El Hadj reageert nu ook zelf na speelweigering

door
El Hadj reageert nu ook zelf na speelweigering

Bij Anderlecht valt het op dat de jeugd dit seizoen opnieuw meer kansen krijgt, ondanks dat velen vreesden dat na het vertrek van Vincent Kompany de aanstelling van Felice Mazzu nefast zou zijn voor de jonkies van Neerpede. Mazzu lanceerde echter Zeno Debast als vaste basisklant en gunde ook Noah Sadiki, Kristian Arnstad en Mario Stroeykens al de nodige speelkansen.


Andere jongens vallen echter wel nog uit de boot, zoals bijvoorbeeld Anouar Ait El Hadj. De middenvelder is nog altijd maar 20 jaar oud en omdat hij dit seizoen nog niet in actie kwam bij de A-ploeg in de competitie, wou Anderlecht hem vorig weekend net als Sadiki, Angulo en Abdulrazak ritme laten opdoen bij de RSCA Futures in 1B. El Hadj weigerde echter te spelen en werd naar de B-kern verwezen.

De plooien werden inmiddels wel alweer gladgestreken en nu spreekt de Jonge Duivel ook voor de eerste keer zelf over het incident. Dat doet hij met een boodschap op Instagram. "Ik ben mij ervan bewust dat ik een fout gemaakt heb door te weigeren om vorig weekend met de U23 te spelen", schrijft hij. "Ik wil mij daarvoor excuseren. Ik heb mijn emoties de bovenhand laten nemen. Ik ga door een moeilijke periode, maar ik weet dat het aan mij is om nog harder te werken om erdoor te raken."

VEEL KANSEN
El Hadj weigert dan ook met een steen te gooien naar Mazzu. "Ik weet ook dat de club, de coach en de staff heel wat kansen geven aan jonge spelers. Ik blijf dan ook beschikbaar voor de club van mijn hart, of dat nu is bij de A-ploeg of bij de RSCA Futures", besluit hij.

LEES OOK: Leko laat fans Club én Anderlecht nu al watertanden

Moet El Hadj meer speelkansen krijgen?

Meest recent

Beerschot klaar: "Er kunnen knotsgekke dingen gebeuren"

Beerschot speelt dit weekend de finale van de Promotion Play-Offs tegen Lommel SK. Ze trekken eerst ...

48
48
Garcia verrast compleet met uitspraak over toekomst bij Ajax

In het voetbal is het zeer belangrijk om de juiste mensen te kennen. Vraag dat maar aan Oscar ...

23
23
Vurige De Zerbi komt met zelden geziene monoloog

Tottenham staat op een degradatieplaats. De Engelse subtopper draait een werkelijk dramatisch ...

23
23
Zulte Waregem pakt in ultieme slot de scalp van Cercle

In de Jupiler Pro League stond vanavond de partij tussen Cercle Brugge en Zulte Waregem op het ...

30
30
STVV op zucht van stunt: "Gaan er vol voor"

STVV kent een van de beste seizoenen uit zijn clubgeschiedenis. De Truienaars staan knap derde in de ...

90
90
Hubert heeft goed én slecht nieuws bij Union SG

Union SG gaat voor een historisch seizoen. De Brusselaars kunnen de dubbel winnen de komende weken. ...

61
61
Frans verrast met uitdaging bij Nederlandse club

Frederic Frans heeft na zijn passage bij Sporting Hasselt en RWDM, waar hij werd ontslagen, en Jong ...

17
17
Leko laat fans Club én Anderlecht nu al watertanden

Club Brugge trekt met vertrouwen naar RSC Anderlecht, al moeten ze toch altijd opletten. Verslapping ...

159
159
'Bundesliga-club klopt weldra aan bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht is het behalen van een Europese groepsfase héél belangrijk. ...

198
198
'Scherpen kan zeer mooie transfer versieren'

Bij Union SG gaan er in de zomer heel wat sterkhouders de club verlaten. De Brusselaars zien dat ...

49
49
Na mogelijk verlies Mokio: Garcia moet deze topper vastleggen

Jorthy Mokio kiest mogelijk voor Congo en dat zou een fikse tegenvaller voor de Rode Duivels. ...

114
114
Bom barst bij Club: Leko dumpt dure speler zonder pardon

Club Brugge haalde in de winter een speler binnen die meteen een verschil moest maken, maar nu ...

358
358
'Fake news: Romelu Lukaku niét naar deze club'

Romelu Lukaku, er wordt heel veel gezegd en geschreven. Zeker in Italië. De aanvaller zou ...

58
58
'KRC Genk passeert nog eens langs de kassa voor Penders'

KRC Genk is een club die al jaren héél goed verkoopt. De club heeft als opleidingsclub ...

265
265
"Toptransfer naar Club Brugge? Geen sprake van"

Club Brugge werd de afgelopen dagen veelvuldig in verband gebracht met Dies Janse. Sasha Tavolieri ...

215
215
Antwerp ontdekt nieuw goudhaantje: “Sturm und drang”

Royal Antwerp FC doet plots volop mee voor winst in de Europe Play-Offs. Door het puntenverlies van ...

86
86
‘Strijd om Openda barst los: zomerse oplossing dichter’

Loïs Openda zit in een moeilijke periode. De aanvaller speelt op huurbasis bij Juventus, maar ...

35
35
De Mil zwiert duidelijke ambities KAA Gent op tafel

KAA Gent hoopt tegen KV Mechelen de rug te rechten in de Champions Play-Offs. De Buffalo’s ...

77
77
Ivan Leko gooit olie op het vuur voor Anderlecht

Club Brugge en RSC Anderlecht bekampen elkaar komende speeldag in de Champions Play-Offs. ...

210
210
Mokio in storm na interlandwending: “Rechtszaak op komst”

Vandaag kwam het nieuws naar buiten dat Jorthy Mokio voor de Congolese nationale ploeg wil uitkomen. ...

106
106
Kompany is streng: belofte bij Bayern na PSG

De topper tussen PSG en Bayern München in de halve finale van de Champions League zindert nog ...

84
84
Nicky Hayen schuift Genk-probleem resoluut van tafel

KRC Genk leek op weg naar een gemakkelijke winst in de Europe Play-Offs, maar de afgelopen weken ...

136
136
Leko meldt slecht nieuws voor twee Club-pionnen

Club Brugge neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart hoopt de goede vorm door ...

411
411
‘Godts incasseert mokerslag: knaltransfer in rook’

Mika Godts is hot in Nederland én daarbuiten. De buitenspeler schittert dit seizoen bij Ajax ...

41
41
‘Schoktransfer Lukaku: Rode Duivel krijgt harde voorwaarden’

Romelu Lukaku kent een desastreus seizoen bij Napoli en de Italiaanse club wil afscheid nemen van ...

169
169

Meer sportnieuws