'Zirkzee bezorgt Anderlecht én Club Brugge zware domper'

541 stemmen
'Zirkzee bezorgt Anderlecht én Club Brugge zware domper'

De transfermarkt nadert stilaan zijn einde, al hebben Belgische clubs nog tot 6 september om zich te versterken. Het is vrijwel zeker dat we in de komende twee weken nog enkele fraaie nieuwkomers zullen zien neerstrijken in de Jupiler Pro League. Zo bleek de voorbije dagen een rentree van Joshua Zirkzee plots een reële optie.


De Nederlandse spits ging deze zomer opnieuw zijn kans bij Bayern München na een succesvol seizoen op huurbasis bij Anderlecht. Dat werd echter geen succes, want de 21-jarige kwam in de eerste vier wedstrijden dit seizoen geen seconde in actie. In de laatste twee matchen haalde hij zelfs de selectie niet meer. Bij het ingaan van zijn laatste contractjaar lijkt Bayern dan ook van plan om Zirkzee te verkopen.

Anderlecht maakte na de verkoop van Sergio Gomez plots weer werk van een terugkeer van zijn publiekslieveling, maar dat lijkt stilaan een moeilijk verhaal te gaan worden. Zeker na de laatste update van BILD, dat stelt dat ook Club Brugge nog steeds gesprekken voert met Zirkzee. Blauw-Zwart zoekt ook nog steeds naar een spits en ook de namen van Rasmus Höjlund en Paul Onuachu gaan rond.

SERIE A
Volgens de Duitse krant vist ook Blauw-Zwart echter achter het net, want Bologna zou momenteel de beste papieren hebben om Zirkzee binnen te halen. De Italianen zouden ook de bovenhand hebben op Stuttgart. Zirkzee gaat zo mogelijk opnieuw aan de slag in de Serie A, waar hij in 2021 al eens enkele maanden zonder veel succes uitkwam voor Parma.


LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'De Cat vindt akkoord, toptransfer Duranville'

Wat zou de beste optie zijn voor Zirkzee?

Meest recent

Verrassend oordeel akkefietje Tielemans – Trossard

Het was een opvallend beeld tijdens België – Senegal. Bij een 0-2 achterstand ging ...

11
11
Cercle Brugge hoort kassa rinkelen: onverwachte transfer

Cercle Brugge wist de afgelopen seizoenen enkele knappe uitgaande deals af te ronden. Groen-Zwart ...

16
16
Ongezien: 'aardbevingen' gemeten bij Duivelse comeback

De comeback van de Rode Duivels tegen Senegal blijft nog nazinderen. Na een 0-2 achterstand vochten ...

25
25
Kljestan roept ferme waarschuwing richting Rode Duivels

De Rode Duivels nemen het in de 1/8e finales op tegen de Verenigde Staten. Het gastland kent een ...

93
93
‘Diego Moreira versiert op WK direct toptransfer’

Diego Moreira leek als extra joker mee te gaan naar het WK, maar bondscoach Rudi Garcia gebruikte ...

117
117
Rode Duivels met voetjes op de grond: “Slechter kon niet”

Ondanks de kwalificatie voor de 1/8e finales blijft het bang afwachten hoe de wedstrijd tegen de ...

93
93
‘Westerlo start transferoorlog met Dender: juridische stappen'

Westerlo is druk in de weer om de zomermercato af te speuren. De Kemphanen willen ferm toeslaan deze ...

49
49
Dropt Garcia bom? ‘Mechele ineens geen zekerheid meer’

Brandon Mechele is één van de grote revelaties van de Rode Duivels, zoniet van het WK. ...

489
489
Anderlecht verbaast met opmerkelijke zomerplannen

Terwijl het WK volop aan de gang is, zijn de Belgische clubs zich al aan het voorbereiden op het ...

386
386
‘KAA Gent lonkt naar ambitieuze knaltransfer’

KAA Gent is naarstig op zoek naar opportuniteiten op de zomertransfermarkt. De Buffalo’s ...

174
174
Doku én De Bruyne op de bank tegen de VS?

De Belgische supporters zijn nog aan het bekomen van het mirakel in Seattle. De Rode Duivels zetten ...

252
252
Lierse blijft gaan: volgende toptransfer al binnen

Daags na het transfernieuws van Marko Mitrovic komt Lierse weer met een versterking opdraven. De ...

73
73
Kompany speelt grote rol in monstertransfer Bayern

Vincent Kompany hoopt ook volgend seizoen weer hoge ogen te gooien. Afgelopen seizoen werd Bayern ...

63
63
Anderlecht ziet jeugdinternational naar Nederland verkassen

RSC Anderlecht staat bekend om de jeugdopleiding, maar de afgelopen jaren trokken enkele talenten al ...

65
65
Amerikanen voeren druk op: "België kandidaat-wereldkampioen"

Maandagnacht is het zover, dan strijden de Rode Duivels om hun plek in de kwartfinales van het WK ...

310
310
'Sibierski helemaal los: Anderlecht meldt zich bij WK-ganger'

RSC Anderlecht werkt zaterdag zijn eerste oefenmatch van de voorbereiding af. Ondertussen is ...

703
703
Relletje na kwalificatie Portugal: analisten spreken schande

Portugal heeft zich donderdagnacht geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK 2026. Maar tegen ...

165
165
L'Equipe maakt gehakt van Rode Duivel: dramatische 2 op 10

Na een historische comeback tegen Senegal mogen de Rode Duivels straks aantreden in de 1/8ste ...

505
505
Leider staat op bij Duivels: "Hij was eerst zichzelf niet"

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

246
246
TRANSFERUURTJE: 'De Cat vindt akkoord, toptransfer Duranville'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

357
357
Vandenbempt ‘ziek’ van WK-beslissing: “Schandalig!”

Er was niet enkel controverse bij België – Senegal, maar ook tijdens Portugal – ...

244
244
Antwerp komt met transfernieuws in volle onzekerheid

Royal Antwerp FC bevindt zich in een penibele situatie. Paul Gheysens is op zoek naar een overnemer ...

191
191
De Bruyne en Lukaku krijgen groot nieuws bij Napoli

Kevin De Bruyne en Romelu Lukaku zijn momenteel nog actief op het WK in de Verenigde Staten, Mexico ...

118
118
Club Brugge en De Roeck uit elkaar: straffe opvolger binnen

Club Brugge heeft op de officiële kanalen bekendgemaakt dat Jonas De Roeck de club zal ...

284
284
Brusselmans zorgt voor WK-schokgolf op Nederlandse televisie

Jarenlang was Brusselmans een vast gezicht bij tal van Vlaamse televisieprogramma's. De ...

483
483

Meer sportnieuws