West Ham geeft niet op: "Hebben ons bod op Vanaken verhoogd"

door
West Ham geeft niet op:

Bij Club Brugge wachten ze nagelbijtend het einde van de mercato af, want de landskampioen vreest dat het tegen alle verwachtingen in Hans Vanaken nog zal verliezen. Een vertrek van de 30-jarige draaischijf behoorde niet tot de plannen, maar de voorbije dagen meldde West Ham United zich en Vanaken wil ook op die trein springen, beseffende dat het wellicht zijn laatste kans op een transfer naar een topcompetitie is.


De Hammers hebben met een nul op negen hun start in de Premier League volledig gemist en kijken onder meer naar Vanaken om dat recht te trekken. Manager David Moyes was op zijn persconferentie zeer eerlijk over de interesse. "We hebben ons bod op Vanaken verhoogd", tekende The Athletic namelijk op. Of Moyes daarmee doelt op het bod van 11 miljoen dat woensdagochtend gemeld werd of het om een nieuw bod gaat, is niet helemaal duidelijk.

In ieder geval blijft het West Ham dus menens om Vanaken te strikken, al zullen ze niet eeuwig geduld tonen. Sky Sports weet dat de gesprekken tussen de clubs blijven lopen, maar dat de Engelsen de piste-Vanaken zullen verlaten als Club niet snel een teken van goede wil toont door zijn vraagprijs - naar verluidt zo'n 20 miljoen euro - wat te laten zakken.

MEERDERE OPTIES
West Ham heeft alvast meerdere opties achter de hand. Zo zijn ze ook al bezig met de Braziliaanse international Lucas Paqueta, voor wie ze bij Olympique Lyon al een bod van 40 miljoen euro neergelegd hebben. Daarnaast houden ze ook nog de situaties van een aantal andere middenvelders in de gaten, zoals Ruslan Malinovskyi (Atalanta) en Conor Gallagher (Chelsea). De bal lijkt dus in het kamp van Club te liggen om Vanaken zijn transfer te gunnen of de onderhandelingen op te blazen.


LEES OOK: Omwenteling in titelstrijd: "Zo word je géén kampioen"

Moet Club Brugge zijn prijs laten zakken?

Meest recent

'Standard niet akkoord: miljoenenbod geweigerd'

Standard kan het geld altijd zeer goed gebruiken, maar dat wil niet zeggen dat ze zomaar elk bod ...

15
15
Twee WK-gangers bij Westerlo? "Zou een droom zijn"

Bij KVC Westerlo kennen ze al bij al een rustig seizoen. Met de nodige ups en downs. De top zes, dat ...

4
4
Lommel SK met ‘masterplan’: "Op bezoek bij Man City"

Lommel SK gaat terug weer meer naar zijn roots. De Limburgers willen de eigen jeugdopleiding weer ...

22
22
Omwenteling in titelstrijd: "Zo word je géén kampioen"

Nog drie speeldagen te gaan en de titelstrijd in de Jupiler Pro League kan helemaal losbarsten in de ...

111
111
Eden Hazard bekent kleur: twee topfavorieten voor WK '26

Het aftellen tot het wereldkampioenschap in de VS, Canada en Mexico is nu ook echt begonnen. Zo zijn ...

89
89
Hete transferzomer KRC Genk: zestal op weg naar uitgang?

KRC Genk is bezig aan een behoorlijk wisselvallig seizoen. Desondanks hebben de Limburgers ...

162
162
Anderlecht leeft weer: Proto verklapt 'geheim' van Taravel

Bij RSC Anderlecht heerst nog steeds heel wat onduidelijkheid omtrent het trainersdossier. De kans ...

239
239
VRT in paniek: bom onder stoel van Van Gucht

De VRT schuift Ruben Van Gucht opzij voor het WK voetbal van 2026, en dat zorgt voor heel wat ...

164
164
Schoktransfer Lukaku? 'Napoli-toekomst in handen één man'

Romelu Lukaku scoorde afgelopen weekend eindelijk zijn eerste doelpunt van het seizoen namens SSC ...

100
100
'Atlético helemaal verknocht: Club-ster bovenaan lijstje'

Club Brugge slaagde er uiteindelijk niet in om Atlético Madrid uit de Champions League te ...

293
293
Zorgen Garcia: drie Club-spelers in basis op cruciale stage?

Nog exact 100 dagen tot de start van het wereldkampioenschap in de VS, Candada en Mexico. Eind deze ...

264
264
Bekerkoorts stijgt: Anderlecht krijgt cruciaal nieuws over finale

Na de recente 6 op 6 lijkt RSC Anderlecht nagenoeg zeker van zijn plek in de Champions' Play-Offs. ...

577
577
Joos heeft voorkeur: "Ik wil hen erbij in Play-Off I"

Met nog drie speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie ligt de strijd om de Champions' ...

330
330
Liverpool gaat knullig met billen bloot bij rode lantaarn

Liverpool heeft dinsdagavond nogmaals averij opgelopen in de strijd om de top vier in de Premier ...

50
50
Barça strandt op zucht van remontada tegen Atletico

Atletico Madrid heeft zich dinsdagavond geplaatst voor de finale van de Copa del Rey. De 4-0-zege in ...

84
84
'Nieuwe ramp in de maak? Donkere wolken boven RWDM'

De voorbije jaren bleek de Challenger Pro League al een kerkhof, met het failliet van clubs als KV ...

79
79
'Kompany lacht tanden bloot na transferbeslissing Liverpool'

Bayern München kan een geweldig seizoen beleven. Het staat tien speeldagen voor het einde ruim ...

54
54
Harde conclusie: "Dat moet AA Gent in de zomer aantrekken"

De strijd om de Champions' Play-Off kreeg vorig weekend een nieuwe wending. AA Gent moest zijn zesde ...

160
160
Geen dubbel: PSV laat zich verrassen in halve finale beker

In Nederland stevent PSV af op een snelle landstitel, want in de Eredivisie hebben ze nu al ...

64
64
Defour heeft keiharde boodschap voor JPL-clubs

De reguliere competitie van de Jupiler Pro League nadert zijn ontknoping. Met nog drie speeldagen ...

88
88
'Garcia vloekt: Rode Duivel in topvorm valt uit'

De Rode Duivels trekken binnen enkele weken al naar de Verenigde Staten om zich er met een ministage ...

92
92
'Westerlo vult de kassa: monsterbod op komst'

KVC Westerlo is financieel wat aan het inbinden en de Kemphanen moeten met uitgaande transfers ...

89
89
'Knaltransfer Cercle Brugge: Bundesliga-club meldt zich'

Cercle Brugge verkoopt al jaren zeer goed en komende zomer gaan ze nog een miljoenentransfer ...

187
187
‘Anderlecht plant zomerknaller: JPL-topspits komt eraan’

Anderlecht kijkt al volop vooruit naar de zomermercato. In de JPL ligt één opvallend ...

575
575
Stayen barst uit zijn voegen: STVV brengt héél straf nieuws

STVV kende de afgelopen jaren al een stijging inzake toeschouwersaantallen. Dit seizoen is daar nog ...

220
220

Meer sportnieuws