoen breken er nieuwe talenten ...

157
157
Sepp Blatter maakt FIFA én Trump met de grond gelijk

De loting in Washington voor het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada houdt de ...

119
119
Oosting glundert met nieuw goudhaantje bij Antwerp

Royal Antwerp FC is onder Joseph Oosting een nieuwe weg ingeslagen. De Nederlander moet The Great ...

212
212
Degryse roept ferme WK-waarschuwing naar Garcia

De loting voor het WK 2026 werd gisteren in Washington afgerond. De Rode Duivels zitten in een ...

71
71
Parys op dreef: Pro League slaat keihard terug op DAZN

De perikelen rond DAZN en de Pro League blijft groot nieuws in de Belgische voetbalwereld. Het ...

211
211
Rode Duivels met konijnenpoot: "Drie oefenmatchen op WK"

Rudi Garcia heeft het getroffen met de loting op het WK 2026. De weg naar de kwartfinales ligt ...

87
87
'Club Brugge duizelt: hallucinante Benteke-eis slaat alles'

In Brugge durven ze het bijna niet hardop zeggen, maar de cijfers die rondgaan over Christian ...

708
708
Garcia geeft belangrijke update over Lukaku en De Bruyne

De WK-loting ligt achter de rug. Er zijn een aantal leuke groepen komende zomer, maar niet voor de ...

79
79
Leko viert 'Grote Terugkeer': "Dacht aan hem als titularis"

AA Gent doet het onder Ivan Leko niet beter dan vorig seizoen, toen de Buffalo's ongeveer dezelfde ...

85
85
JPL-mirakel in de maak: "Wij zijn springlevend"

Enkele weken geleden gaf niemand nog een stuiver voor de kansen van FCV Dender om de laatste plaats ...

81
81
STVV-Club: 'Hayen speelt met surprise in basisploeg'

In de Champions League staat Club Brugge volgende week voor een zware uitdaging tegen Arsenal FC. ...

436
436
'JPL davert: Anderlecht plant spectaculaire transfer'

In Neerpede wordt al weken druk gediscussieerd over een nieuwe doelman die de JPL dit seizoen op ...

268
268
"Walgelijk theater" - Voetbalwereld kotst 'lijpzak' Infantino uit

Vrijdagavond werd in Washington geloot voor het wereldkampioenschap van komende zomer. Maar de show ...

409
409
Toptransfer bij Club Brugge? "Hij is de ideale targetspits"

Met een ticket voor de kwartfinales van de Croky Cup, heeft Club Brugge zich herpakt na twee ...

665
665
DAZN-saga zindert voor: Pro League zorgt voor nieuwe wending

Op 22 december verschijnt de zaak tussen de Pro League en DAZN voor de Brusselse arbitragerechtbank ...

287
287
'Afgrijzen bij Club: ster dringt aan op transfer Onyedika'

In zowat elke mercato wordt er druk gespeculeerd over een mogelijke transfer van Raphael Onyedika. ...

353
353
Vermeeren verliest van Duivels, weer uppercut Pocognoli

In de Franse Ligue 1 werd vrijdagavond de vijftiende speeldag op gang getrapt met een grote ...

249
249
Mannaert spreekt duidelijke taal over toekomst Garcia

De Rode Duivels ontdekten vrijdagavond hun tegenstanders op het komende WK, waarin ze belandden in ...

104
104
Dender pakt tweede zege en gooit degradatiestrijd open

De degradatiestrijd in de Jupiler Pro League lijkt weer helemaal open te liggen. Dender was lange ...

154
154
Droomloting voor Broos: "Wat maak ik allemaal mee..."

Naast de delegatie van de Rode Duivels was er nog een Belg aanwezig bij de loting voor het WK op ...

189
189

Meer sportnieuws