Deal afgeketst: “Legde medische testen af bij Anderlecht”

225 stemmen
Deal afgeketst: “Legde medische testen af bij Anderlecht”

RSC Anderlecht ondernam drie pogingen om een ervaren speler te halen voor RSCA Futures. David Hubert werd uiteindelijk de gelukkige. Eén speler haakte af.


Guillaume Gillet werd aangetrokken, maar werd al snel assistent-trainer bij Felice Mazzu. Jérémy Taravel was de tweede optie, maar hij besliste om te stoppen. De ervaren verdediger legde zelfs medische testen af. "De medische testen verliepen goed, maar de laatste test was bij de cardioloog", vertelt Taravel bij La Dernière Heure.

GROOT RISICO

"Vier dagen later kwamen de resultaten binnen. Ik had een klein litteken op mijn hart, mogelijk door een virale infectie. Veel mensen hebben dat, maar ze doen geen sport op hoog niveau." Taravel besloot om geen risico meer te nemen en hing de schoenen uiteraard aan de haak. "Als ik 25 jaar was en een grote transfer kon maken, zou ik nog intensievere testen hebben gedaan. We hadden dan een oplossing kunnen vinden. Maar ik ben 35, ik had misschien nog één of twee jaar kunnen spelen. Het risico was te groot. Ik heb kinderen, het was het niet waard. Het was een lastige beslissing, maar wel de juiste."

De RSCA Futures zijn bijzonder goed begonnen aan het nieuwe seizoen. Ze pakten een punt tegen KMSK Deinze (0-0) en wonnen met 0-2 bij Lommel SK, waardoor ze dus een 4 op 6 boekten. De troepen van coach Robin Veldman staan daarmee aan de leiding in de Challenger Pro League. Komend weekend ontvangt RSCA Futures SK Beveren.

LEES OOK: 'Anderlecht zet door: nieuwe coach bijna in Brussel'

Maakte RSCA uiteindelijk een goede keuze met Hubert?

Meest recent

Beerschot bindt trio en stelt nieuwe toptransfer voor

Beerschot zal morgen aan de voorbereiding voor het nieuwe seizoen beginnen. De Kielse Ratten zijn ...

6
6
Courtois weet exact wat er beter moet tegen Iran

De Rode Duivels nemen het zondag op tegen Iran in de tweede groepswedstrijd van het WK in de ...

9
9
'Beerschot strikt speler Club Brugge, sterkhouder weg'

Beerschot gaat komend seizoen voluit voor promotie. De Kielse Ratten gaan weldra een aantal ...

45
45
Courtois doet opvallende oproep aan Belgische pers

Thibaut Courtois heeft altijd goede teksten als hij met de media spreekt. Weinig tot geen ...

33
33
'Anderlecht en Schalke 04 voeren pittige onderhandelingen'

Bij RSC Anderlecht begint er duidelijk beweging in de transfers te komen en weldra komt er ook een ...

237
237
Garcia grijpt in: 'zware WK-optater voor Hans Vanaken'

De Rode Duivels kruisen zondagavond de degens met Iran tijdens hun tweede wedstrijd op het WK 2026. ...

462
462
'Anderlecht houdt adem in: De Cat-doorbraak in zicht'

Bij RSC Anderlecht staan dit weekend de medische en fysieke proeven op het programma, vanaf volgende ...

271
271
Mechele eruit voor Debast? "In België geen betere verdedigers"

Volgens de laatste berichten uit de VS verloopt de revalidatie van Zeno Debast voorspoedig. En dus ...

274
274
Anderlecht aast op straffe deal met man van 10 miljoen

Anderlecht lijkt een grote slag geslaan te hebben op de transfermarkt. Paars-wit is ver gegaan voor ...

258
258
Saibari bezorgt Marokko droomstart, Brazilië soort er drie

Brazilië heeft vrijdagnacht zoals verwacht de maat genomen van Haïti en haalde het met ...

34
34
Wat een afgang! Turkije sneuvelt op WK ondanks bizar rood

Voor Turkije zit het wereldkampioenschap er na amper twee wedstrijden op. De Turken verloren ...

215
215
Belgische globetrotter houdt plots halt in Eredivisie

Belgische spelers, trainers en specialisten zijn al jaren steeds populairder geworden in het ...

24
24
'Volgende club haakt wellicht af voor De Cat'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Vertrekt hij bij RSC Anderlecht? Gaat hij ...

230
230
VS charmeert tegen Australië en is zeker van volgende ronde

De Verenigde Staten wilden net als Mexico zich al verzekeren van de volgende ronde. De Amerikanen ...

33
33
La Louvière pakt uit met stevige aanwinst

La Louvière heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Belgische eersteklasser ging ...

37
37
SK Beveren raast door: vier opvallende vertrekkers

SK Beveren zag Marink Reedijk de club verlaten en stelde met Tim Bakens een verrassende opvolger aan ...

82
82
‘AA Gent richt vizier op volgende ingaande transfer’

AA Gent was al heel aanwezig op de transfermarkt, maar uiteraard heeft de ploeg nog direct inzetbare ...

134
134
Dwomoh tekent voor drie jaar bij verrassende club

Pierre Dwomoh heeft een nieuwe club gevonden. Onze redactie vernam uit betrouwbare bron dat de ...

190
190
'Anderlecht zet door: nieuwe coach bijna in Brussel'

RSC Anderlecht stelde vandaag Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. Maar waar blijft de ...

867
867
Yamal lyrisch: "Hij is de allerbeste speler ooit"

Lamine Yamal viel in tegen Kaapverdië, maar kon het verschil ook niet maken voor Spanje. ...

185
185
Anderlecht slaat toe: eerste zomertransfer een feit

RSC Anderlecht start maandag de veldtrainingen en dat zal met een nieuwe speler zijn. De Brusselaars ...

232
232
Courtois als doelman terug bij Genk? 'El Muro' héél duidelijk

Romelu Lukaku wil zijn carrière afsluiten bij RSC Anderlecht, Axel Witsel liet al weten dat ...

224
224
Garcia dreigt WK van De Bruyne zwaar te verknallen

Kevin De Bruyne blijft bij de Rode Duivels de grote naam, maar na de 1-1 tegen Egypte is de ...

214
214
Club Brugge deelt Anderlecht, Genk & co transfertikken uit

Club Brugge kende een rotseizoen met Club NXT. Ze eindigden troosteloos laatste in de Challenger Pro ...

305
305
Courtois blikt vooruit: stevige waarschuwing voor Duivels

België neemt het zondag op tegen Iran, een partij die ze moeten winnen. De Rode Duivels kunnen ...

55
55

Meer sportnieuws