West Ham geeft niet op: "Hebben ons bod op Vanaken verhoogd"

door
West Ham geeft niet op:

Bij Club Brugge wachten ze nagelbijtend het einde van de mercato af, want de landskampioen vreest dat het tegen alle verwachtingen in Hans Vanaken nog zal verliezen. Een vertrek van de 30-jarige draaischijf behoorde niet tot de plannen, maar de voorbije dagen meldde West Ham United zich en Vanaken wil ook op die trein springen, beseffende dat het wellicht zijn laatste kans op een transfer naar een topcompetitie is.


De Hammers hebben met een nul op negen hun start in de Premier League volledig gemist en kijken onder meer naar Vanaken om dat recht te trekken. Manager David Moyes was op zijn persconferentie zeer eerlijk over de interesse. "We hebben ons bod op Vanaken verhoogd", tekende The Athletic namelijk op. Of Moyes daarmee doelt op het bod van 11 miljoen dat woensdagochtend gemeld werd of het om een nieuw bod gaat, is niet helemaal duidelijk.

In ieder geval blijft het West Ham dus menens om Vanaken te strikken, al zullen ze niet eeuwig geduld tonen. Sky Sports weet dat de gesprekken tussen de clubs blijven lopen, maar dat de Engelsen de piste-Vanaken zullen verlaten als Club niet snel een teken van goede wil toont door zijn vraagprijs - naar verluidt zo'n 20 miljoen euro - wat te laten zakken.

MEERDERE OPTIES
West Ham heeft alvast meerdere opties achter de hand. Zo zijn ze ook al bezig met de Braziliaanse international Lucas Paqueta, voor wie ze bij Olympique Lyon al een bod van 40 miljoen euro neergelegd hebben. Daarnaast houden ze ook nog de situaties van een aantal andere middenvelders in de gaten, zoals Ruslan Malinovskyi (Atalanta) en Conor Gallagher (Chelsea). De bal lijkt dus in het kamp van Club te liggen om Vanaken zijn transfer te gunnen of de onderhandelingen op te blazen.


LEES OOK: "Club Brugge? Interesseert me op dit moment niet"

Moet Club Brugge zijn prijs laten zakken?

Meest recent

Euvrard baalt: "Mochten deze match nooit verliezen"

Standard wist in de eerste weken van de play-offs in het spoor te blijven van Genk en Westerlo. ...

16
16
Real spoelt CL-uitschakeling door met zuinige zege

Vorige week kreeg Real Madrid een mokerslag met de uitschakeling door Bayern München in de ...

7
7
Oosting bijt op de tong na discutabele penalty

Voor Antwerp leken de play-offs een maat voor niets te gaan worden, maar de Great Old lijkt plots ...

33
33
Drama voor Leicester voltrekt zich, Chelsea verliest weer

Ook in Engeland werd er dinsdagavond gevoetbald. In de Premier League leed Chelsea opnieuw een ...

32
32
Genk houdt net koppositie vast, averij voor Standard

De Europe Play-Off blijft razend spannend. Leider Genk liet dinsdag immers opnieuw punten liggen en ...

73
73
'Lazio pleziert Sarri met komst Rode Duivel'

Enkele jaren geleden stond Maurizio Sarri nog te boek als één van de beste coaches van ...

0
0
'Anderlecht moet vrezen: droomtransfer gekaapt'

Ondanks dat er de komende weken nog heel veel op het spel staat voor Anderlecht en de zoektocht naar ...

96
96
"Club Brugge? Interesseert me op dit moment niet"

Voor Club Brugge zijn het ontgoochelende dagen geweest. Het zag de titel mogelijk definitief ...

105
105
De Mil komt met update over verguisde Kanga

AA Gent kon in deze play-offs nog niet winnen, met tot dusver een schamele twee op negen tegen KV ...

78
78
Vanderbiest verklapt aanpak: "Als je dat doet tegen Club..."

KV Mechelen pakte voorlopig één punt in de Play-Offs. Tegen Union SG en RSC Anderlecht ...

75
75
Verhuurde JPL-spelers: KV Mechelen-speler maakt wéér indruk

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

73
73
Club Brugge gaat ver met waanzinnige eis rond Tresoldi

Club Brugge voelt dat er iets beweegt rond Nicolò Tresoldi, en dat vertaalt zich meteen in ...

366
366
Anderlecht loopt stevige transferkater op

RSC Anderlecht wordt stilaan aan de nodige spelers gelinkt. Dat is uiteraard logisch, aangezien de ...

95
95
Charaï zwaar onder de indruk van topper KRC Genk

Bij KRC Genk hebben ze héél wat leuke voetballers rondlopen. Een aantal van hen gaan ...

52
52
Taravel maakt keuze: vervanger voor Hazard

Bij RSC Anderlecht staan ze voor een keuze. Thorgan Hazard zal wellicht niet én tegen STVV ...

191
191
'Drukke zomer Anderlecht: eerste toptarget lekt uit'

Ongeacht de verdere afloop van dit seizoen gaat RSC Anderlecht nadien alweer een drukke zomer ...

219
219
Club onder druk: BV komt met onheilspellend bericht

Club Brugge incasseerde afgelopen weekend een mokerslag van jewelste. Tegen rivaal Union ging het ...

298
298
'Overmars houdt adem in: goudhaantjes weg bij Antwerp?'

De nul is van het bord. Na de nederlagen tegen Genk en Charleroi knoopte Antwerp tegen OHL eindelijk ...

157
157
Leko hakt knopen door: duo buitenspel bij Club Brugge

Club Brugge hoopt de nederlaag tegen Union woensdag in eigen huis meteen weer door te spoelen tegen ...

206
206
'Anderlecht kan cashen: Goto richting topcompetitie'

Adriano Bertaccini en Mihajlo Cvetkovic vonden de voorbije weken hun neus voor doelpunten terug, ...

444
444
'AA Gent strijdt met JPL-subtoppers om goalgetter'

Met een magere twee op negen heeft AA Gent zijn start in de play-offs opnieuw gemist. Daar ...

109
109
'Leko grijpt in: drie slachtoffers bij Club Brugge'

De nederlaag tegen Union zindert nog na bij Club Brugge, dat evenwel weinig tijd heeft om stil te ...

631
631
'Anderlecht dumpt flops: Taravel op vingers getikt'

Dankzij een gevleide zes op zes ligt de derde plaats plots opnieuw binnen handbereik voor RSC ...

353
353
Amateurvoetbal op stelten: Antwerp-pion zaait titelchaos

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

149
149
KAA Gent en De Mil slikken opdoffer voor Union

KAA Gent neemt het komende speeldag van de Play-Offs op tegen leider Union SG. De Buffalo’s ...

168
168

Meer sportnieuws