El Hadj reageert nu ook zelf na speelweigering

door
El Hadj reageert nu ook zelf na speelweigering

Bij Anderlecht valt het op dat de jeugd dit seizoen opnieuw meer kansen krijgt, ondanks dat velen vreesden dat na het vertrek van Vincent Kompany de aanstelling van Felice Mazzu nefast zou zijn voor de jonkies van Neerpede. Mazzu lanceerde echter Zeno Debast als vaste basisklant en gunde ook Noah Sadiki, Kristian Arnstad en Mario Stroeykens al de nodige speelkansen.


Andere jongens vallen echter wel nog uit de boot, zoals bijvoorbeeld Anouar Ait El Hadj. De middenvelder is nog altijd maar 20 jaar oud en omdat hij dit seizoen nog niet in actie kwam bij de A-ploeg in de competitie, wou Anderlecht hem vorig weekend net als Sadiki, Angulo en Abdulrazak ritme laten opdoen bij de RSCA Futures in 1B. El Hadj weigerde echter te spelen en werd naar de B-kern verwezen.

De plooien werden inmiddels wel alweer gladgestreken en nu spreekt de Jonge Duivel ook voor de eerste keer zelf over het incident. Dat doet hij met een boodschap op Instagram. "Ik ben mij ervan bewust dat ik een fout gemaakt heb door te weigeren om vorig weekend met de U23 te spelen", schrijft hij. "Ik wil mij daarvoor excuseren. Ik heb mijn emoties de bovenhand laten nemen. Ik ga door een moeilijke periode, maar ik weet dat het aan mij is om nog harder te werken om erdoor te raken."

VEEL KANSEN
El Hadj weigert dan ook met een steen te gooien naar Mazzu. "Ik weet ook dat de club, de coach en de staff heel wat kansen geven aan jonge spelers. Ik blijf dan ook beschikbaar voor de club van mijn hart, of dat nu is bij de A-ploeg of bij de RSCA Futures", besluit hij.

LEES OOK: Boeckx twijfelt aan JPL-topclub: "Nog geen titelkandidaat"

Moet El Hadj meer speelkansen krijgen?

Meest recent

STVV - Club Brugge: Hayen geeft 'banneling' basisplaats

Club Brugge moet na de nederlaag tegen Royal Antwerp FC vanavond de rug rechten op het veld van ...

4
4
Crisis bij Cercle, Standard veert recht: "Is frustrerend"

Standard heeft een zeer belangrijke zege geboekt op het veld van Cercle Brugge. De Rouches wonnen ...

19
19
Alderweireld over WK van België: "Daar ben ik niet bang voor"

De Rode Duivels spelen op het WK tegen Iran, Nieuw-Zeeland en Egypte. Een héél goede ...

16
16
Rode Duivels kennen WK-schema: dit zijn de data en uren

De Rode Duivels weten sinds vrijdag dat ze op het WK 2026 aan de bak moeten tegen Iran, Egypte en ...

135
135
PSV blijft met volgende zege doorrazen in Eredivisie

Wie stopt PSV in de Eredivisie? De Eindhovenaren zijn bezig aan een straf seizoen, zowel in ...

15
15
Lierse blijft imponeren en zet indrukwekkende remonte voort

Lierse SK heeft zaterdag een derde opeenvolgende overwinning geboekt. In eigen huis klopten de ...

13
13
Standard knalt PO1 binnen ondanks late Brugse stormprik

Standard heeft op het veld van Cercle Brugge een knappe en bijzonder efficiënte zege geboekt. ...

55
55
Manchester City gooit titelstrijd weer helemaal open

In de Premier League hoopte Manchester City om 16u te profiteren van de nederlaag van Arsenal. Ze ...

16
16
Weergaloze Kane laat Kompany alwéér juichen

In de Bundesliga stond er om 15u30 de topper tussen VfB Stuttgart en Bayern München op het ...

48
48
Mag Union wéér dromen van jackpot: “Een geweldige speler"

Union SG kent voorlopig inzake resultaten een zeer goed seizoen. Toch verwacht men nog meer van een ...

36
36
Fink recht de rug: "Hoe pijnlijk het ook is"

KRC Genk neemt het dit weekend op tegen Royal Antwerp FC. De Limburgers werden in de Beker van ...

99
99
Tony Bloom reageert op zeer verontrustend nieuws

Tony Boom is aandeelhouder van Union SG en eigenaar van Brighton & Hove Albion. The Times heeft ...

57
57
Droomaffiche voor België: "Hen treffen in kwartfinales"

België kende een zeer goede WK-loting met Iran, Egypte en Nieuw-Zeeland. De volgende ronde ...

168
168
Boeckx twijfelt aan JPL-topclub: "Nog geen titelkandidaat"

Het niveau van de topclubs in de Jupiler Pro League is dit jaar teleurstellend. RSC Anderlecht begon ...

181
181
Trossard scoort en valt uit: Arsenal incasseert mokerslag

In de Premier League stond om 13u30 het heel interessante duel tussen Aston Villa en Arsenal op het ...

73
73
Schade voor Club Brugge? "Kunnen iedereen aan"

STVV neemt het vanavond op tegen Club Brugge. Heel Sint-Truiden hoopt op een stunt tegen de ...

109
109
Stilaan laatste kans? Cinel velt oordeel over Cercle-crisis

Cercle Brugge ligt uit de Beker van België en bakt er niets van in de Jupiler Pro League. Tegen ...

107
107
Vormer breekt de stilte: het echte verhaal komt uit

Hij werd Mister Club Brugge, Gouden Schoen-winnaar en jarenlang de motor op elk middenveld dat hij ...

86
86
Plots kritiek op Hayen: "Te veel van het goede"

Club Brugge moet vanavond aan de bak tegen STVV. Na de glansloze bekerwinst tegen OH Leuven hoopt ...

201
201
Vrancken: "Zij zouden elk seizoen JPL-kampioen moeten zijn"

STVV is bezig aan een fantastisch seizoen. Wouter Vrancken maakte van dit STVV een van de leukste ...

173
173
Invaller klopt op tafel: Hasi krijgt duidelijke boodschap

RSC Anderlecht gaat zondagnamiddag op bezoek bij KVC Westerlo en dat slechts enkele dagen nadat het ...

261
261
Club Brugge kampioen? Van der Elst doet titelvoorspelling

Club Brugge wil dit seizoen zo lang mogelijk meestrijden op drie fronten. Maar het belangrijkste ...

426
426
'Kompany grote fan: Bayern-bom van 85 miljoen'

Bayern München blijft in de running voor de treble dit seizoen en plaatste zich deze week voor ...

142
142
Keerzijde WK-loting: "Dan is België de risee van het wereldvoetbal"

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn gedurende de groepsfase van het WK 2026. Tijdens de ...

249
249
Totale ommekeer bij Gent? "Dán is er veel mogelijk"

AA Gent heeft woensdagavond voor het eerst in vijf wedstrijden nog eens kunnen winnen. De Buffalo's ...

212
212

Meer sportnieuws