Mazzu velt oordeel over situatie van El Hadj

128 stemmen
Mazzu velt oordeel over situatie van El Hadj

Anouar Ait El Hadj heeft zichzelf in de problemen gebracht door te weigeren met de RSCA Futures te spelen. Hij werd naar de B-kern gestuurd, bood zijn excuses aan en voorlopig lijken de plooien weer gladgestreken. Felice Mazzu reageerde op het voorval.


"We gaan er alles aan doen om Anouar te helpen. Hij heeft het nu even moeilijk, de beslissing (om hem naar de B-kern te sturen, nvdr.) is genomen in het belang van de groep, dat altijd zal primeren. Maar Anouar heeft een uitstekende attitude en is een goeie gast. Hij zal snel weer bij de groep aansluiten", aldus Mazzu bij Het Laatste Nieuws.

RSCA FUTURES

De aanvallende middenvelder bood eerder op de dag al zijn excuses aan via Instagram. "Ik ben mij ervan bewust dat ik een fout gemaakt heb door te weigeren om vorig weekend met de U23 te spelen. Ik wil mij daarvoor excuseren. Ik heb mijn emoties de bovenhand laten nemen. Ik ga door een moeilijke periode, maar ik weet dat het aan mij is om nog harder te werken om erdoor te raken. Ik weet ook dat de club, de coach en de staff heel wat kansen geven aan jonge spelers. Ik blijf dan ook beschikbaar voor de club van mijn hart, of dat nu is bij de A-ploeg of bij de RSCA Futures."

El Hadj zal de komende weken zich moeten gaan bewijzen bij de RSCA Futures, waar hij met een goede mentaliteit en sterke prestaties zich weer in de kijker van Mazzu zal moeten spelen. Bij de A-ploeg staat hij momenteel achteraan in de pikorde.

LEES OOK: Vanderbiest met verrassend oordeel over punt in Anderlecht

Zal El Hadj ooit nog een vaste waarde worden bij RSCA?

Meest recent

Leko reageert op geruchten rond Verhaeghe: "Klopt niet"

Club Brugge staat op het punt om Dévy Rigaux te verliezen aan Feyenoord, waardoor de ...

21
21
'Code rood bij Antwerp: exit Jaecques & Haroun?'

Na een alweer teleurstellend seizoen is Antwerp aan bezinning toe. Komende zomer is er dan ook nog ...

29
29
'Witte rook bij Essevee: overeenkomst met nieuwe T1'

Ontsnappen aan de Relegation Play-Offs lukte niet, maar daarin bleek Zulte Waregem wel veruit de ...

55
55
'Kogel door de kerk: Anderlecht verkoopt De Cat'

Na de verloren bekerfinale was het andermaal een seizoen om snel te vergeten voor RSC Anderlecht. ...

363
363
Leko haalt gram: ultieme vernedering voor AA Gent?

Dankzij een spectaculaire 5-0 zege tegen Union diepte Club Brugge het gat met de eerste achtervolger ...

221
221
"Als je hem ziet spelen ..." - Vanaken vaste basisspeler op WK?

Met een vijf sterren-prestatie in de titelclash tegen Union SG, toonde Hans Vanaken zondag nog eens ...

118
118
'Bom in Manchester: Guardiola na slotspeeldag weg bij City'

De ontknoping van de Engelse titelstrijd draait op volle toeren. Maar maandagavond werd de Premier ...

115
115
'STVV op zucht van nieuwe spits, Cercle pakt miljoenen'

Het seizoen in het clubvoetbal loopt op zijn laatste benen. Heel wat ploegen zijn dan ook al ...

66
66
Gouden Schoen: winnaar eerste stemronde nú al bekend?

Het seizoen in het clubvoetbal zit er bijna op, tijd dus om de uitblinkers van de voorbije maanden ...

179
179
'Mourinho dropt enorme transferbom bij Real-comeback'

Een officiële aankondiging ontbreekt nog, maar alle signalen wijzen erop dat José ...

161
161
Coucke met grond gelijk gemaakt: "Net een oude ABBA-zanger"

Bijna negen jaar geleden verraste Marc Coucke de Belgische voetbalwereld door recordkampioen RSC ...

470
470
'Gheysens droomt van stunt met topcoach'

Antwerp zit opnieuw zonder trainer en op de Bosuil gonst het meteen van de geruchten. Paul Gheysens ...

563
563
Lardot velt verdict: Sykes ontsnapt, penalty voor RSCA?

Na de 5-0 zege van Club Brugge tegen Union lijkt de titelstrijd beslist. Op het optreden van Lothar ...

294
294
Haroun hakt knopen door: 4 slachtoffers bij Antwerp

Na nog geen halfjaar werd Joseph Oosting alweer bedankt voor bewezen diensten door Antwerp, dat de ...

543
543
Jan Breydel ontploft: Brugse fans in brand door één man

Club Brugge lijkt op weg naar de landstitel. Blauw-Zwart veegde gisteren de vloer aan met concurrent ...

448
448
'RSCA kan cashen: 30 miljoen voor voltreffers Renard'

De vierde plaats werd voorlopig veiliggesteld, maar tot zover het goede nieuws bij RSC Anderlecht. ...

626
626
Titelkoorts bij Club Brugge: feestplannen al onthuld

Zelf houden Ivan Leko en co hun voetjes nog op de grond, maar na de forfaitzege tegen Union lijkt ...

275
275
Van Gucht en Charlotte shockeren: “Namen beslissing samen”

Alsof alle ogen al niet genoeg op hen gericht waren, zorgen Ruben Van Gucht en Charlotte Van Looy ...

86
86
Vanderbiest met verrassend oordeel over punt in Anderlecht

KV Mechelen gaf in de slotfase alsnog een zege weg tegen RSC Anderlecht. Al verdienden de ...

268
268
Vandenbempt trekt héél pijnlijke conclusie over Anderlecht

RSC Anderlecht moet nog knokken om een Europees ticket te behalen. Dat is heel erg nodig voor de ...

311
311
KV Mechelen wacht af: ervaren pion mysterieus over vertrek

Bij KV Mechelen hopen ze nog een Europees ticket te behalen, wat voor de club fantastisch zou zijn. ...

170
170
Club Brugge reageert fors na nazigroet

Er was een groot feest na Club Brugge - Union SG, maar één fan zorgde ervoor dat hij ...

408
408
Club Brugge heeft beet en shopt in de Bundesliga

Club Brugge is volop bezig met het scouten van buitenlandse talenten, maar ze wisten ook al een ...

171
171
Hayen baalt: vier pionnen out voor Antwerp

KRC Genk moet aan de bak tegen Royal Antwerp FC. De Limburgers beseffen dat het van moeten is, want ...

259
259
Sibierski aan zet: blijft 'miscast' dan toch bij Anderlecht?

Bij RSC Anderlecht gaat er heel wat volk de club verlaten komende zomer. Over één ...

690
690

Meer sportnieuws