'Club Brugge doet bod op Argentijnse winger'

350 stemmen
'Club Brugge doet bod op Argentijnse winger'

De transfermarkt is in België nog twee weken open. Er staan dus nog de nodige transfers op til. Onder meer Club Brugge is van plan zich nog te gaan versterken.


Argentijnse media meldden gisteren dat een Belgische eersteklasser een bod van ongeveer 1,5 miljoen euro heeft neergelegd voor Benjamin Dominguez, een 18-jarige Argentijnse flankaanvaller, van Gimnasia. Het blijkt ondertussen dat het Club Brugge is dat de jonge Argentijn naar België wil halen.

Blauw-Zwart zou de speler al maanden scouten volgens CieloSports en het is dus duidelijk overtuigd van zijn kunnen. Als Club Brugge Dominguez naar België weet te halen, is de kans zeer groot dat ze hem bij Club NXT ervaring zullen laten opdoen. Dat er dan weer een buitenlander aan de kern van Club NXT wordt toegevoegd, zal ongetwijfeld voor extra wrevel zorgen bij de andere tweedeklassers. De Belgische topclubs mogen in de Challenger Pro League aantreden om vooral de Belgische talenten ervaring te laten opdoen. Bij Club Brugge kwamen er tegen Lierse K afgelopen weekend nog vier buitenlandse spelers plus de ervaren Lennart Martens aan bod, wat intern bij enkele clubs zeker voor wrevel zal zorgen.

Club Brugge haalde gisteren ook al de jonge Oleksandr Yakymenko in huis. Hij kwam over van Shakhtar Donetsk. Het is niet duidelijk of hij bij de U18 zal aansluiten of bij Club NXT in de Challenger Pro League.

Je kan Dominguez in onderstaand filmpje aan het werk zien.

LEES OOK: Voorbereiding Club: afgeschreven tweetal krijgt unieke kans

Moet Club doorduwen voor Dominguez?

Meest recent

‘Anderlecht gaat strijd aan: gewilde verdediger in vizier’

RSC Anderlecht is de transfermarkt aan het afspeuren. Antoine Sibierski en consorten willen ook de ...

2
2
Westerlo bevestigt miljoenentransfer: kassa ontploft

Westerlo is de afgelopen jaren aan een ferme opmars bezig. De Kemphanen wisten al enkele straffe ...

17
17
Nederland in diepe rouw: zondebok keihard neergesabeld

Het wereldkampioenschap is nog maar twee rondes ver, of het toernooi zit er alweer op voor ...

98
98
Harde keuze Garcia: ijskoude douche Vanaken op komst

Woensdagavond is het zover, dan kruisen de Rode Duivels de degens met Senegal in de 1/16de finales ...

300
300
'Anderlecht verbaast: miljoenenbod op 21-jarige aanvaller'

Nu hij een nieuwe trainer heeft gevonden, kan Antoine Sibierski zich volledig toeleggen op het ...

275
275
Transferplannen KRC Genk: Hayen gooit kaarten op tafel

Ook bij KRC Genk is de kop eraf. De Limburgers begonnen maandag met trainen ter voorbereiding op het ...

158
158
Voorbereiding Club: afgeschreven tweetal krijgt unieke kans

Een dikke maand na het behalen van de landstitel, zijn de trainingen ook bij Club Brugge weer ...

323
323
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: bedpartners onthuld

Ruben Van Gucht slaagt er opnieuw in om de aandacht naar zich toe te trekken. De sportjournalist en ...

93
93
Marokkaanse WK-viering loopt fout: waterkanon ingezet

Marokko heeft op het WK 2026 voor een erg knap resultaat gezorgd. Zo schakelde het Nederland uit in ...

132
132
Ngoy of Theate in basis? "Laat Brandon Mechele beslissen"

De Rode Duivels strijden woensdagavond voor een plekje in de 1/8ste finales van het WK. Het belooft ...

169
169
‘De Ketelaere versiert toptransfer na WK-masterclass’

Charles De Ketelaere heeft zijn WK plots een andere wending gegeven. Tegen Nieuw-Zeeland scoorde hij ...

386
386
Cijfers spreken: zóveel kans maakt België tegen Senegal

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn in de volgende ronde van het WK. Met Senegal kregen de ...

518
518
"Rampzalig" - Duitse pers verwoestend na WK-nachtmerrie

Voor aanvang van het WK werd Duitsland nog bij de schaduwfavorieten voor de eindzege gerekend. Na ...

194
194
België-Senegal: Rode Duivels zorgen voor WK-première

Woensdagavond is het zover, dan staan de Rode Duivels voor hun 1/16de finale op het WK 2026. Het ...

368
368
Sensatie op WK! Marokko wipt Nederland, ook Duitsland sneuvelt

De tweede dag van de knock out-fase op het WK 2026 heeft de kop gekost van twee grote Europese ...

300
300
Romelu Lukaku legt ‘emotie’-debacle haarfijn uit

Romelu Lukaku is één van de leiders van de Belgische nationale ploeg. De topscorer ...

74
74
Senegal incasseert enorme mokerslag vlak voor België

De Rode Duivels nemen het woensdag op tegen Senegal in de 1/16e finales. Een gevaarlijke ...

294
294
Vrancken haalt meteen bekende naam naar Hearts

Wouter Vrancken kende een topseizoen bij Sint-Truiden VV, maar de oefenmeester liet snel verstaan ...

124
124
Timmy Simons roept zéér straffe taal bij OHL

Timmy Simons gaat volgend seizoen aan de slag bij Oud-Heverlee Leuven. De oefenmeester hoopt van OHL ...

148
148
Lukaku laat Anderlecht-fans jubelen met uitspraken

Romelu Lukaku heeft al aangegeven ooit te zullen terugkeren bij RSC Anderlecht. De aanvaller komt ...

606
606
Wout Faes krijgt genadeloos transfernieuws te horen

Waar ligt de toekomst van Wout Faes. De verdediger was afgelopen seizoen een basispion bij AS Monaco ...

163
163
'Union haalt wéér uit: miljoenen voor komst WK-ganger'

Hoewel het wereldkampioenschap nog volop bezig is, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League al ...

207
207
Hans Vanaken richting Eredivisie? "Als hij betaalbaar is ..."

Hans Vanaken heeft een goede beurt gemaakt bij zijn eerste basisplaats ooit op het WK. Zijn ...

788
788
Brazilië door kleinste gaatje: Japan kraakt in 96ste minuut

Brazilië heeft zich maandagavond als tweede land geplaatst voor de 1/16de finales van het WK ...

70
70
Beste spelers WK 2026: Twee Duivels duiken top 50 in

Het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico wordt aan een razend tempo ...

320
320

Meer sportnieuws