Mazzu velt oordeel over situatie van El Hadj

door
Mazzu velt oordeel over situatie van El Hadj

Anouar Ait El Hadj heeft zichzelf in de problemen gebracht door te weigeren met de RSCA Futures te spelen. Hij werd naar de B-kern gestuurd, bood zijn excuses aan en voorlopig lijken de plooien weer gladgestreken. Felice Mazzu reageerde op het voorval.


"We gaan er alles aan doen om Anouar te helpen. Hij heeft het nu even moeilijk, de beslissing (om hem naar de B-kern te sturen, nvdr.) is genomen in het belang van de groep, dat altijd zal primeren. Maar Anouar heeft een uitstekende attitude en is een goeie gast. Hij zal snel weer bij de groep aansluiten", aldus Mazzu bij Het Laatste Nieuws.

RSCA FUTURES

De aanvallende middenvelder bood eerder op de dag al zijn excuses aan via Instagram. "Ik ben mij ervan bewust dat ik een fout gemaakt heb door te weigeren om vorig weekend met de U23 te spelen. Ik wil mij daarvoor excuseren. Ik heb mijn emoties de bovenhand laten nemen. Ik ga door een moeilijke periode, maar ik weet dat het aan mij is om nog harder te werken om erdoor te raken. Ik weet ook dat de club, de coach en de staff heel wat kansen geven aan jonge spelers. Ik blijf dan ook beschikbaar voor de club van mijn hart, of dat nu is bij de A-ploeg of bij de RSCA Futures."

El Hadj zal de komende weken zich moeten gaan bewijzen bij de RSCA Futures, waar hij met een goede mentaliteit en sterke prestaties zich weer in de kijker van Mazzu zal moeten spelen. Bij de A-ploeg staat hij momenteel achteraan in de pikorde.

LEES OOK: Transfervuurwerk bij RSCA: Vandenbempt verwacht iéts

Zal El Hadj ooit nog een vaste waarde worden bij RSCA?

Meest recent

Aanduidingen refs Croky Cup & speeldag 17 bekend

De komende dagen staat achtereenvolgens de achtste finale van de Croky Cup en speeldag 17 in de ...

7
7
Frisse wind bij Antwerp: Oosting warmt Bosuil al op

Antwerp boekte afgelopen zondag een deugddoende 0-1 zege op het veld van Club Brugge. Onder het ...

52
52
'Club Brugge lanceert winteroffensief: toptarget bekend'

Na de 0-1 nederlaag tegen Antwerp luidt de algemene consensus dat Club Brugge voorin nood heeft aan ...

239
239
Jan Boskamp trekt hard besluit: "Zo lang het nog duurt"

Ex-voetballer, trainer en topanalist Jan Boskamp heeft een bijzonder zware periode achter de rug. De ...

54
54
‘Transferstrijd De Cat barst los: monstersom Anderlecht’

Nathan De Cat is dit seizoen volledig doorgebroken bij RSC Anderlecht. Op 17-jarige leeftijd is de ...

279
279
Beerschot brult straffe ambities: “Dat is het hoofddoel”

Beerschot degradeerde afgelopen seizoen van de Jupiler Pro League naar de Challenger Pro League. De ...

85
85
Deschacht snapt niets van Anderlecht: “Zo moe van"

RSC Anderlecht was de grote winnaar van de afgelopen speeldag. Paars-Wit won met het kleinste ...

150
150
Anderlecht boven: Kompany en De Cat maken kans op prijs

De genomineerden voor het sportgala op zondag 14 januari in Schelle zijn bekendgemaakt door Gazet ...

124
124
Straffe comeback: zingende ref blaast iedereen omver

Een bekende scheidsrechter uit Nederland had nooit gedacht dat één zondagmiddag zijn ...

16
16
‘Toekomst Saelemaekers bekend: Duivel maakt knaller’

Alexis Saelemaekers maakte de overstap van RSC Anderlecht naar AC Milan, maar de afgelopen seizoenen ...

111
111
Sonck roept ferme waarschuwing naar Anderlecht

RSC Anderlecht won vorige speeldag van Union SG. Het was al een tijdje geleden dat Paars-Wit de ...

308
308
Standard komt met statement over kandidaat-investeerders

Standard Luik is nog steeds op zoek naar nieuwe investeerders. De afgelopen dagen kwam nieuws naar ...

125
125
Parys stampt na op DAZN: Pro League doet deur dicht

De oorlog tussen DAZN en de Pro League gaat verder. Het tv-contract werd stopgezet door het ...

555
555
Filip Joos doet erg opvallende Anderlecht-uitspraak

RSC Anderlecht wist vorige speeldag rivaal en competitieleider Union SG opzij te zetten in de ...

181
181
Toby Alderweireld richt verrassende boodschap aan De Wever

Toby Alderweireld zit allesbehalve stil sinds zijn afscheid van het voetbal. De man die Antwerp naar ...

192
192
Oosting krijgt meteen grote verrassing bij Antwerp

Royal Antwerp FC won vorige speeldag in het Jan Breydelstadion van Club Brugge. Na het ontslag van ...

227
227
Nucleaire ontploffing: oorlog Brys en Eto’o gaat verder

De oorlog tussen Marc Brys en Samuel Eto’o bij Kameroen is al een tijdje aan de gang. Die ...

131
131
KV Mechelen zorgt voor enorme rel: speler in shock

KV Mechelen heeft met Mauro Lenaerts al een eerste wintertransfer binnen. De aanvaller komt in ...

338
338
Anderlecht-fans verbazen met boycot: al derde keer

RSC Anderlecht heeft de afgelopen weken vertrouwen getankt. In de competitie werd leider Union SG ...

204
204
Paul Gheysens trekt fel van leer: "Ik ben geen gek!"

Het zijn woelige tijden voor Paul Gheysens. Zijn bedrijf Ghelamco verkeert al enige tijd in woelig ...

266
266
TRANSFERUURTJE: ‘Dubbelslag Club Brugge, Anderlecht verrast’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

376
376
‘Drastische VAR-veranderingen op komst: nieuwe regels'

De intrede van de videoref heeft het voetbal enorm veranderd en er lijken nog drastische ...

259
259
'Dure zaak' voor Club Brugge: plannen wintermercato

Club Brugge kreeg afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League een ferme klap in het gezicht. Tegen ...

448
448
Anderlecht, Genk en Standard balen: spelers vertrekken

Naar goede gewoonte wordt tijdens de winterperiode de Afrika Cup afgewerkt. Op 21 december start het ...

189
189
Rode Duivels houden hart vast: WK-boycot door Trump

De loting voor het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada staat voor de deur. De Rode ...

198
198

Meer sportnieuws