'Club Brugge doet bod op Argentijnse winger'

door
'Club Brugge doet bod op Argentijnse winger'

De transfermarkt is in België nog twee weken open. Er staan dus nog de nodige transfers op til. Onder meer Club Brugge is van plan zich nog te gaan versterken.


Argentijnse media meldden gisteren dat een Belgische eersteklasser een bod van ongeveer 1,5 miljoen euro heeft neergelegd voor Benjamin Dominguez, een 18-jarige Argentijnse flankaanvaller, van Gimnasia. Het blijkt ondertussen dat het Club Brugge is dat de jonge Argentijn naar België wil halen.

Blauw-Zwart zou de speler al maanden scouten volgens CieloSports en het is dus duidelijk overtuigd van zijn kunnen. Als Club Brugge Dominguez naar België weet te halen, is de kans zeer groot dat ze hem bij Club NXT ervaring zullen laten opdoen. Dat er dan weer een buitenlander aan de kern van Club NXT wordt toegevoegd, zal ongetwijfeld voor extra wrevel zorgen bij de andere tweedeklassers. De Belgische topclubs mogen in de Challenger Pro League aantreden om vooral de Belgische talenten ervaring te laten opdoen. Bij Club Brugge kwamen er tegen Lierse K afgelopen weekend nog vier buitenlandse spelers plus de ervaren Lennart Martens aan bod, wat intern bij enkele clubs zeker voor wrevel zal zorgen.

Club Brugge haalde gisteren ook al de jonge Oleksandr Yakymenko in huis. Hij kwam over van Shakhtar Donetsk. Het is niet duidelijk of hij bij de U18 zal aansluiten of bij Club NXT in de Challenger Pro League.

Je kan Dominguez in onderstaand filmpje aan het werk zien.

LEES OOK: Hayen grijpt in: onuitgegeven basiself bij Club Brugge

Moet Club doorduwen voor Dominguez?

Meest recent

'Knaltransfer Barça: Flick wil spectaculaire reünie'

Titelverdediger FC Barcelona maakte dinsdagavond een statement in La Liga door met 3-1 te winnen in ...

10
10
Vete Garcia - De Bilde: nieuwe details komen bovendrijven

Aanstaande vrijdag wordt in Washington de loting voor het WK 2026 afgewerkt. Het wordt uitkijken of ...

46
46
KBVB op ontploffen: heeft Mannaert de grens overschreden?

Bij de KBVB lopen mensen rond die zich steeds minder goed voelen op het werk. Niet door een verloren ...

39
39
JPL tóch terug op Telenet? Essentiële elementen duiken op

De 1/8ste finales van de Croky Cup zijn deze week op de app van DAZN te zien, voorlopig blijft het ...

103
103
Hayen grijpt in: onuitgegeven basiself bij Club Brugge

Na enkele tegenvallende resultaten wil Club Brugge zich woensdagavond herpakken met een overtuigende ...

196
196
Grote frustratie bij Standard: Euvrard en Ayensa halen uit

Standard zal iets van zijn seizoen moeten maken in de competitie, want hun avontuur in het ...

114
114
Barça trekt kraker naar zich toe, pech voor Openda

In LaLiga stond er dinsdagavond een absolute kraker op het programma tussen FC Barcelona en Atletico ...

29
29
Doku helpt City aan zege na knotsgekke partij met 9 goals

Manchester City heeft dinsdag de fans verwend. Het zette zich wat steviger op de tweede plaats in de ...

71
71
Pijnlijke bekerexit Standard, geen nieuwe stunt Beerschot

De eerste wedstrijden in de achtste finales van de Croky Cup hebben dinsdagavond één ...

183
183
Nu ook officieel: Duivels maken WK-voorbereiding bekend

De Rode Duivels wisten in november hun ticket voor het WK definitief over de streep te trekken. ...

70
70
Vertonghen verbaast met terugkeer in de voetbalwereld

Vorige lente zette Jan Vertonghen een punt achter zijn indrukwekkende spelerscarrière. ...

77
77
'Transferduel der titanen voor Fofana barst los'

Dezer dagen zien we Malick Fofana niet flitsen, want de jonge Rode Duivel ligt sinds eind oktober in ...

72
72
Janssen sneller terug dan verwacht? Oosting spreekt

Woensdag zit Joseph Oosting een eerste keer op de bank als hoofdtrainer van Antwerp, want de ...

130
130
Verhuurde JPL-spelers: AA Gent maakt zich stilaan zorgen

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

140
140
Hubert deelt tik(je) uit na nederlaag tegen Anderlecht

Union SG verloor afgelopen weekend met 1-0 van RSC Anderlecht. Het was een bijzonder matige pot ...

177
177
'Transferbom bij Antwerp: Great Old wil bij RSCA shoppen'

Binnen een maand opent de transfermarkt opnieuw zijn deuren. Bij RSC Anderlecht gaan ze door een ...

369
369
‘Anderlecht gaat los: Italiaanse goalgetter met stip op 1’

Een 18-jarige topschutter uit de Primavera van Genoa staat plots bovenaan de verlanglijst van ...

226
226
JPL-ontslag in de maak? "Ik voel nog veel steun"

Voor Cercle Brugge is het een zeer belangrijke week. De Bruggelingen doen het al vele weken niet ...

113
113
Anderlecht maakt cijfers bekend: voor tweede jaar op rij winst

RSC Anderlecht heeft vandaag de cijfers van zijn jaarrekening meegedeeld. De Brusselaars maakten ...

272
272
STVV geeft drie grote doelstellingen voor komende jaren prijs

STVV maakte bekend dat Nico Eraerts gedelegeerd bestuurder wordt bij de club. David Meekers werkt ...

95
95
'AA Gent & STVV jagen op revelatie Challenger Pro League'

Met meer dan de helft van de reguliere competitie achter de rug staat STVV nog steeds stevig in de ...

98
98
Club onthult bekerselectie: goed & slecht nieuws voor Hayen

Na drie nederlagen in vier matchen kan Club Brugge zich in de achtste finale van de Croky Cup geen ...

376
376
Aanduidingen refs Croky Cup & speeldag 17 bekend

De komende dagen staat achtereenvolgens de achtste finale van de Croky Cup en speeldag 17 in de ...

175
175
Frisse wind bij Antwerp: Oosting warmt Bosuil al op

Antwerp boekte afgelopen zondag een deugddoende 0-1 zege op het veld van Club Brugge. Onder het ...

295
295
'Club Brugge lanceert winteroffensief: toptarget bekend'

Na de 0-1 nederlaag tegen Antwerp luidt de algemene consensus dat Club Brugge voorin nood heeft aan ...

706
706

Meer sportnieuws