'Zirkzee bezorgt Anderlecht én Club Brugge zware domper'

door
'Zirkzee bezorgt Anderlecht én Club Brugge zware domper'

De transfermarkt nadert stilaan zijn einde, al hebben Belgische clubs nog tot 6 september om zich te versterken. Het is vrijwel zeker dat we in de komende twee weken nog enkele fraaie nieuwkomers zullen zien neerstrijken in de Jupiler Pro League. Zo bleek de voorbije dagen een rentree van Joshua Zirkzee plots een reële optie.


De Nederlandse spits ging deze zomer opnieuw zijn kans bij Bayern München na een succesvol seizoen op huurbasis bij Anderlecht. Dat werd echter geen succes, want de 21-jarige kwam in de eerste vier wedstrijden dit seizoen geen seconde in actie. In de laatste twee matchen haalde hij zelfs de selectie niet meer. Bij het ingaan van zijn laatste contractjaar lijkt Bayern dan ook van plan om Zirkzee te verkopen.

Anderlecht maakte na de verkoop van Sergio Gomez plots weer werk van een terugkeer van zijn publiekslieveling, maar dat lijkt stilaan een moeilijk verhaal te gaan worden. Zeker na de laatste update van BILD, dat stelt dat ook Club Brugge nog steeds gesprekken voert met Zirkzee. Blauw-Zwart zoekt ook nog steeds naar een spits en ook de namen van Rasmus Höjlund en Paul Onuachu gaan rond.

SERIE A
Volgens de Duitse krant vist ook Blauw-Zwart echter achter het net, want Bologna zou momenteel de beste papieren hebben om Zirkzee binnen te halen. De Italianen zouden ook de bovenhand hebben op Stuttgart. Zirkzee gaat zo mogelijk opnieuw aan de slag in de Serie A, waar hij in 2021 al eens enkele maanden zonder veel succes uitkwam voor Parma.


LEES OOK: Luxe voor Hasi: "Zij vielen de laatsten weken goed in"

Wat zou de beste optie zijn voor Zirkzee?

Meest recent

Luxe voor Hasi: "Zij vielen de laatsten weken goed in"

RSC Anderlecht zal het tegen KRC Genk zonder zijn absolute smaakmaker in de defensie moeten doen, ...

0
0
Standard-speler door het stof na gemene sneer aan Dender

Standard kreeg dinsdagavond een mokerslag te verwerken, want het zag zijn bekeravontuur al in de ...

5
5
'Antwerp moet snel zijn: Hatenboer is grof wild'

Antwerp beleeft een dramatisch seizoen, maar de laatste dagen is er weer reden tot optimisme op de ...

39
39
'Club maakt zich op voor transferklapper van 40 miljoen'

Club Brugge lijkt alweer een drukke mercato tegemoet te gaan. De tegenvallende resultaten van de ...

82
82
Belgisch toptalent krijgt geweldig nieuws na hartstilstand

Vorige lente kwam er schokkend nieuws over een zeer groot Belgisch talent. In mei werd de toen ...

13
13
'Topcoach zet zijn zinnen op Karetsas'

KRC Genk wist zich vorig weekend eindelijk weer in de top zes te knokken en wil nu op dat elan ...

73
73
Hasi onthult: enorm defensief probleem dreigt bij Anderlecht

Anderlecht is de laatste weken uitstekend op dreef. Het won intussen al vijf officiële ...

107
107
Wout van Aert slaat Club-fans met complete verstomming

Wout van Aert is één van de sympatiekste sporthelden die ons land rijk is. Toch zorgde ...

112
112
Vanhaezebrouck streng: "Daarom slaagde hij niet bij Club"

De Belgische topclubs presteren dit seizoen alweer wisselvallig. Union en Anderlecht presteren min ...

108
108
TD Marseille onthult plan met Vermeeren en Duivelse klepper

Arthur Vermeeren maakte vorige zomer nog maar eens een transfer. Na zes maanden Atletico Madrid en ...

55
55
'Martens moet vrezen voor toekomst bij AZ'

Alsmaar meer trainers lijken hun weg te vinden naar de buitenlandse competities. In de Nederlandse ...

37
37
TRANSFERUURTJE: 'Antwerp shopt bij Anderlecht, toptarget Club bekend'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

182
182
Pro League in alle staten: masterplan DAZN lekt uit

De soap tussen DAZN en de Pro League gaat onverminderd verder. Voorlopig blijft het Belgisch voetbal ...

590
590
Pech voor Hasi: steunpilaar Anderlecht out tot winterstop

Na een fraaie 12 op12 in de competitie, met daarin zeges tegen aartsrivalen Club Brugge en Union, ...

95
95
Vannieuwkerke sneert: "Hopelijk horen we hem niet meer”

Karl Vannieuwkerke staat al een eeuwigheid bekend als één van de meest betrouwbare en ...

63
63
NOS dropt onverwachte bom boven Nederlands voetbal

De Nederlandse voetbalwereld kreeg de afgelopen dagen een schokgolf te verwerken. De NOS kondigde ...

83
83
AC Milan aast op smaakmaker Club Brugge: "Of dit klopt?"

Spelers van Club Brugge worden elke mercato aan tal van clubs gelinkt. AC Milan is een ploeg die de ...

274
274
STVV ruikt bloed: is Antwerp volgende slachtoffer?

STVV neemt het in de Croky Cup op tegen Royal Antwerp FC. Voor de Great Old is er héél ...

165
165
Kompany naar Man City? Coach reageert héél duidelijk

Vincent Kompany doet het fantastisch bij Bayern München. Hij is er veruit de beste trainer in ...

175
175
Hubert lovend: "Hij heeft een uitzonderlijk potentieel"

Bij Union SG zit er minder genie in de ploeg dan de vorige jaren. Voetballend is het vaak toch ...

55
55
Anderlecht geeft Manchester United voetballes

RSC Anderlecht neemt voor het tweede jaar op rij deel aan de Premier League International Cup. ...

244
244
Vandenbroeck op zijn hoede: "Het favoriete spelletje van Union"

Union SG en Zulte Waregem nemen het vanavond op tegen elkaar. Bij Essevee ligt geen enkele druk. ...

62
62
Pijnlijke afgang Standard: "Dit is onacceptabel"

In zijn rijke geschiedenis wist Standard al acht keer de beker van België te winnen. Nummer ...

117
117
Grove transferblunder Club Brugge? "Veel geld voor ..."

Club Brugge heeft een moeilijke maand achter de rug en kon slechts één van zijn vijf ...

599
599
Voeten terug op de grond: Anderlecht géén titelkandidaat?

Na de sterke reeks van 12 op 12, heerst opnieuw heel wat optimisme rond RSC Anderlecht. Volgens ...

228
228

Meer sportnieuws