Mazzu velt oordeel over situatie van El Hadj

door
Mazzu velt oordeel over situatie van El Hadj

Anouar Ait El Hadj heeft zichzelf in de problemen gebracht door te weigeren met de RSCA Futures te spelen. Hij werd naar de B-kern gestuurd, bood zijn excuses aan en voorlopig lijken de plooien weer gladgestreken. Felice Mazzu reageerde op het voorval.


"We gaan er alles aan doen om Anouar te helpen. Hij heeft het nu even moeilijk, de beslissing (om hem naar de B-kern te sturen, nvdr.) is genomen in het belang van de groep, dat altijd zal primeren. Maar Anouar heeft een uitstekende attitude en is een goeie gast. Hij zal snel weer bij de groep aansluiten", aldus Mazzu bij Het Laatste Nieuws.

RSCA FUTURES

De aanvallende middenvelder bood eerder op de dag al zijn excuses aan via Instagram. "Ik ben mij ervan bewust dat ik een fout gemaakt heb door te weigeren om vorig weekend met de U23 te spelen. Ik wil mij daarvoor excuseren. Ik heb mijn emoties de bovenhand laten nemen. Ik ga door een moeilijke periode, maar ik weet dat het aan mij is om nog harder te werken om erdoor te raken. Ik weet ook dat de club, de coach en de staff heel wat kansen geven aan jonge spelers. Ik blijf dan ook beschikbaar voor de club van mijn hart, of dat nu is bij de A-ploeg of bij de RSCA Futures."

El Hadj zal de komende weken zich moeten gaan bewijzen bij de RSCA Futures, waar hij met een goede mentaliteit en sterke prestaties zich weer in de kijker van Mazzu zal moeten spelen. Bij de A-ploeg staat hij momenteel achteraan in de pikorde.

LEES OOK: Middenvelder Anderlecht kiest voor straffe Belgische transfer

Zal El Hadj ooit nog een vaste waarde worden bij RSCA?

Meest recent

‘Cercle Brugge pakt plots uit met miljoenentransfer’

Cercle Brugge is van plan om ferm uit te pakken op de wintermercato. Groen-Zwart vecht ook dit ...

40
40
Karetsas krijgt volle laag: KRC Genk de grote schuldige?

KRC Genk krijgt de trein ook onder Nicky Hayen niet op stoom. Toptalent Konstantinos Karetsas (18) ...

32
32
Meunier geeft Club gouden raad: “Dat moet Leko uitbuiten”

Club Brugge staat voor een belangrijke Europese clash tegen Marseille. In het Jan Breydelstadion ...

84
84
Het gaat snel: Anderlecht stelt nieuwe aanwinst voor

RSC Anderlecht werd eerder op de dag nog genoemd voor een nieuwe wintertransfer en op de ...

198
198
Winters vertrek Ordonez? Leko doet boekje open

Club Brugge focust zich volledig op de Europese clash tegen Olympique Marseille, maar achter de ...

87
87
‘Monstertransfer: entourage Haaland onthult grote droom’

Erling Haaland is één van de grote sterren van het huidige topvoetbal. De Noor staat ...

80
80
Club Brugge krijgt gigantisch nieuws over stadiondossier

Club Brugge en het stadiondossier is een ongeziene soap in het Belgische voetbal. Blauw-Zwart wil al ...

365
365
‘KV Mechelen rondt toptransfer af: akkoord gevonden’

KV Mechelen staat op een zucht van een uitgaande toptransfer. Journalist Nicolo Schira laat weten ...

131
131
Brusselmans breekt na zitting: "Het moet stoppen!"

Voor Herman Brusselmans zijn het al moeilijke tijden geweest. De schrijver/columnist stond plots in ...

94
94
‘Anderlecht heeft beet: Renard pakt uit met verrassing’

RSC Anderlecht wil nog toeslaan op de wintermercato en volgens Het Laatste Nieuws staat Paars-Wit op ...

588
588
‘Grote Tielemans-vrees: Garcia huivert, Villa grijpt in’

Youri Tielemans is onder bondscoach Rudi Garcia de aanvoerder bij de Rode Duivels. Dit seizoen is de ...

168
168
TRANSFERUURTJE: Club Brugge vreest, Hasi dumpt, jackpot Genk

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

377
377
Leko krijgt gigantische opsteker vlak voor Club-Marseille

Club Brugge kijkt woensdag Olympique Marseille recht in de ogen namens de Champions League. ...

322
322
Middenvelder Anderlecht kiest voor straffe Belgische transfer

Bij RSC Anderlecht gaan er ook dit jaar een aantal talenten vertrekken. Vanuit RSCA Futures is er ...

229
229
Vanhaezebrouck snoeihard: “Beschamend voor een topclub”

Naar goede gewoonte neemt Hein Vanhaezebrouck de Belgische clubs onder de loep. Deze keer keek de ...

210
210
‘Club Brugge geeft niet op: nieuw bod op toptarget’

Club Brugge wil deze mercato nog flink uitpakken. Blauw-Zwart kent dit seizoen wisselende resultaten ...

547
547
Achter gesloten deuren: Marc Coucke emotioneel geraakt

Bij RSC Anderlecht stond de sfeer de voorbije dagen onder hoogspanning. Het puntenverlies tegen ...

178
178
‘KAA Gent zit niet stil en lonkt naar verdediger'

KAA Gent is niet van plan om af te remmen op de wintermercato. De Buffalo’s willen op het slot ...

274
274
Frank Boeckx beleeft natte droom bij vrouwelijke collega

Frank Boeckx werd na zijn actieve carrière een meer dan gewaardeerd analist en ...

138
138
‘Oliveir Deman verbaast en heeft knappe transfer beet’

Olivier Deman is op zoek naar een vaste basisstek. De Rode Duivel is volgens Het Nieuwsblad op weg ...

87
87
Club houdt hart vast: veelbesproken ref voor Marseille

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen Olympique Marseille. Blauw-Zwart kan zich nog ...

191
191
OM-coach De Zerbi dropt straffe Club Brugge-uitspraak

Woensdagavond is het zover, dan bereikt de League Phase van de Champions League zijn climax. Club ...

615
615
Trainersdebacle bij Anderlecht: "Kompany terughalen?"

Tenzij RSC Anderlecht zich komende zondag herpakt op het veld van Standard, lijkt het over en uit ...

286
286
'Club drukt door: tweede winteraanwinst in aantocht'

Met Félix Lemaréchal haalde Club Brugge afgelopen weekend zijn eerste winteraanwinst ...

871
871
Kompany trekt grote ogen: Kane-bommetje bij Bayern

Bayern München verloor afgelopen weekend zijn eerste match in de Bundesliga, maar is voorts ...

118
118

Meer sportnieuws