'Club Brugge doet bod op Argentijnse winger'

door
'Club Brugge doet bod op Argentijnse winger'

De transfermarkt is in België nog twee weken open. Er staan dus nog de nodige transfers op til. Onder meer Club Brugge is van plan zich nog te gaan versterken.


Argentijnse media meldden gisteren dat een Belgische eersteklasser een bod van ongeveer 1,5 miljoen euro heeft neergelegd voor Benjamin Dominguez, een 18-jarige Argentijnse flankaanvaller, van Gimnasia. Het blijkt ondertussen dat het Club Brugge is dat de jonge Argentijn naar België wil halen.

Blauw-Zwart zou de speler al maanden scouten volgens CieloSports en het is dus duidelijk overtuigd van zijn kunnen. Als Club Brugge Dominguez naar België weet te halen, is de kans zeer groot dat ze hem bij Club NXT ervaring zullen laten opdoen. Dat er dan weer een buitenlander aan de kern van Club NXT wordt toegevoegd, zal ongetwijfeld voor extra wrevel zorgen bij de andere tweedeklassers. De Belgische topclubs mogen in de Challenger Pro League aantreden om vooral de Belgische talenten ervaring te laten opdoen. Bij Club Brugge kwamen er tegen Lierse K afgelopen weekend nog vier buitenlandse spelers plus de ervaren Lennart Martens aan bod, wat intern bij enkele clubs zeker voor wrevel zal zorgen.

Club Brugge haalde gisteren ook al de jonge Oleksandr Yakymenko in huis. Hij kwam over van Shakhtar Donetsk. Het is niet duidelijk of hij bij de U18 zal aansluiten of bij Club NXT in de Challenger Pro League.

Je kan Dominguez in onderstaand filmpje aan het werk zien.

LEES OOK: Club Brugge kent zijn verder parcours in Champions League

Moet Club doorduwen voor Dominguez?

Meest recent

'Straf transfergerucht over verguisde Vermeeren'

Olympique Marseille keerde met een forse kater terug uit Brugge, nadat het woensdag een 3-0 om de ...

23
23
Louis Van Gaal breekt: Nederland tot tranen toe bewogen

Eind december stond Nederland even collectief stil bij een actie die emoties losmaakte en mensen in ...

21
21
'Genk plooit niet: miljoenenbod van tafel geveegd'

KRC Genk boekte donderdag opnieuw een knappe zege in de Europa League en tankte daarmee ook ...

50
50
Club Brugge kent zijn verder parcours in Champions League

Club Brugge zette woensdag een zeer straffe prestatie neer. Het klopte Olympique Marseille met 3-0 ...

329
329
TRANSFERUURTJE: 'Plotse wending bij Club, Antwerp wil JPL-sensatie'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

176
176
Onana spreekt over WK-favorieten én Trump-boycot

De opmars van Amadou Onana is indrukwekkend. Van nobele onbekende evolueerde hij naar sterkhouder in ...

32
32
KAA Gent hakt koop door en neemt afscheid

KAA Gent heeft transferknopen doorgehakt. Meubelstuk Stefan Mitrovic zal de club verlaten, dat ...

65
65
Ruben Van Gucht draait door: Nieuw leven verrast iedereen

Dat Ruben Van Gucht moeilijk stil kan zitten, is intussen geen geheim meer. De bekende journalist en ...

43
43
KV Mechelen verbaast met komst nieuwe pion

KV Mechelen heeft op de officiële kanalen uitgepakt met de komst van een nieuwe pion. Malinwa ...

24
24
‘Transferplan Stankovic: Club-smaakmaker imponeert’

Club Brugge heeft zich weer weten te verzekeren voor een plekje in de tussenronde van de Champions ...

336
336
Streep door WK De Bruyne? “Ik twijfel of we hem terugzien”

Kevin De Bruyne kampt met een vervelende hamstringblessure en de middenvelder is hard aan zijn ...

282
282
Mbappé haalt snoeihard uit naar Real-ploegmakkers

Het rommelt ferm bij Real Madrid. Xabi Alonso werd ontslagen en in de Champions League ging de ...

108
108
'Espanyol sluit straffe deal voor Rode Duivel'

Na 21 speeldagen zijn het in LaLiga met FC Barcelona, Real Madrid, Atletico Madrid en Villarreal de ...

28
28
'Lammens zorgt voor transferwending bij Man Utd'

Voor Senne Lammens werd 2025 een droomjaar. Hij debuteerde in november als Rode Duivel, nadat hij in ...

183
183
Standard greep naast Rode Duivel

Bij Standard proberen ze de oude gloriedagen te doen herleven, maar dat proces loopt voorlopig ...

118
118
Amadou Onana doet pikante transfervoorspelling

Op het middenveld beschikken de Rode Duivels over heel wat weelde, al lijkt de driehoek in principe ...

72
72
'Juventus hakt transferknoop over Openda door'

Eind augustus leek Loïs Openda nog een absolute droomtransfer te versieren toen hij RB Leipzig ...

103
103
'KV Mechelen verrast met Belgische coach'

KV Mechelen is bezig aan een uitstekend seizoen en is op acht speeldagen van het einde van de ...

192
192
'Waanzinnige transferzomer Club: meer dan 100 miljoen'

Club Brugge plaatste zich voor het tweede seizoen op rij voor de play-offs van de Champions League ...

439
439
'Union brengt exit bij Genk in stroomversnelling'

De wintermercato gaat zijn laatste weekend in en dus mogen er nog pittige discussies verwacht worden ...

435
435
‘Comebackbom bij Club Brugge? Fans slikken dit niet’

Plots duikt er naam op die voor verbazing en frustratie zorgt bij Club Brugge. Eén vraag ...

738
738
België doet geweldige coëfficiëntenzaak na Nederlands drama

Het is een zeer mooie Europese week geworden voor de Belgische clubs. Club Brugge, Union en KRC Genk ...

388
388
Karetsas niet gespaard ondanks heerlijke goal: "Jammer"

In de competitie blijft het stroef lopen voor KRC Genk, maar in de Europa League blijven de ...

104
104
'Bloedbad bij Marseille na drama in Brugge'

Bij Olympique Marseille zullen ze zich de wedstrijd tegen Club Brugge nog lang herinneren, zij het ...

129
129
'Genk krijgt meteen domper in volgende ronde EL'

KRC Genk sloot donderdagavond zijn campagne in de league phase van de Europa League af met een ...

267
267

Meer sportnieuws