'KV Mechelen is nog niet af van 2 spelers'

door
'KV Mechelen is nog niet af van 2 spelers'

KV Mechelen zorgde zondag voor dé sensatie van de vijfde speeldag in de Jupiler Pro League. Tegen Westerlo stond het een kwartier voor tijd 2-4 achter, maar het boog die achterstand nog helemaal om en won uiteindelijk met 5-4. Daarbij ontpopte de 18-jarige Milan Robberechts zich tot de grote held, want de invaller scoorde bij zijn debuut meteen twee keer.


Het was überhaupt al een verrassing dat de jonge aanvaller in de selectie zat. Trainer Danny Buijs gaf na de wedstrijd aan dat hij Robberechts bij de kern gehaald had omdat Maryan Shved weigerde te spelen in afwachting van een transfer. Daarna werd snel duidelijk dat de Oekraïner kan terugkeren naar zijn vaderland, waar Shakhtar Donetsk aan zijn mouw trekt.

Gazet van Antwerpen stelt dat de transfer echter nog lang niet rond is. Hoewel Shved zelf zijn zinnen gezet heeft op een transfer, is er nog geen akkoord tussen de clubs. Als dat er komt, zal Shved Malinwa definitief verlaten. Hij streek er in de zomer van 2020 neer, nadat KVM de flankaanvaller eerst een seizoen huurde van Celtic en hem daarna definitief overnam.

AFWACHTEN VOOR DASSY
Dezelfde krant meldt dat ook Dylan Dassy nog steeds niet vertrokken is. De jonge linksachter trainde vorige week al mee met Lommel en begon daar ook deze week aan de trainingen, maar desondanks heeft de tweedeklasser nog geen beslissing genomen over zijn komst. Ze willen eerst testen of de 19-jarige wel voldoende fit is nadat hij een jaar lang in de lappenmand lag.

LEES OOK: Nieuwe optater Gent: "Iedereen in de kleedkamer ..."

Zal KV Mechelen die transfers snel afronden?

Meest recent

'Megatransfer Ordonez: één van deze vijf clubs'

Joel Ordonez is aan zijn laatste weken bezig bij Club Brugge. De 22-jarige centrale verdediger gaat ...

46
46
Beveren legt weer sterkhouder langer onder contract

Bij SK Beveren is Bob Peeters druk bezig met het samenstellen van de kern van komend seizoen in de ...

15
15
Anderlecht maakt komst sportief directeur wereldkundig

RSC Anderlecht ontsloeg enkele maanden geleden Olivier Renard. Dat was een logische beslissing na ...

95
95
KRC Genk onder druk: clubleiding moet knoop doorhakken

KRC Genk zit in een sportieve crisis. De Limburgers gaan de komende matchen stevig moeten toeslaan. ...

71
71
'Anderlecht incasseert miljoenen voor overbodige pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze de komende weken de nodige miljoenen binnen te rijven. De Brusselaars ...

234
234
SK Beveren haalt slag thuis voor Jupiler Pro League

SK Beveren werd op heel overtuigende kampioen in de Jupiler Pro League. Ze promoveerden zo terug ...

60
60
Verrassend oordeel Sonck over Vrancken en Burgess

Op papier was de klassieker tussen Anderlecht en Club Brugge dé affiche van het weekend, maar ...

181
181
Revanche na nederlaag: Anderlecht slaat slag bij Club

Voor Anderlecht dreigen de play-offs alweer een ontgoocheling te worden. Zondag werd het door Club ...

230
230
'Lukaku is terug: D-Day voor toekomst bij Napoli'

Er was de voorbije weken zeer veel te doen over Romelu Lukaku. Dat de Rode Duivel ervoor koos om in ...

134
134
'Antwerp trekt nieuw blik met talenten open'

Antwerp kreeg vorig weekend een absolute mokerslag. Het werd op de eigen Bosuil compleet vernederd ...

231
231
Bondsparket beslist over schorsingen Mac Allister en Burgess

Bij Union likken ze maandag hun wonden na een pijnlijk weekend. De landskampioen verloor zijn ...

550
550
'Club Brugge druipt af in transferstrijd'

Het bleef tot dusver nog stil bij Club Brugge wat betreft aanwinsten voor volgend seizoen, maar er ...

190
190
'OHL gaat transferstrijd aan met Athletic Bilbao'

Voor OH Leuven werd het alweer een grijs seizoen. Het wist maar op het nippertje de play-downs te ...

28
28
'Eindelijk witte rook: Anderlecht heeft nieuwe TD'

De voorbije maanden waren er heel wat vraagtekens bij Anderlecht. Begin februari werden zowel ...

453
453
'STVV krijgt belangrijk nieuws over vertrek Vrancken'

STVV pakte vorig weekend een stuntzege tegen Union. Daarmee is het stilaan helemaal zeker van de ...

199
199
"Ik was beschaamd" - Hazard met de grond gelijk gemaakt

Anderlecht werd zondag nog maar eens pijnlijk met de neus op de feiten gedrukt door Club Brugge. Dat ...

433
433
Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

De Belgische voetbalbond pakte zopas uit met een opvallende en vooral humoristische video die meteen ...

35
35
Godts ondanks heldenrol aangepakt: "No f*cking way"

Ajax sprokkelde afgelopen weekend op de valreep nog een punt tegen PSV en daarvoor mocht het nog ...

61
61
Geen medelijden met Union: "Als je met vuur speelt..."

Het is een bewogen weekend geweest in de Champions' Play-Off. Daarin werd Club Brugge de nieuwe ...

273
273
TRANSFERUURTJE: 'Club vindt nieuwe Ordoñez, De Bruyne beslist'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

279
279
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

88
88
Vandenbempt: "Historische pandoering voor Anderlecht"

RSC Anderlecht verloor net als tegen Union SG met 1-3 van Club Brugge. Maar deze partij verliep ...

292
292
Coosemans en Kana voeren druk op: Anderlecht bibbert

RSC Anderlecht werd overklast door een veel sterker Club Brugge. De Brusselaars staan nog altijd ...

284
284
Standard leeft weer op: Euvrard vol lof

Standard droomt plots weer van een Europees ticket. De Rouches wonnen zeer knap met 0-5 van een ...

131
131
Vandenbempt maakt Burgess compleet met de grond gelijk

Union SG heeft al heel veel lof gekregen de afgelopen jaren, maar nu staan ze in het oog van de ...

608
608

Meer sportnieuws