'Belgische club wil stunten met komst Feghouli'

door
'Belgische club wil stunten met komst Feghouli'

Zien we weldra een extra grote naam in de Jupiler Pro League? Het zou zomaar kunnen, want een Belgische club zou interesse hebben in de komst van Sofiane Feghouli. De 32-jarige Feghouli is een vrije speler na zijn avontuur bij Galatasaray.


Er is dus Belgische interesse zo meldt FootMercato, maar het is niet bekend over welk team het gaat. Er zal alleszins veel concurrentie zijn, want twee Franse clubs en een Engelse tweedeklasser hebben ook geïnformeerd. Feghouli heeft ook al voorstellen gekregen vanuit Saudi-Arabië en één uit de Verenigde Arabische Emiraten. De speler zou graag aan de slag willen gaan in een topcompetitie, maar die interesse lijkt voorlopig niet al te groot te zijn. Een Belgische topclub mag dus dromen van zijn komst.

MOOIE CV

Feghouli kende al een knappe carrière. De Algerijn was onder meer werkzaam bij Valencia (202 matchen met daarin 31 goals en 40 assists), Galatasaray (162 matchen met daarin 34 goals en 32 assists) en ook West Ham United (27 matchen met daarin 4 goals en 3 assists). Als Feghouli naar België zou afzakken, zou dat na de transfers van onder meer Toby Alderweireld, Vincent Janssen, Dedryck Boyata en Fabio Silva weer een ‘grote naam’ zijn die naar de Jupiler Pro League afzakt. De komende weken zal moeten blijken of de aanvallende middenvelder in België aan de slag gaat.

  

Zal hij in de JPL neerstrijken?

Meest recent

Italiaans voetbal in brand: vergaande gevolgen na WK-ramp

Het Italiaanse voetbal heeft andermaal een gigantisch drama beleefd. Voor de derde keer op rij ...

38
38
"Slordig en onhandig" - Doorn in het oog bij Rode Duivels

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

147
147
Lukebakio opzijgezet? Garcia kiest andere Duivel

Dodi Lukebakio deed in Amerika zowat alles goed. Drie goals in twee matchen, beslissend op de ...

101
101
'STVV casht: transfer van 8 miljoen op komst'

STVV begint komend weekend aan de Champions' Play-Off als nummer drie in de rangschikking. De ...

58
58
Zulte Waregem kondigt eerste zomertransfer aan

Voor Zulte Waregem eindigde de reguliere competitie met een afknapper, want ondanks een zege tegen ...

37
37
'Straffe wending: Brys mag alsnog naar WK'

Voor Marc Brys zijn de voorbije twee jaar turbulent geweest. Hij ging in april 2024 aan de slag als ...

65
65
Alles op play-offs: opmerkelijke voorbereiding AA Gent

Nu de interlandbreak voorbij is, worden alle ogen weer op de Jupiler Pro League gericht. Komend ...

75
75
Geen WK: Denemarken beslist over ontslag Riemer

Dinsdagavond werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld. Enkele grote landen beten daarbij in ...

53
53
Scout Man Utd gooit alles op tafel over transfer Lammens

Groot was de verbazing in Engeland vorige zomer toen Manchester United besloot om 21 miljoen euro op ...

128
128
Ex-speler haalt uit: "Dat was Anderlecht onwaardig"

Anderlecht blijft hofleverancier van de Rode Duivels, tenminste als we afgaan op het aantal ...

72
72
'Alarmbellen bij KBVB: zware crisis loert om hoek'

De Rode Duivels vertoefden de voorbije dagen in de Verenigde Staten om zich zo in optimale ...

125
125
'Datum voor terugkeer Lukaku bij Napoli bekend'

De voorbije dagen was er heel wat te doen omtrent Romelu Lukaku. De topschutter aller tijden trok ...

125
125
'KRC Genk verlengt contract: transfer in de maak?'

KRC Genk nam eerder deze week afscheid van Luc Hooybergs als CEO. Komende zomer staat er wellicht ...

374
374
Play-Offs barsten los: aanduidingen refs bekend

Vanaf komend weekend gaat het om de knikkers in de Jupiler Pro League. Intussen maakte de ...

304
304
'Club Brugge brengt bod uit op peperdure linksback'

Club Brugge moet komende zomer terug naar de tekentafel, want tal van smaakmakers zetten dan allicht ...

446
446
Mannaert onthult: Genk-revelatie op radar Rode Duivels

Wie niet van de partij was tijdens het oefenkamp van de Rode Duivels in de Verenigde Staten, mag ...

381
381
'Bliksemtransfer Hazard: concurrentie op de loer'

Wie dacht dat Thorgan Hazard en RSC Anderlecht er wel zouden uitgeraken zonder zaakwaarnemer en ...

310
310
Degryse keihard voor Duivel: “Hij is zwakste van allemaal”

De Rode Duivels hadden een goed gevoel na de klinkende 2-5-zege tegen de Verenigde Staten, maar dat ...

356
356
'Real lacht in vuistje: miljoenenkorting op deal'

Real Madrid voerde de voorbije jaren al een stevige verjonging van zijn elftal door en de ...

100
100
'Bikkelharde strijd: 7 Duivels voor één WK-ticket'

De Rode Duivels speelden woensdag in de vroege ochtend 1-1 gelijk tegen Mexico en rondden daarmee ...

214
214
Straffe wending rond Lukaku? "Marc Coucke, bel nu!"

De komende dagen lijken bepalend te gaan worden voor de toekomst van Romelu Lukaku, zowel op korte ...

309
309
'Inter in actie: Chivu vraagt persoonlijk om Rode Duivel'

Zes Belgen droegen ooit het shirt van Inter, met Romelu Lukaku als laatste in het seizoen 2022/23. ...

74
74
Wereldtopper voor Duivels: "Hij wordt één van de besten"

De Rode Duivels sloten dinsdagnacht hun stage in de Verenigde Staten af met een gelijkspel tegen ...

131
131
Nieuw probleem voor competitieformat duikt op

De voorbije dagen barstte de discussie omtrent het competitieformat van de Jupiler Pro League en ...

192
192
'Beerschot bibbert: sterkhouder vertrekt alsnog'

Na een moeilijke periode lijkt de toekomst Beerschot weer toe te lachen. Na de overname door een ...

229
229

Meer sportnieuws